چگونه می توان از مکالمه Whatsapp ، Skype ، Viber و خدمات VoIP بیشتر انسداد گرفت

برنامه های تماس تلفنی ، اسکایپ ، وایبر و VoIP را در چین ، مصر ، اردن ، کویت ، عمان ، قطر ، امارات متحده عربی ، مراکش ، کره شمالی و کره جنوبی ، پاکستان باز کنید.


سعی می کنید با دوستان ، خانواده و همکاران خارج از کشور ارتباط برقرار کنید اما متوجه می شوید که سرویس های VoIP که می خواهید از آنها استفاده کنید مسدود شده است؟ نگران نباشید ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید به راحتی به مکالمه WhatsApp ، Skype ، Viber و بسیاری از برنامه های VoIP دیگر دسترسی پیدا کنید با یک کلیک!

فراخوانی WhatsApp ، Viber ، Skype و بسیاری دیگر از سرویس های VoIP دارای مزایایی نسبت به سرویس تلفنی قدیمی شما هستند. نه تنها می توانید با دوستان و خانواده خود از سراسر جهان تماس بگیرید بلکه اغلب می توانید برای آنها تماس بگیرید رایگان!

متأسفانه ، کشورهای بیشماری وجود دارند که به دلیل سانسور آنلاین یا محافظت از منافع ارائه دهندگان بزرگ مخابراتی ، این خدمات را مسدود می کنند. اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید راهی برای اتصال پیدا کنید!

در این وبلاگ ، ما در مورد هر یک از این خدمات ، جایی که در دسترس هستند ، و اینکه چگونه می توانید به هر یک از آنها دسترسی پیدا کنید ، بدون توجه به اینکه در آن هستید ، به شما خواهیم گفت..

# Unblock WhatsApp ، Skype ، Viber و برنامه های VoIP بیشتر با یک کلیک! برای توییت کلیک کنید

برنامه های تماس تلفنی ، Skype ، Viber و VoIP

همه روزه ما به نوعی برنامه یا خدمات تلفن همراه متکی هستیم تا در ارتباط با دوستان ، خانواده ، همکاران و عزیزان خود در ارتباط باشیم. خوشبختانه ، با تولید پیشرفته فناوری ما ، برنامه هایی مانند WhatsApp ، Skype ، Viber ، Facebook Messenger ، Tango و بسیاری موارد دیگر ، چت ، پیام صوتی و ارسال تصاویر و فیلم ها را راحت تر کرده اند..

همه این برنامه ها از فناوری VoIP (Voice-over-IP) استفاده می کنند. این فناوری ، که به عنوان اینترنت تلفنی نیز شناخته می شود ، اساساً به مردم این امکان را می دهد تا از اینترنت به عنوان وسیله ای برای برقراری تماس تلفنی استفاده کنند. این نه تنها مناسب است بلکه بسیار مقرون به صرفه است ، به شما امکان می دهد مکالمه تلفنی از راه دور را بصورت رایگان برقرار کنید.

همانطور که مشاهده می کنید برنامه های فراخوانی VoIP متنوعی وجود دارد و هرکدام مزایای منحصر به فرد خود را دارند. نمی دانید کدام یک برای شما بهتر خواهد بود؟ بیایید برخی از خدمات را تجزیه کنیم. همه موارد زیر تماس صوتی نامحدود را با استفاده از خدمات Wi-Fi ، 3G یا 4G امکان پذیر می سازد:

 • تماس با WhatsApp:

  این سرویس در درجه اول به سمت کاربران تلفن همراه است که مایل به ارسال پیام ، رسانه هستند و مکالمه صوتی و تصویری دارند. به خاطر داشته باشید ، فقط می توانید با افرادی که WhatsApp را نیز در دستگاه خود دارند تماس بگیرید. رمزگذاری نهایی واتس اپ به این شهرت شهرت امنیتی داده است. با بارگیری رایگان WhatsApp ، شما اطمینان می دهید “فقط شما و شخصی که با آنها ارتباط برقرار کرده اید ، می توانید آنچه را که ارسال می شود بخوانید ، و هیچ کس در بین آنها ، حتی WhatsApp نیست”. – WhatsApp.

 • اسکایپ:

  اسکایپ که از دسک تاپ شروع به کار کرده است ، اکنون فعالیت دارد: Symbian ، Mac ، Chrome ، Linux ، Windows ، Blackberry و iOS. کیفیت و ثبات آن اسکایپ را قادر ساخته است که اگر نه بهترین VoIP در بازار ، یکی از بهترین گزینه ها شود. دلیل این امر این است که اسکایپ کدگذاری خاص خود را برای رمزگذاری تماس دارد و حتی صدای HD را نیز ارائه می دهد. اشتراک صفحه نمایش اسکایپ ، به اشتراک گذاری فایل در قالب های بی شماری ، ابزارهای همکاری ، تماس ویدیویی با کنفرانس و غیره باعث شده است تا این پلتفرم برای مشاغل بسیار محبوب شود. با پرداخت هزینه ناچیز ، حتی می توانید با افرادی در سیستم عامل های دیگر خارج از سرویس تماس بگیرید و حتی شماره تلفن موجود خود را وارد کنید تا با استفاده از حساب اسکایپ خود استفاده کنید..

 • وایبر:

  با استفاده از Viber ، کاربران می توانند به راحتی پیام ، فایل های چندرسانه ای و همچنین تماس صوتی و تصویری با افرادی دیگر که از Viber با اتصالات با کیفیت HD استفاده می کنند ارسال کنند. اتصالات نیازی به ثبت نام ، نام مستعار یا دعوت نامه ندارند و به راحتی با لیست مخاطبین موجود خود ادغام می شوند. این سرویس در همان سیستم عامل های Skype ارائه می شود ، اما ویژگی های پرداختی برچسب های منحصر به فرد ، چت عمومی ، Viber Games و Viber Out (برای تماس با کاربران غیر Viber) ارائه می دهد..

اگرچه ما در عصری زندگی می کنیم که این خدمات را امکان پذیر می کند ، متأسفانه ، آنها به دلیل سانسور در چندین کشور مسدود شده اند.

در اینجا یک مرور کلی درباره مکان های سرویس VoIP در حال حاضر مسدود شده است:

خدمات مسدود شده است
کشورها
VoIP ، Skype و محتوای وب سایت (YouTube ، Facebook ، و غیره) چین ، مصر ، اردن ، کویت ، عمان ، قطر ، امارات متحده عربی.
VoIP و برخی از محتوای وب مراکش ، کره شمالی ، کره جنوبی ، پاکستان
VoIP و Skype بلیز ، کارائیب ، مکزیک ، پاراگوئه
خدمات VoIP برزیل

واقعیت سانسور جهانی

اخیراً ، ما شاهد افزایش چشمگیر تعداد سرویس های VoIP در سرتاسر جهان هستیم. با استفاده از این خدمات در دهه گذشته ، آنها به سرعت محدودیت هایی را تجربه کردند. در حقیقت ، تا سال 2013 ، 27 کشور ممنوعیت سرویس VoIP را اعمال کرده بودند که نتیجه آن بود 40٪ از جمعیت جهان مسدود شده اند از دسترسی به آنها.

اتحادیه اروپا همچنین در تلاش است تا قوانین سختگیرانه ارتباطات از راه دور از راه دور در اتحادیه اروپا شامل تماس های WhatsApp و سایر خدمات VoIP شود. این امر به اتحادیه اروپا اجازه می دهد تا از مکالمات شخصی ، حتی از طریق سیستم عامل های رمزگذاری شده ، مکالمه کند.

برزیل به دلیل محدودیت هایی که در سرویس های VoIP وجود دارد مشهور است. واتس اپ قبلاً سه بار در کشور مسدود شده است. آخرین بلوک در تاریخ 19 ژوئیه اتفاق افتاد ، اما خوشبختانه تنها چند ساعت به طول انجامید. با این حال ، یک بلوک در اوایل ماه مه ، طی 72 ساعت انجام شد. قاضی مارسل مای مونتالوویو از ایالت Sergipe پس از تقاضای WhatsApp ، سوابق چت مربوط به تحقیقات مواد مخدر را به عنوان بازپرداخت دستور داد..

در حقیقت ، کشورها چنان درگیر در اطلاعات منتقل شده از طریق این سرویس ها شده اند ، حتی با قسم خوردن WhatsApp در امارات می توانید زمین شما را بدست آورید. آ 45،000 پوند جریمه ، زندان ، و / یا تبعید!

با پیشرفت مداوم محدودیت های جغرافیایی و سانسور ، مبارزه برای آزادی اینترنت از گذشته اهمیت بیشتری دارد. خوشبختانه ، ما یک راه حل ساده برای کمک به شما برای دستیابی به دسترسی مورد نظر خود – یک VPN – داریم. اکنون می توانید از هر مکانی به هر سرویس مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید!

نحوه مسدود کردن فراخوانی WhatsApp و سایر خدمات VoIP:

بر اساس موقعیت مکانی شما ، تماس با WhatsApp و همچنین سایر خدمات از قبیل Skype ، Viber و تماس های فیس بوک ممکن است مسدود شود. خوشبختانه ، SaferVPN به شما امکان می دهد به راحتی بر این محدودیت های جغرافیایی و سانسور غلبه کنید ، بنابراین همیشه می توانید با افراد مهم در زندگی خود ارتباط برقرار کنید!

برنامه های SaferVPN ، برنامه های VoIP را بدون توجه به مکان شما در عملکرد بی سیم و بی سیم روی تلفن هوشمند ، رایانه لوحی و لپ تاپ شما نگه می دارد. در اینجا آمده است:

 1. شروع کنید رایگان محاکمه SaferVPN یا تهیه یک برنامه پرداخت با ضمانت 14 روزه برگشت پول.
 2. SaferVPN را اجرا کنید و دستگاه خود را به مکان سرور VPN دلخواه خود متصل کنید – (ایالات متحده یا هر مکان WhatsApp است نه مسدود). این دستگاه در تمام دستگاه های Windows ، Mac ، iOS و Android شما کار می کند.
 3. WhatsApp و پیام را بارگیری کنید! با بهترین دوستان ، خانواده یا همکاران خود گروه ایجاد کنید. پیام ها ، تصاویر ، فیلم ها و پیام های صوتی نامحدود ارسال کنید. برای آسانتر جلسات با دوستان ، می توانید مکان خاص خود را نیز برای یکدیگر ارسال کنید.

این همه چیز وجود دارد! برای SaferVPN ثبت نام کنید یا نسخه آزمایشی VPN رایگان خود را شروع کنید تا انسداد و دسترسی به برنامه های Calling و VoIP واتس اپ از هر مکان دسترسی پیدا کنید!

سؤالی در مورد خدمات ما و نحوه عملکرد آن دارید؟ دریغ نکنید که هر زمان ، روز یا شب ، با ما در تماس باشید. [email protected] ما همیشه خوشحال می شویم که کمک کنیم!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map