Футбол в прямому ефірі – дивіться Чемпіонат світу з футболу 2014 року з будь-якого місця

Слідкуйте за чемпіонатом світу з футболу в 2014 році. Футбол в прямому ефірі в будь-якій точці світу з SaferVPN

Всі в захваті від найбільшого футбольного турніру (я маю на увазі футбольний) найбільший турнір, який проводиться лише раз на чотири роки, але майже неможливо зловити всі ігри через конфлікти в часі та права місцевого телебачення. За допомогою декількох простих порад & трюки, ми покажемо вам, як слідкувати за Чемпіонатом світу з футболу 2014 року в Інтернеті з будь-якої точки світу та інформувати вас про основні моменти ігор. Читати останні оновлення внизу публікації.

Фінальний розіграш ЧС-2014 у Бразилії. Слідкуйте за чемпіонатом світу з футболу в Бразилії 2014 зараз, прямим трансляцією футболу з SaferVPN.Зображення з веб-сайту FIFA показує фінальний розіграш ЧС-2014 у Бразилії. Команда нації-господаря зіткнулася проти групової гри проти Хорватії, Мексики та Камеруну.

Телеканали, які транслюють Чемпіонат світу з футболу 2014 року

Для нашої аудиторії в США, , WatchESPN і Fox Soccer 2GO – найкращі варіанти для прямого перегляду футболу з країни. Для ESPN вам потрібно буде бути абонентом одного з безлічі кабельних провайдерів. Як WatchESPN, так і Fox Soccer 2GO також доступні на таких територіях США: Американське Самоа, Гуам, Північні Маріанські острови, Пуерто-Рико, Малі віддалені острови США та Віргінські острови США. Однак зауважте, що ESPN та Fox географічно обмежені за межами США, тому вам потрібно отримати IP-адресу США для доступу до них. Ви можете легко отримати його за допомогою SaferVPN!

Для нашої аудиторії у Великобританії, або будь-хто інший, хто віддає перевагу старому доброму британському акценту, просто завантажте iPlayer BBC або iTV на BBC для проходження трансляцій футбольних матчів. BBC покаже всі матчі, а також збереже їх для подальшого перегляду на вимогу. Таким чином, ви ніколи не пропустите гру і вам не доведеться залишатися спати всю ніч. Якщо вони попросять поштовий індекс, щоб перевірити ваше місцезнаходження, використовуйте SW1H 9NP. І iPlayer BBC, і iTV мають географічне обмеження за межами Великобританії, тому вам потрібно отримати IP-адресу Великобританії для доступу до них. Ви можете легко отримати його за допомогою SaferVPN!

Обхід гео-обмежень для живого потокового футболу

Завдяки правам на мовлення, кабельні компанії, перелічені вище, обмежують свої засоби масової інформації, щоб отримати доступ до них можна лише у своїх країнах. Те, як вони шукають ваше місцезнаходження, здійснюється за вашою IP-адресою. Використовуючи SaferVPN, ви можете змінити свою IP-адресу на одну з іншої країни.

На щастя для вас, у нас є сервери, доступні в кількох із цих країн. Просто підключіться до найближчого до вашого фізичного місця, щоб забезпечити швидке з’єднання та насолоджуватися іграми. Ми повинні підкреслити, що ви підключаєтесь до найближчого до вас сервера, оскільки близькість насправді має значення. Чим ближче сервер VPN до вашого фактичного місця розташування, тим менша різниця у швидкості підключення та щасливішим ви будете із досвідом перегляду!

Ось як слідкувати за Чемпіонатом світу з футболу в Бразилії всього 3 простих кроки:

• Завантажити та встановіть програми SaferVPN для Mac, Windows, iOS, Android та / або Chrome. (Ви можете зробити це з нашими безкоштовний період випробовування якщо у вас ще немає плану!)
  • Запустіть SaferVPN та підключіться до сервера, з якого знаходиться мовник, з якого ви хочете потік.
  • Перейдіть на веб-сайт / додаток вибраного мовника та починайте трансляцію!

Це все є для цього! Не пропустіть жодну з ігор лише через ваше місцезнаходження. За допомогою SaferVPN ви побачите, як швидко та легко просто підключитися до наших серверів одним клацанням миші!

Резюме ЧС-2014 досі

Підсумок групового етапу Кубка світу 2014 року

Найбільші розчарування: Фаворити – Англія, Італія та Іспанія (минулорічні чемпіонати) були ліквідовані на групових етапах.

Найбільший сюрприз: Коста-Ріка. Хто б міг подумати, що вони можуть побити і Італію, і Уругвай? Вони навіть зв’язали Англію. Зазначимо: Бельгія та Колумбія виграли кожен із своїх ігор у груповому етапі. Кудос!

Найкращий матч: З такою кількістю захоплюючих ігор важко вибрати одну. Нідерланди, що домінували в колишніх чемпіонах світу, Іспанія 5-1, безумовно, були однією з найбільш інтригуючих ігор. Ігри групового етапу Бразилії пропонували безліч розваг із тоннами захоплених вболівальників та справді майстерного футболу, особливо у відкритті гри Бразилія проти Хорватії.

Цікаві факти для групового етапу Кубка світу 2014 року

• За матч було забито 2,8 гола. Це зростання на 0,5 гола від 2,3 голів / матч у 2010 році. Цей чемпіонат світу був більш захоплюючим – чим більше м’ячів потрапляло в мережу.

• Нідерланди (10 голів), Колумбія (9 голів) та Франція (8 голів) були найкращими загальними очками команд після групового етапу

• Аргентина, Бельгія, Колумбія та Нідерланди вигравали кожну гру у груповому етапі

• Найбільші невдахи: Камерун, Австралія, Гондурас виграли 0 ігор. Вибачте, хлопці!

• Кращі бомбардири: Аргентина Мессі (4), Бразилія Неймар (4) та Німеччина Мюллер (4). Подивіться кандидатів на нагороду Цілі турніру.

Хочете більше цікавих фактів? Перегляньте сторінку статистики FIFA.

Другий етап

У першу ніч Другого етапу, Уругвай програли проти Колумбія, можливо, це пояснюється забиванням найкращого гравця Суареса після укусу К’єлліні в грі проти Італії.

Вболівальники країни-господаря Бразилії виступили назустріч, як гра проти Чилі пішов на пенальті після рахунку 1-1. Хоча в Чилі була дивовижна команда, Бразилія виграла завдяки 3-2 пенальті.

Мексиканці святкували свою перевагу 1-0 до 88-ї хвилини, коли Нідерланди‘Sneijder зрівнявся до 1-1. Через хвилину Хунтелаар відбив пенальті, вивівши голландців до чвертьфіналу.

Коста-Ріка забив 1-0 проти Греція на 52-й хвилині, але ледве не зруйнували їх мрії, коли на 91-й хвилині забив Сократіс. Гра перейшла в Золотий гол, після чого відбулися пенальті, які Коста-Ріка виграла після того, як Гекас пропустив його удар.

ФранціяПогба забив 1-0 проти Нігерія на 79-й хвилині. Нігерія грала добре і мала кілька хороших можливостей, але їх надії були розбиті, коли Йобо випадково забив власний гол.

Перші дві половини Німеччина проти Алжир У гри не було цілей, що сприймало її у додатковий час. Перший гол забив німецький Шюррле, за ним 120-й хвилини другий Озіл. Алжир не здавався легко, забивши останній гол під час травми, щоб закінчити гру на 2-1 для Німеччини.

Аргентина мав шалену кількість шансів на ворота Швейцарія, все ж гра продовжувалась у додатковий час. Ді Марія забив на 118-й хвилині, вивівши Аргентину до чвертьфіналу.

У соціальних мережах різних компаній було багато жартів США грав Бельгія. Гра перейшла у додатковий час, який закінчився для Бельгії 2-1.

Чвертьфінали

Німеччина та Франція були одними з найкращих команд цього чемпіонату світу, що робить їх матч чи не одним із найбільш очікуваних. Німеччині Гуммелсу вдалося забити лише через 12 хвилин, тиснувши на Францію, щоб вирівняти. Гра була напруженою протягом усього шляху з великою кількістю шансів на гол для обох, але закінчилася 1-0.

Приймаюча країна Бразилія стикалися з південноамериканцями Колумбія, команда з головним бомбардиром Світового кубка Джеймсом, який очолює турнір з 6 голами. Бразилець Сільва забив на 7-й хвилині. Девід Луїс, здавалося, забезпечив перемогу після свого голу на 69-й хвилині, але лише через десяток хвилин Джеймс забив пенальті. Гра закінчилася 2-1 для Бразилії. Після гри було оголошено, що травмований бразильський зірковий гравець Неймар не буде грати під час решти кубка.

Аргентина зіткнувся проти Бельгія у третій чвертьфінальній грі. Higuain забив лише через 8 хвилин, але Аргентині все одно довелося боротися, щоб зберегти свою перевагу. Гра завершилася 1: 0, вивівши Аргентину до півфіналу.

Остання гра кварталів була між ними Нідерланди і Коста-Ріка. Голландія почала повільно, але поступово активізувала свої зусилля і мала певні шанси забити. Гра пішла в додатковий час, але жодна куля не потрапила в сітку. Голландія змінила воротаря на Крул, коли гра пішла на пенальті, який виграв Голландія на 4: 3.

Півфінал

Німеччина повністю домінували Бразилія у першому півфіналі. Хто б міг подумати, що вони виграють 7-1 ?! Мюллер забив на 10-й хвилині, Клозе на 23-й, за ним Кроос на 24-й та 26-й хвилинах, Кедіра забив у 29-й, і це було за перший тайм. Чотири голи за 6 хвилин, абсолютно божевільне. Починаючи другий тайм, Шюррле замінив Клозе на рахунку на 69-й та 79-й хвилинах, а бразильський Оскар забив на 90-й хвилині. Вибачте Бразилію, більше удачі в матчі за бронзовий титул!

Аргентина проти Нідерланди зіткнувся у другому півфіналі. Гра була навіть з кількома шансами, щоб обидві команди забили, але жодних голів не було зроблено на протязі додаткового часу. Аргентина перемогла з 4: 2 пенальті, вивівши їх у фінал!

Бронзовий матч та фінал

Бразилія зустрілися Нідерланди у матчі за бронзу із Сільвою у грі. Приймаюча країна грала добре, але не змогла забити без зірки Неймара. Перший гол із пенальті Ван Персі забив вже на 3-й хвилині, після чого в 17-му пройшов гол Блінді. Незважаючи на свою перевагу, голландці велися до бойових ударів до останніх хвилин з рахунком 3: 0 від Wijnaldum на 91-й хвилині. Подивіться тут основні моменти.

У фіналі тричі колишні чемпіони світу Німеччина билися за золото проти двох разів колишніх світових чемпіонатів Аргентина. Це було напрочуд рівномірно і часом відчувалося, що будь-яка з команд може перемогти. Німеччина, яка домінувала над Бразилією, цього разу не перемагала опонента. Гра перейшла у додатковий час, а німецький Гетце забив на 113-й хвилині, зробивши Німеччину чемпіоном світу FIFA 2014! Кудос!

Сподіваємось, вам сподобалося наше висвітлення на чемпіонаті світу з футболу 2014 року. Хочете отримати більше оновлень про прямі трансляції спортивних змагань? Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах! І ознайомтеся з нашим повним посібником щодо розблокування та збереження на прямій трансляції спортивного трансляції, щоб ви не пропустили жодної хвилини активних спортивних дій – незалежно від того, де ви знаходитесь!

Підпишіться зараз  (ми пропонуємо 14-денну гарантію повернення грошей, тож вам нічого втрачати!) або спробуйте SaferVPN безкоштовно.