Okul, İş veya Yurtdışındaki Oyunların Engelini Kaldırma

Pacman picture ile Okul, İş veya Yurtdışındaki Oyunların Engelini Kaldırma


Birçok kullanıcı, ülkelerde kısıtlı olan veya güvenlik duvarlarının arkasında erişilemeyen oyunların engellemesini kaldırmak için çözümler arar. Yurtdışında okul, iş veya kısıtlamalar için neden VPN kullanmanız gerektiğine bakalım. Oyun kısıtlamalarını nasıl atlayacağınızı ve herhangi bir yerde herhangi bir oyunu engellemenin ne kadar kolay olduğunu öğrenin!

Oyunlar Nerede Engellendi

Engelsiz Oyunlar 66 gibi oyunların engellenmesinin iki ana nedeni vardır: güvenlik duvarları ve / veya sansür. Okullar ve işyerleri güvenlik duvarları üzerinden oyun oynamayı kısıtlarken, ülkeler belirli oyunlara ilk etapta erişiminizi bile kısıtlamak için oyunları sansürler ve yasaklar.

Birçok okulda, kütüphanede ve diğer kamusal alanlarda, kendi cihazınızı kullanıyor olsanız bile, İnternet’i kullanırken oyun oynamanızı veya oyun web sitelerine erişmenizi engelleyen güvenlik duvarları bulunur. Ancak, sansür bir ülke hükümeti tarafından uygulanır, yani belirli bir ülkede yaşıyorsanız bu oyunlara erişemezsiniz..

Yasaklanan video oyunları listesi uzun, ancak birkaç isim: Brezilya’da MMORPG EverQuest, Çin’de birinci şahıs atıcılar Battlefield 4 ve Almanya’da Left 4 Dead 2. Oyunları yasaklayan diğer önemli ülkeler arasında Suudi Arabistan, Güney Kore ve BAE yer alıyor.

Dünyadaki yasaklı oyunlardan bazı örnekler:

CountryBanned Oyun (lar)
AlmanyaParalı Asker: Geri Ödeme, Ölü Yükselen 2, Silent Hill: Eve Dönüş, Wolfenstein, Sol 4 Ölü 2
BAEDragon Age 2, Godfather 2, God of War serisi, Grand Theft Auto serisi, Mass Effect 2 & 3
BrezilyaDoom, Duke Nukem 3D, EverQuest, Mortal Kombat, Posta
PakistanCall of Duty: Black Ops 2, Onur Madalyası: Savaşçı
Suudi ArabistanGod of War serisi, L.A. Noire, Grand Theft Auto serisi
ÇinBattlefield 4, Komuta & Generalleri fethet
İranSavaş alanı 3
KuveytGrand Theft Auto 5

Bazı oyunların farklı ülkelerde farklı çıkış tarihleri ​​vardır. Bu onların kendilerine engellenmesini sağlamaz, ancak oyunun henüz başlamamış olduğu bir ülkedeyseniz bunları satın almak için beklemeniz gerekir..

Nerede olursanız olun oyunların engellemesini kaldırabilmeniz için kısıtlamaları atlamanızı sağlayan süper basit bir numara var. Hatta henüz ülkenizde yayınlanmamış oyunları satın alın. Okumaya devam etmek!

Oyunların Engelini Kaldırmak için Neden Bir VPN Kullanmalısınız?

Bazı insanlar oyun oynamak için ücretsiz proxy’ler kullanır, ancak (1) gecikmesiz süper hızlı bir hizmet arıyorsanız, (2) tüm oyunlar için çalışır, (3) tüm cihazlarınızda çalışır ve (4) çalışır nerede olursanız olun, ihtiyacınız olan şey VPN’dir.

Ücretsiz bir proxy üzerinden VPN kullanmanın birkaç avantajı daha:

Engellemeyi Kaldırma Oyunları için Ücretsiz Proxy’ler ve VPN
Süper hızlı – bant genişliği için rekabet yokHayırEvet
Hız sınırı, gecikme veya yavaşlama yokHayırEvet
Sınırsız bant genişliğiHayırEvet
Tüm cihazlarda çalışırHayırEvet
Otomatik yapılandırma & Tek Tıkla bağlantıHayırEvet
Web tarayıcınız dışında çalışırHayırEvet
Dünya çapında sunucular arasında sınırsız geçişHayırEvet
% 99,9 Çalışma Süresi ile süper kararlıHayırEvet

Artık oyunların engellemesini kaldırmak için bir VPN’in olduğunu anladığınıza göre, kısıtlamaların nasıl aşıldığını inceleyelim.

Okul, İş veya Yurtdışındaki Oyunların Engelini Kaldırma

Güvenlik duvarları veya sansür nedeniyle engellendiyseniz, okulda, işyerinde veya yurtdışında engellenen oyunları oynamak için her yerde çalışan basit bir çözüm var. Okul WiFi’nizi atlamak istiyorsanız, SaferVPN bağlantınızı şifreleyerek ve size yeni bir IP adresi vererek sizi her türlü kısıtlamadan kurtarır.

Uçtan uca şifreleme hükümetlerin, okulların ve işyerlerinin çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı bilemedikleri için erişiminizi engellemesini önler.

Birlikte IP adresi değişti, oyun sağlayıcıları sizi bulamıyor çünkü başka bir yerden geziniyormuş gibi görünmeyi seçebilirsiniz. Tüm trafiğiniz sunucularımız üzerinden yeniden yönlendirilir, böylece istediğiniz oyunun engellemesini kaldırabilirsiniz!

Oyunların engelini kaldırmak için şu 4 basit adımı izleyin:

 1. SaferVPN planı alın veya henüz bir hesabınız yoksa ücretsiz denemenizi başlatın.
 2. İndirdikten sonra, en sevdiğiniz oyunun bulunduğu bir ülkede bulunan bir sunucuya bağlanın.
 3. En sevdiğiniz oyunları herhangi bir kısıtlama olmadan oynayın! Bu kadar basit!

Bonus ipucu: PS3, PS4 veya Xbox Konsollarınızın engelini kaldırın

PS3, PS4, Xbox ve diğer internet bağlantılı oyun konsollarında VPN’yi, oyunların üzerindeki engelleri kaldırmak veya konsollarınızda Pandora ve Netflix (bazı ülkelerde bulunmayan) gibi hizmetleri kullanmak için de kullanabilirsiniz..

Favori Oyunlarınızı Bugün Oynamaya Başlayın!

Bir VPN kullanın ve oyunlara dünyanın her yerinden erişin! Şimdi abone olun veya SaferVPN’i ücretsiz deneyin ( 30-gün para iade garantisi, kaybedecek bir şeyin yok!).

Geri bildirim, öneri veya özellik isteğiniz mi var? Bizimle temas kurmaktan, yorumlarda soru sormaktan ve sosyal medyada bize katılmaktan çekinmeyin! Sizden duymak isteriz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map