15 המשפיעים העיקריים על אבטחת סייבר שעוקבים אחריהם

המשפיעים המובילים בתחום אבטחת הסייבר


רוצה להישאר לידע כשמדובר בכל הנוגע לבטיחותך וביטחונך באופן מקוון? אז הקפד לבדוק את הבחירה שלנו ב- 15 המשפיעים העיקריים על אבטחת סייבר.

לא קל להישאר מעודכן עם כל חדשות האבטחה בעולם הטכנולוגי המשתנה במהירות, אך עם כל האיומים המתמשכים שעולים, חשוב ביותר להישאר מעודכן! עם זאת, המשכנו לעשות את המחקר עבורך, והרכבנו רשימה של 15 המשפיעים המובילים בתחום אבטחת הסייבר..

עקוב אחריהם לקבלת החדשות האחרונות בענף וכדי לשמור תמיד על בטחון מקוון!

המשפיעים המובילים בתחום אבטחת הסייבר:

1. קים זטר – @ KimZetter

קים זטר הוא סופר צוות בכיר בחברת Wired ומחבר הספר “ספירה לאחור עד יום אפס” – ספר החושף את הסיפור שמאחורי סטוקסנט, וירוס שחיבל במאמצים הגרעיניים של איראן. קים כתב מעל 100 מאמרים עבור Wired והופיע גם כאורח ב- NPR וב- CNN. אם אתה חובב מר רובוט, הקפד לבדוק את הקטע שלה לגבי הדיוק בסדרת הטלוויזיה. אכן מגניב מאוד.

2. בריאן קרבס- @Briankrebs

בריאן התפרסם יותר ויותר כעיתונאי חוקר עצמאי של כל מה שקשור לאבטחה. פעמים רבות הוא זה ששובר את הסיפור, ומספק תובנה רגועה ורציונלית. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על השקפותיו ותובנותיו של מר קרבס, אתה יכול לקרוא את Spam Nation: The Inside Story of Cyber ​​Crime Organised..

3. ניקול פרלרוט- @nicoleperlroth

ככותב אבטחת הסייבר של ניו יורק טיימס, ניקול פרלוט סקר כמה חדשות בתעשייה, כולל מאמצי ה- NSA להפסיק את ההצפנה ואת ריגול הסייבר הסיני (שכלל חשיפת היחידות הצבאיות האחראיות לאלפי התקפות על מוסדות ארה”ב!). וגם עובדה מהנה: פרופיל סוני מציג פרופיל של סוני תמונות על הפרופיל שלה ב -2014 של בריאן קרבס. הקפד לשמור על תצפית על ספרה החדש “ככה הם אומרים לי שהעולם נגמר”, שעתיד להכות את המדפים בשנת 2017.

4. ביל ברנר- @ billbrenner70

ביל ברנר הוא מנהל תכניות בכיר בקבוצת עריכה, אבטחת מידע בחברת אקאמאי טכנולוגיות. ביל תרם רבות לתעשיית האבטחה המקוונת שלנו, כתב עבור אתרי אינטרנט ופרסומים טכניים רבים, וכיהן כחבר דירקטוריון של NAISG (National Security Security Group). בנוסף לעתים קרובות לחלוק את מחשבותיו, דעותיו והמלצותיו בענייני אבטחת סייבר, הוא גם כותב בלוג המוקדש להתגברות על חרדה.

5. ג’ין קים- @realgenekim

ג’ין קים הוא המייסד והסופר המקורי של Tripwire. מאז הקמת חברת פתרונות ה- Advanced Threat, השפעתו של קים בקהילת Infosec גדלה והמשיכה לעלות. בימינו כותב קים באופן קבוע על DevOPs ונושאים אחרים בתחום Infosec. אתה יכול להישאר מעודכן עם עבודתו על ידי בדיקת ריאל ג’ין קים.

6. ליי הונוול- @ hypatiadotca

ליי הונוול, מנהיג צוות תגובת האבטחה ב- Slack, מציע נקודת מבט שונה ורעננה מאוד בנושא אבטחה מקוונת. לא רק שהיא מעודכנת אותנו על הבמה הנוכחית ופריצות הדרך של כל כך הרבה אירועים הקשורים לאבטחה, נקודת המבט שלה על פמיניזם חנון מרעננת ונחוצה מאוד בתחום שלנו. ניתן לצפות רק שההשפעה שלה תגדל. תוכלו לבדוק את הבלוג שלה כאן.

7. פול אסאדוריאן- @securityweekly

פול אסאדוריאן הוא המייסד והמנכ”ל של Security Weekly, בלוג מולטימדיה המוקדש למידע העדכני ביותר בנושא חדשות אבטחה, טכניקות האקרים, פגיעויות, הוראות טכניות ועוד. בכל חמישי בשעה 18:00 בערב EST, הבלוג שלו מציג שידורים חיים עם סיפורי התעשייה האחרונים. פול מחדש אמיתי, הוא גם המנכ”ל של Offensive Counterteasures, מפתח מוצרים חדשים ומתקדמים בכדי לנטרל באופן יזום הפרות אבטחת סייבר באיבו..

8. ג’וזף שטיינברג – @ יוספשטייןברג

המייסד והמנכ”ל של SecureMySocial, חברה המגנה על עסקים מפני דליפות מידע ונזקי מוניטין. ג’ושף שטיינברג הוא מומחה בתחום הסייבר והיזמות. הוא הממציא של כמה טכנולוגיות אבטחת סייבר פופולריות (עבודתו מצוטטת ביותר ממאה פטנטים שפורסמו!) ומחברם של מספר ספרי אבטחת מידע. למרבה המזל לכולנו, כיום תורם שטיינברג את חוכמתו באמצעות הטור שלו במגזין Inc..

9. דן גודין – @ dangoodin001

דן גודין הוא עורך האבטחה בחברת Ars Technica שם הוא מפקח על הסיקור על כל מה שנמצא בכיור האבטחה ברשת – החל מפריצות חומרה ותוכנות זדוניות, וכלה בריגול מחשבים ובוטנט. ב -15 שנות פלוס שלו בתפקיד, הוא תיאר את עלילותיהם של האקרים חובשי כל גווני הכובעים (שחור, לבן ואפור) ודיווח לסוכנות הידיעות AP ו- The Register. אם יש גרזן גדול – דן כיסה את זה.

10. Pierluigi Paganini – @securityaffairs

פיירלואיג’י פגניני הוא אנין ביטחון והאקר אתי המתואר בעצמו. הוא המנכ”ל ב- Bit4Id, חבר הסוכנות לאיחוד האירופי לאבטחת מידע ורשתות, ועורך ראשי במגזין Cyber ​​Defense. בנוסף לכל זה, הוא המייסד של ענייני אבטחה, בלוג אבטחה מוביל המכסה את כל תחומי אבטחת האינטרנט, כולל לוחמת סייבר, פשעי סייבר, hacktivism, Internet of Things ועוד.

11. דוקטור אנג’לה אורבאו – @angelaorebaugh

ד”ר אנג’לה אורבאו היא פרופסור ומנהלת תוכניות אבטחת סייבר ותחום ה- IT באוניברסיטת וירג’יניה. כיום היא מובילה מחקרים בתחום אבטחת מערכות פיזיות סייבר ואינטרנט של הדברים. ד”ר אורבאו, עתידן ומוביל מחשבות טכנולוגי יוצא דופן, עבד עם מגוון רחב של חברות, החל מסטארט-אפים באינטרנט ועד חברות Fortune 500, כדי לסייע להן לגדל עסקים טכנולוגיים בסכום של מיליון דולר..

12. בריאן הונאן – @BrianHonan

בריאן הונאן ידוע כמומחה בתעשייה וכחלוץ בתחום Infosec. הוא הקים את שירות האירועים לדיווח ואבטחת מידע (IRISS), הצוות הראשון לתגובת חירום למחשבים באירלנד, והוא המייסד והמנכ”ל של BH Consulting. לא מעט מוסדות סמכו על עצתו של בריאן, כולל הנציבות האירופית וסוכנויות ביטחון ממשלתיות באירלנד, אירופה ובריטניה. בריאן הוא בלוגר פעיל והעורך האירופי של SANS NewsBites, עלון דו שבועי שנשלח לחצי מיליון מומחי אבטחה ברחבי העולם.

13. סוואטי קנדלוואל – @Swati_THN

סוואטי קנדלוואל הוא כתב האבטחה והפרטיות הבכיר של סייבר ב- The Hacker News, המקור המוביל באיומי אבטחת סייבר. חובב מדיה חברתית המכסה את כל הנושאים בתחום ה- IT & באבטחה מקוונת, היא כל הזמן מעודכנת אותנו בהתפתחויות האחרונות בתחום הסייבר.

14. רובין ווייטרס – @ robinwauters

רובין ווייטרס הוא עיתונאי טק אירופאי והמייסד והעורך של Tech.eu, פרסום דיגיטלי המכסה חדשות טכנולוגיות אירופאיות ומודיעין שוק. לפני כן היה העורך האירופי של קראנץ ‘האינטרנט והטק הבא. ווייטרס מעניק את הידע הטכנולוגי העצום שלו כיועץ לחברות סטארט-אפ המנצחות ומרחיב את הידע שלו לקהילה הגדולה יותר עם מפגשים חודשיים..

15. InfoSec טיילור סוויפט- @ swiftonsecurity

ואחרון חביב, InfoSec טיילור סוויפט, שמה טוויסט ייחודי למה שהיא עושה, על ידי מתן חדשות ותובנות בנושא סייבר ברשת, ומשלבת את זה עם התייחסות לשירים וסגנון החיים של טיילור סוויפט, ועוזרת להפוך את החדשות הרבה יותר קלות ומבדרות. שמור על עצמך מעודכן וצחק פשוט על ידי עקוב אחר הבלוג שלה כאן.

אנו מקווים שרשימה זו של משפיעים על אבטחת סייבר מסייעת לך להישאר מעודכן ואם יש לך שאלות, או ברצונך להציע למישהו שהפסקנו מהרשימה, אנא אל תהסס ליידע אותנו!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map