Як розблокувати Google Play Podcasts за допомогою лише 1 клацання

Розблокуйте підкасти Google Play одним натисканням кнопки


Великі новини: Підкасти Google Play прибули! За межами США та заблокований доступ до них? Не хвилюйтеся, читайте далі про рішення, яке дозволить вам розблокувати магазин Google Play за лічені секунди.

Якщо ви любитель подкастів, можете радіти тому, що Google Play нарешті має їх! У цій публікації ми розповімо, як отримати доступ до всього чудового нового вмісту – незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

Захоплююче оголошення: Тут є подкасти Google Play!

Ще в жовтні Google оголосив, що повернеться в гру дистрибуції подкастів, поставивши їх до тієї ж ліги, що і суперники iTunes та Spotify. Нарешті, всього кілька тижнів тому вони почали реалізовувати цю обіцянку в Інтернеті та впроваджують цю нову функцію на пристрої Android. Враховуючи це, запуск iOS не повинен бути занадто відсталим.

Підкасти Google Play можна знайти прямо у функції Google Play Music. Що має сенс, як тільки ви дізнаєтесь, що на відміну від інших гравців у галузі, спосіб Google Play планує запровадити подкасти є досить унікальним: “… ми зв’яжемо вас з подкастами на основі того, що ви робите, як ви себе почуваєте і що вас цікавить », – зазначив Google у своєму офіційному повідомленні. “Подібно до наших контекстних списків відтворення музики, ми хочемо спростити пошук правильного подкасту – будь ви любитель подкастів чи слухаєте вперше”.

Оголошення підкастів Google PlayПідкасти нарешті приходять у Google Play (Зображення: Офіційний блог Android)

І це добре, тому що, звучивши в офіційному блозі, здається, що є багато цікавих варіантів на вибір: “Спробуйте” Навчитися чомусь новому “, щоб поговорити на обіді та прослухати наші улюблені епізоди з Stuff You Should Know або Як все робити. Насолоджуйтесь недільним днем, “Загубившись в історії” з епізодами з радіолабораторії або “Відповісти всім”, або розслабтеся після довгого дня “Сміятися з голосу” до WTF Марка Марона або “Нердиста” Кріса Хардвіка. “”

Гаразд, все це звучить як чудові пропозиції для нас!

Ще однією перевагою подкастів у Google Play є те, що, коли ви знайдете щось, що вам подобається, і підписавшись на нього, Play Music автоматично перевіряє наявність нових епізодів та завантажує їх. Або якщо ви віддаєте перевагу, ви можете вибрати, щоб отримувати повідомлення щоразу, коли виходить новий епізод.

І останнє, але не в останню чергу, ви також можете легко ділитися подкастами зі своїми друзями. Просто натисніть кнопку меню на подкасті, оберіть опцію Надіслати, і ви зможете ділитися подкастами через улюблені програми обміну повідомленнями, включаючи Hangouts, Facebook, Twitter та електронну пошту.

Ось чудове відео від Geeks Rising, яке пояснює, як саме це робиться:

Чому не подобається ще більше вмісту в Google Play Store? Ну, на жаль, є одне головне питання: вибір подкастів доступний лише у США та Канаді. На щастя, існує просте рішення, яке надає вам повний доступ за лічені секунди. Це рішення – VPN.

Як отримати доступ до подкастів Google Play з будь-якого місця

Ось як можна використовувати VPN для доступу до всіх підкастів Google Play лише за 3 кроки:

 1. Завантажте та встановіть SaferVPN (якщо ви ще не підписалися, ви можете отримати доступ до нашої безкоштовної пробної версії тут)
 2. Запустіть SaferVPN на своєму мобільному, робочому столі або за допомогою нового розширення Chrome та підключіться до нашого Східного сервера США, де доступні Музика та подкасти Google Play..
  Розблокуйте підкасти Google Play через кроки розширення SaferVPN для Chrome USA EastРозблокуйте магазин Google Play безпосередньо у веб-переглядачі Chrome

  3. Відкрийте веб-сайт Google Play Music безпосередньо на робочому столі або через додаток Google Play Music на телефоні Android. Шукайте “Подкасти” або просто торкніться значка меню у верхньому лівому куті екрана та виберіть “Подкасти” та віолу! Там у вас є, один клік і цілий світ нових розваг – у вас під рукою. Тепер ви можете перейти до цього:

Блокований доступ до Google Play Podcasts без VPN

до цього:

Доступ до підкастів Google Play із розширенням Chrome SaferVPN

Будьте готові насолоджуватися необмеженим доступом в Інтернет

Гео-обмеження бувають буквально скрізь, де ви відвідуєте ці дні; сайти та служби виявляють вашу IP-адресу (фактично вашу унікальну Інтернет-адресу) та обмежують ваш доступ відповідно. На щастя, за допомогою VPN ви можете переглядати IP-адресу, яка відображає будь-яку країну свій вибір, поцілуйтесь на прощання з гео-обмеженнями та перегляньте Інтернет так, як вам хочеться. 

Якщо у вас ще немає SaferVPN, отримайте підписку сьогодні (ми пропонуємо 14-денну гарантію повернення грошей – так що вам нічого не втрачати!) Або спробуйте SaferVPN безкоштовно так що ви можете насолоджуватися безмежним світом потокової розваги.

Всього одним натисканням клавіші ви можете насолоджуватися та слухати всі потрібні подкасти Google Play з будь-якого місця! Музика на наші вуха. Ви також зацікавлені в розблокуванні ваших улюблених музичних платформ? Перегляньте нашу публікацію про розблоковану музику і прочитайте, як можна насолоджуватися повний доступ на Spotify, Pandora, SoundCloud та багато іншого. 

Якщо у вас є додаткові запитання щодо того, що ви можете отримати доступ та як працює SaferVPN, зв’яжіться з нами! Ми у Facebook, Twitter, Google+ та YouTube. Або відправте нам електронний лист на [email protected] Ми тут для вас 24/7.

Тепер усе, що вам залишилося зробити, – це налаштування та “Дізнайтеся щось нове” або “Сміятися голосно” … ��

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map