راهنمای نهایی: مسدود کردن جریان وب سایت ها از هر کجا

راهنمای نهایی: مسدود کردن جریان وب سایت ها - SaferVPN


اگر نمی دانید چگونه می توانید در خارج از کشور خود به برخی از وب سایت های جریان دلخواه خود دسترسی پیدا کنید ، دیگر نگاه نکنید! ما از سطح منحصر به فرد و تخصصی خود استفاده کرده ایم تا راهنمای نهایی برای انسداد وب سایتهای جریان را به شما ارائه دهیم!

به دلیل حق پخش ، بسیاری از شرکت ها جغرافیایی خود را در رسانه ها محدود می کنند و پخش مستقیم پخش می کنند ، به گونه ای که فقط در برخی کشورها قابل دسترسی هستند. شاید درک کرده باشید که پخش برخی از محتوای مورد علاقه شما – مانند HBO ، YouTube ، Spotify و غیره ، دیگر به دور از خانه در دسترس نیست. راهنمای کامل ما همه چیزهایی را که شما باید بدانید در مورد چگونگی رفع انسداد وب سایت های جریان و البته نحوه چگونگی آن می گوید محدودیت های مکان را دور بزنید خارج از کشور خود!

ابتدا ، ما به شما می گوییم VPN چیست و چگونه می تواند به شما کمک کند تا هر سیستم عامل جریان را که در زیر بحث شده است ، از حالت انسداد خارج کنید..

چرا از یک VPN برای انسداد وب سایتهای جریان استفاده می کنید?

قبل از خراب شدن رویاهای شما برای دسترسی به محتوای مورد علاقه خود ، ما یک راه حل بسیار ساده داریم که به شما این امکان را می دهد تا وب سایت ها را از هر نقطه به سادگی با اتصال به سرور SaferVPN در محل مورد نظر خود هدایت کنید. به این ترتیب ، شما یک آدرس IP محلی جدید دریافت می کنید ، و باعث می شود این پخش کننده فکر کند که در حال حاضر در کشور آنها مرور می کنید ، از این رو محتوای جریان آنها را از حالت انسداد خارج می کنید. با کمی جادوی فن آوری ، شما دسترسی کامل به هر ماده محدود جغرافیایی دارید.

در پایان این وبلاگ ، ما دستورالعمل های مرحله به مرحله را برای فعال کردن VPN خود به شما ارائه می دهیم.

مسدود کردن جریان وب سایت ها: آخرین قسمت های تلویزیونی

یک مورد که ممکن است هنگام مسافرت از دست بدهید نمایش های تلویزیونی مورد علاقه شماست. شاید در اواسط یک فصل بوده باشید ، یا در حالی که دور هستید قسمت جدیدی از نمایش مورد علاقه شما منتشر خواهد شد. متأسفانه ، شما به سرعت متوجه خواهید شد که به محض خروج از کشور خود ، ممکن است برخی از سایتهای پخش مورد علاقه شما در خارج از کشور در دسترس نباشند.

به عنوان مثال ، HBO به دلیل نمایش برخی از نمایش های مورد علاقه ما ، مانند Game of Thrones ، بسیار معروف است. پلتفرم OTT آنها ، HBO Now ، عالی است ، زیرا به شما امکان می دهد از همه برنامه نویسی و پریمیوم های زنده در هر دستگاه ، بدون اشتراک کابل ، لذت ببرید. (آنها حتی برای شروع یک ماه رایگان به شما می دهند!)

اما چگونه می توانید محتوای وب سایت مانند HBO را اکنون که فقط در ایالات متحده موجود است ، از حالت مسدود کنید؟ خوشبختانه ، تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که برای اتصال برنامه SaferVPN خود ، انتخاب ایالات متحده ، و حلقه کلیک کنید! شما “در ایالات متحده هستید!” مشکل حل شد.

گذشته از HBO Now ، می توانید با استفاده از SlingTV DISH Network DISH برخی از نمایش های مورد علاقه خود را نیز بگیرید. این سرویس قطع سیم شامل یک پسوند کانال HBO است, محاکمه 7 روزه رایگان و بهتر از همه ، بدون قرارداد. اطلاعات بیشتر در مورد پست وبلاگ ما Sling TV پیدا کنید: به سرویس قطع نهایی کابل در هر نقطه دسترسی پیدا کنید.

هرگز لحظه های بزرگ را از دست ندهید

هر سال ، تعداد زیادی جایزه نمایش ، رویدادهای ورزشی و حتی رویدادهای سیاسی وجود دارد که شما فقط نمی خواهید از آن دست بکشید. این که آیا شما به طور مستقیم این رویدادها را پخش می کنید یا به راحتی مواردی را که از دست رفته اید ، جلب کرده اید ، SaferVPN اطمینان خواهد داد که همیشه به انسداد وب سایت های جریان و هر محتوای جغرافیایی محدود یا سانسور شده دسترسی دارید.

بسیاری از رویدادهای تلویزیونی که اخیراً پرطرفدار بوده اند ، از جریان های توییتر استفاده کرده اند و به مردم از سراسر جهان این امکان را می دهد که جشن ها را دنبال کنند. به سادگی جستجو کنید تا رویدادی که پخش می شود و صفحه مرتبط با آنها اغلب یک جریان خاص را در زیر برگه “لحظه ها” ارائه می دهند.

علاوه بر این ، بسیاری از نمایش های جوایز مانند جوایز آکادمی و گلدن گلوب وب سایت ها و برنامه هایی مانند برنامه WATCH ABC و برنامه تلویزیونی NBC را ارائه می دهند. اینها نیاز به اتصال به تلویزیون محلی را از بین می برد. اما بسیاری از این سایت ها به دلیل محدودیت های جغرافیایی توانایی شما در مشاهده این رویدادها را محدود می کنند ، به این معنی که برای رفع انسداد وب سایتهایی مانند اینها به VPN نیاز دارید..

چیزی جدید بیاموزید

یكی از مهمترین راهكارهای پیشرفت فناوری ، دسترسی به انواع اطلاعات و محتوا است كه به شما اجازه می دهد هر زمان كه بخواهید چیز جدیدی یاد بگیرید – و گاه حتی به صورت رایگان!

اگر به افزایش گسترده نقض سایبر توجه کرده اید ، 10 دوره برتر امنیت سایبری ما را ببینید! بسیاری از دوره های آنلاین وجود دارد که آموزش ارائه می دهند ، و برخی از آنها حتی آموزش های مبتنی بر کارمندان را نیز انجام می دهند تا به شما در محافظت از شما کمک کند.

برای موضوعات گسترده تر ، این دوره های آنلاین را بررسی کنید و محتوای دقیق و متناسب با نیازهای خود را پیدا کنید:

 • فرهنگستان خان محتوا ایجاد شده توسط کارشناسان واقعی را فراهم می کند و به شما این امکان را می دهد که به طور رایگان در مورد هر چیزی بیاموزید.
 • محیط یادگیری آنلاین Udemy‘ متشکل از 14 میلیون دانشجو است و 42000 دوره مختلف را پوشش می دهد ، و این یک گزینه مناسب برای یادگیری مطالب جدید است.

یکی دیگر از بسترهای منحصر به فرد برای یادگیری چیزهای جدید ، از طریق پادکست های بازی Google است. یادگیری چیزهای جدید ، چیزهایی که باید بدانید یا چگونه باید همه کارها را انجام دهید تا با یک کلیک روی یک دکمه به راحتی بتوانید تن چیزهای جدید را یاد بگیرید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که از VPN برای انسداد وب سایتهای جریان استفاده کنید و خود را به دنیایی کاملاً جدید از دانش باز کنید!

بازی در اطراف

اگر می خواهید بازیهای وب سایت پخش شده را محدود کنید که به دلیل سانسور در برخی از کشورها محدود هستند یا در پشت فایروال ها غیرقابل دسترسی هستند ، SaferVPN به شما امکان می دهد تا از این محدودیت های بازی دور بزنید و به هر بازی و در هر کجا دسترسی پیدا کنید. شما حتی می توانید به بازی هایی که تاریخ انتشار زودتر در سایر کشورها دارند دسترسی داشته باشید!

علاوه بر این ، بسیاری از کنسول ها حاوی جزئیات شخصی هستند که ممکن است شما نمی خواهید دیگران به آنها دسترسی پیدا کنند. می توانید از VPN در PS3 ، PS4 ، Xbox و سایر کنسول های متصل به اینترنت خود استفاده کنید تا جریان بازی های وب سایت را در حالی که خصوصیات خود را حفظ می کنید ، از حالت انسداد خارج کنید. به عنوان مثال ، آیا می دانید وقتی افراد شروع به استفاده از برنامه Pokemon Go می کنند ، تأیید از طریق حساب Google شما به این شرکت دسترسی کامل به اطلاعات شخصی شما می دهد ؟! این بدان معنی است که هرکسی که به سرورهای بازی دسترسی داشته باشد ، می تواند به اطلاعات خصوصی شما – از جمله ایمیل ، عکس و سابقه پیمایش دسترسی داشته باشد. خوشبختانه ، یک VPN شما را از این همه نگرانی درباره امنیت شخصی محافظت می کند!

اگر کاربر فعال پلتفرم ویدیوی اجتماعی ، Twitch هستید ، باید استفاده از VPN را نیز در نظر بگیرید. این سایت دارای 10 میلیون جریان دهنده از سراسر جهان است که با کاربران دیگر جمع می شوند ، مشاهده می کنند و در تعامل قرار می گیرند. به همین دلیل ، محافظت از حریم خصوصی اینترنت برای جلوگیری از دسترسی هکرها و افراد جاسوسی احتمالی به اطلاعات شخصی شما مهم است.

هرگز یک بازی را از دست ندهید

اگر در هنگام سفر به دنبال لذت بردن از رویدادهای ورزشی مورد علاقه خود هستید ، دیگر نگاه نکنید. ما همه چیزهایی را که لازم دارید بلافاصله انسداد جریان مستقیم ورزش را جمع آوری کرده ایم.

راهنماهای ورزشی مفید جریان:
بسکتبال: NBA Streaming, مارس جنون ، بازی های پلی آف و فینال NBA
کریکت: جام جهانی کریکت
فوتبال: NFL LiveThe سوپر کاسه
Ice Hockey: World GameNHL مرکز بازی
مسابقه: مسابقات جهانی فرمول 1
راگبی: جام جهانی
فوتبال: لیگ قهرمانان اروپا ، سری A ایتالیا ، لالیگا اسپانیا ، بوندس لیگا آلمان ، لیگ برتر ، جام جهانی برزیل ، لیگ قهرمانان یوفا ، لیگ برتر انگلیس
تنیس: استرالیا لایو لایو ، فرانسوی باز

برای نکات اضافی در زمینه صرفه جویی در هزینه ، وبلاگ ما را با بهترین معاملات ورزشی جریان ببینید که دقیقاً چگونه یک VPN می تواند در هنگام خرید بسته های جریان بهترین پیشنهاد را به شما بدهد ، بررسی کنید.!

گوش های خود را شاد نگه دارید

قبل از آماده شدن برای لذت بردن از وب سایت های جریان مسدود شده برای موسیقی ، در اینجا یک مرور کلی مفید از بهترین خدمات موسیقی پخش می شود:

پاندوراSpotifyرادیو iTunesاپل موسیقیGoogle Play SoundCloud
قیمت$ 4.99 / m9.99 دلار در هر متر ایالات متحده24.99 دلار در سال9/99 دلار در هر ماه یا 99.99 دلار در سال9.99 دلار در هر متر ایالات متحدهرایگان برای گوش دادن ، پرداخت برای بارگذاری
در دسترس بودن جغرافیاییفقط ایالات متحده ، AUS ، NZآمریکا ، اروپا ، اقیانوسیهمحدودیت های زیادیفقط ایالات متحدهبسیاری از محدودیت هادر چین مسدود شده است & بوقلمون
نسخه رایگان پشتیبانی تبلیغاتآرهآرهبله (رادیو)نهنهگوش دادن رایگان
کتابخانه1.5M + آهنگ15M + آهنگ40M آهنگآهنگ 20M22M + آهنگکتابخانه کاربران
گزینه آفلایننهآرهآرهآرهآرهدر داخل برنامه نیست

*جایزه
فراموش نکنید که می توانید بیشتر موسیقی را پیدا کنید و لیست های پخش خود را در YouTube ایجاد کنید. این دستگاه همچنین میکس های متفاوتی را ارائه می دهد ، دقیقاً مانند رادیو. راهنمای کامل ما در مورد چگونگی انسداد محتوای جریان YouTube را در هر نقطه از جهان بخوانید.

اگر پلتفرم جریان دلخواه شما در منطقه فعلی شما ارائه نمی شود ، هیچ نگرانی وجود ندارد! این است باور نکردنی آسان برای لذت بردن از موسیقی مسدود شده وب سایت: از این طریق فقط سرویس موسیقی مورد نظر خود را انتخاب کرده و از SaferVPN برای تغییر موقعیت مکانی خود استفاده کنید و موسیقی را از حالت انسداد خارج کنید..

روند خود را در فیلم کوتاه ما مشاهده کنید ، یا دستورالعمل های گام به گام را در ادامه بخوانید.

وب سایتهای مفید محتوای جریان

در اینجا برخی از وب سایتهای با محتوای جریان بالا برای اطمینان از اینکه هرگز هیچ یک از محتوای مورد علاقه خود را از دست نخواهید داد ، آورده شده است! تنها کاری که باید انجام دهید استفاده از VPN برای انسداد وب سایتهای جریان هر روز است.

 • SlingTV به مشترکین امکان می دهد تا تعداد کانال های تلویزیون کابلی (ESPN ، CNN ، TNT ، HGTV و غیره) را با تعداد نامحدودی از دستگاه ها فقط با 20 دلار در ماه تماشا کنند! و ، حتی اگر این سرویس توسط دیش اداره می شود ، شما نیازی به اشتراک دیش ندارید. اما اگر خارج از ایالات متحده نیستید ، برای دسترسی به محتوای SlingTV باید از VPN استفاده کنید! آزمایش 7 روزه آنها را امتحان کنید و ببینید این سرویس برای شما مناسب است یا خیر..
 • Chromecast یکی دیگر از گزینه های عالی تلویزیون ، که فقط 35 دلار برای شما هزینه دارد ، است. این دستگاه به شما امکان می دهد تمام محتوای مورد علاقه خود را از تعداد برنامه های مورد علاقه خود پخش کنید ، در واقع تبدیل هر تلویزیون با ورودی HDMI به یک تلویزیون هوشمند!
 • HBO GO ، که قبلاً فقط از طریق ارائه دهنده تلویزیون موجود ایالات متحده خدمات ارائه می داد ، اکنون برنامه هایی را بدون محدودیت مکان ارائه می دهد! اگر کنجکاو هستید که این کار را امتحان کنید ، پس از ورود به سیستم از طریق یکی از ارائه دهندگان شرکت کننده آنها ، یک آزمایش 30 روزه رایگان ارائه می دهند.
 • iPlayer BBC به شما امکان می دهد فیلم ها ، نمایش ها و شورت های اختصاصی بی بی سی را به طور خاص برای iPlayer پخش کنید ، اما در حالی که از VPN استفاده می کنید ، می توانید به خارج از کشور دسترسی پیدا کنید. حل مسئله محدودیت جغرافیایی به راحتی با یک کلیک ساده با استفاده از SaferVPN آسان است.
 • با استفاده از برنامه Kodi ، می توانید از طریق رسانه های ذخیره سازی محلی و شبکه و همچنین اینترنت به فیلم ها ، موسیقی ، پادکست ها و حتی تلویزیون دسترسی پیدا کنید. Kodi افزودنیهای بی پایان را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد برای محتوای غیرقابل باور دسترسی داشته باشید رایگان!

راهنمای فعال سازی گام به گام VPN

علاوه بر فعال کردن توانایی شما در دور زدن محدودیت های جغرافیایی ، پنهان کردن ترافیک اینترنت و مسدود کردن وب سایت های جریان ، دسترسی به محتوای سانسور شده ، VPN همچنین دارای ویژگی های امنیتی است که کاملاً به همه نیاز دارند!

با استفاده از VPN ، می توانید بارگیری های شخص ثالث 3 را خراب کنید و وب سایت های جریان را به امن ترین روش ممکن از حالت مسدود کنید.

اینجا هستند 3 مرحله ساده برای اطمینان از امنیت خودکار:

 1. SaferVPN را بارگیری و نصب کنید. برای شروع کار آزمایشی 24 ساعته رایگان ما را بررسی کنید.
 2. SaferVPN را اجرا کنید و به سرور وصل شوید که پخش کننده مورد نظر برای پخش در آن واقع شده باشد.
 3. به وب سایت پخش کننده خود بروید و از امروز پخش کنید!

Screen Shot 2017-01-22 at 17.51.46

اگر هنوز SaferVPN ندارید ، امروز مشترک شوید (ما یک ضمانت برگشت 14 روزه پول ارائه می دهیم – بنابراین شما چیزی برای از دست دادن ندارید!) یا SaferVPN را امتحان کنید رایگان بنابراین می توانید وب سایت های جریان را از حالت انسداد خارج کرده و از دنیایی بی حد و حصر از وب سایت ها و سرگرمی های مسدود نشده لذت ببرید.

سؤال دیگری درباره انسداد وب سایتهای جریان دارید ، به چه چیزی می توانید دسترسی داشته باشید و چگونه SaferVPN کار می کند؟ با ما در رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید یا به ما ایمیل بزنید در [email protected] ما 24/7 برای شما اینجا هستیم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map