راهنمای نهایی: چگونه به جریان در Twitch

راهنمای نهایی: چگونه به جریان در Twitchاگر علاقه دارید انواع و اقسام محتوا را پخش کنید ، از بازی گرفته تا محتوای مختلف خلاق ، Twitch TV یک رویای پخش کننده است! در این وبلاگ ، ما همه چیزهایی را که باید در مورد نحوه جابجایی در Twitch ، ویژگی های منحصر به فرد آن و چگونگی دسترسی به انتخاب محتوای متنوع آن به شما بگوییم از هرجای دنیا!


در سال 2014 ، آمازون Twitch TV را با قیمت 1 میلیارد دلار خریداری کرد. این پلتفرم که بیش از 46 میلیون دلار برای امور خیریه جمع آوری کرده است ، از آن زمان برای چندین سیستم عامل موجود خود ارتقاء ویژگی ها و پیشرفت هایی را دریافت کرده است. از رویدادهای ورزشی رقابتی بین شدیدترین گیمرهای جهان ، گرفته تا پخش جریانی از ایجاد آثار هنری ، تأثیر Twitch و قابلیت های پخش مستقیم آن در دنیای پخش آنلاین به دست آمده است..

Twitch چیست؟?

Twitch یکی از سیستم عامل های پیشرو در زمینه ویدئوهای اجتماعی در جهان است ، به انجمن های مشترک در هر سنی که می تواند برای تماشای ، پخش و پخش بازی های آنلاین جمع شود ، به گیمرها ارائه می دهد. این پلت فرم قانع کننده ، که در سال 2011 توسط Twitch Interactive ، زیرمجموعه آمازون تأسیس شد ، نزدیک به 10 میلیون بازدید کننده را به خود جلب می کند هر روز, دوستان و هواداران را به طور یکسان متصل می کنند. با مشاهده ساده و به اشتراک گذاشتن فرهنگ بازی های ویدیویی ، بیش از 2 میلیون کاربر در جریان شخصی خود فعال هستند و بسیاری از آنها حتی از طریق تعامل مخاطبان خود توانایی ایجاد یک زندگی مناسب در Twitch را نیز دارند..

پیش از این ، فقط می توانستید جریان را در Twitch زندگی کنید ، به این معنی که مجبور بودید آنلاین شوید تا جریان های مورد علاقه خود را مستقیماً زنده بگیرید. اما اخیراً ، Twitch ویژگی اضافی دیگری را اضافه کرده است بارگذاری فیلم!

اکنون می توانید:

 • فیلم ها را در Twitch بارگذاری کنید
 • فیلم ها را بدون تاریخ انقضا ذخیره کنید
 • هنگام ارسال یک ویدیو ، به پیروان اطلاع دهید
 • برای ساخت محتوای جدید فیلم ها بارگیری کنید
 • مشاهده آمار برای هر فیلم

نکته قابل ذکر این است که توانایی این پلتفرم برای رقابت با سایر سرویس ها مانند YouTube است. این جنبه برای کسانی که از آزادی اینترنت ، آزادی بیان و اطلاع رسانی آنلاین پشتیبانی می کنند و به سانسور و محدودیت های اینترنت اعتراض می کنند ، مورد توجه ویژه قرار گرفته است. یوتیوب متأسفانه تصمیمات ضد و نقیضی در مورد سانسور محتوا گرفته است ، حتی این ایده را در مورد تبلیغ برنامه قهرمانان YouTube خود که در آن “قهرمانان” می توانند امتیازهایی برای گزارش محتوا کسب کنند ، اتخاذ کرده اند. با توجه به مسائل سانسور که اکنون در خط مقدم قرار دارد ، ورود Twitch TV به بازار رقابتی بارگذاری ویدیو فرصتی را برای یک بستر جایگزین برای بیان ، به ویژه برای پخش مستقیم در Twitch فراهم می کند..

چرا Twitch خیلی محبوب است?

غالباً وقتی افراد از منافع خاصی برخوردار می شوند ، معمول است که از کسانی که در همان منطقه بسیار ماهر هستند ، الهام بگیرند. این همان ایده ای است که گیمرهای کنجکاو را برای پیوستن به گیمرهای بسیار ماهر و مشهور در هنگام پخش مستقیم در Twitch ، جلب می کند. نه تنها گیمرها قادر به تماشای متخصصان هستند که برخی از بازی های مورد علاقه خود را بازی می کنند ، بلکه پخش زنده نیز شامل فیلمبرداری اجتماعی دو طرفه با صدا و گپ است. این به هم تماشاگران و هم مخاطبان اجازه می دهد تا در زمان واقعی تعامل داشته باشند. Twitch حتی در حال شیرجه رفتن به شوق شبکه های اجتماعی است. با اجازه دادن به کاربران Twitch برای اضافه کردن حداکثر 500 دوست به یک لیست ، Twitch به کاربران دقیقاً چه کسی آنلاین نشان می دهد. کاربران Twitch می توانند از طریق Whisters ، سیستم پیام رسانی خصوصی Twitch ، برای ارتباط با دوستان خود از طریق این سیستم استفاده کنند.

عضویت استاندارد Twitch شامل امکان زیر است:

 • مورد علاقه خود را دنبال کنید کانالها
 • دریافت اعلان های زنده
 • با دوستان خود گپ بزنید
 • ارسال و دریافت کنید پیام ها
 • پخش خود را شروع کنید

یکی دیگر از جنبه های جذاب جهان Twitch ، توانایی این پلتفرم برای نمایش جزئیات گیم پلی واقع گرایانه است و به کاربران این امکان را می دهد تا پیش نمایش های گمراه کننده بازی های گذشته را مشاهده کنند.

بازی های ویدئویی معمولاً پیش نمایش های کوتاهی را نمایان می کنند که چشمگیر هستند ، فقط چند ویژگی را برجسته می کنند ، و معمولاً کاملاً بی نظیر از محصول نهایی و یا گیم پلی ، مکانیک و داستان هستند. به دلیل ویژگی گیم پلی بازی Twitch ، کاربران می توانند دست اول بازی را پخش کنند ، دقیقاً مثل اینکه شما در کنار دوستتان در حال بازی کردن روی مبل خود هستید. گیم پلی پخش مستقیم Twitch به تنوع بازی ها کمک کرده است تا فروش خود را افزایش دهند بر تصمیمات خرید بازی ویدیویی تأثیر می گذارد.

علاوه بر این ، تنوع پلتفرم Twitch به محبوبیت آن می افزاید. در حال حاضر برای:

 • چرخش برای آیفون
 • Twitch برای Android
 • انویدیا سپر
 • ایکس باکس وان
 • پلی استیشن 4
 • ایکس باکس 360
 • Chromecast
 • تلویزیون آتش

ویژگی های منحصر به فرد

گذشته از سیستم عامل های بازی ، Twitch همچنین سایر جریان ها و محتوای آنلاین را ترغیب می کند. ویژگی های منحصر به فرد آنها شامل موارد زیر است:

 • Twitch Plays ، بازی ساخته شده با گیم پلی گپ محور که از جریانهای زنده تعاملی استفاده می کند. این تجربه ها باعث می شود مخاطب بر عملکرد سایر بازیکنان در جریان پخش مستقیم کنترل کند.  
 • Esports همچنین پیشرفت چشمگیری داشته و بازی های رقابتی شامل تیم ها ، لیگ ها ، بازیکنان و سایر رویدادهای مهم را در اختیار شما قرار می دهد.
 • Twitch Creative که این امکان را برای هنرمندان فراهم می کند تا انواع مختلفی از پروژه ها را به نمایش بگذارند. از نقاشی گرفته تا آشپزی گرفته تا ترکیب موسیقی ، این پلتفرم یک رسانه منحصر به فرد برای افراد خلاق ارائه می دهد.

جریان در Twitch Prime

از آنجا که Twitch متعلق به آمازون است ، Twitch Prime اکنون با عضویت Amazon Prime شما همراه شده است ، به این معنی که می توانید به قیمت یک عضویت آمازون تنها به همه ویژگی های Twitch Prime دسترسی پیدا کنید. (اگر از قبل Amazon Amazon دارید ، تمام کاری که باید انجام دهید اینست که بدون پرداخت هزینه اضافی حسابهای خود را پیوند دهید.) بنابراین حمل و نقل رایگان دریافت می کنید ، دسترسی به آگهی رایگان به بیش از دو میلیون آهنگ ، هزاران فیلم و نمایش (از بین بردن نیاز شما به هزینه Netflix و Spotify را پرداخت کنید) و تحویل یک روزه نامحدود.  

نخست وزیر به شما دسترسی می دهد:

 • بارگیری بازی رایگان
 • آیتم های بازی رایگان و غارت جایزه هر ماه (بعلاوه شگفتی ها!)
 • مشاهده بدون آگهی از جریانهای Twitch
 • اشتراک رایگان در کانال جدید Twitch هر 30 روز (در غیر این صورت هزینه 4.99 دلار است)

Twitch Prime فقط در کشورهایی که Amazon Prime در دسترس است (یعنی ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا و اسپانیا) در دسترس خواهد بود. در کشورهایی که Prime در دسترس نیست ، گزینه Twitch Turbo گزینه جایگزین شما خواهد بود.

اما اگر می خواهید از تمام مزایای مرتبط با Amazon Prime بهره مند شوید اما در منطقه تحت پوشش آمازون زندگی نکنید ، ما یک ترفند ساده داریم که به شما امکان می دهد به تمام پتانسیل Twitch دسترسی پیدا کنید: VPN.

چرا شما باید از یک VPN با Twitch استفاده کنید

اگرچه خود Twitch چندان محدودیتی ندارد ، اما کشورهایی که محتوای سانسور می کنند خدمات آن را ممنوع اعلام کرده اند. خوشبختانه ، اگر یک کشور بازیگر در کشوری باشید که از این سرویس مهیج محروم شوید ، یک VPN یا یک شبکه خصوصی مجازی ، این مسئله را طی چند ثانیه رفع می کند.

دولت ها و سازمان های دیگر این امکان را دارند که با استفاده از آدرس IP شما مکان فیزیکی شما را تعیین کنند. بنابراین ، با استفاده از VPN ، می توانید آدرس IP خود را به طور قانونی مخفی کنید. همچنین می توانید موقعیت مکانی خود را بر روی هر کشور دلخواه تنظیم کنید. شما می توانید به سادگی با انتخاب سرور در آن مکان ، در هر کشور ظاهر شوید. این امکان دسترسی کامل و بدون محدودیت را در عین حال همزمان از شما در برابر نشت IP و حملات DDOS محافظت می کند – دو مسئله بسیار رایج که گیمرها با آن روبرو هستند..

ولی, اگر در کشوری هستید که به شما اجازه می دهد در Twitch جریان داشته باشید, یک VPN همچنین می تواند بسیاری از مشکلات مربوط به تاخیر را که هنگام استفاده از Twitch با مشکل مواجه می شوند ، حل کند. در دنیای جریان ، VPN ها گاهی اوقات دارای ننگ منفی هستند ، که اغلب به دلیل سرعت اتصال از دست رفته ، کاهش ثبات در سرورها ، از دست دادن کیفیت ، افت فریم ها و غیره مورد سرزنش قرار می گیرند. حتی لکنت را از بین ببرید.

لکنت زبان یا خطاهای اتصال اغلب با ضربه زدن به یک “هاپ بد” هنگام مسیریابی از خانه به سرور Twitch ایجاد می شود. این هاپ می تواند مشکلاتی داشته باشد یا حتی کاملاً مرده باشد.

VPN ها با جست و خیز در این مکان های بد می توانند ارتباط بهتری ایجاد کنند. SaferVPN با داشتن 400 سرور 400+ در بیش از 30 مکان در سراسر جهان ، اطمینان می دهد که اتصال شما همیشه از طریق ایمن ترین و کارآمدترین مسیر ممکن به مقصد می رسد..

در اینجا نحوه محافظت از خود و استفاده حداکثر از Twitch تنها در 3 مرحله ساده آورده شده است:

1) برنامه SaferVPN را تهیه کنید ، اگر هنوز حساب کاربری ندارید ، آزمایشی رایگان خود را شروع کنید.

2) به یک سرور واقع در محل مورد نظر خود وصل شوید.

3) به Twitch دسترسی پیدا کنید ، خواهید دید که درست مثل اینکه در مکانی هستید که مسدود نشده است ، کار می کند.!

با SaferVPN ، شما می توانید در کمتر از 30 ثانیه از هر نقطه در سراسر جهان به این سرویس شگفت انگیز دسترسی پیدا کنید! اگر هنوز SaferVPN ندارید ، امروز مشترک شوید (ما پیشنهاد می کنیم با ضمانت برگشت 30 روزه پول – بنابراین شما چیزی برای از دست دادن ندارید!) ، یا SaferVPN را امتحان کنید رایگان بنابراین می توانید از مزایای کامل Twitch لذت ببرید!

اگر می خواهید با تمام راهنمایی های لازم برای دسترسی به بهترین سرگرمی های جریان ، به روز باشید ، حتما با ما در رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کرده یا از طریق ایمیل به آدرس [email protected] با ما شلیک کنید. ما 24/7 برای شما اینجا هستیم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map