Rusijos VPN draudimas: ką reikia žinoti

Rusijos VPN draudimas - saugesnis VPT


Lapkričio 1 d. Įsigalioja Rusijos VPN draudimas. Bet kuris VPN, nesilaikantis galiojančių interneto apribojimų, bus uždraustas. Paieškos sistemoms taip pat gresia sankcijos už tai, kad rezultatai net rodomi ribotose svetainėse.

Žiniatinklio apribojimų nustatymas VPN prieštarauja tam, ką siekia pateikti daugelis VPN: neribota prieiga prie interneto, anoniminis naršymas ir galimybė įveikti geografinius apribojimus, kaip ir Rusijoje..

Bet kas yra Rusijos VPN draudimas? Ką tai reiškia? Štai ką galite tikėtis iš šių naujų apribojimų.

Kas yra Rusijos VPN draudimas?

Įvairios vyriausybės visame pasaulyje apribojo prieigą prie interneto, nelegaliai stebėdamos savo piliečius. Nors ir Kinija, ir Rusija taiko tolesnius cenzūros reglamentus ir blokuoja virtualiojo privačiojo tinklo (kas yra VPN?) Paslaugas, daugiau nei milijardas žmonių praranda galimybę apeiti cenzūros įstatymus ir pasiekti atvirą internetą, taip pat jie neturi galimybės paslėpti jų IP adresą.

Tačiau draudimas netaikomas visi VPT, tik tie, kurie neatitinka Rusijos cenzūros apribojimų. 

Rusija naikina VPT, kol didėja interneto cenzūra ir kenčia saviraiškos laisvė. Spustelėkite „Tweet“

Naujasis įstatymas: ką tai reiškia?

Naujasis Putino ir Rusijos parlamento priimtas įstatymo projektas yra ne tik VPT „draudimas“. Vietoj to, pakeitimas yra skirtas sutvirtinti VPN tarnybas, kad jos atitiktų Rusijos cenzūros įstatymus. Tai reiškia, kad bet kuri svetainė, kuri šiuo metu yra įtraukta į juodąjį sąrašą Rusijos komunikacijos serveryje „Roskomnadzor“, nebus pasiekiama per patvirtintus VPN..

Šiuo metu Rusijoje interneto paslaugų teikėjai ir telekomunikacijos prie savo užkardų jau įtraukė šias juoduosius sąrašus turinčias svetaines, kurias pateikia Bendras draudžiamos informacijos registras. „Vedomosti“ duomenimis, šiame „juodame sąraše“ jau yra daugiau nei 100 VPN ir tarpinių serverių.

Kaip bus įgyvendinamas naujasis įstatymas?

Federalinė saugumo tarnyba (FSB) įgyvendins atitikties taisykles, kad užtikrintų visišką VPN tapatybę ir anonimizatorių savininkus žinotų apie Rusijos cenzūros juodąjį sąrašą. VPT turės užregistruoti savo paslaugas „Roskomnadzor“ per 30 dienų. Tie, kurie to nepadarys, bus užblokuoti per 24 valandas. Prieiga bus suteikta tik VPT, jei bus laikomasi. Interneto paslaugos taip pat įpareigotos per tris dienas blokuoti prieigą prie juodojo sąrašo svetainių.

Kai vis daugiau šalių pasirinks šią interneto cenzūros juosta, mes galime pažvelgti į visiškai naują, ribotą internetą per dar trumpesnį laiką, nei tikėjomės.

Kodėl reikia uždrausti VPT?

Nors juodasis sąrašas panaikina vartotojų galimybes pasiekti blokuotas svetaines namuose, VPT gali apeiti cenzūrą pakeisdami vartotojo IP adresus ir užšifruodami jų srautą – leisdami jiems patekti į apribotas svetaines. Dėl šios priežasties Rusijos vyriausybė stengėsi priversti vartotojus laikytis savo interneto cenzūros įstatymų. Todėl Rusija nori uždrausti ir blokuoti VPN domenus, kad vartotojai nebegalėtų jų ieškoti.

Vieninteliai VPN domenai, kurie liks prieinami, bus tie, kurie sutiks filtruoti rezultatus vartotojams, išlaikydami Rusijos cenzūrą. „SaferVPN“ mūsų devizas yra tas, kad internetas yra daugybė žinių ir pasaulinis tinklas, kuris niekam nepriklauso, kad būtų naudinga Visi. Galite tikėtis, kad mes neatitiksime reikalavimų.

Taigi kodėl VPT nepriimtų sąlygų?

Jei VPT teikėjai sutiks su naujomis Rusijos taisyklėmis, jie bus priversti saugoti ne tik metaduomenis, bet ir visus ryšius, ir jiems reikės pateikti Rusijai šifravimo užpakalines dalis. Tai kenkia VPN saugumui, pašalina VPN patikimumą ir daro visą paslaugą nenaudingą. Net „LinkedIn“ buvo užblokuotas už atsisakymą suteikti Rusijai privačią informaciją apie vartotojus, laikomus Rusijos serveriuose.

Deja, tikimasi, kad daugelis VPT laikysis Rusijos vyriausybės cenzūros apribojimų. Iš tikrųjų „Vedomosti“ pranešė, kad daugelis Rusijoje esančių VPT jau pradėjo cenzūruoti tą patį turinį, kurį daro IPT..

Padėtinanti padėtis

Čia kalbame ne tik apie Rusijos VPN draudimą. Rusija taip pat priėmė pataisą, pagal kurią reikalaujama, kad pranešimų siuntimo programos nustatytų vartotojus pagal tikrąją tapatybę. Tai apima šifravimo pokalbius, kurie prasideda nuo pabaigos iki galo nuo 2018 m. Sausio 1 d. Tada Rusijos vyriausybė galės koreguoti surinktus metaduomenis su konkrečiu vartotoju.

Nustebino? Ne visai. 2015 m. Priimtame įstatyme teigiama, kad Rusijos piliečiams nebeleidžiama saugoti asmens duomenų serveriuose už šalies ribų. Be to, tinklaraštininkams ir užsienio technologijų kompanijoms buvo pateikti kiti reglamentai. Tai buvo tik pradžia. 2016 m. Pagal Yarovaya įstatymą IPT reikalaujama, kad visų klientų metaduomenys būtų saugomi ne trumpiau kaip šešis mėnesius – tai leidžia Rusijos vyriausybei sudaryti išsamius piliečių profilius..

Rusijos VPN draudimo kritika

Rusijoje didėja cenzūros ir išpuolių prieš žodžio laisvę tendencija. Rusijos VPN draudimas yra vienas žingsnis arčiau pasaulinio interneto stebėjimo.

„Kadangi Rusijos valdžia vis labiau netoleruoja nesutarimų, technologijos, padedančios interneto vartotojams išvengti cenzūros ir apsaugoti jų privatumą, yra labai svarbios saviraiškos laisvei internete. Šiandien valdžios institucijos davė sau priemonę uždrausti naudoti VPT ir kitas technologijas, kurios padeda žmonėms laisvai prieiti prie informacijos internete. “ – Denisas Krivošejevas, „Amnesty International“ direktoriaus pavaduotojas Europai ir Centrinei Azijai. 

NSA informatorius Edvardas Snowdenas taip pat aiškiai išreiškė savo požiūrį į situaciją:

Turime būti aiškūs, ar tai priėmė Kinija, Rusija ar kas nors kitas, tai nėra pagrįsta "reguliavimas," bet žmogaus teisių pažeidimas. https://t.co/9iFLNk53M3

– Edwardas Snowdenas (@Snowden) 2017 m. Liepos 31 d

Uždraudimas "nesankcionuotas" Dėl pagrindinių interneto saugumo priemonių naudojimo Rusija tampa ne tokia saugi ir laisva. Tai yra politikos tragedija.

– Edwardas Snowdenas (@Snowden) 2017 m. Liepos 31 d

Ar Rusijos VPT draudimas daro įtaką saugesniam VPN?

Kol kas rusai vis dar gali pasirašyti mūsų paslaugas ir prisijungti prie mūsų tinklo. Jei Rusijos vyriausybė nuspręs pasinaudoti mūsų serveriais arba pareikalauti asmeninių metaduomenų, surinktų iš vartotojų, mes negalėsime jų laikytis, nes niekada nerenkame ir nekaupiame jokių savo vartotojo asmeninių duomenų. Jūs negalite rinkti to, ko paprasčiausiai nėra.

„SaferVPN“ tikime, kad interneto laisvė reiškia visišką, neribotą prieigą visiems. Tai reiškia mes nesilaikysime Rusijos cenzūros arba įgyvendinti standartus, nustatytus Vieningame draudžiamos informacijos registre. Turime išlikti tvirti ir kovoti su piktnaudžiavimu pagrindinėmis žmogaus teisėmis.

Atblokuokite žiniatinklį

Mūsų devizas yra tas, kad necenzūruotas internetas turėtų būti prieinamas visiems. Kai kuriose labiausiai represyviose pasaulio šalyse dažnai blokuojama prieiga prie konkrečių svetainių. Interneto laisvė nėra lengva. Politinio ir socialinio aktyvizmo pastangas žlugdo vyriausybės cenzūra, nukreipta į tokias svetaines kaip „Facebook“, „YouTube“, „Twitter“ ir dar daugiau.

Kartu su judėjimais (žmogaus teisių skatinimo platforma) mes pradėjome veiklą Atblokuokite žiniatinklį, kampanija, kuria siekiama skatinti interneto laisvę ir padėti piliečiams, kuriems cenzūra cenzūra, įgyti priemonių laisvai reikštis internete. Norėdami dalyvauti kampanijoje ir atiduoti nemokamas internetinio privatumo ir anonimiškumo valandas žmonėms, kurių režimas labai cenzūruojamas, viskas, ką jums reikia padaryti, yra visit Atblokuoti internetą sužinoti apie mūsų pastangas ir paaukoti siekiant to tikslo!

Gaukite „SaferVPN“

„SaferVPN“ mes ir toliau esame įsipareigoję užtikrinti jūsų privatumą internete. Mes nerenkame jokių žurnalų, todėl galime jus patikinti, kad mes nebendrinsime jokios jūsų informacijos su Rusijos vyriausybe.

Jei dar neturite „SaferVPN“, užsiprenumeruokite šiandien (siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, neturite ko prarasti!) arba išbandykite „SaferVPN“ nemokamai taigi galite mėgautis ramybe internete.

Ar turite atsiliepimų, pasiūlymų ar funkcijų užklausų? Nesivaržykite susisiekti su mumis, užduoti klausimus komentaruose ir prisijungti prie mūsų socialinėje žiniasklaidoje! Mes norėtume išgirsti jus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map