Švęskime vartotojų teises ir informacijos laisvę

Ananasai su akiniais nuo saulės ir šventinė skrybėlė


Ši savaitė žymi dvi svarbias datas kalendoriuje: Pasaulinę vartotojų teisių dieną kovo 15 d. Ir Informacijos laisvės dieną kovo 16 d. Perskaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip mes „SaferVPN“ švenčiame šias dvi ypatingas dienas – ir jų filosofiją, kurios jie laikosi – visus metus..

Pasaulinė vartotojų teisių diena

1962 m. Kovo 15 d. Prezidentas Johnas F. Kennedy JAV Kongresui perdavė pranešimą, kuriame išdėstė savo vartotojų teisių sampratą. Jis pasakė:

Iš esmės vartotojai apima mus visus. Jie yra didžiausia ekonominė grupė, paveikiama ir paveikiama beveik kiekvieno viešojo ir privataus ekonominio sprendimo. Vis dėlto jie yra vienintelė svarbi grupė … kurių nuomonės dažnai nėra išgirstos.

Siekdama šio įkvėpimo, Tarptautinė vartotojų taryba 1983 m. Paskelbė Pasaulinę vartotojų teisių dieną, kuri buvo minima kas kovo 15 d. Atostogos skirtos pripažinti viso pasaulio vartotojų teises ir atkreipti dėmesį į nesąžiningą elgesį ir neteisybes prieš juos.

„Consumers International“ paskelbia kiekvienos vartotojų teisių dienos temą. Šių metų tema yra „Patikimi išmanieji produktai“. Kaip sako „Consumers International“:

Nuo išmaniųjų telefonų iki nešiojamų treniruoklių, iki balso aktyvinamų padėjėjų ir išmaniųjų televizorių, daugelis mūsų naudojamų produktų vis labiau jungiasi pagal nutylėjimą … Norime pabrėžti, ko vartotojai nori ir ko reikia iš sujungto pasaulio ir kaip svarbu, kad jie būtų šių skaitmeninių produktų ir paslaugų plėtros pagrindas.

Kaip mes gerbiame vartotojų teises

Mes, „SaferVPN“, nuoširdžiai sutariame. Štai kaip pagerbiame skaitmeninius įrenginius naudojančius vartotojus:

 • Apsaugodami savo duomenis. Kaip pabrėžia „Consumers International“, produktai visame pasaulyje yra „sujungti pagal nutylėjimą“. Tai reiškia, kad daug duomenų eina pirmyn ir atgal – kartais labai asmeniški, o kartais be jūsų žinios. Deja, ne visi šie „išmanieji“ įrenginiai naudoja aukštą šifravimo standartą, tai reiškia, kad jūsų duomenys gali būti pažeidžiami visiems, turintiems žinių, kaip naršyti internete..Bet kol prisijungsite prie žiniatinklio per VPN, jokia trečioji šalis negali perimti šių duomenų, nes jie patenka iš jūsų įrenginių į debesį. Taip yra todėl, kad visas jūsų srautas vyks saugiu „tunelio“ ryšiu, kai jūsų kompiuteris siųs ir gaus duomenis – saugosite jus nuo snaiperių ir visų kitų, ieškančių.
 • Nesekdami to, ką darote internete. Tai gali atrodyti akivaizdu VPN įmonei. Tačiau kai kurie žemos kokybės VPN serveriai stebi tai, ką darote internete, koks būdas paneigia tikslą naudoti VPN privatumui. Gal jie parduoda jūsų naršymo istoriją reklamuotojams, o gal perduoda ją vyriausybėms. Esmė yra jungtis prie žiniatinklio per vieną iš šių VPN gali būti blogiau nei naršyti be jokio šifravimo.Laimei, mes „SaferVPN“ nerašome, kur einate ar ką darote internete. Taigi, jei kas nors ateis pas mus reikalauti jūsų asmeninės naršymo istorijos, nebus ko duoti. Kaip vartotojas, jūs turite teisę į savo privatumą – ir naudodamiesi SaferVPN, jūs jį išlaikysite.

Informacijos laisvės diena

Praėjus vos vienai dienai po Vartotojų teisių dienos, yra Informacijos laisvės diena, švenčiama kiekvienų metų kovo 16 d. Arba aplink. Tai sutampa su Jameso Madisono, ketvirtojo JAV prezidento ir JAV konstitucijos architekto, gimtadieniu. Kaip Amerikos bibliotekų asociacija apibūdina Madisoną, jis buvo „pagrindinis vyriausybės atvirumo šalininkas“.

JAV Informacijos laisvės įstatymas garantuoja, kad žmonės gali prašyti ir dažnai gali peržiūrėti informaciją ar įrašus, kurių vyriausybė neišleido. Šiuo aktu Vašingtonas pastaruosius 50 metų pranešė, kad jie (daugiausia) gerbia visuomenės „teisę žinoti“.

Deja, ne visos vyriausybės įsipareigoja užtikrinti skaidrumą. Kiti tiesą sakant, kaip elgiasi bizantiškai, elgiasi su vyriausybės informacija, o visuomenė pasikliauja informatoriais ir tiriančiais žurnalistais, norėdami sužinoti apie tai, kas vyksta.

Kaip mes švenčiame informacijos laisvę

Štai švęsime informacijos laisvę – kovo 16 d. Ir visus metus:

 • Mes atblokuojame žiniatinklį. Jei naudojate interneto ryšį per vieną iš daugelio mūsų tarptautinių serverių, galite lengvai išvengti vyriausybės cenzūros ir kitų apribojimų. Nesvarbu, ką jūsų vyriausybė nusprendžia, ko negalite padaryti internetu, pakeisdami savo „buvimo vietą“ per daugybę pasaulinių žiniatinklio serverių, turėsite visą pasaulį po ranka..
 • Mes apsaugome jus nuo vyriausybės stebėjimo. Jei esate vyrukas, tiriantis vyriausybės korupciją, ar politinis disidentas, bandantis nusileisti, palaikydamas ryšį, norėsite naudoti VPN. Naudojant VPN viskas, ką darote internete, bus visiškai užšifruota. Taip pat gausite naują visiškai anoniminį IP adresą, kuris neleidžia vyriausybėms susieti to, ką jūs darote internete, prie savo realaus pasaulio tapatybės.

Daugiau apie „SaferVPN“

„SaferVPN“ įsipareigoja gerbti jūsų, kaip vartotojo ir pasaulio piliečio, teises. Norėdami mėgautis interneto laisvės ir privatumo pasauliu, kurį suteikia 256 bitų banko lygio šifravimas, prisiregistruokite gauti 80 procentų VPN prenumeratą su nuolaida arba pradėkite nemokamą bandomąją versiją dabar.!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map