8 סיבות שה- VPN שלך ישלם עבור עצמו

8 סיבות VPN - SaferVPN


רשת פרטית וירטואלית היא דרך יותר מהשקעה כדאית. בבלוג זה נגלה שמונה סיבות ש- VPN שלך מובטח לשלם עבור עצמו.

כפי שנאמר, אין דבר כזה ארוחת צהריים בחינם. עם זאת, זה לא אומר שאין דבר כזה טוב. בעולם דיגיטלי לא בטוח יותר ויותר, עטוף פשעי רשת סוערים עד אימה, רשת וירטואלית פרטית (VPN) היא השקעה פנטסטית בעתיד דיגיטלי מאובטח, גמיש ופרטי למען המאמצים האישיים והמקצועיים שלך..

אם אינך מכיר VPN או שפשוט לא היה לך זמן להגדיר אחד לעצמך או לחברה שלך, בדוק את שמונה הסיבות שה- VPN שלך ישלם עבור עצמו. אנחנו בטוח שאתה תצטרך רק אחד כזה.

בדוק את 8 הסיבות האלה שה- VPN שלך ישלם עבור עצמו. אנחנו בטוח שאתה תצטרך רק אחד כזה. לחץ לציוץ

1. אתה לא קשור לגיאוגרפיה

לא משנה היכן אתה נמצא, VPN מאפשר לך להיות במקום אחר – או ליתר דיוק, הוא מאפשר לך להראות שאתה במקום אחר. המערכת שלנו ממנפת מאות שרתים בלמעלה משלושים מדינות, כולם מנוהלים מהבית. זה מאפשר לך להחליף שרתים לעתים קרובות ככל שתרצה, בפיגור מינימלי. אתה תמיד נהנה ממהירות החיבור המהירה ביותר, מאפשר אינסטלציה מקומית.

בשורה התחתונה, ה- VPN שלך מאפשר לך לגלוש באינטרנט בכל עת, כאילו היית בכל מקום, ולעולם לא להתכופף לגחמות של הממשלה המארחת שלך או מרעיה. חופש מוחלט מפיקוח והתערבות – זו הצעה רבת עוצמה.

2. המידע האישי שלך מאובטח תמיד

לא כל רשת מקומית נפגעת, אך תמיד בטוח יותר להניח שהרשת המקומית שלך אינה מאובטחת. למעשה, 99 אחוז מהנקודות החמות הציבוריות של רשת ה- Wi-Fi אינן מאובטחות, מה שמאפשר לך להשאיר את המידע האישי והמידע הרגיש שלך.

זו מחשבה די מדכאת, אז ראו בה גרסה מודרנית והגנתית של הווגר של פסקל, הטיעון המפורסם לדתיות. אם אמונך יתברר לשווא, זה לא עניין גדול. מצד שני, אם מה שאתה מאמין יתברר כאמיתי, אתה עומד לקצור תגמולים מדהימים.

מה עושים המאמינים הדיגיטליים? הם מניחים כי כל רשת מקומית אינה מאובטחת ומשתמשים ב- VPN-טיסות מהשורה הראשונה כדי להגן על עצמם מפני סנופים, גנבים ומבעלי גניבה ניהיליסטיים. אם הם טועים, לא עניין גדול. אם הם צודקים, וה- VPN שלהם מבודד אותם בהצלחה מפשרה, הם נמנעים מעולם של צרות.

עם SaferVPN, זה קל במיוחד, מכיוון שהיישומים שלנו ל- iOS ואנדרואיד מצוידים כעת במלואם עם אבטחת Wi-Fi אוטומטית. המשמעות היא שברגע שהטלפון שלך מתחבר לרשת Wi-Fi ציבורית לא מאובטחת, אנו מאבטחים את הנתונים שלך באופן אוטומטי – גם כשהטלפון שלך נמצא בכיס ובמצב נעול.

בעוד ש- VPNs לא מפחיתים את הסיכון לפשרות ברשת, הם מגבילים מאוד את ההשפעות השליליות של איומי רשת. מכיוון שכל התעבורה המנותבת דרך VPN מוצפנת, זה כמעט בלתי אפשרי עבור התוקפים להבין אותה, גם אם הם יכולים לראות זאת טכנית. אם אתה צריך להעביר מידע רגיש או בעל ערך, כמו נתונים פיננסיים או תשלומים ניידים, VPN עם הצפנה וביטחון ברמה בנקאית – כמו שלנו – הוא הכרטיס שלך לשקט נפשי.

3. ליהנות ממהירות חיבור מהירה יותר בפינות הרחוקות באינטרנט

מתי אין עדיפות למהירות? אחד היתרונות המשך בכך שאינך מחויב לגיאוגרפיה הוא היכולת לחוות את האינטרנט כפי שהיית היית בפועל ליד השרת דרכו אתה עובד..

שימוש ב- VPN מקומי פירושו הימנעות מהדרכים המפותלות לעיתים קרובות דרכם מנותבת תנועה באינטרנט העולמית. לדוגמה, אם אתה נמצא בשיקגו ומקווה לגשת למשאב בבנגקוק, תשרת אותך טוב יותר על ידי VPN ששוכן בשרת תאילנדי ולא על שרתים מרובים בין עיר הולדתך לתאילנד..

יתר על כן, ספקי שירותי אינטרנט רבים מצמצמים תנועה בינלאומית, ומסבכים את מאמצי המשתמשים הזקוקים לגישה בלתי מוגבלת למשאבים מעבר לים. על ידי העלמת מקורות בקשותיהם, VPNs מאפשרים למשתמשים לעקוף את מגבלות רוחב הפס הללו לחלוטין – חובה לפעולות עתירות נתונים מכל סוג שהוא..

4. סיום הגבלות גישה

האינטרנט אינו מגרש משחק פתוח לרווחה. זה יותר כמו מסלול מכשולים גס ובוצי עם חסימות בשפע. עם הזמן והכישרון, תוכלו להתגבר על כמה מכשולים דיגיטליים. עם אחרים, עדיף למצוא דרך לעקוף.

VPN זה בדרך זו. במדינות ואזורים שבהם הגישה לאתרים ורשתות מסוימות מוגבלת באופן נרחב, כמו סין ורוסיה, VPN נדרש למדי לכל מי שרוצה לקבל תמונה מלאה והוגנת של מצב המשחק המקומי. אפילו במקומות פתוחים יותר, כמו מערב אירופה וצפון אמריקה, מגבלות מקומיות עלולות להשפיע לרעה על פעילויות וחוויות המשתמשים. VPNs מאפשרים גישה למשאבים על ידי משתמשים שאינם זדוניים שנחסמים בצורה בלתי הוגנת על ידי ארגונים בעלי משמעות טובה.

מצד שני, לעיתים קרובות יש לארגונים ציבוריים ופרטיים סיבות טובות מאוד להטלת מגבלות גישה. אם הארגון שלך חושש מגישה בלתי מוגבלת למשאבים רגישים, או מודאג מכך ששיטות אימות מסורתיות (כגון כניסות מוגנות באמצעות סיסמה) לא ירתיעו ביעילות תוקפים ייעודיים, שקול להקים VPN שמאפשר גישה למשאבים רק למשתמשים עם גישה למערכת VPN עצמו.

5. קירב את המשאבים שלך יחד

אם רשתך האישית או העבודה שלך כוללת הרבה משאבים רחוקים המצויים ברשתות מרובות, השתמש ב- VPN כדי לסרוג אותם בבטחה מבלי לפגוע באבטחה. לדוגמה, אם לארגון שלך יש חמש חטיבות, בכל אחת מהן רשתות נפרדות, הגדר VPN יחיד המאפשר גישה למשאבים משותפים, כמו מדפסות משרד וקבצים קנייניים. אתה יכול גם להשתמש ב- VPN הכולל ארגון כדי להקל על גישה מאובטחת לעובדים מרוחקים או מטיילים, ובכך לבטל את הסתמכותם על רשתות ציבוריות מפוארות.

6. הגן על ההורדות שלך

ממשלות זרות אינן הגורמים היחידים שאכפת לכם מה אתם עושים ברשת. גם אם הרגלי צריכת התוכן שלך לא נוחתים אותך במים חמים חוקיים, פשוט הורדת אפליקציה סוחפת (כמו BitTorrent) יכולה להיות דגל אדום עבור חברות ליטיגיות המעוניינות להציג דוגמאות למוזיקה או אוהדי סרטים חסרי אונים. אם אתה מוריד תוכן של צד שלישי באופן קבוע, זו רשלנות גבולית שלא להשתמש ב- VPN כדי לטשטש את המסלולים שלך, גם אם אתה בטוח שאתה לא מפעיל את חוק זכויות היוצרים או מפר את תורות השימוש ההוגן..

תנסח זאת כך: האם אתה מעדיף להגיש עורך דין ולהגן מפני תביעה קלת דעת בבית המשפט, או לנקוט כעת באמצעי מניעה ולהימנע מגילוי לחלוטין?

7. הימנע מרישום ומעקב

לא משנה מה הסיבה שלך לשימוש ב- VPN, פרטיות היא ככל הנראה שיקול מרכזי. כל ה- VPN מציעים מידה מסוימת של הצפנה, מה שמבטיח מידה מסוימת של פרטיות.

SaferVPN הולך צעד אחד קדימה ומימש לחלוטין את יומני הפעילות. כשאתה משתמש בשירותי ה- VPN שלנו, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שפעילותך המקוונת לא תעקוב אחר התקופה.

8. הרוויח מאבחון ותיקונים אוטומטיים, תמיכה בתוספת

האם פתרון בעיות אינו בדיוק הפורטה שלך? לא לדאוג. מערכת ה- VPN שלנו מאבחנת ומתקנת באופן אוטומטי בעיות רשת, לעתים קרובות לפני שהמשתמשים שלנו אפילו מבינים שמשהו אינו תקין.

יכולת זו אינה שכיחה לכל VPN דרך אגב. אנו מתחזקים בצורה יוצאת דופן.

אם אתה נתקל בבעיה שאיננו יכולים לאבחן ולתקן באופן אוטומטי, תוכל לחזור על מאגר העזרה המקיף שלנו, הממולא בזימים עם מאמרים אינפורמטיביים בחינם אודות SaferVPN. ובנושאים בלתי נסבלים אנו שומרים על צוות התמיכה של הלקוחות שלנו במצב המתנה 24/7. הם זמינים בצ’אט חי ובדוא”ל, כך שלעולם לא תצטרך להרים את הטלפון.

מחשבות אחרונות

כל שירות VPN שונה, ממש כמו כל משתמש קצה של VPN. הסיבות שלך לשימוש ב- VPN שונות ככל הנראה מזו של השכנים שלך, ואולי אפילו המתחרים הקרובים שלך. אבל העובדה ש- VPN ומוטיבציות לשימוש בהם מגיעים בכל מיני תצורות לא אומרת שאי אפשר לנתח את האפשרויות באופן אובייקטיבי ולהגיע למסקנה המתאימה ביותר לצרכים האישיים או העסקיים שלך. אם אתה זקוק לעזרה בדרך, אל תהסס לשאול.

מה אתה מחפש ב- VPN?

על המחבר: ג’ון קראוזה הוא חובב טכנולוגי שכותב על אבטחה מקוונת והגאדג’טים האחרונים & גיזמוס.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map