Футбол на живо – Гледайте Световното първенство в Бразилия 2014 от всяко място

Гледайте Световното първенство в Бразилия 2014. Футбол на живо на живо навсякъде по света със SaferVPN

Всички се вълнуват от най-големия футболен турнир (имам предвид най-големия футболен турнир), който се появява само веднъж на четири години, но е почти невъзможно да се уловят всички мачове заради конфликти във времето и права на местно телевизионно предаване. С няколко прости съвета & трикове, ще ви покажем как да гледате Световната купа 2014 онлайн от всяка точка на света и ще ви информираме за основните моменти на игрите. Прочетете последните актуализации в долната част на публикацията.

Финалният жребий на Световното първенство през 2014 г. в Бразилия. Гледайте Световното първенство в Бразилия 2014 сега, на живо поток на живо със SaferVPN.Изображение от уебсайта на ФИФА показва финалния жребий на Световното първенство през 2014 г. в Бразилия. Отборът на страната домакин се изправи срещу Хърватия, Мексико и Камерун в груповата игра.

ТВ канали, които излъчват Световното първенство в Бразилия 2014 г.

За нашата американска аудитория, , WatchESPN и Fox Soccer 2GO са най-добрите варианти да се предавате на живо по футбол от страната. За ESPN ще трябва да сте абонат на един от многото доставчици на кабели, намерени тук. Както WatchESPN, така и Fox Soccer 2GO се предлагат и в следните територии на САЩ: Американска Самоа, Гуам, Северни Мариански острови, Пуерто Рико, Малки отдалечени острови на САЩ и Вирджинските острови на САЩ. Имайте предвид обаче, че ESPN и Fox са гео ограничени извън САЩ, така че трябва да получите IP адрес в САЩ за достъп до тях. Можете лесно да го получите с SaferVPN!

За нашата аудитория във Великобритания, или някой друг, който предпочита добър добър стар британски акцент, просто изтеглете iPlayer или iTV на BBC, за да играете футболни мачове на живо. BBC ще покаже всички съвпадения, а също така ще ги съхранява за по-късен преглед при поискване. По този начин никога няма да пропуснете игра и не е нужно да стоите цяла нощ. Ако поискат пощенски код, за да проверят местоположението ви, използвайте SW1H 9NP. Както iPlayer на BBC, така и iTV са гео ограничени извън Обединеното кралство, така че трябва да получите Великобритания IP адрес за достъп до тях. Можете лесно да го получите с SaferVPN!

Заобикаляйки гео-ограниченията за футбол на живо

Поради правата за излъчване кабелните компании, изброени по-горе, ограничават своите медии, така че достъпът до тях може да бъде само в техните страни. Начинът, по който търсят вашето местоположение, е според вашия IP адрес. Използвайки SaferVPN, можете да промените вашия IP адрес в един от друга държава.

За щастие за вас, ние имаме налични сървъри в няколко от тези страни. Просто се свържете с най-близкото до вашето физическо местоположение, за да осигурите най-бързата връзка и да се насладите на игрите. Трябва да подчертаем, че се свързвате със сървъра, който е най-близо до вас, тъй като близостта наистина има значение. Колкото по-близо е VPN сървърът до действителното ви местоположение, толкова по-малка е разликата в скоростта на връзката и по-щастлива ще бъдете с опита на сърфиране!

Ето как да гледате Световната купа в Бразилия само 3 прости стъпки:

• Изтегли и инсталирайте приложенията на SaferVPN за Mac, Windows, iOS, Android и / или Chrome. (Можете да го направите с нашия безплатен пробен период ако все още нямате план!)
  • Пуснете SaferVPN и се свържете със сървъра, от който се намира разпространителят, от който искате да предавате поточно предаване.
  • Прегледайте уебсайта / приложението на вашия избран оператор и започнете да стриймирате!

Това е всичко, което има за него! Не пропускайте никоя от игрите само заради вашето местоположение. Със SaferVPN ще видите колко бързо и лесно е просто да се свържете с нашите сървъри с едно щракване!

Резюме на Световната купа 2014 досега

Обобщение на груповата фаза на Световната купа 2014

Най-големи разочарования: Любими – Англия, Италия и Испания (миналогодишните шампиони) бяха елиминирани в груповите етапи.

Най-голямата изненада: Коста Рика. Кой би си помислил, че могат да победят и Италия, и Уругвай? Те дори завързаха Англия. Забележимо: Белгия и Колумбия спечелиха всеки от своите мачове от груповата фаза. слава!

Най-добро съвпадение: С толкова много вълнуващи игри е трудно да изберете такава. Холандия, доминираща в бившите световни шампиони Испания 5-1, със сигурност беше една от най-интригуващите игри. Игрите на груповата фаза на Бразилия предложиха много забавления с тона развълнувани фенове и наистина изкусен футбол, особено в отварящата игра Бразилия срещу Хърватия.

Интересни факти за груповата фаза на Световната купа 2014

• 2.8 мача бяха отбелязани на мач. Това е увеличение с 0.5 гола спрямо 2.3 гола / мач през 2010 г. Това Световно първенство беше по-вълнуващо – тъй като повече топки удряха в мрежата.

• Холандия (10 гола), Колумбия (9 гола) и Франция (8 гола) бяха най-добрите отборни точки след груповата фаза

• Аржентина, Белгия, Колумбия и Холандия спечелиха всеки мач в своята групова фаза

• Най-големи губещи: Камерун, Австралия, Хондурас спечелиха 0 мача. Съжалявам момчета!

• Най-добри голмайстори: Аржентина Меси (4), Бразилия Неймар (4) и Мюлер от Германия (4). Вижте кандидатите за наградата Цел на турнира.

Искате още интересни факти? Вижте страницата на статистиката на FIFA.

Втори етап

В първата нощ на Втори етап, Уругвай загубен срещу Колумбия, може би обяснено с пейки на топ играча Суарес след ухапване на Киелини в играта срещу Италия.

Феновете на страната домакин Бразилия бяха на ръба като игра срещу Чили влезе в дузпи след резултат 1-1. Въпреки че Чили имаше невероятен отбор, Бразилия спечели благодарение на дузпи с 3-2.

мексиканците празнуваха преднината си с 1: 0 до 88-ата минута, когато ХоландияSneijder изравни до 1-1. Минути по-късно Хунтелаар вкара от дузпа, отвеждайки холандците на четвъртфиналите.

Коста Рика вкара 1-0 срещу Гърция в 52-ата минута, но почти бяха сринали мечтите си, когато Сократис вкара в 91-ата минута. Мачът премина в „Голд Гол“, последван от дузпи, които Коста Рика спечели, след като Гекас пропусна своя удар.

ФранцияПогба отбеляза 1-0 срещу Нигерия в 79-ата минута. Нигерия игра добре и имаше няколко добри възможности, но имаше надеждата им да бъдат смазани, тъй като Йобо случайно вкара автогол.

Първите две половини на Германия срещу Алжир играта нямаше цели, отвеждайки го в допълнително време. Първият гол вкара германецът Шюррле, последван от друг от Йозил в 120-ата минута. Алжир не се отказа лесно, вкара последен гол по време на контузия, за да завърши двубоя при 2-1 за Германия.

Аржентина имаше безумен брой шансове за гол срещу Швейцария, все пак играта продължи в продълженията. Ди Мария вкара в 118-ата минута, извеждайки Аржентина на четвъртфиналите.

Имаше много шеги в социалните медии на различни компании САЩ изигран Белгия. Играта премина в продължения, която завърши с 2-1 за Белгия.

Четвърт финали

Германия и Франция са били сред най-добрите отбори на тази Световна купа, което прави техния мач може би един от най-очакваните. Германският Хумелс успя да вкара само след 12 минути, като оказа натиск върху Франция да изравни. Играта беше интензивна през целия път с много шансове за гол и за двамата, но завърши с 1-0.

Страна-домакин Бразилия бяха изправени срещу южноамериканците Колумбия, отборът с голмайстор на Световната купа Джеймс, който води турнира с 6 гола. Бразилецът Силва вкара след 7 минути игра. Дейвид Луиз като че ли осигури победата след гола си в 69-ата минута, но само десетина минути по-късно Джеймс вкара от дузпа. Играта завърши 2-1 за Бразилия. След мача беше обявено, че контузеният бразилски играч Неймар няма да играе през останалата част от купата.

Аржентина изправени срещу Белгия в третата четвъртфинална игра. Higuain вкара след само 8 минути, но Аржентина все още трябваше да се бори усилено, за да запази преднината си. Играта завърши с 1-0, извеждайки Аржентина на полуфинал.

Последната игра на четвъртинките беше между Холандия и Коста Рика. Холанд започна бавно, но постепенно усили усилията си и имаше някои близки шансове да отбележи. Играта премина в продължения, но нито една топка не уцели мрежата. Холандия смени вратаря на Крул, докато играта премина в дузпи, които Холандия спечели с 4-3.

Полуфинали

Германия тотално доминиран Бразилия в първия полуфинал. Кой би си помислил, че ще спечелят със 7-1 ?! Мюлер вкара в 10-ата минута, Клозе в 23-ата, следван от Кроос в 24-ата и 26-ата минути, Кедира вкара в 29-ата и това беше за първото полувреме. Четири гола за 6 минути, напълно безумно. Когато започна второто полувреме, Шюррле замени Клозе за гол в 69-ата и 79-ата минута, а бразилският Оскар вкара в 90-ата минута. За съжаление Бразилия, по-голям късмет в мача за бронзовата титла!

Аржентина срещу Холандия изправени във втория полуфинал. Играта беше дори с няколко шанса и двата отбора да вкарат, но не бяха отбелязани цели през продълженията. Аржентина спечели с 4-2 от дузпи, извеждайки ги на финала!

Бронзов мач и финалът

Бразилия MET Холандия в мача за бронза със Силва обратно в играта. Страната домакин игра добре, но не успя да вкара без звездата си Неймар. Ван Перси вкара първия гол от дузпа още в 3-та минута, последван от гол от Блинд през 17-ата. Въпреки преднината си, холандците се бориха усилено до последните минути с гол за 3: 0 от Wijnaldum в 91-ата минута. Гледайте акцентите тук.

На финала три пъти бивши световни шампиони Германия се бие за златото срещу два пъти бивши световни шампиони Аржентина. Беше изненадващо равномерно и понякога се усещаше, че някой от отборите може да спечели. Германия, която доминираше Бразилия, този път не се наложи над противника си. Играта премина в продължения, а германският Гьотце вкара в 113-ата минута, като направи Германия 2014 г. световните шампиони на ФИФА! слава!

Надяваме се, че сте се насладили на нашето отразяване на Световната купа 2014 на FIFA. Искате повече актуализации за спортни събития на живо? Присъединете се към нас в социалните медии! И вижте пълното ни ръководство за това как да отблокирате и запишете в Спортно предаване на живо, за да не пропуснете нито една минута спортни действия на живо – независимо къде се намирате!

Абонирай се сега  (предлагаме 14-дневна гаранция за връщане на парите – така че нямате какво да губите!) или опитайте SaferVPN безплатно.