Слінг-телевізор: будь-де зверніться до послуги Ultimate of Cutting Cord!

Доступ до слінг-телевізора з будь-якого місця


Ви хочете знати, як лише 20 доларів на місяць можуть утримати вас від оплати за кабель, але також дозволять вам передавати прямі кабельні канали на будь-який пристрій з будь-якого місця !? Про Sling TV читайте тут і як ви можете отримати доступ до нього з будь-якого місця…

У двох словах, Sling TV – це послуга інтернет-телебачення, яка дозволяє абонентам переглядати безліч каналів кабельного телебачення на необмеженій кількості пристроїв. Як і канали, які пропонуються по кабелю, це телевізійні канали, які передаються вам з Інтернету.

Занадто добре, щоб бути правдою?!
Sling TV є дочірньою компанією Dish Network, яка є постачальником супутникового зв’язку. Хоча цією послугою керує Dish, вам не потрібна підписка на блюдо … але вам потрібно перебувати в Сполучених Штатах! Не хвилюйтесь, ми покажемо вам, як отримати доступ до цієї дивовижної послуги з будь-якої точки світу за менше 30 секунд!

Sling TV – як Netflix, але для прямого телебачення!

Sling TV – це послуга, яка надає вам пакетні пропозиції з ідеальною кількістю вмісту, щоб залишатись розвагою. Це коштує лише 20 доларів на місяць за основний пакет і забудьте клопоту про зобов’язання та контракти, оскільки таких немає! Ви платите місяць у місяць, тому Sling TV надає вам можливість скасувати та / або призупинити послугу, коли захочете. Основний пакет називається “Найкращий телевізор в прямому ефірі”, він включає 19 каналів, і якщо цього недостатньо, ви можете додавати додаткові пакети каналів ще на $ 5 на місяць. Додаткові канали включають такі пакети, як “Спорт”, “Діти”, “Новини світу” тощо. Тому не хвилюйтеся, ви будете в курсі будь-яких додаткових каналів, які вам подобаються. Також у вас є можливість придбати та прокати фільмів!

Стропні телевізійні канали

Цей розумний сервіс дає вам відчуття, що ви дивитесь телевізор, тому що коли ви вмикаєте, щось починає грати так само, як і будь-який інший реальний телевізор! Як тільки ви відчуваєте Sling TV, він стає трохи схожим на Netflix. Ваші канали розділені за категоріями, все організовано та зручно у використанні. Ви навіть можете вибрати те, що ви хочете переглянути далі, все ще переглядаючи те, що ви переглядаєте. Слінг-телевізор унікальний тим, що в прямому ефірі, тому ви можете перерізати шнур, але все-таки можете бути сидіти на дивані, дивитися телевізор і “переглядати” різні канали. Що ще важливіше, це законно та доступно!

Особливості пропонування телевізора для слінгу!

 • Дивитися будь-де

Пристрої для телевізора

Ви можете насолоджуватися Sling TV майже з будь-якого місця, поки ви підключитесь до потокового програвача! Дивіться з телефону чи планшета (Android та iOS), телевізора чи комп’ютера (як на ПК, так і на Mac). Ви також можете передавати потокове відео, використовуючи всі плеєри Roku і Streaming Stick Roku, Amazon Fire TV і Fire TV Stick, Xbox One та Google Nexus Player. А з недавніх пір можна користуватися Chromecast.

 • Перемотування назад, пауза, перемотка вперед

Важлива функція. Кожен користується кнопкою перемотування назад, паузи та перемотування вперед, тому що у всіх нас є один друг, з яким потрібно поговорити під час найважливішої сцени!

 • 3-денне відтворення

Ще одна унікальна функція, яку надає телевізор для слінгу, – це кнопка 3-денного відтворення. І саме так це звучить! Функція, яка дозволяє переглядати майже будь-які телепередачі, які виходили в ефір протягом останніх трьох днів.

Як можна насолоджуватися слінг-телевізором?

Звичайно, вам потрібно буде підписатися на Sling.com, створити обліковий запис та встановити додаток! Вони навіть пропонують 7-денну пробну версію, де ви можете перевірити всі пакунки, щоб побачити, чи підходить ця послуга для вас. Звучить дивовижно за винятком однієї маленької проблеми ….

Слінг-телевізор з обмеженням

Це працює лише для тих, хто в США! Тож якщо ви спробуєте відкрити рахунок у будь-якій точці за межами США, ви побачите екран вище. Але не варто перешкоджати тому, що, як і кілька служб у минулому, у нас є рішення для всього!

Якщо ви перебуваєте в країні, де вищезгадані послуги недоступні, доступ до них є дуже простим. Як це працює, це те, що веб-сайт або програма знайде вашу IP-адресу, щоб визначити ваше місцезнаходження. Все, що вам потрібно зробити, це приховати свою IP-адресу, щоб їх сервери не могли знати ваше справжнє місцезнаходження. Таким чином, ви можете отримати доступ до слінг-телевізора з будь-якого місця!

Ось що вам потрібно зробити:
1) Отримайте план SaferVPN або розпочніть безкоштовну пробну версію, якщо у вас ще немає облікового запису.
2) Підключіться до сервера, розташованого в Сполучених Штатах, тому що там доступний Sling TV.

SaferVPN USA Streaming
3) Перейдіть до телевізора Sling і побачите, що він працює так, як якщо б ви не були заблоковані!

Будьте готові насолоджуватися безмежним кабельним телебаченням з будь-якої точки світу!

Якщо у вас ще немає SaferVPN, отримайте підписку сьогодні (ми пропонуємо 14-денну гарантію повернення грошей – так що вам нічого не втрачати!) Або спробуйте SaferVPN безкоштовно щоб ви могли насолоджуватися слінг-телевізором!

Всього одним натисканням кнопки ви можете переглядати всі улюблені серіали та переглядати всі фільми, які ви хотіли подивитися.

Якщо ви хочете бути в курсі всіх порад щодо доступу до найкращої потокової розваги, обов’язково зв’яжіться з нами! Ми у Facebook, Twitter, Google+ та YouTube. Або відправте нам електронний лист на [email protected] Ми тут для вас 24/7.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map