יום המדיה החברתית: 6 טיפים חובה לקרוא להגנה על פרטיות האינטרנט שלך באפליקציות למדיה חברתית

שמירה על פרטיות האינטרנט שלך באפליקציות המדיה החברתית העולמית של יום המדיה החברתית


יום המדיה החברתית השמח העולמי! בכל שנה, ב -30 ביוני, לוקח העולם להכיר בהשפעה מדהימה של המדיה החברתית על התקשורת הגלובלית. ב- SaferVPN, אנו רוצים גם להדגיש את החשיבות של שמירה על בטיחות והגנה על פרטיות האינטרנט שלך! בבלוג זה נדגיש שישה גורמים עיקריים שיש לזכור בעת השימוש באפליקציות למדיה חברתית.

ההשפעה של המדיה החברתית על העולם גדלה מעבר לשיתוף תמונות ואיסוף “למעלה 8” של החברים האהובים עליך. כיום, זה מחבר בין אנשים, תרבויות, תנועות ברחבי העולם.

ככל שהשפעת המדיה החברתית ממשיכה להתפשט, כך גם האיומים הפוטנציאליים הקשורים לטכנולוגיה מקושרת ושזורה זו בזו. וירוסים, תוכנות זדוניות, האקרים, פריצות נתונים והפרות פרטיות הפכו נפוצה יותר לאקספוננציאלית. בימינו, כפי שציין ג’וזף שטיינברג, מומחה אבטחת סייבר ומייסד SecureMySocial, במאמר שפורסם לאחרונה, אפילו השתתפות בעמדת סקר “10 קונצרטים” ויראליים לכאורה לא מזיקה יכולה לסכן אותך בסיכון.!

לכבוד יום המדיה החברתית, אנו נותנים לך כמה עצות טובות לשמירה על נוכחות המדיה החברתית שלך.

עיין בטיפים החשובים #InternetPrivacy ו- #Online Security בנושא #SMDay השנה! לחץ לציוץ

מהו יום המדיה החברתית העולמי?

בשנת 2010 השיקה Mashable את יום המדיה החברתית כדרך להכיר ולחגוג את הדרך בה המדיה החברתית חוללה מהפכה בתקשורת העולמית. מהקישוריות ההמונית של תושבים בארה”ב למדינות מצונזרות הנאבקות לגישה לאינטרנט, יום המדיה החברתית מעורר התכנסויות של אנשים מכל רחבי העולם.

האירוע הגלובלי השנתי הזה מאפשר לנו לחשוב על התקדמות המדיה החברתית ואיך זה תרם ליכולת שלנו ליצור קשר עם חברים, משפחה ועמיתים..   

כדי להעלות את הפרספקטיבה לכמות הציוצים, הפוסטים והתמונות שצייץ מחדש, אהבתי, שיתף והודבקו באינטרנט צברה מספר מדהים להפליא..

על פי נתונים סטטיסטיים של שימוש חי ב- Twitter ונתוני Domosphere לעולם אינם ישנים:

 • טוויטר משתמשים בדרך כלל שולחים מעל 350,000 ציוצים בכל דקה – או בערך 6,000 ציוצים בכל שנייה.
 • פייסבוק משתמשים אוהבים 4,166,667 פוסטים בכל דקה – או כמעט 70,000 פוסטים בכל שנייה.
 • אינסטגרם משתמשים אוהבים 2,430,555 פוסטים בכל דקה – או בערך 40,000 פוסטים בכל שנייה.
 • פינטרסט משתמשים מצמידים 9,722 תמונות בכל דקה – או בערך 160 סיכות בכל שנייה.

לא ייאמן, נכון ?! לא להיות הדבי דאונר של כל הסיטואציה, אך בכל פעם שהאינטראקציות הללו מתרחשות, היכולת של כל משתמש להיות קורבן לאיומי סייבר וביטחון עולה באופן משמעותי. בואו נדבר על איך אתה יכול לגלוש משם בבטחה ובבטחה במדיה החברתית.

פרטיות באפליקציות למדיה חברתית

שמירה על פרטיות באינטרנט בפלטפורמות המדיה החברתית אינה משימה פשוטה. 

למדנו להתעלם מפרטיות ביישומי מדיה חברתית. הנגישות של “לייק”, “לעקוב אחרי”, “שיתוף” ו”פרסום מחדש “עודדה את המשתמשים בכל פלטפורמה לשתף בחופשיות את מחשבותיהם ואת תחומי העניין שלהם כדי שהעולם יוכל לראות.

אבל מה שקורה באמת מאחורי הפוסטים שלך זה מה שאתה צריך לדאוג לו. פושעי רשת משתמשים בקטעי הנתונים האישיים שלך שהשאירו אחריהם את הפוסטים הלא מזיקים שאתה משתף, דברים שאתה אוהב והתמונות שאתה מתויג בהן. על ידי איסוף פיסות המידע האישיות האלה הם יכולים להפוך אותך לקורבן של תוכנות זדוניות, זיהום, דואר זבל. , דיוג וסוגים רבים של הונאות.

להלן סרטון נהדר של שירותי טכנולוגיה באילינוי עם מידע נוסף על מה שקורה למידע האישי שלך באופן מקוון:

6 טיפים להגנה על פרטיותך באינטרנט

אם ברצונך להפחית את הרגישות שלך לסוגי פשעי רשת אלה תוך שאתה עדיין נהנה מהיתרונות של אפליקציות מדיה חברתית, הנה כמה טיפים לשמירה על הגנתך:

 1. היזהר מקישורים חשודים

  אם אתה רואה פוסט הכולל קישורים מקוצרים ללא תצוגה מקדימה אוטומטית, סביר להניח שזו הונאה או קישור דיוג. במילים פשוטות, פשוט אל תלחצו עליהם.

 2. היזהר משיתוף יתר

  כשאתה משלים את הפרופיל שלך באפליקציות למדיה חברתית, עליך להגביל את הפרטים שאתה כולל. לדוגמה, השמיט מידע כמו יום הולדתך, מספר טלפון, מקום מגוריך או מקום עבודתך. מלבד פשעי סייבר אפשריים, התקפות פיזיות ופריצות בית הופכות לרמה חדשה לחלוטין של איומי ביטחון. כפי שצייננו לעיל, אפילו השתתפות בסקרים ויראליים מסוימים עלולה לסכן אותך! מסיבה זו, אל תציג בפומבי את המיקום הפיזי שלך על ידי שיתוף המיקום הנוכחי או כתובת הרחוב הביתית שלך.  

 3. עדכן את הגדרות הפרטיות

  עדכון הגדרות הפרטיות שלך באינטרנט הוא הצעד הראשון בדרך לעשייה מאובטחת ביישומי מדיה חברתית. אם מעולם לא התעסקת עם הגדרות הפרטיות שלך, סביר להניח שברירת המחדל שלך תשתף את המידע שלך בפומבי. ככל שפחות האנשים שיכולים לראות את המידע האישי שלך, תהיה בטוח יותר. לכן, צמצם את ההגדרות שלך שתצפו על ידי חברים בלבד.  

 4. נהל הרשאות אפליקציות של צד שלישי

  זוכר שיצרת חשבון באתר או באפליקציה אקראית אך לא התחשק לכם להזין את המידע האישי שלכם, אז לחצתם על אותה אפשרות שימושית סופר “התחבר באמצעות פייסבוק”? כאשר פייסבוק מבקשת הרשאה לאישור צד שלישי לחשבונך, ובכן, כשאתה מאפשר לאפליקציות לגשת לחשבונך, אתה נותן לפושעי רשת את היכולת לגשת לרשת שלך. היכנס לחשבונך ובדוק את היישומים הללו והסר את הרשאתם להרבה ככל האפשר. אפשר רק שירותים מהימנים ומאובטחים.

 5. בחר סיסמאות חזקות

  לא ניתן להדגיש זאת מספיק. שימוש בסיסמאות ייחודיות לכל אחת מאפליקציות המדיה החברתית שלך ישמור על חשבונך מאובטח במיוחד. בנוסף, עליך תמיד לבצע אימות דו-שלבי על ידי הוספת “גורם” נוסף לאימות זהותך בעת הכניסה. כאשר אתר מציע להוסיף דוא”ל חלופי, לדוגמה, נצל אותו..
  קרא את הבלוג שלנו כיצד לבחור סיסמה חזקה יותר למידע נוסף.

 6. השתמש בחיבור מאובטח

  הימנע משימוש ב- Wi-Fi ציבורי כך שלא תשדר בכוונה את המידע האישי שלך כדי שהאקרים יוכלו לראות. מסיבה זו, כולם זקוקים ל- VPN (רשת פרטית וירטואלית). באמצעות VPN אנונימי אתה יכול לגלוש באינטרנט עם חיבור מוצפן על ידי ניתוב הפעילות שלך באינטרנט דרך שרת מרוחק. זה מבטיח פרטיות מלאה תוך מניעה של ספקי האינטרנט והממשלות לפקח על הפעילויות המקוונות שלך. עם SaferVPN, אתה יכול לוודא שזה לא יקרה לך לעולם! על ידי גלישה במנהרה מוצפנת ברמת בנק 256 סיביות, סנופרים, האקרים וצדדים שלישיים אין דרך לגשת למידע כלשהו שלך, לשמור על פרטיך.

          קרא עוד אודות כיצד לשמור באופן אוטומטי על נקודות חמות ציבוריות!

איך אתה יכול לחגוג

מצא חגיגת יום המדיה החברתית בקרבתך באתר של Mashable! גם אם אינך מצליח להגיע לאחד, לא משנה היכן אתה גר אתה יכול לחגוג על ידי עקוב אחר @MashSMDay בטוויטר, עקוב אחר #SMDay לעדכונים או להצטרף לקבוצת Mashable Meetup Organizers בפייסבוק!

אתה יכול גם להתחיל להגן על פרטיותך באינטרנט ביישומי מדיה חברתית על ידי הורדת אחת מאפליקציות ה- VPN המאובטחות ביותר שלנו ולהתחיל לגלוש עם הצפנה ברמת הבנק וכתובת IP אנונימית כיום.!

אנו מקווים שבלוג זה יעזור לך לשמור על ביטחון מקוון. יש לך משוב, הצעות או בקשות לתכונות? אל תהסס לפנות אלינו ולהצטרף אלינו במדיה החברתית! נשמח לשמוע ממך.

יום מדיה חברתית שמח!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map