Вибір найбезпечніших програм для VPN для Android у Google Play

Вибір найбезпечніших програм для VPN для Android у Google Play


Програми VPN для Android в магазині додатків Google Google Play – це найбезпечніші додатки для Android, але деякі можуть вводити шкідливі програми та відстежувати вашу Інтернет-діяльність.  

Коли користувачі завантажують додатки для Android VPN, вони часто роблять це, оскільки конфіденційність та безпека мають вирішальне значення для їх професійних та особистих починань. VPN відомі тим, що надають доступ до геоблокованого контенту та пропонують користувачам безпрецедентну безпеку та анонімність. VPN досягають цього, шифруючи ваш інтернет-трафік та перенаправляючи його через анонімний сервер, захищаючи користувачів VPN від злому та приховування їх IP-адрес.

Але анонімність VPN така ж хороша, як і компанія, яка її надає, тобто певні VPN будуть більш безпечними, ніж інші. Останнім часом навіть з’ясувалося, що деякі постачальники VPN роблять на цьому згубну роботу 38% додатків Android VPN у магазині Google Play відстежують користувачів за допомогою зловмисного програмного забезпечення. Зловмисне програмне забезпечення – це програмне забезпечення, яке автоматично встановлюється на пристрій і може спричинити що завгодно – від дратівливих спливаючих вікон до вірусів до крадіжок пароля та даних.

Вибір найбезпечніших програм для VPN для Android у Google Play Store

Недавнє дослідження, опубліковане Австралійською організацією наукових та промислових досліджень Commonwealth (CSIRO) та дослідниками з Університету Південного Уельсу та UC Berkeley, виявило, що додатки VPN для Android були шокуюче безвідповідально ставиться до даних користувачів.

“Сама причина, через яку користувачі встановлюють ці додатки – щоб захистити свої дані, – це сама функція, яку вони не виконують, і ці додатки використовуються десятками мільйонів користувачів”, сказав CSIRO у своїй публікації в блозі.

Викликає занепокоєння розуміння того, що деякі компанії, які претендують на довіру постачальників VPN, не є. Насправді, вони часто відповідають за зловмисне зловмисне програмне забезпечення, введення їх у телефон, передачу вашої інформації через недовірених третіх осіб, відстеження ваших даних і навіть навмисне розповсюдження та продаж вашої особистої інформації – саме вони повинні захищати додатки Android VPN!

Дізнайтеся більше про зловмисне програмне забезпечення з цього короткого відео:

Дослідження: Android VPN Apps

Це революційне дослідження, перше в своєму роді, вивчило 283 Програми для VPN для Android в магазині додатків Google Play, щоб визначити їх тенденцію до витоку даних про трафік користувачів та те, що їх вплив було на конфіденційність та безпеку користувачів. Програми тонко вимагають надання дозволу користувачем, надаючи VPN безпрецедентну владу над вашою особистою інформацією, яку часто зловживають – те, що ми в SaferVPN ніколи не робимо!

Тривожно показано, що у звіті було виявлено, що ці програми не тільки не захистили дані користувачів, але навіть найвище завантажені VPN-файли, встановлені мільйонами користувачів, були винні у жорстокому використанні. Деякі навіть навмисно збирали інформацію про користувачів, яку можна було продати зовнішнім партнерам.

Крім того, результати оцінюваних VPN включали:

 • 18% взагалі не шифрують трафік
 • 84% витоку трафіку користувачів
 • 2 з 3 використовують сторонні бібліотеки відстеження
 • 38% виявляють наявність зловмисного програмного забезпечення або зловмисного програмного забезпечення – програмного забезпечення, розробленого для пошкодження або отримання доступу до інформації користувачів (деякі з яких навіть вводили зловмисне програмне забезпечення).
 • Більше 80% запитують доступ до конфіденційних даних, таких як облікові записи користувачів та текстові повідомлення.

CSIRO протестував підписи 5 різних типів шкідливих програм – Adware, Trojan, Malvertising, Riskware та Spyware – у магазині Google Play. Частина досліджень включала сортування програм для VPN для Android відповідно до їх AV-рейтингу, рейтинг зловмисності програми внаслідок кількості наявного в ньому зловмисного програмного забезпечення..

Хоча багато людей вважають, що VPN може бути безпечним, якщо він має велику кількість попередніх завантажень, відмінні рейтинги зірок та чудові відгуки користувачів, це дослідження цілком дебютує. «У той час як 37% проаналізованих програм VPN мають понад 500K встановлень, а 25% отримують принаймні 4-зірковий рейтинг, понад 38% з них містять деяку кількість шкідливих програм, згідно з даними VirusTotal. “

Користувачі, у яких найчастіше шкідливі програми, завантажені з магазину додатків Google, на Google Play, рідко (якщо коли-небудь) повідомили про будь-які проблеми щодо цих додатків. Насправді, 1% навіть не знали було чим турбуватися. Це вказує на те, що люди абсолютно не знають цієї шкідливої ​​зловмисної програми на своїх телефонах і того, як безпечно передається їх особиста інформація.

Звичайно дії

Як результат, результати дослідження були надані розробникам, відповідальним за несправні програми, деякі з яких, як повідомляється, вжили заходів для усунення вразливих місць. Інші були вилучені з магазину додатків Google Play.

У дослідженні зроблено висновок про необхідність переглянути модель дозволу на Google Play VPN для Android, щоб підвищити контроль над клієнтами VPN. Крім того, в магазині додатків Google закликають розглянути можливість керувати своїми невисокими вимогами та підвищити стандарти для компаній, які претендують на VPN.  

Наскільки безпечніше порівняння з іншими програмами для VPN для Android

На відміну від інших постачальників VPN, глобальна серверна мережа SaferVPN із 400+ високошвидкісних VPN-серверів у понад 30 місцях управляється 100% власний дім. Це дозволяє нам забезпечити вам найшвидший і стабільний зв’язок, забезпечуючи повний захист даних та конфіденційності для сотень тисяч користувачів у всьому світі.
Що ще більш важливо, ми НЕ контролюємо і не зберігаємо деталі веб-сайтів, до яких ви підключаєтесь, або будь-яких даних, що надсилаються через нашу мережу при використанні нашої послуги VPN. Ви можете ознайомитись з нашою політикою конфіденційності тут.

Ми не просто ваш типовий постачальник VPN. Ми пристрасні борці за свободу Інтернету, які успішно налагодили крайнюю співпрацю з глобальними неурядовими організаціями та активістами за вільне слово, що живуть у високо цензурованих країнах. Разом з неприбутковою компанією «Захист прав людини» та їх краудсорсинговою платформою Movements.org ми ініціювали ініціативу Розблокувати Інтернет з метою забезпечити принаймні 1 мільйон годин доступу до Інтернету дисидентам у закритих товариствах. Конфіденційність та доступ є для нас надзвичайно важливими, і ми боремося за права людини та дбаємо про те, щоб дати голос мільйонам людей у ​​всьому світі.  

У SaferVPN ми управляємо власною мережею VPN і пишемо власний код, а тому можемо забезпечити вашу конфіденційність та захист. Насолоджуйтесь цими перевагами з легкістю розуму, що ми не продаємо, не торгуємо чи іншим чином передаємо вашу особисту інформацію третім сторонам:

 • Швидкість та безпека
  Використовуючи 256-розрядне сильне шифрування на рівні банку, найвищий рівень шифрування в галузі та найвищі протоколи VPN (OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec і PPTP), ми захищаємо ваші приватні дані від хакерів, снуперів, і уряди. Наші глобальні високошвидкісні сервери дозволяють вам переглядати веб-сайти без дроселювання, завантаження обмежень чи обмеження пропускної здатності.
 • Відсутня політика ведення журналів
  Ми цінуємо та поважаємо вашу конфіденційність – в мережі та поза нею. Ми ніколи не реєструємо, не відстежуємо та не записуємо ваш мережевий трафік VPN. Що ви робите в Інтернеті – це ваш бізнес, і ми прагнемо зберегти його повністю приватним і безслідним, щоб ваші звички перегляду залишалися абсолютно анонімними.
 • Доступно для всіх ваших пристроїв                                                                                                                             Миттєво насолоджуйтесь гладкими та безшовними програмами VPN для Windows, Mac, iOS, Android та Chrome. Ми створили наші програми з вами на увазі для бездоганного досвіду. Все, що потрібно, – це один дотик або клацання, і ви можете отримати доступ до необмеженого, анонімного інтернету за лічені секунди!


Якщо у вас ще немає SaferVPN, отримайте підписку сьогодні (ми пропонуємо 14-денну гарантію повернення грошей – так що вам нічого втрачати!) Або спробуйте SaferVPN безкоштовно. Спробуйте наш бездротовий інтерфейс одним клацанням миші, розблокуйте потокові веб-сайти та насолоджуйтесь необмеженим світом розблокованих потокових веб-сайтів та розваг.

У вас є додаткові питання щодо конфіденційності в Інтернеті, розблокування потокових веб-сайтів, до чого ви можете отримати доступ або як працює SaferVPN? Зв’яжіться з нами в соціальних мережах або знімайте нам електронний лист на [email protected] Ми тут для вас 24/7.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map