הפרות האבטחה הגדולות של 2014

הפרות האבטחה הגדולות ביותר של 2014


בשנה האחרונה ראינו מספר מפחיד של הפרות נתונים גדולות. זה רק מראה כמה חשוב לשמור על אבטחת הנתונים והסיסמאות שלך. נסקור את הפרצות השנה החולפת!

iCloud – 100 מפורסמים, אוגוסט

אף על פי שלא הייתה הפרה גדולה, ה”הפנינג “עדיין זכה לתשומת לב רבה בעיתונות. מאות תמונות סלבריטאיות בעירום הודלפו כששירות ה- iCloud של אפל נפרץ בהתקפה ממוקדת מאוד. ההערכה היא כי החשבונות הופרו באמצעות דיוג, אך עדיין לא ברור. עם זאת, דבר אחד בטוח – עליך להתחיל להשתמש באימות דו-גורמי כשאתה נכנס לחשבונות הפרטיים שלך להגברת האבטחה.!

תמונות סוני – עובדי 1,000, נובמבר

כמויות אדירות של נתונים ארגוניים רגישים ביותר הודלפו בזמן שנפרצו לאחרונה תמונות של סוני. מידע פרטי על עשרות אלפי עובדים הודלף, יחד עם 5 סרטי שוברי קופות שטרם פורסמו, וכן תעודות כניסה לחשבונות פיננסיים, שירותי אינטרנט וחשבונות מדיה חברתית. למרות שזה לא מהווה איום על הציבור, זו שערוריית יחסי ציבור ענקית של סוני שעומדת כעת בפני תביעות של עובדיה – זה בטח יעלה לחברה מיליונים רבים כדי לפתור אותה.

שירות הדואר האמריקני – 800,000 עובדים, 2.9 מיליון לקוחות, שנחשפו בנובמבר

כ -2.9 מיליון לקוחות ו 800,000 עובדים של USPS הפרו את המידע שלהם כששירות הדואר נפרץ “מתישהו” בשנת 2014. זה היה פריצה מאוד מתוחכמת שלקח מחלקת האבטחה שבועות לגלות. למרבה המזל, נראה כי אין מקרים של גניבת זהות בעקבות ההפרה.

סנאפצ’אט – 4.6 מיליון שמות משתמש ומספרי טלפון, ינואר

אפליקציית ההודעות האנונימית סנאפצ’אט התבררה פחות אנונימית ממה שחשבו בעבר. השנה אירעו כמה הפרות של השירות, אם כי הגרוע ביותר היה כאשר הופרו בינואר 4.6 מיליון שמות משתמשים ומספרי טלפון. היה גם “החטיפה” באוקטובר, והשאיר אלפי תמונות וסרטונים פרטיים זמינים לציבור. אז שימו לב מה אתם מפרסמים ב”שירותים אנונימיים “אלה, או שפשוט תשיג 15 דקות של בושה שם!

גוגל – 5 מיליון משתמשים, ספטמבר

שמות המשתמש והסיסמאות של כמעט 5 מיליון משתמשי ג’ימייל הודלפו בפורום ביטקוין רוסי. לא ברור אם גוגל הופרה, מכיוון שאולי נגזמו האישורים ממקור אחר שאינו מאובטח. זה רק מוכיח עד כמה חשוב להשתמש בסיסמאות אלפא-נומריות בטוחות, יחד עם סיסמאות שונות עבור חשבונות שונים.

הום ​​דיפו – 56 מיליון מחזיקי כרטיסים, ספטמבר

הפרת ה- Home Depot, שכונתה את ההפרה הגדולה ביותר של קמעונאית, הותירה את פרטי החשבון של 56 מיליון מחזיקי כרטיסים. התוכנה הזדונית תוכננה במיוחד כדי להפר את רישומי התשלומים של הקמעונאי. למרבה המזל, החברה הציעה ניטור אשראי והגנות זהות בחינם לכל הלקוחות ששילמו בכרטיסי אשראי או חיוב בכל אחת מחנויות הום דיפו המושפעות..

ג’יי.פי מורגן – 76 מיליון משקי בית, 7 מיליון עסקים קטנים, אוקטובר

הפריצה בבנק ג’יי.פי מורגן צ’ייס & Co משתמט כאחת מהפרות הנתונים הגדולות בהיסטוריה עד כה. השמות, הכתובות, מספרי הטלפון וכתובות הדוא”ל של 83 מיליון חשבונות הודלפו כשההאקרים נכנסו למערכות ה- IT של החברה. בהצהרה חשף הבנק כי לא הודלפו מספרי חשבון, סיסמאות, SSN או תאריכי לידה.

eBay – 145 מיליון שמות משתמשים וסיסמאות, מרץ

זה היה מגעיל שכן כל חברי אתר המכירות הפומביות הפרו את אישורי הכניסה שלהם. יתר על כן, החברה לא הודיעה למשתמשים בזמן ולא ביקשה מהם לאפס את הסיסמאות שלהם, מה שהחמיר את המצב.

להסתכל קדימה

בדרך כלל לוקח זמן ליישב את ההפרות הללו, במיוחד כאשר לקוחות או עובדים מגישים תביעות נגד החברה שהפרה. לדוגמה, הערכת הפרת היעד של השנה שעברה עלתה לחברה מעל 148 מיליון דולר עד אמצע 2014.

אז מה אתה יכול לעשות כדי לאבטח את הנתונים שלך ושל החברה שלך? בואו לעבור על כמה יסודות. ראשית, הקפד להשתמש בסיסמאות אלפא-נומריות בטוחות שאתה משנה לעתים קרובות, ואל תשתמש באותה סיסמה עבור מספר חשבונות. לאחר מכן, הקפד להשתמש תמיד באנטי-תוכנה זדונית, עדכן אותה והפעל אותה מדי יום. לבסוף, התחבר תמיד ל- VPN כשאתה עובד מחוץ למשרד או בדרכים כדי להצפין את כל הנתונים הפנימיים והיוצאים שלך, כך שאיש לא יוכל לאתר אותם. אם אינך משתמש ב- VPN, כל הנתונים שלך נשלחים כטקסט רגיל אם אתה נקודה חמה לא מאובטחת, ולכן מישהו אחר על אותו WiFi יכול לתפוס אותם!

נסה את SaferVPN עוד היום בחינם, או צור איתנו קשר אם החברה שלך מעוניינת בפתרון האבטחה VPN הארגוני שלנו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map