Didžiosios diskusijos: privatumas internete ir nacionalinis saugumas

Privatumo internete ir nacionalinio saugumo tinklaraščio vaizdas


Ar žinojai, kad 45% amerikiečių sako, kad privatumas internete yra svarbesnis nei nacionalinis saugumas? Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie naujausius pokyčius vienoje iš karščiausių interneto diskusijų.

Tai viena didžiausių moralinių diskusijų, susijusių su žiniatinkliu: internetinis privatumas ir nacionalinis saugumas. Kur tiksliai prasideda saugumas ir baigiasi privatumas?

Pateikus daugybę pranešimų apie didelius kibernetinio saugumo pažeidimus, kaip teroristinės grupuotės, tokios kaip ISIS, sumaniai naudojasi žiniatinkliu, taip pat pateikiami prieštaringai vertinami vyriausybės įstatymų projektai, tokie kaip CISA ir Tyrimo įgaliojimų įstatymas, šis klausimas tampa vis svarbesnis. Ir, kaip atrodo, nėra lengvo atsakymo …

Naujausio metinio „TrusteConsumer“ pasitikėjimo indekso leidimo pranešimas spaudai atskleidė, kad 92% amerikiečių yra labiau susirūpinę dėl savo interneto privatumo; 42 procentai yra labiau susirūpinę, nei buvo prieš metus.

Jei faktas, kai buvo pateiktas teiginys: „Asmeninis internetinis privatumas nėra toks svarbus kaip nacionalinis saugumas“, 45% nesutiko.

Daugumai apklaustųjų, 38 proc., Rūpėjo galimybė įmonėms dalytis savo duomenimis su kitomis įmonėmis. Maždaug toks pat procentas teigė, kad įmonės būtų skaidresnės, kaip jos renka ir naudoja duomenis, ir tai būtų vienas iš geriausių būdų sumažinti jų susirūpinimą. Dvidešimt septyni procentai teigė, kad vyriausybė, priimanti daugiau įstatymų, skirtų apsaugoti jų asmeninę informaciją, padės išsklaidyti jų susirūpinimą.

Kodėl didėja internetinio privatumo klausimas?

Kaip atrodo, vartotojų pasitikėjimas kelia vis didesnį susirūpinimą. Ir dėl geros priežasties. Galų gale, duomenų tarpininkavimas yra kelių milijonų dolerių pramonė.

Interviu 60min žurnalistui Steve’ui Kroft’ui, Federalinė prekybos komisarė Julie Brill pastebėjo:

„Niekas net nežino, kiek bendrovių prekiauja mūsų duomenimis. Be abejo, tai yra tūkstančiai ir apims tyrimų firmas, įvairiausias interneto bendroves, reklamuotojus, mažmenininkus ir prekybos asociacijas. Didžiausias duomenų makleris yra „Acxiom“, rinkodaros gigantas, kuris gąsdina apie vidutiniškai 1500 informacijos apie daugiau nei 200 milijonų amerikiečių. “

Nerimą kelia tai, kad kai kurios iš šių duomenų minų gali platinti jūsų informaciją net nežinodamos. Tarkime, naujausios žinios, kad didžiausia JK internetinė vaistinė buvo nubausta 200 000 USD bauda už pacientų asmeninių duomenų pardavimą sukčiams. Buvo nustatyta, kad „Pharmacy2U“ neteisėtai pardavė daugiau nei 21 000 pacientų vardus ir adresus negavę sutikimo ar net iš anksto apie tai nepranešę. Dar daugiau rūpesčių viena iš šių duomenų nusipirkusioms bendrovėms sudarė apgaulingą Australijos loterijų kompaniją, kuri sąmoningai nukreipė vyresnio amžiaus vyrus, sergančius lėtinėmis sveikatos ligomis..

Jei norite išskaidyti rūpestį dėl tyčinio dalijimosi duomenimis, tai yra netyčinis pasidalinimas dėl kibernetinių pažeidimų ir atakų. Praėjusiais metais įvyko keletas pagrindinių įmonių duomenų ir saugumo pažeidimų:

 • Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas „BlueCross BlueShield“ patyrė du hitus. Dėl „Excellus BlueCross BlueShield“ ir „Premera BlueCross BlueShield“ pažeidimų daugiau kaip 21,7 mln. Sveikatos priežiūros paslaugų abonentų galėjo būti pavardė, gimimo data, socialinio draudimo numeris, banko sąskaitos informacija, telefonas ir adresas..
 • Kredito paslaugų teikėjas „Experian“ buvo nukreiptas į įsilaužėlių planus, sukompromitavus 15 milijonų „T-Mobile“ klientų asmeninius duomenis. Pavojingi duomenys buvo socialinio draudimo numeriai, gimimo datos ir asmens kodai.
 • Dėl įtariamo įsilaužimo „CVS vaistinė“ turėjo patraukti savo populiarią internetinę nuotraukų spausdinimo užsakymo svetainę. Kredito kortelės duomenys, el & buvo paimti pašto adresai, telefonų numeriai ir slaptažodžiai. Neaišku, kiek milijonų buvo paveikta.
 • Žaislų gamintojas „VTech“ patyrė baisų pažeidimą, ypač atsižvelgiant į tai, kad įsilaužimo ataka paveikė nekaltų jaunuolių privatumą. Nutekėję vaikų profilių duomenys (įskaitant vardą, lytį ir gimtadienį), pardavimo žurnalai, el. Paštas, profilio nuotraukos ir veiklos žurnalai praranda 5 milijonus tėvų ir daugiau nei 6 milijonus vaikų.

Ir, be abejo, buvo liūdnai pagarsėję Ashley Madison išpuoliai, dėl kurių geresnio ar blogesnio rezultato buvo išleista 37 milijonai apgaulingų vartotojų..

Įmonės imasi daug duomenų, tačiau suprantama, kad vartotojai nerimauja, ar šie privatūs ir vertingi duomenys yra tinkamai apsaugoti.

Vis dėlto naujos įdiegtos internetinės sąskaitos, kurios, idealu, užtikrintų patobulintą apsaugą, tikrai nepašalino jokių baimių..

CISA įstatymo projekto priėmimas buvo labai prieštaringas, kaip mūsų tinklaraščio įraše aptarėme 10 dalykų, kuriuos reikia žinoti apie CISA įstatymo projektą. Įstatymo projektas, kuriuo, kaip teigiama, siekiama „patobulinti kibernetinį saugumą“ ir „sustiprinti dalijimąsi informacija apie kibernetinio saugumo grėsmes“, iš esmės skatina keistis interneto srauto informacija tarp privačių subjektų ir federalinės vyriausybės agentūrų, tikintis užkirsti kelią didelio masto kibernetinėms atakoms..

Tačiau tai sukritikavo daugelis kibernetinio saugumo ir internetinio privatumo šalininkų. Jie pabrėžia, kad tai skatina įmones keistis duomenimis su vyriausybe ir kitomis įmonėmis, o ne skatinti realų sunkų kėlimąsi, reikalingą realiai apsaugai nuo kibernetinių išpuolių..

Nacionalinis saugumas: kita medalio pusė

Žinoma, naujausi įvykiai, tokie kaip Paryžiaus teroro išpuoliai ir San Bernardino susišaudymai, rodo, kad negalima ignoruoti ir teroristinių grupuočių, tokių kaip ISIS, internetinio pasiekiamumo pasaulyje..

Žiniatinklio ir socialinės žiniasklaidos kanalų naudojimas vis labiau populiarėja tarp ekstremistų, kurie sėkmingai naudojasi šiais kanalais įdarbinti, radikalizuoti ir kaupti lėšas. Kaip daugelis iš mūsų jau žino, ISIS atvirai naudoja visų rūšių socialinę mediją, įskaitant „YouTube“, „Twitter“, „Instagram“ ir „Tumblr“. Vieną dieną grupė pasiekė visų laikų rekordą – beveik 40 000 tviterių per vieną dieną, kai jie žygiavo į šiaurinį Irako miestą Mosulą.

Po labai koordinuotų Paryžiaus išpuolių, per kuriuos žuvo 129 nekalti žmonės, buvo daug kalbėta apie priemones, kurias turėtų ir imsis tarptautinės vyriausybės..

Išpuoliai pabrėžia vis didėjančius sunkumus, kuriuos Vakarų žvalgybos agentūros stebi ir užkerta kelią teroro išpuoliams, nes teroristai aktyviau lankosi ir naudojasi sudėtingesniais užšifruotų ryšių metodais..

Kaip pranešė „Yahoo News“, dabartinis Nacionalinio kovos su terorizmu centro NCTC direktorius Nickas Rasmussenas kongreso komitetui teigė, kad teroristai demonstruoja didėjantį sugebėjimą bendrauti „už mūsų ribų“ ir bėgant laikui sunkėja sekti savo sklypus. . “

Teroristų agresyvus ir rafinuotas požiūris į internetinę komunikaciją kartu su naujomis kliūtimis sekti jų veiklą yra unikalus iššūkis vyriausybės žvalgybos agentūroms..

Reaguodamos į tai, vyriausybės institucijos stengėsi priimti naujus, galingesnius įstatymus. Pavyzdžiui, JK tiriamųjų įgaliojimų įstatymo projektu siekiama peržiūrėti taisykles, reglamentuojančias valdžios institucijų prieigą prie žmonių bendravimo, siekiant padėti vyriausybei kovoti su nusikalstamumu, terorizmu ir kitomis grėsmėmis nacionaliniam saugumui..

Tačiau, kaip ir CISA, šis įstatymo projektas sukėlė rimtų abejonių dėl privatumo. Pvz., Tai apima naują energiją, kuriai reikalingos ryšių įmonės, tokios kaip plačiajuostis ryšys ar mobilusis telefonas, kad galėtų išlaikyti metų vertės vartotojų ryšių duomenis. Anksčiau pagal galiojančius įstatymus vyriausybinės agentūros galėjo paprašyti firmų pradėti rinkti šiuos duomenis, tačiau negalėjo prieiti prie istorinės informacijos, nes įmonės jų nesurinko.

JK tiriamųjų įgaliojimų įstatymas taip pat pateko į karštą vandenį dėl požiūrio į šifravimą. Į įstatymo projektą įtraukta nuostata, kuri privers JK bendroves atiduoti savo šifravimo raktą, kad šifruoti pranešimai galėtų būti iššifruoti ir perskaityti.

Visai neseniai „Apple“ ėmėsi pozicijos ir išreiškė savo susirūpinimą šiuo klausimu, pabrėždama, kad tai taip pat netyčia galėtų sukurti silpnybę, kurią kiti galėtų panaudoti, ir taip naudotojų duomenys taptų mažiau saugūs..

Kaip praneša BBC, bendrovė pareiškė: „Raktas, paliekamas po durų kilimėliu, bus ne tik geriems vaikinams. Blogi vaikinai taip pat tai surastų. “

Taigi, kas bus toliau?

Apskritai diskusija apie privatumą internete ir nacionalinį saugumą nepateikia lengvų atsakymų.

Kaip Chrisas Babelis, generalinis direktorius, „TRUSTe“ pastebėjo paskelbus jų išvadas:

„Kadangi 2014 m. Užfiksuotas didžiausias duomenų pažeidimų skaičius, beveik nenuostabu, kad internetinių duomenų privatumas ir saugumas yra karšto mygtuko problema amerikiečiams ir didėjantis susirūpinimas. Tačiau dažnai naujienose pranešinėjant apie terorizmo grėsmę stebina, kad tiek daug žmonių mano, kad jų asmeninis privatumas yra svarbesnis nei kova su šia grėsme..

„Vyriausybės turi gerai atskirti nacionalinio saugumo ir vartotojų privatumo teisių pusiausvyrą; verslui taip pat labai dideli. Vis labiau tarpusavyje susijusiame pasaulyje pasitikėjimo stoka gali apriboti augimą ir užgniaužti naujoves, nes įmonėms netenkama duomenų, reikalingų pardavimams skatinti.

Šie duomenys rodo poveikio mastą, nes 3 iš 4 amerikiečių, kuriems rūpi jų privatumas, per pastaruosius metus pakeitė savo elgesį internete, turėdami mažiau duomenų, mažiau paspaudimų ir praradę pardavimus. Žinia paprasta: nelaukite teisės aktų ar kito duomenų pažeidimo – imkitės veiksmų, kad jūsų privatumo strategija būtų tvarkinga ir atkurtumėte pasitikėjimą savo klientais. “

Tuo tarpu, kaip eiliniam vartotojui, nereikia jaustis bejėgiu. Privatumą galite paimti į savo rankas atsargiai ir naudodamiesi įrankiais asmeninei informacijai apsaugoti.

Pavyzdžiui, naudojant VPN, suteikiamas papildomas apsaugos lygmuo per visiškai apsaugotą ir privatų interneto ryšį. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip apsaugoti savo vertingus ir asmeninius duomenis internete, perskaitykite mūsų tinklaraštį, kuriame pateikiami 6 greiti patarimai, kaip sustabdyti internetinę tapatybės vagystę..

Taigi, kokios jūsų mintys apie šias diskusijas? Kur tu stovi? Kreipkitės į mus ir įsitraukite į pokalbį. Esame „Facebook“, „Twitter“ ir „Google+“ ir norėtume išgirsti jūsų požiūrį.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map