9 דברים שעליך לעשות כדי לאבטח את הבנקאות הניידת והמקוונת שלך

9 טיפים חיוניים לאבטחת בנקאות מקוונת וקוונת


עם למעלה מ -190 מיליון אמריקאים שעושים קניות ברשת ו -51% מהמבוגרים בארה”ב מבצעים בנקאות מקוונת, אפשר לומר שיש צורך גדול להבטיח עסקאות מקוונות. יש הרבה הונאות שם, אז כדאי שתיזהר. עקוב אחר העצות שלנו ותחזק את האבטחה שלך לבנקים מקוונים וניידים!

1. אבטח את המכשיר שלך

השתמש תמיד באנטי-תוכנה זדונית במחשב או בסמארטפון כדי להרחיק את הפורצים. עדכן אותו לעתים קרובות וודא שיש לך את הגרסה האחרונה של הדפדפן וקבל את כל עדכוני האבטחה של מערכת ההפעלה שלך.

2. אבטח את החיבור שלך

מידע זה בסיסי מכיוון שללא קשר מאובטח ניתן ליירט את כל הנתונים שלך. ראשית כל וודאו שהבנק או החנות המקוונת משתמשים ב- SSL (Secure Sockets Layer) שמצפין את החיבור. כדי לגלות אם אתר מאובטח, התבונן בכתובת האתר – אם זה מתחיל ב- https: // הוא מאובטח, אם הוא פשוט http: // הוא לא מוצפן. הקפד לאבטח את החיבור שלך על נקודות חמות ציבוריות מכיוון שאתה פגיע מאוד ביחסים אלה. המשך לקרוא ותגלה את הדרך הטובה ביותר להצפין את החיבור שלך לאבטחה מרבית!

3. היזהר מהתחזות, במיוחד בהודעות דואר אלקטרוני

היזהר ממסירת מידע רגיש דרך האינטרנט. אין שום סיבה שהבנק שלך ישלח אליך בדואר אלקטרוני ותגיד להם את הפרטים הרגישים שלך. אם שולח לא מהימן מבקש ממך פרטי תשלום או פרטי חשבון בנק, פשוט שלח אותו ישר לתיקיית הספאם ושכח ממנו. ישנן דרכים רבות ומגניעות שאותם גנבי זהות ינסו להערים אותך בכדי לתת להם גישה מלאה לחשבונות הבנק שלך. אל תפתח אימיילים ממקורות לא מהימנים, במיוחד כאשר הם טוענים שהם בנק, עורך דין או קרוב משפחה שרוצים לתרום כסף.

4. שמור על הסיסמאות שלך

רוב הבנקים משתמשים באימות דו-גורמי בימינו, כלומר תקבלו קוד שנשלח לטלפון הנייד שלכם או סוג כלשהו של דונגל – זה משתנה מבנק לבנק. הקפד להשתמש באימות דו-גורמי, זה נותן לך שכבת אבטחה נוספת. אם אתר שמתיימר להיות בנק מבקש את פרטיך בבת אחת, עליך להיזהר. קרא כאן יותר על בחירת סיסמאות טובות.

5. עברו לעיתים קרובות על דפי הבנק שלכם

הישאר מעודכן עם ההוצאות השבועיות שלך, במיוחד על מה, איפה ומתי בילית. כך תוכלו לאתר בקלות רכישות הונאה ולחסום מייד את הכרטיס.

6. מחק את כל העקבות

לעולם אל תשלח את פרטי הכניסה שלך באמצעות דוא”ל או SMS ואל תשאיר סיסמאות בשכונה. כשאתה משתמש במחשב של מישהו אחר או במחשב ציבורי, אף פעם הדפדפן לעולם לא יזכור את שם המשתמש או הסיסמה שלך. הקפד להתנתק מכל אתרי אינטרנט ולמחוק את קובצי ה- cookie, המטמון וההיסטוריה של הדפדפן בעת ​​הסגירה. ראיתי את זה בעצמי בבתי קפה באינטרנט יותר מדי פעמים שהמשתמש שלפני שכח להתנתק מהדואר האלקטרוני שלו – תאר לעצמך מה אדם לא ישר יכול לעשות עם כל הפרטים שם!

7. שמור גם על הנייד שלך

עם 35% מהמבוגרים בארה”ב המנהלים את הבנקאות המקוונת שלהם בנייד, ברור שגם מכשירי כף היד שלך זקוקים לאבטחה. הקפד לאבטח את הטלפון הנייד שלך גם אם אתה משתמש בו לבנקאות או קונה איתו דברים. יש לנעול ולהגן באופן אוטומטי על המסך לאחר פרק זמן קצר של חוסר פעילות. הפעל את “מצא את הטלפון שלי” של אפל אם אתה משתמש באייפון או ב”מנהל ההתקנים “של גוגל אם אתה משתמש באנדרואיד. ככה תוכל לאתר את הטלפון שלך אם אתה מאבד אותו, או למחוק מרחוק את כל הנתונים הרגישים כך שהוא לא ייפול לידיים הלא נכונות.

8. הגדר התראות על חשבון בנק

בנקים מסוימים מציעים לשלוח אליך התראות בזמן אמת בחינם על כל פעולה שתבוצע בחשבון הבנק שלך, באמצעות דואר אלקטרוני או SMS. זו תכונה נהדרת למדי, במיוחד אם אתם נוסעים, כך שתוכלו לעקוב אחר כל ההוצאות ולוודא בזמן אמת שאף אחד לא יגבה עליכם יתר על המידה.

9. למנוע נעילות בנקאיות

לפני הנסיעה, זה מנהג טוב להתקשר לבנק או לחברת כרטיסי האשראי שלך כדי ליידע אותם לאן תלך. זה עוזר להם במניעת הונאות שלהם ולא תגיע לחו”ל עם כרטיס חסום. אם אתה מנסה להתחבר לבנק שלך מחו”ל, הם עשויים לחפש את כתובת ה- IP שלך, ועם אחד זר מורם דגל אדום. דאג להביא את הכלי המאבטח את הבנקאות שלך ומאפשר לך לגשת אליו מכל מקום בעולם …

אבטחת הבנקאות הניידת והמקוונת שלך

SaferVPN יצפין את החיבור שלך, הן במחשבים ניידים והן במכשירים ניידים. אף אחד לא יכול ליירט ולפענח את המידע שלך מכיוון שאנו מספקים הצפנה ברמת הבנק עבור כל הנתונים הפנימיים והיוצאים שלך. שנית, על ידי כתובת ה- IP של מדינת מולדתך, לא תניף דגלים למחלקת ההונאה של הבנק שלך, תוך הימנעות מהסיכון שיגרום להם לחסום את הכרטיס שלך כשאתה בחו”ל. לסיכום, VPN מאפשר לך לגשת בבטחה לבנק המקוון שלך, לשלם את החשבונות שלך בבטחה ולהימנע מחסימת כרטיסי האשראי שלך בזמן שאתה נוסע. נסה היום את SaferVPN בחינם!

בנק בבטחה!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map