8 דרכים קלות לשמור על עובדיך באופן מקוון

8 דרכים קלות לשמור על העובדים שלך בטוחים בבלוג מקוון בטוח יותר


רוצה לשמור על העסק שלך מפני הפרות סייבר? קרא את הבלוג הזה עבור 8 דרכים פשוטות במיוחד כדי לשמור על עובדיך באופן מקוון.

ביממה זו, קשה יותר לחברות למנוע הפרות אבטחת רשת.

כמו שראינו לפני מספר חודשים קצרים עם הפרת הנתונים של Dropbox, כאשר תעודות משתמש של 60 מיליון אנשים + נפלו קורבן לגניבת סייבר, פעילויות מקוונות של עובדים והיגיינת נתונים עלולות להשפיע באופן משמעותי על אבטחת הסייבר של החברה. סוגים אלה של הפרות נתונים עולות על חברות 3.8 מיליון דולר בשנת 2015 בלבד, מה שמבהיר לראות מדוע חיוני לעסקים בכל הגדלים להפוך את הבטיחות המקוונת של העובדים לעדיפות ראשונה.

בבלוג זה נדגיש שמונה דרכים קלות לשמור על העובדים שלך בטוחים באינטרנט ואת סייבר החברה שלך!

1. חנכו את העובדים שלכם!

הדרך החשובה ביותר להשאיר את העובדים שלך בטוחים באינטרנט היא לחנך אותם לאבטחת סייבר.

 • ידיעונים
  אתה יכול לעשות זאת על ידי שליחת עלוני על מנת להזכיר להם כיצד להגן על עצמם באופן מקוון. נסה את גיליונות הטיפים האלה כדי לשמור על העובדים שלך משכילים.
 • הכשרת עובדים
  אתה יכול גם לנסות Cyveillance שמציע הכשרה מבוססת מחשבים למודעות בטיחות לעובדים שלך ללא קשר לגודל העסק שלך או גדול. החברה צמצמה בהצלחה את מספר העובדים שלחצו על קישורים זדוניים בכ -50% לאחר שסיימו את הכשרתם.

טיפ מספר 1: חנכו את העובדים שלכם! לחץ לציוץ

2. דע מה לחפש

דברים שצריך להיזהר מהם יכולים להיות פשוטים כמו מיילים והתקפות דיוג שמטרתן להערים על העובדים שלך להכניס מידע אישי כגון שמות משתמשים, סיסמאות ומידע אשראי..

לעיתים קרובות עובדים מקבלים מיילים או תקשורת אחרת המבקשים מידע רגיש, מבקשים מהם “להיכנס” למקום בו הם תופסים את שם המשתמש והסיסמה שלך, או מציעים יתרונות לא מציאותיים לאחר הכניסה למידע על הכרטיס שלך. הודעות דוא”ל אלה מכילות לרוב פרטים פגומים כגון שגיאות הקלדה וקישורים. וודא שהעובדים שלך לא מגיבים ומחקים את התקשורת הזו.
בדוק את 10 הפתיונות הטובים ביותר לשנת 2015.

טיפ מס ‘2: דע מה לחפש לחץ לציוץ

3. לעולם אל תוריד תוכנה לא ידועה או לא מאובטחת

תוכנה זדונית אחרת, או תוכנה זדונית, יכולה לגשת ולהעתיק את המידע והנתונים האישיים שלך, באמצעות botnets, וירוסים פולשניים וסוסים טרויאניים.
הצגת העובדים שלך כיצד נראים האיומים הללו ואיך להימנע מלהטוט בלחיצה עליהם תעזור לשמור עליהם מודעות בזמן שהם מקוונים.

טיפ מס ‘3: לעולם אל תוריד תוכנה לא ידועה או לא מאובטחת לחץ לציוץ

4. היזהרו מכתובות URL מזויפות

אתרים זדוניים רבים ישתמשו בכתובות אתרים לא מאובטחות אשר במבט ראשון ייראו לגיטימיים לחלוטין. אתרים אלה נראים כאתרים שכבר מכירים אותם, אך יכילו פרטים סוטים מעט.
בכתובת האתר יכולות להיות שגיאות הקלדה קטנות, סמלים המונחים בצורה בלתי רגילה והבדלים אחרים. וריאציות אלה נותנות לך מושג שלמעשה זה לא האתר האמיתי, אלא במקום זאת, זיוף שמטרתו להשיג את המידע האישי שלך..

טיפ מס ‘4: היזהר מכתובות URL מזויפות לחץ לציוץ

5. התקן תוכנת אבטחה

תוכנות אבטחה כגון אנטי-וירוסים, כלי אנטי-ריגול, מסנני אנטי-ספאם וחומת אש יסייעו לשמור על בטיחות העובדים שלך בעת השימוש במכשירים של החברה. ודא תמיד שהתוכנה שלך מעודכנת על ידי התעדכנות עם התוכנה העדכנית ביותר וגיבוי התקנים שלך מעת לעת.

טיפ מס ‘5: התקן תוכנת אבטחה לחץ לציוץ

6. שמור על פרטי הלקוח

מכיוון שפרטיות העובדים שלך חשובה ביותר, המידע המתקבל מלקוחותיך הוא רגיש לא פחות. באחריות עובדיכם להבטיח את פרטיות הלקוחות. לשם כך על העובדים לאחסן, להגן ולהשמיד מידע הנוגע לשמות הלקוח, כתובות, כתובות דוא”ל, מספרי טלפון, חוות דעת אישיות או פרטי כרטיס אשראי..

טיפ מספר 6: מידע על לקוחות המשמר לחץ לציוץ

7. השתמש בסיסמאות שונות וחכמות יותר בחשבונות

ללא ספק הציפיות לסיסמאות מאובטחות עלו בשנים האחרונות. השימוש בסיסמאות נפוצות ותכופות אפשר להאקרים לגשת למיליוני חשבונות מדי שנה. עקוב אחר ההנחיות הבאות כדי להבטיח סיסמאות בטוחות ובטוחות יותר עבור חשבונותיך:

 • סיסמאות ארוכות יותר טובות יותר
  בימינו, בניית סיסמא חזקה תכלול עיבוי שלם שלם, באורך 12 תווים לפחות, למילה מגובשת אחת. ניתן לקצר או לקיצור משפטים אלה, אך העניין הוא שמילים בודדות פשוט אינן חותכות אותו יותר.
 • הימנע ממספרים המשויכים לפרטים האישיים
  אם אתה משתמש במספרים, לעולם אל תשתמש במספרים הקשורים לכתובות, ימי הולדת ומידע שניתן לחפש אחר, מאחר ופרטים אלה נגישים בקלות לפרטים אלו.
 • אל תשמור את הסיסמה בדפדפן שלך
  כמה שיותר נוח, אל תתן לדפדפן שלך לזכור את הסיסמה שלך. מידע זה פתוח להאקרים, במיוחד אם המכשיר שלך לא ממוקם במקום או נגנב.
 • יש סיסמאות שונות עבור חשבונות שונים
  מקובל שאנשים משתמשים באותה סיסמא למספר חשבונות, אך אפילו לפחות, על עובדים להיות לפחות שתי סיסמאות נפרדות לחשבונות אישיים ועסקיים..

אם אתה חושב שהסיסמה שלך מאובטחת, עיין ב – 25 הסיסמאות הנפוצות ביותר הוצאת The Telegraph. להלן כמה:

 • 123456
 • סיסמה
 • 12345678
 • qwerty
 • 12345
 • 123456789
 • כדורגל

עדיין סקרן עד כמה בטוחך שלך? השתמש בבודק סיסמה זה כדי לראות אם הוא עובר את המבחן!

טיפ מספר 7: השתמשו בסיסמאות שונות וחכמות יותר לחשבונות לחץ לציוץ

8. לספק לעובדים VPN

רשת פרטית וירטואלית (VPN) מאפשרת לחברה שלך ליצור חיבור מוצפן ומאובטח באמצעות “מנהרה” וירטואלית. רשת זו דומה לרשת LAN (Local Area Network), בה משתמשים משרדים ארגוניים, אך מבלי להזדקק לחיבור חוטי פיזי.

ככל שהשימוש במכשירים אלקטרוניים אישיים הופך פופולרי יותר, כאשר 90 אחוז מהאמריקאים משתמשים בסמארטפונים האישיים שלהם לעבודה, עובדים מגדילים את הסיכון שלהם לפתוח בטעות גישה לנתוני החברה. אם עובד משתמש בנקודה חמה ציבורית ציבורית לא מאובטחת, המכשיר שלהם רגיש לסנודרים והאקרים. על ידי שימוש ב- VPN מאובטח, הסיכון הזה מבוטל עבור כל המכשירים והכל, לא משנה היכן אתם נמצאים!

באמצעות VPN Business, אתה ועובדיך יכולים ליהנות מחיבור אינטרנט מוצפן ברמה בנקאית בכל עת, בכל אתר – ללא קשר אם האתר או הרשת מספקים קידוד או לא. היבט זה של VPN יכול להיות לא יסולא בפז לביטחונם וביטחונה של החברה שלך ושל הנתונים החשובים של הלקוחות שלך.

אם מעולם לא חווית את השירות שלנו, אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו ניסיון חינם ל- VPN ל- 7 ימי עסקים עסקיים, הושלם עם אבטחת Wi-Fi אוטומטית חדשנית כיום. ראה כיצד שירות VPN ייעודי יכול להביא את החברה שלך לשלב הבא, ופשט מאוד את תהליך שמירת העובדים שלך באופן מקוון.

טיפ מספר 8: לספק לעובדים #VPN לחץ לציוץ

אנו מקווים שמצאת שהפוסט הזה מועיל! אל תהסס ליידע אותנו אם יש לך שאלות, או טיפים אחרים שאתה רוצה להציע. רוצה להמשיך לקבל את כל החדשות וההצעות האחרונות בנושא אבטחה עסקית? עקוב אחרינו בלינקדאין, שם אנו תמיד מעודכנים אותך!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map