Оголошуємо наше безкоштовне розширення для VPN для Chrome!

Оголошення VPN Chrome SaferVPN


У нас є цікаві новини! Наші Розширення Chrome зараз абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Детальніше про найшвидший і найпростіший безкоштовний VPN Chrome і про те, як можна миттєво користуватися всіма перевагами SaferVPN безпосередньо у своєму браузері…

Ми раді повідомити про запуск нашого безкоштовного розширення для VPN Chrome! Тепер ви можете насолоджуватися усіма неймовірними перевагами SaferVPN безпосередньо у своєму браузері безкоштовно.

Особливості нашого безкоштовного розширення для VPN Chrome

Насолоджуйтесь необмеженим доступом до Інтернету, анонімністю та захистом конфіденційності під час перегляду Інтернету за допомогою нашого нового швидкого та безшовного розширення для VPN Chrome.

Безкоштовне розширення VPN Chrome Розблокуйте Netflix

Основні моменти нового розширення для VPN Chrome включають:

 • Безкоштовне обслуговування: Тепер ми пропонуємо наш розширення для VPN Chrome абсолютно безкоштовно! Щомісяця ви отримуєте 500 МБ даних БЕЗКОШТОВНО! Дані поновлюються автоматично щомісяця автоматично.
 • Миттєве з’єднання одним клацанням миші: Встановіть і підключіться до SaferVPN за один клік, це дуже просто! Наші програми використовують найшвидшу доступну технологію, щоб ви працювали за кілька секунд.
 • Доступ до будь-якого веб-сайту чи програми з будь-якого місця: Насолоджуйтесь улюбленими потоковими розважальними та соціальними мережами та програмами дзвінків через VoIP де завгодно у світі. YouTube, Facebook, Netflix, Skype та багато іншого – це лише один клік за допомогою розширення для VPN Chrome SaferVPN. Під час перегляду ви можете обійти цензуру, гео обмеження та брандмауери для доступу до заблокованих сайтів, потокових служб та соціальних мереж на роботі, вдома та в школі.
 • 100% анонімність в Інтернеті: Прихойте свій IP-адресу, щоб запобігти державним установам, постачальникам Інтернет-послуг (власникам Інтернет-послуг) та власникам веб-сайтів відстежувати ваші цифрові кроки в Інтернеті.
 • 30+ локальних серверів: Практично проживають де завгодно. Змініть свою IP-адресу та підключіться до одного з наших 30+ серверів (включаючи Сполучені Штати Америки, Великобританія, Канада та інші), щоб переглядати веб-сторінки так, як ніби ви знаходитесь у вибраній країні та отримуєте доступ до улюбленого вмісту, де б ви не були..
 • Безлімітний сервіс: Енасолоджуйтесь необмеженою швидкістю перемикання розташування та швидкістю перегляду.  Користувачі, які переходять на платний план, можуть також користуватися необмеженою пропускною здатністю.
 • Підтримка в додатку: Будь-які питання чи потрібна допомога? Вам не потрібно рухати екран. Ви можете отримати доступ безпосередньо до розширення!

Як встановити розширення Chrome SaferVPN

Установка безкоштовного розширення для VPN Chrome настільки ж проста, як і використання самого хромованого розширення. Ось як це зробити:

 1. Натисніть це посилання для негайного доступу до магазину Chrome (за допомогою браузера Chrome), і ви прибудете сюди:Як встановити VPN Chrome Store Chrome
 2. Натисніть кнопку + Додати до Chrome, і ви побачите невелике спливаюче вікно. Натисніть “Додати розширення”, і це все! Щит SaferVPN автоматично з’явиться у верхній частині веб-переглядача Chrome .
 3. Клацніть на ньому, і ви зможете увійти, якщо у вас вже є ім’я користувача та пароль, або запустити свій безкоштовно 500MB план.

Більш безпечний екран входу в Chrome

Як користуватися розширенням Chrome SaferVPN

Тепер, коли ви ввійшли в систему, ви знаходитесь в декількох хвилинах від улюбленого географічного вмісту та повного конфіденційності в Інтернеті.

Крок 1. Перейдіть на веб-сайт, який ви обрали, і натисніть на значок розширення SaferVPN Chrome:

VPN Chrome Розблокуйте Pandora Крок 1

Крок 2: Клацніть першу вкладку для підключення, оновлення сторінки та альта! Ви маєте необмежений доступ плюс повну анонімність в Інтернеті!

VPN Chrome Розблокуйте Pandora Крок 2

Це так просто! Хочете переглядати, як якщо б ви були в іншій країні? Щоб підключитися до іншого міжнародного сервера, просто натисніть на вкладку з поточним місцем розташування країни, і ви прибудете сюди:

Анонімні сервери VPN Chrome 24+

На цьому екрані ви можете позначати зірки своїми улюбленими місцями, щоб миттєво їх знаходити під час наступного входу, а також ви можете вибрати нове місце вибору.

Хочете запитати підтримку в додатку? На головному екрані натисніть на значок меню у верхньому правому куті, щоб легко отримати доступ до всього цього.

Панель меню VPN Chrome Безкоштовна VPN
Це все є для цього!

Почніть з нашого безкоштовного розширення для VPN Chrome сьогодні!

Якщо ви вже підписалися на SaferVPN, установіть розширення SaferVPN Chrome зараз і налаштуйтеся миттєво.

Якщо ви новачок у SaferVPN, не пропустіть наші безкоштовна 24-годинна пробна версія (кредитна картка не потрібна). Ви зможете безкоштовно насолоджуватися нашим новим розширенням для VPN Chrome, додатками для Windows, Mac, iOS та Android.

Ми хочемо подякувати вам усім за відгуки та пропозиції щодо функцій. Якщо ви хочете запропонувати майбутні оновлення програмного забезпечення, відправте нам електронну пошту на [email protected] та зв’яжіться з нами у Facebook, Twitter та Google+. Ми хотіли б почути від вас!

Щасливий перегляд!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map