Як розблокувати WhatsApp Calling, Skype, Viber та більше VoIP-сервісів

Розблокуйте додатки WhatsApp Calling, Skype, Viber і VoIP у Китаї, Єгипті, Йорданії, Кувейте, Омані, Катарі, Об'єднаних Арабських Еміратах, Марокко, Північній та Південній Кореї, Пакистані.


Намагаєтесь зв’язатися з друзями, родиною та колегами з-за кордону, але виявили, що VoIP-сервіси, якими ви хочете користуватися, заблоковані? Не хвилюйтесь, ми покажемо вам, як легко отримати доступ до дзвінків WhatsApp, Skype, Viber та багатьох інших VoIP-додатків одним натисканням кнопки!

Дзвінки WhatsApp, Viber, Skype та багато інших VoIP-сервісів мають багато переваг перед вашими старомодними телефонними послугами. Ви можете не тільки зателефонувати своїм друзям та родинам з усього світу, але й часто можете зателефонувати їм безкоштовно!

На жаль, існує чимало країн, які блокують ці послуги через онлайн-цензуру чи захищають інтерес великих телекомунікаційних послуг. Але це не означає, що ви не можете знайти спосіб підключення!

У цьому блозі ми розповімо вам про кожну з цих служб, де вони доступні та як ви можете отримати доступ до будь-якої з них, незалежно від того, де ви знаходитесь.

# Unblock WhatsApp, Skype, Viber та більше VoIP-програм лише одним клацанням миші! Клацніть, щоб твіт

WhatsApp Calling, Skype, Viber та VoIP Apps

Щодня ми покладаємось на якусь програму чи мобільний сервіс, щоб підтримувати зв’язок із нашими друзями, родиною, колегами та близькими людьми. На щастя, завдяки нашому поколінню технологій, такі програми, як WhatsApp, Skype, Viber, Facebook Messenger, Tango та багато інших, полегшують спілкування в чаті, голосові повідомлення та надсилання фотографій та відео.

Усі ці програми використовують технологію VoIP (Voice-over-IP). Ця технологія, також відома як Інтернет-телефонія, в основному дозволяє людям використовувати Інтернет як середовище для здійснення телефонних дзвінків. Це не тільки зручно, але також є і вигідним за ціною, що дозволяє телефонувати на міжміські телефонні дзвінки безкоштовно.

Як бачите, існує безліч програм для дзвінків через VoIP, і кожен має свої унікальні переваги. Цікаво, що найкраще підійде для вас? Розбиймо деякі сервіси. Усі нижче наведені можливості дозволяють здійснювати безкоштовні, необмежені голосові дзвінки за допомогою послуг Wi-Fi, 3G або 4G:

 • WhatsApp Calling:

  Ця послуга в першу чергу спрямована на користувачів мобільних пристроїв, які хочуть надсилати повідомлення, засоби масової інформації та спілкуватись як голосовими, так і відео-розмовами. Майте на увазі, ви можете телефонувати лише людям, які також мають WhatsApp на своєму пристрої. Кінцеве шифрування WhatsApp надало сервісу цілком репутацію безпеки. Завантажуючи безкоштовний WhatsApp, ви гарантуєте, що «тільки ви та людина, з якою ви спілкуєтесь, можете читати, що надсилається, і ніхто між ними, навіть WhatsApp». – WhatsApp.

 • Skype:

  Починаючи з робочого столу, Skype тепер функціонує на: Symbian, Mac, Chrome, Linux, Windows, Blackberry та iOS. Його якість та стабільність дозволили Skype стати одним із, якщо не найкращим VoIP на ринку. Це тому, що у Skype є власний кодек для кодування викликів і навіть пропонує HD голос. Спільний екран Skype, обмін файлами численних форматів, інструменти співпраці, відеодзвінки на конференціях тощо стали платформою надзвичайно популярною для бізнесу. За невелику плату ви навіть можете зателефонувати людям на інших платформах, що не входять у службу, і навіть ввести наявний номер телефону, який буде використовуватися у вашому акаунті Skype.

 • Viber:

  За допомогою Viber користувачі можуть легко надсилати повідомлення, мультимедійні файли, а також голосові та відеодзвінки іншим людям, які використовують Viber із з’єднаннями HD якості. З’єднання не потребують реєстрації, псевдонімів або запрошень і легко інтегруються з вашим наявним списком контактів. Послуга пропонується на тих же платформах, що і Skype, але пропонує унікальні наклейки, публічний чат, Viber Games та Viber Out (для виклику користувачів, які не належать до Viber), як платні функції.

Хоча ми живемо в епоху, яка дозволяє ці послуги, на жаль, вони блокуються в кількох країнах через цензуру.

Ось огляд того, де послуги VoIP наразі заблоковані:

Послуги заблоковані
Країни
Вміст VoIP, Skype та веб-сайтів (YouTube, Facebook тощо) Китай, Єгипет, Йорданія, Кувейт, Оман, Катар, Об’єднані Арабські Емірати.
VoIP та деякий веб-контент Марокко, Північна Корея, Південна Корея, Пакистан
VoIP та Skype Беліз, Кариби, Мексика, Парагвай
Послуги VoIP Бразилія

Реальність глобальної цензури

Останнім часом ми спостерігаємо різке зростання кількості заблокованих VoIP-сервісів по всьому світу. Завдяки популярності цих сервісів протягом останнього десятиліття вони швидко зазнали обмежень. Насправді до 2013 року 27 країн заборонили послуги VoIP 40% населення планети заблоковано від доступу до них.

Європейський Союз також працює над включенням дзвінків WhatsApp та інших VoIP-сервісів у суворі правила конфіденційності телекомунікацій. Це дозволить ЄС послухати особисті розмови навіть через зашифровані платформи.

Бразилія відома своїми обмеженнями на послуги VoIP. WhatsApp вже тричі блокувались у країні. Останній блок відбувся 19 липня, але на щастя тривав лише кілька годин. Однак один блок на початку травня відбувся протягом 72 годин. Суддя Марсель Май Монталвао із штату Сергіпе наказав блокувати відступ після того, як вимагав WhatsApp передати записи чату, пов’язані з розслідуванням наркотиків.

Власне, країни стали настільки задіяні в інформації, що передається за допомогою цих служб, навіть присягнення на WhatsApp в ОАЕ може висадити вас а Штраф у розмірі 45 000 фунтів стерлінгів, в’язниця та / або депортація!

З постійним прогресуванням гео обмежень та цензури боротьба за свободу Інтернету важливіша, ніж будь-коли раніше. На щастя, у нас є просте рішення, яке допоможе вам отримати доступ, який ви заслуговуєте – VPN. Тепер ви можете отримати доступ до будь-якої послуги, яку ви хочете, з будь-якого місця!

Як розблокувати WhatsApp Calling та інші VoIP-сервіси:

Виходячи з вашого місцезнаходження, WhatsApp Calling може бути заблокований, а також інші сервіси, такі як дзвінки Skype, Viber та Facebook. На щастя, SaferVPN дозволяє вам легко подолати ці гео-обмеження та цензуру, тому ви завжди зможете спілкуватися з важливими людьми у своєму житті!

Програми SaferVPN дозволяють VoIP-програмам бездоганно працювати на вашому смартфоні, планшеті та ноутбуці, незалежно від того, де ви знаходитесь. Ось як:

 1. Почніть своє безкоштовно Випробування SaferVPN або отримати платний план із 14-денною гарантією повернення грошей.
 2. Запустіть SaferVPN та підключіть свій пристрій до кращого місця розташування сервера VPN – (у США чи будь-якому місці WhatsApp) ні заблоковано). Він працює на всіх ваших пристроях Windows, Mac, iOS та Android.
 3. Завантажте WhatsApp та повідомлення геть! Створіть групи зі своїми найкращими друзями, родиною або колегами. Надсилайте необмежену кількість повідомлень, зображень, відео та аудіо повідомлень. Щоб зробити зустрічі з друзями ще простішими, ви також можете надіслати один одному своє конкретне місцеположення.

Це все є для цього! Підпишіться на SaferVPN або запустіть безкоштовну пробну версію VPN, щоб розблокувати та отримати доступ до програм WhatsApp Calling та VoIP з будь-якого місця!

У вас є питання щодо нашої служби та як вона працює? Не соромтеся зв’язатися з нами будь-коли, вдень або вночі, на [email protected] Ми завжди раді допомогти!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map