בואו נחגוג את זכויות הצרכן וחופש המידע

אננס עם משקפי שמש וכובע מסיבה


השבוע מציין שני מועדים חשובים בלוח השנה: יום זכויות הצרכן העולמי ב -15 במרץ ויום חופש המידע ב -16 במרץ. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד אנו ב- SaferVPN חוגגים את שני הימים המיוחדים האלה – והפילוסופיות שהם עומדים עליהם – כל השנה.

יום זכויות הצרכן העולמי

ב- 15 במרץ 1962 העביר הנשיא ג’ון פ. קנדי ​​הודעה לקונגרס האמריקני בו הציג את תפיסתו לגבי זכויות הצרכן. הוא אמר:

צרכנים בהגדרה כוללים את כולנו. הם הקבוצה הכלכלית הגדולה ביותר, שמשפיעה ומושפעת כמעט מכל החלטה כלכלית ציבורית ופרטית. עם זאת הם הקבוצה החשובה היחידה … שדעותיהם לרוב לא נשמעות.

עם זאת כהשראה, קבעו הצרכנים הבינלאומיים את יום זכויות הצרכן העולמי בשנת 1983, שהונצח בכל 15 במרץ מאז. החג נועד להכיר בזכויותיהם של צרכנים בכל רחבי העולם ולהפנות תשומת לב לפרקטיקות בלתי הוגנות ולעוולות נגדן.

Consumers International מכריזה על נושא לכל יום זכויות הצרכן. הנושא השנה הוא “מוצרים חכמים מהימנים.” כדברי הצרכנים הבינלאומיים:

מטלפונים חכמים למכשירי כושר לבישים, לעוזרים המופעלים באמצעות קול וטלוויזיות חכמות, רבים מהמוצרים שאנו משתמשים בהם מתחברים יותר ויותר כברירת מחדל … אנו רוצים להדגיש את מה שהצרכנים רוצים וצריכים מעולם מחובר ו כמה חשוב לשים אותם בלב הפיתוח של המוצרים והשירותים הדיגיטליים האלה.

כיצד אנו מכבדים את זכויות הצרכן

אנו ב- SaferVPN מסכימים מכל הלב. כך אנו מכבדים צרכנים המשתמשים במכשירים דיגיטליים:

 • על ידי הגנה על הנתונים שלך. כפי שמציין הצרכנים הבינלאומיים, מוצרים ברחבי העולם “מחוברים כברירת מחדל.” המשמעות היא שהרבה מאוד נתונים הולכים קדימה ואחורה – לפעמים אישיים מאוד ולעיתים ללא ידיעתך. לרוע המזל, לא כל המכשירים ה”חכמים “הללו משתמשים בסטנדרט גבוה של הצפנה, כלומר הנתונים שלך עשויים להיות פגיעים לכל מי שיש לו ידע לחטוף בחיבור האינטרנט שלך..אבל כל עוד אתה מתחבר לאינטרנט דרך VPN, אף צד שלישי לא יכול ליירט נתונים אלה כשהם עוברים מהמכשירים שלך לענן. הסיבה לכך היא שכל התעבורה שלך תעבור דרך חיבור “מנהרה” מאובטח כאשר המחשב שלך שולח ומקבל נתונים – שמירה על ביטחונך מפני סנופרים וכל מי אחר שיחפש.
 • בכך שלא תעקוב אחר מה שאתה עושה באופן מקוון. זה אולי נראה ברור עבור חברת VPN. אבל כמה שרתי VPN בדרגה נמוכה עוקבים אחר מה שאתה עושה באופן מקוון, איזה מביס את המטרה של שימוש ב- VPN לפרטיות. אולי הם מוכרים את היסטוריית הגלישה שלך למפרסמים, או אולי הם מוסרים אותה לממשלות. השורה התחתונה מתחברת לרשת דרך אחד מאותם VPN יכול להיות גרוע יותר מגלישה ללא הצפנה בכלל.למרבה המזל, אנו ב- SaferVPN לא מקיימים רישום לאן אתה הולך או מה שאתה עושה באופן מקוון. כך שאם מישהו יבוא אלינו הדורש את היסטוריית הגלישה האישית שלך, לא יהיה מה לתת. כצרכן, יש לך את הזכות לפרטיות שלך – ועם SaferVPN, אתה תשמור עליה.

יום חופש המידע

יום אחד בלבד לאחר יום זכויות הצרכן הוא יום חופש המידע, שנחגג ב- 16 במרץ או בסביבתו מדי שנה. זה עולה בקנה אחד עם יום הולדתו של ג’יימס מדיסון, נשיא רביעי של ארצות הברית ואדריכל החוקה האמריקנית. כפי שמתאר איגוד הספריות האמריקני את מדיסון, הוא היה “הפרקליט העיקרי לפתיחות בממשל.”

בארה”ב חוק חופש המידע מבטיח שאנשים יכולים לבקש ולעיתים קרובות יוכלו לעיין במידע או ברישומים שהממשלה לא פרסמה. בדרך של מעשה זה, וושינגטון הודיעה במשך 50 השנים האחרונות כי הם (בעיקר) מכבדים את “זכות הציבור לדעת”.

למרבה הצער, לא כל הממשלות מחויבות לשקיפות מסוג זה. אחרים הם ביזנטיים באופן מוחלט באשר הם מתייחסים למידע ממשלתי, והציבור מסתמך על משרוקות ועיתונאים חוקרים כדי ללמוד על המתרחש..

כיצד אנו חוגגים את חופש המידע

כך אנו חוגגים את חופש המידע – ב -16 במרץ וכל השנה:

 • אנו מבטלים את החסימה של האינטרנט. אם אתה מפעיל את חיבור האינטרנט שלך דרך אחד מהשרתים הבינלאומיים הרבים שלנו, אתה יכול לעקוף בצורה חלקה צנזורה ממשלתית והגבלות אחרות. לא משנה מה הממשלה שלך מחליטה שאתה לא יכול לעשות באופן מקוון, על ידי החלפת “המיקום” המקוון שלך דרך שרתי האינטרנט הגלובליים הרבים שלנו, יהיה לך כל העולם בהישג ידך..
 • אנו מגנים עליך מפני פיקוח ממשלתי. אם אתה זונה שחוקר שחיתות ממשלתית או מתנגד מדיני שמנסה לשכב נמוך תוך כדי להישאר מחובר, תרצה להשתמש ב- VPN. עם VPN, כל מה שתעשו באופן מקוון יהיה מוצפן לחלוטין. תקבל גם כתובת IP חדשה ואנונימית לחלוטין שתמנע ממשלות לחבר את מה שאתה עושה באופן מקוון לזהות שלך בעולם האמיתי..

מידע נוסף על SaferVPN

SaferVPN מחויב לזכויותיך כצרכן וכאזרח גלובלי. כדי ליהנות מעולם של חופש באינטרנט והפרטיות שמגיעה עם הצפנה ברמת בנק של 256 סיביות, הירשם לקבלת מנוי VPN בהנחה של 80 אחוז – או התחל ניסיון חינם עכשיו!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map