השקעה בביטקוין: האם זה שווה את זה? כל מה שצריך לדעת

השקעה בביטקוין - האם זה שווה את זה?


לאחרונה יש הרבה פטפוט על ביטקוין. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על ביטקוינס, כולל הטיפים שלנו להשקעה שלך בביטקוין.

מה זה ביטקוין?

ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שהומצא בשנת 2008 על ידי מתכנת או קבוצה לא ידועים, תחת שם הבדוי סאטושי נקמוטו. זה ידוע גם בשם מזומנים דיגיטליים, cryptocurrency, רשת תשלומים בינלאומית, ואינטרנט של כסף. ביטקוין מאפשר חילופי דברים בין שני משתמשי מחשבים, יצירת “מערכת מזומנים אלקטרונית עמיתים לעמית” ורשומה ציבורית של עסקאות פיננסיות.

ישנן שלוש תכונות בהן הביטקוין עולה על המטבעות המסורתיים. אלה הם למעשה ערכי ליבה של ביטקוין, המבוססים על ביזור, קוד פתוח ורשת עמית לעמית.

חשוב מכך, היא מופעלת על ידי המשתמשים שלה באמצעות אין סמכות מרכזית או מתווכים.

עובדי ביטקוין:

 • השווי המשולב של מטבעות במחזור הוא כיום 40 מיליארד דולר.
 • המספר הממוצע של עסקאות ביום מתקרב ל -300,000, ומייצר היקף מסחר של 1.5 מיליארד דולר.
 • ביטקוין הפך לפלטפורמה עולמית למאות סטארט-אפים, המציע שירותים החל מסחר במטבע ועד אספקת נתוני שוק וכספומטים של ביטקוין.
 • מחירי ההשקעות בביטקוין רשמו שיאים מעל 2,900 דולר.

האם ביטקוין אנונימי?

ביטקוין מכונה לעתים קרובות “מטבע אנונימי” כאשר במציאות, הוא יתואר בצורה מדויקת יותר כ”שם בדוי “ולא אנונימי. הסיבה לכך היא שכל עסקה פחית מזוהים על ידי כתובות הציבור שלהם – מחרוזות ארוכות של כ -30 תווים. למרות שכתובות אלה אינן מכילות שם של אדם או מידע מזהה אחר, הן ניתנות לצפייה לחלוטין בציבור, ועם כמה עבודה של אנליסט ממוצע ניתן לקשר לזהות המשתמשים..  

שקול את הטיפים הבאים לפני השקעתך בביטקוין:

טיפ מספר 1: כדי לשמור על זהותך פרטית, השתמש בכתובת חדשה עבור כל עסקה יחידה, אם כי רוב ארנקי הביטקוין המודרניים מיועדים בדיוק לדבר הזה. עם זאת, למרות שזה אכן מגביר את המאמץ הנדרש לחשיפת זהותו של המשתמש, זה עדיין אפשרי – משמעות ביטקוין הוא לא 100% אנונימי.

טיפ מספר 2: אם אתה באמת מפוצץ באנונימיות, אתה תמיד יכול להשתמש ב”מיקסר “או” כוס “שמטלטל את bitcoins שלך ומטלטל אותם דרך מערך של כתובות עד שזה כמעט בלתי אפשרי להתחקות. אף על פי שזה נשמע חסין תקלות, אמון בשירות מנוהל באופן אנונימי עשוי לא להבטיח שכל הקטעים שלך יצאו מהצד השני.  

בסך הכל, ככל ש- “Blockchain forensics” גדל כתעשייה, עליך לנסות להקדים את הקימור ככל האפשר אם עסקאות פרטיות ופרטי השקעה אחרים בביטקוין חשובים לך.

רוצים לדעת יותר על אופן הפעולה של ביטקוין? בדוק את הסרטון הקצר והמידע הזה:

מה זה Blockchain ו- Bitcoin Mining?

כל עסקאות הביטקוין נרשמות לצמיתות בספר גדול מבוזר המכונה “blockchain” – כמו פנקס צ’קים של עסקאות. “כורים”, יחד עם תוכנות ייעודיות, משתמשים בכריית ביטקוין כדי לפתור את הפאזלים המתמטיים הנדרשים לעיבוד עסקאות ברשת הביטקוין ולאבטח אותם ב- blockchain.

בכל פעם שהם נוהגים לעשות זאת, הכורים מתוגמלים עם 12.5 BTC (בערך 33,000 $ דולר) לכל בלוק.

ספר חשבונות זה ניתן לצפייה באופן ציבורי ומשותף בין כל הכורים המלאים בביטקוין ו”צמתים “ברחבי העולם השומרים על הרשת מאובטחת.

להלן קצת יותר פירוט כיצד פועלת כריית ביטקוין:

לרוע המזל, הכרייה לוקחת כמות מדהימה של ציוד ואנרגיה מיושנים במהירות. למרות ש- Bitcoin.com פרסמה את שירותי כריית הענן המאפשרים לכל אחד להרוויח bitcoins באמצעות מחשב בלבד שלו, בחינת השקעה בביטקוין עשויה להיות פרקטית יותר עבור רוב המשתמשים.

האם השקעה בביטקוין יכולה לאפשר לך לקנות כל דבר אמיתי?

למרות שמכשירי כספומט ביטקוין צצו ברחבי חנויות מסוימות, אין זה סביר שרבים מהם אכן לוקחים את המטבע בתשלום. במקום זאת, אתה יכול להשתמש במכונות כדי להפקיד כסף בחשבון הביטקוין שלך.  
מאמר של הגרדיאן מתאר מצב בו הכותב החליף 20 GBP עבור ביטקוין (שתורגם ל- 0.00923 של ביטקוין בודד). לאחר מכן הם ניסו לרכוש DVD בחנות מקומית. 

האישה בדלפק אמרה, “אל תוציא את הביטקוין שלך. מדוע הייתם מבלים אותם? יש רק מספר סופי שניתן לכרות, כך שכשהוא מגיע לנקודה זו הם רק יעלו בערך. “

זה נכון, אבל הגזמה נפוצה של מי שלא מבין לגמרי את הקיצוב של bitcoins. למרות שיש כמות סופית של 21 מיליון ביטקוין ולא ניתן ליצור עוד דברים (כלומר, אף אחד לא יכול להחליט שצריך להיות יותר כשנוח), חובה להבהיר שניתן לחלק כל ביטקוין עד 8 מקומות עשרוניים.

כך שלמרות שכבר הוטחו כ -16.5 מיליון ביטקוין, כל ביטקוין מתחלק ב -100 מיליון סאטושי (היחידה הקטנה ביותר במטבע הביטקוין).

למרות שאולי לא תוכל לרכוש DVD אקראי בחנות אקראית, עדיין, יש כבר הרבה מאוד דברים שימושיים שאתה יכול לרכוש באופן מקוון כגון הזמנת רכבות לרכישת אוכל ושתייה, טיסות עם Expedia, מחשבים עם Dell, Microsoft וכו ‘.

המחלוקת הנוכחית: מלחמת האזרחים בביטקוין

הנושא: הגודל של “חסימה.”

חסימה מתארת ​​את גודל הקבוצות שעוברות עסקאות ביטקוין לפני שהן מתווספות ל- blockchain.

עם היצירה, נקאמוטו הגביל את גודל החסימה למגה מגה-בית בודד, כלומר המערכת יכולה להתמודד רק עם שבעה עסקאות בשנייה. לשם השוואה, מערכות תשלום כמו ויזה יכולות לעבד אלפים באותה תקופה.

ככל שגדלו הפופולריות ושיעורי העסקאות, האטה המערכת, מה שהניע את המשתמשים לשלם לכורים עמלות נוספות כדי להגדיל את זמן עיבוד העסקאות שלהם.

אבל, אם גודל הבלוק יגדל, הכורים יקבלו פחות כסף תמורת “תגמול החסימה” של 12.5 ביטקוין.

כפי שמציין הנייר הלבן של שורש,

“אם גודל חסימת הביטקוין לא מוגדל באמצעות מזלג קשה, כאשר תגמול הביטקוין הבא ייפסק, עמלות העסקאות של ביטקוין עשויות להיות גבוהות לאין מפריע עבור יישומים מסוימים.”

ראוי להזכיר כי סאטושי נקמוטו עצמו הצהיר בשנת 2010:

“יהיה נחמד לשמור על קבצי [חסימת שרשרת] קטנים כל עוד אנו יכולים.

הפיתרון בסופו של דבר יהיה לא להיות אכפת כמה גדול הוא מקבל.

אך לעת עתה, בעוד הוא עדיין קטן, נחמד לשמור עליו קטן כך שמשתמשים חדשים יוכלו להתחיל לעבוד מהר יותר. כשאני בסופו של דבר מיישם מצב לקוח בלבד, זה כבר לא משנה הרבה. “

מכיוון שביטקוין מתמודד עם תחרות ממטבעות דיגיטליים אחרים, היה צורך לעשות הסכמה.

פיצול SegWit Averted

אפשרות אחת הייתה להגדיל את גודל החסימה לשני מגה-בייט לעסקאות שיוספו ל- blockchain. האחר; הטמיע “עד מופרד” או בקיצור – SegWit. זה יגדיל את מגבלת גודל החסימה על ידי הסרת נתוני חתימה מעסקאות ביטקוין, ופנוי מקום לעסקאות נוספות.

בחירה באחת מהאפשרויות הללו על פני השנייה הייתה גורמת ל פיצול שרשרת חסום.

במקום זאת, קבוצת עסקים של ביטקוין הגישה פשרה בשם “SegWit2x”, שסיפקה את היישום של SegWit באמצע אוגוסט ואז את הגדלת גודל החסימה לשני מגה בייט 3 חודשים אחר כך..

הפשרה הזו היא שזכתה לתמיכה הרשמית של כמעט כל הכורים.

פיצול נמנע – לעת עתה.

ברור שביטקוין צריך להקים איזשהו מערכת ממשל שתאפשר למטבע הקריפטו להסתגל תוך שמירה על יכולתו להתפתח בלי בהסתמך על מנהיג שליט.

האם השקעה בביטקוין שווה את זה?

ביטקוין מחזיק באיכות ייחודית, יכולת להתעלות מעל גבולות, לעלות על דמי העברה בנקאית, ולהיות אטום בשערי חליפין, לא משנה מה המצב הנוכחי של הממשלה או הבנק שלך..

עבור אלו הסובלים מהשלכות של מערכת בנקאית בינלאומית לא מוגבלת או לא מוגבלת, החיים בכלכלה מתעוררת, או פרילנסר עבור לקוחות מעבר לים, ביטקוין מציעה פיתרון שמעולם לא היה זמין לפני כן.  

באופן בינלאומי, ביטקוין מציע הזדמנות אטרקטיבית עבור מי שאולי לא יוכל לגשת לקרנות דרך חדשה להגיע אל שאר העולם. מסיבות אלה בדיוק היו הקונים הגדולים של ביטקוין בסין – אזור בו האזרחים עוקפים בקרות מטבע המונעות מהם להוציא הון מהארץ.

ביטקוין יכול לשמש גם לתרומות אנונימיות על ידי ארגונים שאולי לא יאושרו על ידי הממשלות המקומיות. לדוגמא, זכויות LBGT, הפלות, אופוזיציה פוליטית וכו ‘כולן יכולות למצוא תמיכה באמצעות cryptocurrency.

בעת השקעה בביטקוין ובקריפטו מטבעות אחרים, בעיה שכיחה היא כאשר ICO (הצעת מטבע ראשונית) חוסם השקעות מארץ מגוריך. למדינות כמו ארה”ב, סין, ישראל וסינגפור יש תקנות השקעה מאוד מחמירות, ואולי אפילו מיושנות. עם זאת פיתרון פשוט לעקיפת החסימה הגיאוגרפית הוא באמצעות שירות VPN כמו SaferVPN.

כיצד להשתמש ב- Bitcoins כדי לשלם עבור SaferVPN

ב- SaferVPN אנו מעריכים את פרטיותך ואבטחתך באינטרנט, לכן אנו מציעים לך אפשרות זו לתשלומים.

השימוש ב- VPN לביטקוין מאפשר את אותה רמת האבטחה וההצפנה שמבקשים לעתים קרובות משתמשי VPN. השימוש ב- Bitcoins מציע רמת אבטחה ואנונימיות מוגברת בהשוואה למידע על כרטיסי אשראי או Paypal. תשלומי הביטקוין מועילים גם לצרכנים, ומאפשרים להם לדלג על העמלות של 2-3% שגובות חברות כרטיסי האשראי בדרך כלל.

פשוט בחר את התוכנית המתאימה ביותר לצרכים שלך ופשוט בחר Bitcoins בדף התשלום. כמה קל זה?

אם עדיין לא נרשמת, נסה את SaferVPN שלנו בחינם!

גם אם לא שקלת השקעה בביטקוין, אתה יכול להיות בטוח בזהותך שהיא בטוחה איתנו.

מהן המחשבות שלך על ביטקוין? שתף את מחשבותיך בקטע התגובות למטה!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map