Представляємо наш абсолютно новий VPN для Windows – доступно зараз!

Windows VPN 3.0


Ми раді повідомити, що наш бренд НОВИЙ клієнт Windows VPN зараз не працює! SaferVPN для Windows 3.0 пропонує витончений вигляд & почуття, покращена робота з користувачами та нові функціональні можливості. Перегляньмо додаток поетапно та покажемо все, що вам потрібно знати!

Нові можливості SaferVPN 3.0 Windows VPN

Супер гладкий дизайн & UX: Будьте готові випробувати абсолютно новий вигляд нашого VPN для Windows. З новим дизайном все, що вам потрібно – будь то коригувати налаштування, змінити віртуальне місце розташування, заробити безкоштовне обслуговування або зв’язатись із службою підтримки – все це лише за один клік. Насолоджуйтесь найпростішим можливим користувачем.

Пошукові глобальні сервери: Ми прагнемо зробити SaferVPN простим та зручним для користувачів для всіх, у будь-якому місці. Тепер ви можете легко вподобати та шукати найбільш бажані місця на міжнародному сервері. Ми також пропонуємо вашій увазі найбільш рекомендовані сервери на основі тестування місця та швидкості. Це в поєднанні з нашою глобальною мережею VPN-сервера дозволяє легко переглядати, як ніби ви абсолютно будь-де!

Діагностуйте виправлення: За допомогою цього передового інструменту SaferVPN перевіряє та усуває будь-які проблеми з конфігурацією налаштувань VPN. Завдяки цьому завжди забезпечується безперебійне VPN-з’єднання.

Поради & Ексклюзивні оновлення: Одне з перших, що ви помітите, – це синя смужка зверху та жовта стрічка знизу. Світло-синя смуга пропонує наш “Пораду тижня”, який дає вам останні новини та поради прямо з нашого блогу SaferVPN. Тим часом жовта стрічка внизу пропонує ексклюзивні пропозиції та пропозиції, які ви не хочете пропускати!

Як завантажити та встановити VPN Windows

Щоб полегшити вам роботу, перегляньте цей покроковий посібник щодо встановлення SaferVPN на Windows!

Крок 1. Завантажте програму SaferVPN 3.0

Перейдіть на нашу сторінку завантаження VPN для Windows.

Крок 2. Відкрийте інсталятор і запустіть його, як ви встановите будь-яку програму

WIndows VPN 3.0 Встановлення

Крок 3: Установка завершена!

Установка Windows VPN завершена!

Крок 4: Увійдіть

Увійти до Windows VPN

Крок 5: Головний екран

Інформаційна панель Windows VPN 3.0

Початок роботи з SaferVPN для Windows

Для підключення до сервера, просто натисніть на місце, до якого ви хочете підключитися, а потім натисніть зелену кнопку “Підключити”. Це займе декілька секунд, і ви отримаєте повідомлення, коли підключитесь.

Ви також побачите “Найбільш рекомендовані” сервери залежно від вашого поточного місцезнаходження. Наш Windows VPN автоматично рекомендує вам ці сервери на основі тестів швидкості та вашого поточного місцезнаходження. Також помічайте зірку поруч із кожною локацією. Просто натисніть на нього, щоб додати цей сервер до вашого списку улюблених серверів.

Щоб отримати більше корисних порад, ознайомтеся з нашим повним посібником щодо вибору місця розташування вашого сервера VPN!

Додаткові можливості нашої Windows VPN

Протоколи: Щоб вибрати протокол VPN, просто натисніть “Змінити” поруч із вибором протоколу на головному екрані. Ми рекомендуємо використовувати автоматичний режим, але ви також можете обрати той протокол, який ви бажаєте, залежно від ваших особистих переваг. Ще один спосіб налаштувати вибір протоколу – це меню налаштувань, як пояснено нижче.

Клієнтська область: Натиснувши “Мій обліковий запис” після натискання піктограми меню у верхньому правому куті, ви зможете легко бачити Клієнтську область, переглянути рахунки-фактури та запросити своїх друзів використовувати SaferVPN (заробляючи на вільний місяць VPN як винагорода!).

Налаштування: Натиснувши на значок меню у верхньому правому куті, а потім “Налаштування”, відкриється розділ “Налаштування”:

 • У розділі Протоколи ви можете обрати ваш тунельний протокол на вибір. Детальніше читайте в нашому посібнику, який VPN-протокол вибрати для максимальної безпеки, швидкості та надійності

 • У розділі Загальні ви зможете вибрати, чи хочете ви, щоб SaferVPN автоматично запускався після запуску Windows, чи хочете ви, щоб програма автоматично підключалася, чи хочете ви, щоб SaferVPN миттєво повідомляв вас про незахищені мережі Wi-Fi і більше.

 • Нарешті, за допомогою служби підтримки ви зможете подати квиток на підтримку, на який якнайшвидше відповімо наш персонал з підтримки 24x7x365.

Починай зараз!

Якщо ви вже підписалися на SaferVPN, завантажте SaferVPN 3.0 VPN для Windows зараз і налаштуйтеся. Якщо ви новачок у SaferVPN, спробуйте його безкоштовно, а потім встановіть SaferVPN 3.0.

Також не забудьте ознайомитись з нашим повним набором абсолютно нового програмного забезпечення VPN, яке включає додатки для всіх ваших пристроїв, включаючи настільні, мобільні та Chrome!

Ми хочемо подякувати всім вам користувачам за відгуки та пропозиції щодо функцій. Завантажте нам електронний лист на [email protected], щоб запропонувати будь-які ідеї щодо майбутніх оновлень програмного забезпечення та бути в курсі останніх, дотримуючись SaferVPN у Facebook, Twitter та Google+.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map