Kova su interneto cenzūra: atblokuokite svetaines ir cenzūruotą turinį

Kova su interneto cenzūra, atblokuokite svetaines ir cenzūruotą turinį


Geografiniai apribojimai ir regioninė priespauda gali apriboti prieigą prie internetinio turinio. Sužinokite, kaip įveikti cenzūruotą internetą ir atblokuoti svetaines – iš bet kurios vietos!

Nuo pat savo sukūrimo internetas greitai tapo idėjų ir informacijos mainų vieta, suteikiančia saviraiškos laisvę visame pasaulyje. 

Šiandien daugiau kaip 3,77 milijardo žmonių turi prieigą prie interneto. Bet tai, ką mes čia norėtume aptarti, yra stebinantis 1,5 milijardo žmonių, kurie negali laisvai prieiti prie informacijos internete – kai kurie iš jų, visai ne.  

Internetas daugeliui yra labai saugomas, ribotas ir cenzūruojamas pasaulis, kuriame asmenys yra stebimi ir kartais net baudžiami už savo veiksmus internete..

Mes tikime, kad „SaferVPN“ necenzūrinis internetas turėtų būti prieinamas Visi.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie interneto cenzūrą ir kaip naudotis mūsų paslaugomis norint atblokuoti svetaines ir pasiekti cenzūruotą turinį – nesvarbu, kur esate.

Kas yra internetinė cenzūra?

Internetinė cenzūra būna įvairių formų, tačiau jos pagrindas yra informacijos, prieinamos internete arba paskelbtos internete, kontrolė, siekiant paslėpti, apriboti ar sukurti norimą pasakojimą..

Internetu filtruoti gali asmenys, organizacijos ir vyriausybės dažnai dėl moralinių, religinių, verslo ar politinių priežasčių. Todėl tinklų įrankiai ir programos, leidžiančios keistis informacija, yra filtruojami ir blokuojami.

Ir nors kiekvienoje iš labiausiai represyvių pasaulio režimų, tariamai „laisvame“ Vakarų internete, skirtingose ​​šalyse labai skiriasi, cenzūra gali būti matoma kiekviename planetos kampelyje..

Cenzūra teršia pasaulį, nes tai riboja turinį ir programas, teikia pirmenybę ar blokuoja tam tikrus produktus ar svetaines ar netgi baudžiamai apmokestina nemokamus mąstytojus..

Ataskaitoje „Laisvė tinkle 2016“ nustatyta:

 • Interneto laisvė visame pasaulyje 2016 m. Sumažėjo šeštus metus iš eilės.
 • Du trečdaliai visų interneto vartotojų – 67 procentai – gyvena šalyse, kuriose vyriausybės, kariškių ar valdančiosios šeimos kritika yra cenzūruojama..
 • Socialinės žiniasklaidos vartotojams gresia precedento neturinčios nuobaudos, nes 38 šalių valdžios institucijos areštavo remiantis socialinės žiniasklaidos įrašais per pastaruosius metus. Pasaulyje 27 proc. Visų interneto vartotojų gyvena šalyse, kuriose žmonės buvo areštuoti už „Facebook“ turinio skelbimą, dalijimąsi juo ar tiesiog „patinka“ jam..

Norėdami įveikti cenzūrą ir atblokuoti svetaines, asmenys turi ieškoti privatumo ir saugumo priemonių. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip „SaferVPN“ suteikia viso pasaulio vartotojams neribotą prieigą prie cenzūruoto turinio.

Cenzūros laipsniai

Interneto laisvė nėra lengva. Politinio ir socialinio aktyvizmo pastangas žlugdo vyriausybės cenzūra, nukreipta į tokias svetaines kaip „Facebook“, „YouTube“, „Twitter“ ir kt. 

„Besikeičiantis pasaulinės interneto cenzūros peizažas“ dokumentuoja interneto cenzūrą 45 šalyse per 2 046 pasaulyje dažniausiai lankomas ir įtakingiausias svetaines.

2017 m. Ataskaitoje nustatyta, kad 26 šalys cenzūruoja: politinį ir socialinį turinį, temas, susijusias su konfliktais ir saugumu, ir interneto priemones, tokias kaip socialinės žiniasklaidos platformos..

Atblokuokite svetaines pagal temą - „SaferVPN“Kreditas: „Berkman Klein“ centras

Interneto cenzūros griežtumo laipsnis skiriasi. Tai gali būti tiek subtilu, kiek kruopščiai tikslinant paieškos rezultatus, tiek kraštutinė, kaip blokuoti visas svetaines ar programas ar net išjungti visą internetą..

Cenzūros laipsnis, pasak „Freedom House“, pasaulinio projekto, vertinančio internetinę laisvę, gali būti matuojamas:

 • Prieigos kliūtys išsami informacija apie infrastruktūrines ir ekonomines prieigos kliūtis, interneto paslaugų teikėjų teisinę ir nuosavybės kontrolę bei reguliavimo institucijų nepriklausomumą;
 • Turinio apribojimai analizuoja teisinius reglamentus dėl turinio, techninio svetainių filtravimo ir blokavimo, savicenzūros, internetinių naujienų laikmenų gyvybingumo / įvairovės ir skaitmeninių priemonių naudojimo pilietinei mobilizacijai;
 • Vartotojų teisių pažeidimai sprendžia stebėjimo, privatumo ir internetinių kalbų bei veiklos padarinius, tokius kaip įkalinimas, neteisėtas priekabiavimas ar kibernetinės atakos;.

2016 m. Jie išmatuojo interneto laisvę 65 skirtingose ​​šalyse ir nustatė, kad Vyriausybės cenzūruoja du trečdalius interneto vartotojų:

Įtakingas interneto cenzūros pagrindimas

Visame pasaulyje žodžio laisvė žlunga dėl augančios pasaulinės interneto cenzūros tendencijos, dažnai vardan nacionalinio saugumo..

Vyriausybės kišimosi ir pažangios cenzūros visame pasaulyje pavyzdžiai gali būti aiškiai matomi pateikiant šiuos pavyzdžius (keletą paminėti):

 • Vokietijos teisingumo ministras Heiko Maas paskelbė jų drakonišką postūmį cenzūruoti socialinę žiniasklaidą – įsipareigojo per 24 valandas iš neapykantos kalbos ištrinti iš socialinės žiniasklaidos svetainių. Tai reiškia, kad viskas, kas paskelbta nesutikus su vyriausybės politika, dabar gali būti „nusikalstama“.
 • Turkijoje žodžio laisvė buvo agresyviai apribota, daugiau kaip 100 000 viešojo sektoriaus darbuotojų buvo atleisti iš darbo dėl „ryšių su teroristine organizacija ar grėsmės nacionaliniam saugumui“, o papildomos 184 žiniasklaidos priemonės buvo visam laikui uždarytos..
 • Egipte valdžios institucijos griežtai apribojo saviraiškos laisves, nes žurnalistai ir aktyvistai buvo areštuoti, patraukti baudžiamojon atsakomybėn ir įkalinti už pranešimus ar dalyvavimą protestuose.

Galingi interesai, politinės partijos ir pagrindinės žiniasklaidos korporacijos pradėjo naudoti nacionalines tragedijas, kad pateisintų masinį stebėjimą internete. Kaltindama necenzūrinę elektroninę erdvę, kuria siekiama sukurti ekstremistinio turinio pradmenis, cenzūra įgijo visuomenės susidomėjimą, nes naujienų tinklai ir toliau naudoja terorizmą kaip pateisinti interneto stebėjimo ir cenzūros pagrindą..

Tačiau mes negalime atsikratyti ekstremistinio turinio internete, neatsiimdami su juo individualių laisvo žodžio teisių.

Nepaisant cenzūros lygio, nusikaltimas yra tas pats – ribota prieiga prie informacijos ir saviraiškos laisvės pabaiga.

Kodėl tai svarbu

Įvairios vyriausybės visame pasaulyje riboja prieigą prie interneto ir neteisėtai stebi savo piliečius. Jie dažnai slopina žodžio laisvę, areštuoja disidentus, pašalina turinį ir net skleidžia dezinformaciją formuodami visuomenės nuomonę. Šalims, savivaldybėms ir organizacijoms yra neteisinga nuspręsti, kokį turinį galima pasiekti ar ne pasiekti internete.

Be laisvo informacijos srauto iš žmonių atimama teisė į informaciją, žinias, idėjas ir galimybes panaudoti šias galimybes prisidėti prie pažangos ir inovacijų..

Be mūsų pasipriešinimo mūsų ateitis yra visiškai cenzūruota visame pasaulyje.

„SaferVPN“ tikime, kad internetas yra daugybė žinių ir pasaulinis tinklas, kuris niekam nepriklauso ir yra naudingas visiems. Štai kodėl mes siūlome aukščiausią saugumą, suteikdami vartotojams galimybę atblokuoti svetaines ir prieiti prie cenzūruoto turinio – iš bet kurios vietos!

Ką mes darome dėl to

Mūsų misija yra leisti žmonėms iš viso pasaulio patekti į svetaines, kurių jų šalyje negalima pasiekti, apeiti vyriausybės cenzūrą ir saugoti asmeninę informaciją bei užšifruoti naršydami per anoniminius serverius. Nuo mūsų veiklos pradžios 2013 m. Mūsų kibernetinio saugumo ekspertai padėjo tūkstančiams vartotojų visame pasaulyje saugiai ir anonimiškai naršyti internete..

Turėdami tinkamas priemones, uždaros visuomenės piliečiai gali užsitikrinti savo privatumą ir anonimiškumą. Suteikdami jiems prieigą prie virtualių privačių tinklų (VPN) šifruoti savo interneto ryšius ir slėpdami savo tapatybes, asmenys gali saugiai ir saugiai naršyti internete.!

Atblokuokite žiniatinklį Necenzūruoto interneto kampanija

Kartu su judėjimais (žmogaus teisių skatinimo platforma) mes pradėjome veiklą Atblokuokite žiniatinklį, kampanija, kuria siekiama skatinti laisvę internete ir padėti piliečiams, kuriems cenzūra cenzūra, įgyti priemonių laisvai reikštis internete.

„SaferVPN“ plečia savo informavimo pastangas siekdamas išduoti daugiau nei milijoną valandų nemokamų „SaferVPN“ darbalaukio ir mobiliosios programinės įrangos licencijų žmonėms, gyvenantiems visame pasaulyje, kur yra cenzūruojamas internetas.. 

Unblocktheweb - atblokuokite svetaines

Norėdami dalyvauti kampanijoje ir žmonėms, kurių cenzūra yra cenzūruota, atiduoti nemokamas internetinio privatumo ir anonimiškumo valandas apsilankykite svetainėje UnblockTheWeb.org.!

Reklamuojant internetinę laisvę ir padedant žmonėms atblokuoti svetaines, visų pagalba yra svarbi!

Kaip atblokuoti svetaines ir pasiekti cenzūruojamą turinį

„GlobalWebIndex“ duomenimis, daugiau nei 400 milijonų žmonių naudojasi virtualiais privačiais tinklais, siekdami apeiti cenzūrą, padidinti privatumą ir atblokuoti svetaines.

„SaferVPN“ leidžia vartotojams atblokuoti svetaines ir pasiekti cenzūruotą turinį iš bet kurios vietos:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „SaferVPN“ (jei dar neturite paskyros, prisijunkite naudodami nemokamą bandomąją versiją).
 2. Paleiskite „SaferVPN“ ir prisijunkite prie serverio, kuriame yra jūsų norima vieta.
 3. Įveikite geografinius apribojimus, atblokuokite svetaines ir pasiekite cenzūruotą turinį iš bet kurios vietos.

Saugiai naršykite naudodami SaferVPN

Jei norite nedelsdami pradėti saugoti savo įrenginius, atsisiųskite bet kurias labai saugias VPN programas ir šiandien pradėkite naršyti naudodami banko lygio šifravimą ir anoniminį IP adresą..

Ar turite atsiliepimų, pasiūlymų ar funkcijų užklausų? Nesivaržykite susisiekti su mumis ir prisijungti prie mūsų socialinėje žiniasklaidoje! Mes norėtume išgirsti jus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map