Кінцевий посібник: Як стрімувати на Twitch

Кінцевий посібник: Як стрімувати на TwitchЯкщо вам цікаво передавати всілякий вміст, від ігор до різноманітного творчого контенту, Twitch TV – це мрія стримера! У цьому блозі ми розповімо вам все, що потрібно знати про те, як трансляцію на Twitch, його унікальні функції та доступ до вибору різноманітного вмісту з будь-якої точки світу!


У 2014 році Amazon придбала Twitch Tv за 1 мільярд доларів. Ця платформа, яка зібрала на благодійність понад 46 мільйонів доларів США, з тих пір отримала оновлення та розробки для своїх численних доступних платформ. Від змагальних спортивних змагань між найінтенсивнішими геймерами у світі, до прямих трансляцій створення творів мистецтва, вплив Twitch та його активних потокових можливостей набирають тяги та популярності у світі онлайн-потоків..

Що таке Twitch?

Twitch – одна з провідних світових платформ соціального відео, яка пропонує геймерам різного віку спільну спільноту, де вони можуть збиратися, щоб дивитися, трансляцію та грати в ігри онлайн. Ця переконлива платформа, заснована в 2011 році дочірньою компанією Amazon Twitch Interactive, привертає близько 10 мільйонів відвідувачів щодня, з’єднуючи друзів і шанувальників. Просто переглядаючи та обмінюючись культурою відеоігор, понад 2 мільйони користувачів активно працюють у своїх особистих потоках, багато хто навіть використовує можливість адекватного життя на Twitch завдяки взаємодії з аудиторією..

Раніше ви могли транслювати лише трансляцію на Twitch, тобто вам доведеться бути в Інтернеті, щоб ловити улюблені потоки наживо. Але останнім часом Twitch додав додаткову функцію завантаження відео!

Тепер ви можете:

 • Завантажте відео на Twitch
 • Зберігайте відео без дати закінчення терміну дії
 • Повідомте підписників, коли ви публікуєте відео
 • Завантажуйте відео, щоб створювати новий вміст
 • Переглянути статистику для кожного відео

Варто зазначити, що платформа здатна конкурувати з іншими службами, такими як YouTube. Цей аспект викликає особливий інтерес у тих, хто підтримує свободу Інтернету, свободу вираження поглядів та інформації в Інтернеті, протестує проти цензури та обмежень в Інтернеті. На жаль, Youtube приймає суперечливі рішення щодо цензури контенту, навіть приймаючи цю ідею щодо просування власної програми Героїв YouTube, де “герої” можуть отримати бали за повідомлення вмісту. Оскільки питання про цензуру зараз на перший план, впровадження Twitch TV на конкуруючий ринок завантажень відео надає можливість альтернативної платформи для вираження, зокрема для прямої трансляції на Twitch.

Чому Twitch такий популярний?

Часто, коли люди користуються певними інтересами, зазвичай надихаються люди, які мають високу кваліфікацію в тій же галузі. Це та сама ідея, яка залучає допитливих геймерів приєднуватися до висококваліфікованих, популярних геймерів під час трансляції на Twitch. Геймери не тільки можуть спостерігати, як експерти грають у свої улюблені ігри, але й прямі трансляції також включають двостороннє соціальне відео з аудіо та чатом. Це дозволяє взаємодію і стрімерів, і аудиторій взаємодіяти в режимі реального часу. Twitch навіть занурився в манеру соціальних мереж. Дозволяючи користувачам Twitch додати до списку до 500 друзів, Twitch покаже користувачам, хто саме в мережі. Користувачі Twitch можуть використовувати Whispers, приватну систему обміну повідомленнями Twitch, щоб спілкуватися зі своїми друзями через систему.

Стандартне членство в Twitch включає можливість:

 • Дотримуйтесь улюбленого канали
 • Отримувати сповіщення в реальному часі
 • Спілкуйтеся зі своїми друзями
 • Надіслати та отримати повідомлення
 • Почніть власну трансляцію

Ще один захоплюючий аспект світу Twitch – це можливість платформи демонструвати деталі реалістичного гри, що дозволяє користувачам бачити минулі оманливі попередні перегляди гри.

У відеоіграх часто є короткі попередні перегляди, які є драматичними, виділяють лише кілька особливостей і, як правило, абсолютно не представляють готового продукту або того, яким може бути геймплей, механіка та історія. Через функцію геймплея в реальному часі Twitch користувачі можуть передавати гру з перших рук так само, як якщо б ви сиділи поруч зі своїм другом, який грав у гру на своєму дивані. Живий геймплей Twitch в прямому ефірі допоміг багато ігор збільшити свої продажі вплив на рішення щодо придбання відеоігор.

Крім того, популярність додає різноманітність платформ Twitch. Зараз вона доступна для:

 • Twitch для iPhone
 • Twitch для Android
 • Nvidia Shield
 • Xbox One
 • Playstation 4
 • Xbox 360
 • Chromecast
 • Пожежне телебачення

Унікальні особливості

Крім ігрових платформ, Twitch також заохочує інші інтернет-потоки та контент. До їхніх унікальних особливостей належать:

 • Twitch Plays – гра, побудована з керованим чатом геймплеєм, який використовує інтерактивні прямі трансляції. Цей досвід дає глядачам контроль за діями інших гравців під час прямого ефіру.  
 • Експорт також набув значних обертів, дозволяючи змагальні ігри з участю команд, ліг, гравців та інших великих подій.
 • Twitch Creative, який пропонує художникам можливість демонструвати різні проекти. Від малювання до кулінарії до музичної композиції, ця платформа пропонує унікальний засіб для творчих людей.

Потік на Twitch Prime

Оскільки Twitch є власністю Amazon, Twitch Prime тепер поєднується з вашим членством в Amazon Prime, тобто ви можете отримати доступ до всіх функцій Twitch Prime за ціну одного членства в Amazon. (Якщо у вас вже є Amazon Prime, все, що вам потрібно зробити, – це зв’язати свої акаунти без додаткових витрат.) Таким чином, ви отримуєте безкоштовну доставку, отримуєте без реклами доступ до понад двох мільйонів пісень, тисяч фільмів і шоу (виключаючи свою потребу в оплата Netflix та Spotify) та необмежена доставка на один день.  

Twitch Prime надає вам доступ до:

 • Безкоштовні завантаження гри
 • Безкоштовні ігрові товари та бонус, щомісяця (плюс сюрпризи!)
 • Перегляд потоків Twitch без реклами
 • Безкоштовна підписка на новий канал Twitch кожні 30 днів (інакше коштує $ 4,99)

Twitch Prime буде доступний лише в країнах, де є Amazon Prime (а саме у США, Великобританії, Канаді, Німеччині, Франції, Італії та Іспанії). У країнах, де Prime недоступний, Twitch Turbo стане вашим альтернативним варіантом.

Але якщо ви хочете отримати всі переваги, пов’язані з Amazon Prime, але не живете в зоні покриття Amazon, у нас є простий трюк, який дозволить вам отримати повний потенціал Twitch: VPN.

Чому слід використовувати VPN з Twitch

Хоча Twitch сам по собі не обмежений, країни, які цензурують вміст, заборонили його послуги. На щастя, якщо ви геймер у країні, де ця захоплююча послуга позбавлена, VPN або віртуальна приватна мережа це виправлять за лічені секунди.

Уряди та інші організації можуть визначати ваше фізичне місцезнаходження за допомогою вашої IP-адреси. Тому, використовуючи VPN, ви можете юридично приховати свою IP-адресу. Ви також можете встановити своє місцезнаходження в будь-якій бажаній країні; ви можете практично з’явитися в будь-якій країні, просто вибравши сервер у цьому місці. Це дає вам повний, необмежений доступ, одночасно захищаючи вас від витоків IP та DDOS-атак – двох дуже поширених проблем, з якими геймери стикаються в Інтернеті.

Але, якщо ви перебуваєте в країні, яка дозволяє вам передавати трансляцію на Twitch, VPN також може вирішити багато проблем, з якими стикаються стримери під час використання Twitch. У світі потокових передач VPN іноді мають негативну стигму, часто звинувачують у втраті швидкості з’єднання, зниженні стійкості до серверів, втраті якості, падінні кадрах тощо. Дивно, але VPN можуть насправді робити навпаки. навіть усунути заїкання.

Заїкання або помилки підключення часто спричинені натисканням на «поганий скачок» під час маршрутизації з вашого дому на сервер Twitch. Ці хмелі можуть мати проблеми або навіть бути зовсім мертвими.

VPN можуть створити кращий зв’язок, пропустивши ці погані місця. Маючи 400+ серверів у більш ніж 30 місцях по всьому світу, SaferVPN гарантує, що ваш зв’язок завжди досягає місця призначення найбезпечнішим та найефективнішим можливим маршрутом.

Ось як захистити себе та отримати максимальну користь від Twitch за допомогою 3 простих кроків:

1) Отримайте план SaferVPN або розпочніть безкоштовну пробну версію, якщо у вас ще немає облікового запису.

2) Підключіться до сервера, який знаходиться у бажаному місці.

3) Доступ до Twitch, і ви побачите, що він працює так само, як якщо б ви не були заблоковані!

За допомогою SaferVPN ви можете отримати доступ до цієї дивовижної послуги з будь-якої точки світу за менше 30 секунд! Якщо у вас ще немає SaferVPN, отримайте підписку сьогодні (ми пропонуємо вам 30-денна гарантія повернення грошей – значить, вам нічого не втрачати!) Або спробуйте SaferVPN безкоштовно щоб ви могли користуватися всіма перевагами Twitch!

Якщо ви хочете бути в курсі всіх порад щодо доступу до найкращої розважальної розваги, обов’язково зв’яжіться з нами в соціальних мережах або надішліть нам електронний лист на [email protected] Ми тут для вас 24/7.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map