8 דרכים להגדיל את האבטחה הניידת שלך מבלי להאט אותה

הגדל את האבטחה הניידת שלך מבלי להאט


לאחרונה דיברו בחדשות רבות על פגיעויות בסמארטפון ואבטחת ניידים. בפוסט זה נספר לך בדיוק כיצד לעשות זאת הגן על הטלפון החכם שלך אנדרואיד או iOS נגד פריצות, וירוסים, רוגלות ואיומים אחרים בלי להאט את זה

הטלפון הנייד שלך נושא כל כך הרבה מהמידע החשוב שלך, כך שאתה רוצה לוודא שהוא מוחלט 100% מאובטח ומוגן בכל עת.

נכון לעכשיו, 90% מהמבוגרים האמריקנים מחזיקים בסמארטפון וכ -55% ממשתמשי הטלפון הסלולרי משתמשים בטלפונים שלהם כדי להיכנס לרשת, לגלוש באינטרנט, להחליף אימיילים או להוריד אפליקציות, כך עולה מהדוח הטכנולוגי הנייד של PewResearch Center. טלפונים חכמים הם יותר ויותר מרכזיים בחיי היומיום שלנו – אנו חוסכים וחושפים יותר ויותר את המידע הפרטי והאישי שלנו במכשירים אלה. 

אך האם אנו מוודאים כי המכשירים הללו מוגנים כראוי?

סקר דוחות צרכנים מצא כי 34% מכלל משתמשי הסמארטפונים האמריקאים לא עושים דבר כדי להגן על הטלפונים שלהם. זהו מספר מטורף בהתחשב בכך שבשנה שעברה נגנבו למעלה משלושה מיליון טלפונים, 1.4 מיליון אבדו או שמעולם לא התאוששו ומחצית מכל המבוגרים האמריקאים נפרצו בשנה שעברה.

אבטחה היא כמובן דאגה – אך כך גם המהירות. הדו”ח PewResearch Center מצא גם כי 77% ממשתמשי האינטרנט הסלולרי אומרים שהם חווים מהירויות הורדה איטיות שמנעו את טעינת הדברים מהר ככל שהיו רוצים. ומתוך משתמשי האינטרנט הסלולרי, 46% מהירות ההורדה מתבצעת מדי שבוע או אפילו לעתים קרובות יותר.

כדי לוודא שהאייפון והאנדרואיד שלך בטוחים ומאובטחים לחלוטין, אך עדיין פועלים במהירות, אנו ממליצים על 8 הטיפים הבאים:

1. הגנה על המסך באמצעות סיסמה

אתה יכול לדמיין שיותר מ -30% מהאנשים אינם מגנים באמצעות סיסמה על המכשירים הניידים שלהם? קשה להאמין בהתחשב באיזו דרך קלה ונטולת מאמץ זו הגנה על המכשיר שלך.

יצירת סיסמת מסך למכשיר הנייד שלך היא הכרחית מכיוון שהיא מגינה עליך מפני העברת המידע האישי שלך אם אתה משאיר את הטלפון ללא השגחה, מאבד אותו או שהוא נגנב..

ישנן שתי שיטות סיסמא פופולריות בהן תוכלו להשתמש:

  1. נעילת התבנית. זוהי צורה מותאמת אישית המצוירת על המסך המאפשרת גישה. ההגרלה לכך היא שהיא מהירה וקלה יותר מהזנת סיסמה.
  2. קוד מספר ה- PIN הקלאסי. זוהי גם שיטת סיסמא מהירה, למרות זאת, עליכם לדאוג לא לשים קוד בסיסי וקל לפיצוח, לכן הקפידו להימנע מ” 1234 “,” 4567 “,” 1111 “וכו ‘..

עכשיו, אם אתה באמת רוצה לשפר את האבטחה שלך במובייל, אתה יכול גם לבחור ליצור סיסמא ארוכה ומורכבת יותר.

עבור iOS אתה יכול לעשות זאת על ידי כיבוי האפשרות Simple Codecode שלך. זה יאפשר לך להשתמש בקוד ארוך יותר במקום הקוד בן ארבע הספרות הטיפוסי. ואם יש לך מכשיר אייפון 5 ומעלה, אתה יכול אפילו להשתמש ב- Touch ID כדי ליצור חיישן זהות טביעות אצבע ייחודי לטלפון שלך. זוהי דרך מהירה ובטוחה להגן על הטלפון שלך.

הגן על המסך שלך באמצעות סיסמה כדי לשפר את האבטחה במוביילכעת מכשירי אייפון מאפשרים לך להגן על הטלפון שלך באמצעות מזהה מגע

עבור טלפונים אנדרואיד, אתה יכול למצוא את האפשרות תחת נעילת מסך בקטע אבטחת המסך. מכאן אתה יכול לבחור ‘סיסמה’ שתאפשר לך לבחור סיסמה ארוכה ומורכבת יותר.

2. נעל את כרטיס ה- SIM שלך

כעת נעילת המסך מועילה, אולם היא אינה יכולה למנוע ממישהו להסיר את כרטיס ה- SIM שלך ולהשתמש בו בטלפון אחר. כדי למנוע זאת, המלצה טובה היא הגדרת נעילת כרטיס SIM בצורה של מספר PIN.

יש להזין מספר זיהוי אישי זה כאשר הטלפון יופעל על מנת לאפשר חיבור לרשת, מה שמבטיח שאם הטלפון שלך נגנב, הוא יועיל למעט מאוד גנב.

3. התקן אפליקציות אנטי-וירוס

תוכנת אנטי-וירוס היא מרכיב מרכזי בהגנה על אבטחת המכשיר הנייד שלך. תוכניות אלה סורקות את מערכת ההפעלה של מכשיר נייד, מזהות סיכונים ומסירות אותן. הם פועלים בצורה חלקה ברקע בלוח זמנים שנקבע מראש כך שמשתמשים במכשירים ניידים יוכלו להיות בטוחים כי המכשירים שלהם מוגנים באופן עקבי.

יתר על כן, יישומי תוכנת אנטי-וירוס רבים נועדו לא להפריע למהירות ולביצועים הרגילים של המכשיר הנייד שלך. למעשה, לעתים קרובות הם כוללים תכונות ונועדו לשמור על הפעלת iPhone או Android שלך במהירות רבה יותר.

קח לדוגמה Avira ו- 360 Security, יישומי אנטי-וירוס אלה כוללים תכונות לחסימת וירוסים, סוסים טרויאניים ותוכנות זדוניות אך מציעים גם יתרונות כמו ניקוי קבצים מיותרים, חיסכון בחיי הסוללה ומהירות מיטוב.

אנטי-וירוס App 360 אבטחה לשיפור האבטחה במובייל באמצעות השבתת הטלפון360 Security הוא דוגמה ליישום אנטי-וירוס נייד, שלא רק מספק הגנה מפני וירוסים אלא גם משפר את מהירות הטלפון.

בסך הכל, ליישומי אנטי-וירוס לוקח כמה דקות להוריד ויכולים לחסוך את שעות החמרה שלך אם וירוס טלפון יעורר הרס במכשיר שלך..

4. התקן אפליקציות אבטחה

אפליקציות אבטחה הן אפשרויות מצוינות ויעילות לטפל בבעיות אבטחה ייחודיות למכשירים ניידים. יתרון גדול לאפליקציות אבטחה רבות לנייד הוא שהן מאפשרות למשתמשים לשלוט במכשירים שלהם מרחוק.

למשל, אפליקציות כמו avast! יישומי אבטחה למכשירים ניידים נגד גניבה, מצא את האייפון שלי ו- Cerberus לא רק מאפשרים למעקב GPS לחשוף את המיקום המדויק של טלפון אבוד או נגנב, אלא גם מאפשרים לך לנעול את הטלפון החכם מרחוק למקרה שלא הוצאתם אותו לא נכון. בנוסף לאפשר לך להסיר נתונים רגישים מרחוק אם אתה חושש שהמכשיר שלך נפל לידיים הלא נכונות.

אפליקציות אבטחה לשיפור האבטחה במובייל על ידי ניהול הטלפון מרחוקאפליקציות אבטחה כמו FindMyiPhone מספקות אבטחה מרחוק במקרה של אובדן או גניבה בטלפון

ועד כמה משפיעים על המהירות? בהשוואה לגודל האפליקציה הממוצע של 23 מגה בייט, האפליקציות הללו פועלות בין 5-7 מגה-בייט כך שהן לא תופסות מקום רב בטלפונים ולכן לא יאטו את הטלפון שלך, פשוט שמור על בטיחותה במקרה חירום!

5. פיקוח על הרשאות האפליקציה שלך

למרות שזה עשוי להיות מפתה לרענן את מענקי ההרשאה לאפליקציה שאתה באמת רוצה, חשוב מאוד לשים לב לגישה שאפליקציות אלו מבקשות. זה יכול להשפיע מאוד על אבטחת הטלפון הנייד שלך.

לא מזמן אפל אסרה מאות אפליקציות לאייפון שאוספות בחשאי מידע אישי מאלו שהורידו אותם. מרבית האפליקציות יוצרו בסין אך היו זמינות ברחבי העולם. באמצעות תוכנה המיועדת למיקום מודעות, אפליקציות אלה אספו מידע על האנשים שהורידו אותם, כולל כתובות הדוא”ל שלהם ומספרי הסידורי של האייפון, ואז שלחו את הנתונים לשרתי מפתחי התוכנה. ייקס.

לפקח על הרשאות האפליקציה לאבטחת מוביילמאות אפליקציות נאסרו בחנות Apple בגלל דליפת פרטיות מפחידה

מוסרי של הסיפור – חשוב להיות זהירים בכל מה שקשור לאפליקציות שאתה מוריד וסוג המידע אליו הם יכולים לגשת. אפילו הורדה ממקור או מפתח מהימן עשויה לא להספיק להבטיח. קח למשל את הפרות הנתונים שהתרחשו באפליקציה הפופולרית סנאפצ’אט, שאחת מהן חשפה לפחות 100,000 תמונות משתמש גנובות, השנייה שבה הודלפו השמות ומספר הטלפון של 4.6 מיליון משתמשים.

דרך אחת פשוטה למנוע כל חדירת נתונים מאפליקציה היא, כשאתה מוריד את האפליקציה, לשים לב מקרוב ולוודא שהבקשות לגישה לתכונות שונות בטלפון שלך סבירות. לדוגמה, אפליקציה לרישום הערות לא תזדקק למיקומך, אפליקציית תחבורה כמובן.

עם זאת, עם כל בקשות ההרשאות והדרישות ההולכות וגוברות להורדת אפליקציות, לפעמים קשה לסרב לגישה מסוימת, גם אם תרצה. לדוגמה, אם ברצונך להוריד את אפליקציית המסנג’ר של פייסבוק אך לא רוצה שהאפליקציה תיגש ליומן השיחות שלך, למרבה הצער יש לך מזל.

זה המקום בו אפליקציה כמו XPrivacy מועילה. אפליקציית הקוד הפתוח (הזמינה כרגע לאנדרואיד) מאפשרת לך לעקוף את הגדרת ההרשאות שאינך אוהב על ידי הזנת נתוני זבל אלה (מבריק, נכון?) יש גם את MyPermissions, שעוזרת לך לנהל הגדרות אפליקציות והרשאות בטלפון שלך. אתה מקבל התראות כאשר אפליקציות ניגשות למידע הפרטי שלך, כך שתוכל לאשר או לבטל הרשאות באופן מיידי.

XPrivacy משתמשת כמעט ללא זיכרון וסוללה ו- MyPermissions גודל של 7 מגה בייט.

6. הרשאות Bluetooth

יתכן שלא תצפו מגישה של Bluetooth לאיים על האבטחה שלכם בנייד, אך היא יכולה לעשות זאת. האקרים יכולים להשתמש בהרשאות Bluetooth לגישה מרחוק לטלפון ולהשתמש בו לביצוע שיחות, גישה לנתונים, האזנה לשיחות וגלישה באינטרנט.

אם מסיבה כלשהי אתה משתמש בחיבור Bluetooth בו משתמשים אחרים יכולים להתחבר למכשיר שלך ברדיוס קרוב, במיוחד מקום סואן כמו בית קפה, בר או רכבת, הקפד להתעלם או לדחות כל בקשה בלתי ידועה להתיישר עם מכשיר.

עקוב אחר הרשאות Bluetooth לצורך אבטחה ניידתהקפד להשתמש ב- Bluetooth במקומות ציבוריים צפופים כמו בתי קפה

כדי למנוע איומי אבטחה ב- Bluetooth, אמצעי הזהירות הטוב ביותר לכיבוי מוחלט של פונקציית ה- Bluetooth של המכשיר שלך כאשר אינך משתמש בה. זה לא מספיק כדי להכניס את ה- Bluetooth למצב ‘לא ניתן לגלות’ מכיוון שיש אפליקציות גרועות שיכולות להפעיל את המכשיר שלך מחדש.

אפליקציות רבות לניהול סוללות יעשו זאת עבורכם באופן אוטומטי כולל JuiceDefender ורופא סוללות. אז בזמן שאתה מגן על הטלפון שלך, תוכל לבצע אופטימיזציה גם לביצועי הסוללה שלו.

7. הצפן את נתוני הטלפון שלך

הצפנת נתונים של הקבצים בטלפון שלך היא דרך טובה להבטיח אבטחה לנייד במקרה שהטלפון שלך נופל לידי גנב ולא תוכל לחסום אותו מרחוק.

מה עושה הצפנת נתונים? בעיקרו של דבר זה משנה נתונים ומידע אלקטרוניים למצב בלתי קריא באמצעות אלגוריתמים או צ’יפים.

למרות שייתכן שלא ניתן להצפין באופן מלא את הכל, באפשרותך להצפין כמה קבצים והודעות רגישים שעדיף להשאיר ללא מגע.!

קידוד נתונים לשיפור האבטחה במוביילהצפן את הנתונים הניידים שלך כך שלא יהיה קריא לכל האקרים או גנבים

עבור ה- iPhone, פשוט הפעל את תכונת נעילת קוד הגישה בחלק הכללי בתפריט ההגדרות שלך. ויולה! יש להצפין את ה- iMessages היוצאים שלך, וחלק מהנתונים יוצפנו באמצעות מפתח ייחודי שנוצר מקוד הסיסמה שלך. כדי לוודא שההצפנה פועלת, ודא שהתכונה להגנת נתונים בתפריט נעילת קוד הגישה שלך פועלת.

עבור אנדרואיד, פתח את הגדרות המכשיר ואז עבור לפריט התפריט אבטחה. משם, בחר בפריט התפריט של נעילת המסך, בחר PIN או סיסמא ואשר (דאג לרשום את הסיסמה הזו עכשיו – תצטרך אותה!). בשלב הבא, גלול לאפשרות הצפנת טלפון בהגדרות האבטחה ובחר באפשרות הצפנת כרטיס SD על ידי סימון תיבת הסימון. בחר הבא ואשר את מספר הזיהוי האישי שלך. ואז לחץ על הצפן טלפון.

כל שנותר הוא לחכות 30+ דקות בזמן שתהליך ההצפנה מתרחש. במהלך תקופה זו המכשיר יאתחל מחדש מספר פעמים. בסיום, תתבקש להזין את הסיסמה שבחרת.

** שימו לב שלא תוכלו להפוך את ההצפנה עבור אנדרואיד. אז אם תחליט לפענח את המכשיר שלך, תצטרך לבצע איפוס מפעל, אשר ימחה את כל הנתונים.

אמנם ישנם כמה חששות לגבי ההשפעה של הצפנת נתונים על מהירות וביצועים ניידים ואורך חיי הסוללה, אך ככל הנראה טלפונים שנעשו בשנים האחרונות מחוברים עם חומרה מיוחדת להאצת ההצפנה..

8. השתמש בתוכנת VPN

ואחרון חביב, שימוש ב- VPN הוא דרך מצוינת לשפר את האבטחה של הטלפון שלך עם מעט מאוד השפעה על מהירות הטלפון שלך..

כשאתה מתחבר ל- SaferVPN, אתה יכול לגלוש באינטרנט דרך מנהרה מוצפנת ברמת הבנק כדי ליהנות מחיבור מאובטח לחלוטין ולהגן על כל המידע הפרטי שלך מפני האקרים וסנופים..

כיצד SaferVPN מספק אבטחה לנייד

זה חשוב במיוחד כאשר מתחברים לרשתות אלחוטיות ציבוריות בבתי קפה, שדות תעופה, מלונות ואוטובוסים ורכבות. לרוב רשתות wifi ציבוריות אינן מאובטחות ולכן יכולות לסכן את המידע האישי שלך ואת המידע הרגיש.

אפליקציות ה- iOS והאנדרואיד שלנו מגנות על כל פרטי ההתחברות הרגישים, המיילים והנתונים העסקיים שלך, כך שלעולם לא תצטרך לדאוג להיחשף בטלפון הנייד.

יתר על כן, אפליקציות הלחיצה בלחיצה אחת של SaferVPN עבור iOS ו- Android פועלות בצורה חלקה ברקע, ולכן לא יאטו את הטלפון שלך.

אפליקציות סלולריות SaferVPN עיצוב חלקאפליקציית SaferVPN פועלת בצורה חלקה ברקע כך שהיא לא תאט את הטלפון שלך

אם אתה רוצה להתחיל להגן על הטלפון הנייד שלך היום, נסה את 24 השעות שלנו ניסיון חינם או הירשם לקבלת מנוי SaferVPN.

אנו מקווים שמצאת את הפוסט בבלוג אינפורמטיבי ומועיל. אם יש לך שאלות או המלצות כיצד לשפר את האבטחה שלך בנייד תוך שמירה על ביצועי הטלפון שלך במהירות, צור איתנו קשר בפייסבוק, בטוויטר או ב- Google+. אנו מצפים לשמוע ממך!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map