Фудбал уживо уживо – Гледајте Светски куп у Бразилу 2014. са било којег места

Гледајте Светско првенство у Бразилу 2014. Фудбал уживо на било ком месту широм света уз СаферВПН

Сви су узбуђени због највећег фудбалског (мислим на фудбалског) највећег турнира који се појављује само једном сваке четири године, али скоро је немогуће ухватити све утакмице због временских сукоба и локалних ТВ права. Уз неколико једноставних савета & трикови, показаћемо вам како да гледате светски куп 2014. преко интернета са било ког света и обавестите вас о најважнијим играма. Прочитајте најновија ажурирања у дну поста.

Последњи жреб Светског купа 2014. у Бразилу. Гледајте Бразил Бразил Ворлд Цуп 2014 сада, пренос уживо уживо са СаферВПН.Слика са веб странице ФИФА показује последњи жреб Светског првенства у Бразилу 2014. године. Тим домаћина суочио се са Хрватском, Мексиком и Камеруном у групној игри.

ТВ канали који емитују Бразил Бразил Ворлд Цуп 2014

За нашу америчку публику, , ВатцхЕСПН и Фок Соццер 2ГО су најбоље опције за фудбал уживо из земље. За ЕСПН мораћете да будете претплатник једног од многих провајдера каблова који се овде налазе. И ВатцхЕСПН и Фок Соццер 2ГО доступни су на следећим америчким територијама: Америчка Самоа, Гуам, Северна Маријанска острва, Порторико, Мала Острва САД и Девичанска острва САД. Међутим, имајте на уму да су ЕСПН и Фок географски ограничени изван САД-а, тако да морате да добијете америчку ИП адресу да бисте им приступили. Једноставно га можете добити са СаферВПН!

За нашу британску публику, или било ко други који преферира неки добар стари британски нагласак, једноставно преузмите ББЦ-јев иПлаиер или иТВ да бисте преносили фудбалске утакмице уживо. ББЦ ће показати све мечеве и такође их чувати за касније гледање на захтев. На тај начин никада нећете пропустити игру и нећете морати остати будни цијелу ноћ. Ако траже поштански број да провере вашу локацију, користите СВ1Х 9НП. И иПлаиер и иТВ ББЦ су географски ограничени изван Велике Британије, тако да бисте морали да добијете британску ИП адресу да бисте им приступили. Једноставно га можете добити са СаферВПН!

Заобилазећи гео-ограничења за ливе стреам фудбал

Због права на емитовање, кабловске компаније наведене изнад гео-ограничавају своје медије тако да им се може приступити само у њиховим државама. Начин на који траже вашу локацију је према вашој ИП адреси. Коришћењем програма СаферВПН, можете променити своју ИП адресу у другу из друге земље.

Срећом по вас, имамо сервере који су доступни у неколико ових земаља. Једноставно се повежите на ону која је најближа вашој физичкој локацији како бисте осигурали најбржу везу и уживали у играма. Морамо нагласити да се повезујете са сервером који вам је најближи јер близина заиста има значаја. Што се ВПН сервер приближи вашој стварној локацији, то је мања разлика у брзини везе и срећнији ћете са искуством прегледавања!

Ево како гледати Светски куп у Бразилу само 3 једноставна корака:

• Преузимање и инсталирајте апликације СаферВПН за Мац, Виндовс, иОС, Андроид и / или Цхроме. (То можете учинити и с нашим бесплатна реклама ако још немате план!)
  • Покрените СаферВПН и повежите се са сервером са којег се налази емитер са којег желите да стримујете.
  • Дођите до веб странице / апликације вашег одабраног емитера и почните да емитујете!

То је све! Не пропустите ниједну игру само због ваше локације. Са СаферВПН видећете колико је брзо и лако повезати се с нашим серверима једним кликом!

Досадашњи рез на Светском купу 2014

Резиме групне фазе Светског купа 2014

Највећа разочарења: Фаворити – Енглеска, Италија и Шпанија (прошлогодишње првенство) елиминисане су у групној фази.

Највеће изненађење: Костарика. Ко би помислио да могу победити и Италију и Уругвај? Чак су везали Енглеску. Ваља напоменути: Белгија и Колумбија победиле су у свим својим групним фазама. Кудос!

Најбољи меч: Са толико узбудљивих игара тешко је одабрати једну. Холандија која је доминирала бившим светским шампионкама Шпанијом 5-1 била је сигурно једна од најинтригантнијих утакмица. Игре у групној фази Бразила пружиле су пуно забаве са мноштвом узбуђених навијача и заиста вештим фудбалом, посебно у уводној утакмици Бразила против Хрватске.

Занимљиве чињенице за групну фазу Светског купа 2014. године

• По мечу је постигнуто 2,8 голова. Ово је пораст од 0,5 гола у односу на 2,3 гола / меч у 2010. години. Овај Светски куп је био узбудљивији – што више лопти погађа мрежу.

• Холандија (10 голова), Колумбија (9 голова) и Француска (8 голова) биле су најбоље укупне бодове екипа након групне фазе

• Аргентина, Белгија, Колумбија и Холандија победиле су сваке утакмице у својој групној фази

• Највећи губитници: Камерун, Аустралија, Хондурас су освојили 0 утакмица. Жао ми је момци!

• Најбољи стрелци: Аргентина Месси (4), Бразил Неимар (4) и немачки Муллер (4). Погледајте кандидате за награду за циљ турнира.

Желите још занимљивих чињеница? Погледајте страницу са статистикама ФИФА-е.

Друга фаза

У првој ноћи друге фазе, Уругвај изгубљен против Колумбија, можда је објашњено клупом најбољег играча Суареза након што је ујео Цхиеллинија у игри против Италије.

Навијачи земље домаћина Бразила били су у предности док је играла против Чиле ушли у пенале после резултата 1-1. Иако је Чиле имао сјајну екипу, Бразил је победио захваљујући извођењу пенала са 3: 2.

Мексиканци славили су у водству од 1-0 све до 88. минута када су ХоландијаСнеијдер је изједначио на 1-1. Минут касније Хунтелаар је реализовао пенал, извевши Холанђане у четвртфинале.

Костарика је постигао 1-0 Грчка у 52. минуту, али умало су им се снови срушили док је Сократис постигао гол у 91. минуту. Утакмица је прешла у Златни гол, а уследили су пенали, које је Костарика освојио након што је Гекас промашио свој ударац.

ФранцускаПогба је постигао гол за 1-0 Нигерија у 79. минуту. Нигерија је играла добро и имала неколико добрих прилика, али наде су биле срушене док је Иобо случајно постигао аутогол.

Прве две половине Немачка вс Алжир игра није имала голова, узимајући је у продужетак. Први гол је постигао Немац Сцхуррле, а у 120. минуту уследио је други Озил. Алжир се није лако предао, постигавши последњи погодак током времена повреде, па је завршила утакмицу на 2-1 за Немачку.

Аргентина имао је луд број шанси за гол Швајцарска, ипак игра се наставила у продужецима. Ди Марија је погодила у 118. минуту, повевши против Аргентине до четвртфинала.

Било је пуно шале у друштвеним медијима разних компанија сад играо Белгија. Утакмица је прешла у продужетак који је завршен резултатом 2-1 за Белгију.

Четвртфинала

Немачке и Француске били су међу најбољим тимовима овог Светског купа, што је њихов меч учинио можда једним од најишчекиванијих. Немачки Хуммелс успео је да постигне гол после само 12 минута, вршећи притисак на Француску да изједначи. Утакмица је била интензивна све до краја са обиљем шанси за обе, али завршена је резултатом 1-0.

Земља домаћин Бразил суочени су против Јужноамериканаца Колумбија, тим са најбољим стријелцем Свјетског купа Јамесом који води турнир са 6 голова. Бразилац Силва постигао је погодак у 7. минуту. Чини се да је Давид Луиз осигурао побједу након свог гола у 69. минути, али само десетак минута касније Јамес је постигао пенал. Утакмица је завршена 2-1 за Бразил. После утакмице објављено је да повређени играч бразилске звезде Нејмар неће играти током остатка пехара.

Аргентина суочен са Белгија у трећој четвртфиналној утакмици. Хигуаин је постигао погодак после само 8 минута, али Аргентина се ипак морала јако борити да задржи предност. Утакмица је завршена са 1-0, повевши против Аргентине у полуфинале.

Последња утакмица четвртине била је између Низоземска и Костарика. Холланд је кренуо полако, али је постепено појачао њихов напор и имао је неколико шанси да постигне погодак. Игра је отишла у продужетак, али ниједна лопта није погодила мрежу. Холланд је промијенио голмана у Крул док је игра улазила у пенале које је Холланд побиједила са 4-3.

Полуфинале

Немачка тотално доминирао Бразил у првом полуфиналу. Ко би помислио да ће побиједити са 7-1 ?! Муллер је постигао погодак у 10. минуту, Клосе у 23., затим Кроос у 24. и 26. минуту, Кедира је погодио у 29. и то је било прво полувреме. Четири гола за 6 минута, потпуно лудо. Како је почело друго полувреме, Сцхуррле је у 69. и 79. минуту заменио Клосеа, а Бразилац Осцар је повео у 90. минуту. Извините Бразил, више среће у мечу за бронзану титулу!

Аргентина вс Низоземска суочени у другом полуфиналу. Утакмица је била чак и с неколико шанси да оба тима постигну погодак, али нису постигли голови све до продужетака. Аргентина је победила са 4-2 на пенале и повела их у финале!

Меч за бронцу и финале

Бразил упознали Низоземска у мечу за бронзу са Силвом у игри. Земља домаћина играла је добро, али није успела да постигне погодак без звезде Нејмара. Ван Персие је постигао први гол из пенала већ у 3. минуту, а уследио је Слепи у 17.. Упркос свом вођству, Холанђани су се до последњих минута жестоко борили са 3: 0 голом Вијналдума у ​​91. минуту. Овде погледајте најважније детаље.

У финалу, три пута бивши светски шампиони Немачка борила се за злато против два пута бивших Светских првенстава Аргентина. Било је изненађујуће равномерно и понекад се осећало као да било која екипа може победити. Немачка која је доминирала Бразилом овог пута није превладала свог противника. Игра је прешла у продужетак, а Немац Готзе је постигао погодак у 113. минуту, чиме је Немачка постала ФИФА светски првак 2014. године! Кудос!

Надамо се да сте уживали у нашем извјештавању о ФИФА-ином светском купу 2014. године. Желите више ажурирања о спортским догађајима који се преносе уживо? Придружите нам се на друштвеним мрежама! И погледајте наш комплетан водич о томе како деблокирати и сачувати на Ливе Спортс Ливе Стреамингу да не бисте пропустили ниједну минуту спортске акције уживо – без обзира где се налазите!

Претплати се сада  (нудимо 14-дневну гаранцију поврата новца – тако да немате шта изгубити!) или испробајте СаферВПН бесплатно.