FCC grynasis neutralumas sukelia visuotinius internetinius protestus – vėl

FCC grynasis neutralumas


Gruodžio 12 d. Internetas kovoja siekdamas išsaugoti interneto ateitį, nes tūkstančiai protestuoja gindami interneto laisvę. Prisijunkite prie šios didžiulės internetinės veiksmo dienos, vykstančios gruodžio 12 d. – „Nutraukite internetą“!

FCC tinklo neutralumo interneto taisyklės sunaikins vienodas konkurencijos sąlygas internete – leis didelėms kabelinių tinklų bendrovėms plačiai taikyti apribojimus, blokavimus, cenzūrą ir rinkliavas – kažkas tokio žalingo, kad tiek aktyvistai, tiek korporacijos sutinka, negali ir neturėtų įvykti.!

Gruodžio 12 d. Internetinės svetainės, programos ir vartotojai dalyvauja internetinėje demonstracijoje, tikėdamiesi padidinti palaikymą ir supratimą apie tinklo neutralumą..

Apie FCC grynąjį neutralumą

Kai Federalinės ryšių komisijos (FCC) pirmininkas Ajit Pai paskelbė apie savo planą atsisakyti agentūros įsipareigojimo saugoti tinklo neutralumą, neišvengiamas visuotinis nuosmukis. Tinklo neutralumas užtikrina, kad visos svetainės turėtų būti įkeliamos tuo pačiu greičiu, nesvarbu, koks jų turinys ar kas jas valdo. Tai pakeitus leidžia interneto paslaugų teikėjams (IPT), tokiems kaip „Comcast“, AT&T ir „Verizon“:

 • Pirkite savo turinį prieš konkurentų paslaugas
 • Blokuokite arba sulėtinkite konkurentų srautą
 • Imkite mokesčius už greitesnę paslaugą

Kai FCC panaikins tinklo neutralumą, internetas bus užtemdytas ir sulaužytas cenzūros, IPT paleidimų, greitų ir lėtų juostų, kurios diktuoja jūsų naršymo greitį, ir galbūt net duomenų paketų, kurie nustato, kurias svetaines galite pasiekti, atsižvelgiant į tai, kiek esate gebanti susimokėti.

Iš esmės jie gali tyčiotis iš bet kurios svetainės, priversdami mokėti milijonus, kad išvengtų užblokuoto ar sulėtinto greičio. IPT gali lengviau ir greičiau pasiekti tam tikras svetaines jei šios svetainės sumoka IPT (vadinamos „mokamas prioritetų nustatymas“. Taigi klientai naudojasi kai kuriomis svetainėmis, palyginti su kitomis, priklausomai nuo to, kokį kapitalą valdo ta svetainė.

Gal Johnas Oliveris gali tai pasakyti aiškiau.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą:

Gruodžio 12-oji – nutraukite internetą!

Gruodžio 12 d. Visame pasaulyje esančios svetainės planuoja pateikti pasauliui idėją, kaip atrodys internetas, jei FCC atskleis galiojančias apsaugos priemones, kad Amerikos vartotojai būtų saugūs..  

Svetainės simboliškai „sugadins“ savo svetainę, programą ar socialinės žiniasklaidos kanalus. Naršykite internete ir apsilankykite svetainėse ir sužinokite, koks gali būti internetinis pasaulis, kai FCC atima teisę laisvai naršyti internete.

„Medžiagai, leidžiančiai būti puikiais menininkais, gresia pavojus. Be nemokamo ir atviro interneto būtų prarasta tiek muzikos, rašymo, filmų, meno, kultūros, aistros ir kūrybiškumo. Ateities menininkams ir ateities kultūrai mes netylėsime “, – laiške Kongresui rašo„ Fight for the Future “.

Laiškas sudaro vieną iš svarbiausių šio klausimo dalių:

„Jei FKT balsuos už šios apsaugos įsisavinimą, tai aiškiai leis interneto tiekėjams imti papildomus mokesčius, kurie sudaro visos kūrybinės ekonomikos mokestį. Keletas korporacijų valdys tai, ką matai ir girdi, o nepriklausomų ir būsimų menininkų galimybės užsidirbti bus sunaikintos. “

Visos įmonės turėtų sąžiningai kovoti, kad galėtų konkuruoti atsižvelgiant į jų gaminių ir paslaugų kokybę, o ne į galimybę mokėti interneto paslaugų teikėjus. Štai ką turėjo pasakyti keli technikos milžinai:

„Facebook“: „„ Facebook “ilgą laiką palaikė griežtas tinklo neutralumo taisykles“, – teigė bendrovės atstovas.

„Google“: „„ Google “dalyvaus kitos savaitės tinklo neutralumo veiksmų dieną“, – sako bendrovės atstovė spaudai Riva Sciuto, „Mes visada planavome būti jos dalimi“.

„Netflix“: oficiali kompanijos paskyra tviteryje skelbė „Netflix“ niekada neišauga iš kovos už #NetNeutralumą. Visi nusipelno atviro interneto. “

Kodėl verta atsisakyti grynojo neutralumo??

FCC tinklo neutralumo interneto taisyklės kelia rimtą pavojų kiekvienam iš šių principų.

Ką aš galiu padaryti?

Šios paskutinės progos pastangos yra tiesiog šauksmas Kongresui, prašančiam balsų turintiems žmonėms, kad jie turėtų moralės suprasti ir užjausti Amerikos piliečius, kurie snaudžia po artėjančio ir artėjančio fašistinio judėjimo, atimdami pagrindus..

Galime tik tikėtis, kad jei pakankamai žmonių paskambins, susisiekime ir imsimės veiksmų gruodžio 12 d. Ir pareikalausime įstatymų leidėjų sustabdyti FCC balsavimą.

[Padėkite išsaugoti grynąjį neutralumą]

Internetas turėtų suteikti nemokamą, sąžiningą ir atvirą prieigą prie informacijos. Tai turėtų būti saviraiškos laisvės vieta visiems asmenims. Naudotojai turėtų turėti galimybę pasiekti norimą turinį be IPT leidimo, stebėjimo ir cenzūros.

Ketvirtadienį, gruodžio 7 d., „Verizon“ parduotuvėse įvyks daugiau nei 600 protestų & Kongreso biurai visose 50 valstijų ir Vašingtone reikalaujančio Kongreso #StopTheFCC žudyti #NetNeutralumas!

Raskite protestą šalia jūsų: https://t.co/OvdNJe0Idh pic.twitter.com/bbRVsVFFRE

– Kova už ateitį (@fightfortheftr) 2017 m. Gruodžio 4 d

Nors kova gali pasirodyti neįmanoma, dar nevėlu išgirsti tavo balsą. Dabartinis komentavimo laikotarpis trunka iki liepos 17 d., O po jo vyks antrasis turas, kuris tęsis iki rugpjūčio mėn. Norėdami gauti daugiau informacijos apie FCC tinklo neutralumą ir veiksmo dieną, apsilankykite „Battle for the Net“ svetainėje.

Jei nerimaujate dėl didelių IPT, spręsdami, kaip naudojatės internetu, praneškite FCC.
Imkitės veiksmų ir stokite į tinklo neutralumą!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map