Nihai Kılavuz: ABD Başkanlık Seçim Sonuçları Çevrimiçi Nasıl İzlenir

Cumhurbaşkanlığı Seçim Oylama Sonuçları Çevrimiçi Nasıl İzlenir


ABD başkanlık seçimlerine erişiminiz yok 8 Kasım Salı TV’nizde? Nerede olursanız olun seçim sonuçlarını birden fazla başka cihazda izlemenize izin veren çözümümüz var!

Bu Yılın Cumhurbaşkanlığı Seçimi Hakkında

Bu yılki ABD başkanlık seçimleri ABD’nin 45. Başkanı ve 48. Başkan Yardımcısını belirleyen 58. dört aylık dönem olacak. Bu yılki seçimlerdeki 2 büyük oyuncu:

 • İşadamı ve gerçek televizyon kişiliği Donald Trump 19 Temmuz 2016’da Cumhuriyetçi Parti başkan adayı oldu. Seçilirse, Trump göreve başlayacak en eski cumhurbaşkanı unvanını taşıyacak.
 • Eski Dışişleri Bakanı ve New York’tan ABD Senatörü Hillary Clinton, 26 Temmuz 2016’da Demokrat Partinin başkan adayı oldu. Seçilirse ABD’nin ilk kadın başkanı olacak.

Adaylar ve seçim süreci hakkında ek arka plan bilgilerine ihtiyacınız varsa, bu videolara göz atın!

2016 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Dağılımı – Oylamadan Önce İzle

Oyunuz Önemli mi? Seçim Koleji Açıklandı – Christina Greer

Bu yılki kampanya izi, ülkenin gördüğü en dinamiklerden biri oldu! Demokratik adayın potansiyel olarak ilk kadın cumhurbaşkanı ve cumhuriyetçi adayın beklenmedik bir siyasi yabancı olması nedeniyle, bu seçim sonuçlarının kaçırmak istemeyeceğinizi söylemek güvenli!

Ama SİZ kimin olacağını düşünüyor? Oyunuzu buraya verin!


Diğer kuruluşların lider olduğunu düşündüklerini görmek için Anket İzleyici’yi ziyaret edin!

Seçim Oylama Sonuçlarını Yayınlayan Yayıncılar

Büyük haber istasyonlarının birçoğu çevrimiçi seçim yayınını yayınlayacak veya yayınlayacak. İşte size, bu seçim günü neler olup bittiğini hızlandıracak diğer siteler ve akışlarla birlikte sadece birkaçı.

Web Siteleri Üzerinden Canlı Haber Seçim Kapsamı

Bu büyük yayıncılar seçim ve oylama sonuçlarını doğrudan sitelerinde paylaşacaklar:

 • CBS
 • CNN
 • ABC Haberleri
 • NBC
 • Fox Haber

Telefonunuz için Uygulamalar aracılığıyla Seçim Kapsamı

Seçim verilerini aktaracak diğer birçok uygulama arasında, seçimleri kapsayacak büyük medya uygulamalarına şu bağlantıları izleyin:

 • CBS
 • NBC
 • Tilki
 • ABC

Sling Television – Kablo Alternatifi

Bu kablo kesme abonelik hizmeti, kablosuz TV izlemenizi sağlar. Temel Sling Orange paketi, CNN gibi haber kanalları da dahil olmak üzere 25’ten fazla kanal sunuyor. Ek bir artı, yedi günlük ücretsiz bir deneme sunmaları, sözleşme gerektirmemesi ve herhangi bir zamanda iptal edilebilmesidir..
Sling TV’de ayrıca Android, iOS, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV ve Xbox One için bir uygulama mevcut.

Twitter ve BuzzFeed – @BuzzFeedNews

Twitter, BuzzFeed muhabirleriyle işbirliği içinde, Seçim gününde Anlar sekmelerinin altında canlı akış gerçekleştirecek. Olaylar ortaya çıktıkça izlemek için masaüstünüzü, telefonunuzu veya televizyonunuzu kullanın.

VoteCastr

VoteCastr, görüntüleyenlerin son sayımın gerçekleşmesini beklemek yerine oy verisini aşamalı olarak izlemelerine olanak tanıyan veriler sağlamaya adamıştır. The New York Times, Slate ve CNN gibi medyanın yanı sıra VoteCastr uygulaması sürekli olarak oylama verileri toplanırken öngörülen sonuçlar.

devlet adamı

Politico, her adayın seçim oylarını belirterek 2016 Cumhurbaşkanlığı Seçim günü sonuçları verecek. Bu bilgiler, adayların eyaletlere göre ilerlemelerini görüntülemenizi sağlayan etkileşimli bir harita aracılığıyla görüntülenir ve ayrıca web sitelerinde canlı bir bilgi akışı sunar.

Univision

Univision, 2016 cumhurbaşkanlığı seçimlerinin olaylarını izlemeye adanmıştır. Bu olaylar oylama sırasındaki sorunlar, kayıt sırasındaki sorunlar, oylama sırasında gözdağı verme veya Amerikalıların gün sonunda gördüğü sonuçları etkileyebilecek aşırı uzun satırları içerebilir..
Oylama sürecini izleyecek ve tutarlı güncellemeler sağlayacak olan Electionland’a erişebilirsiniz..

Radyo Yayını

Seçimleri izlemek için vaktiniz olmayacak mı? NPR, PBS’nin yanı sıra, radyo, televizyon, web siteleri ve NPR One Uygulaması gibi birçok medya aracılığıyla seçim günü haberleri verecek..

Çevrimiçi makaleler

 • C-SPAN, 2016 kampanya serisinin medyada yer almasını sağlar ve seçim günü kapsamı sağlar.
 • Daily Caller, takipçilerin seçim günü ilerledikçe büyük konuları görmelerini sağlayacak 24 saatlik bir haber yayınıdır..
 • Wall Street Journal ayrıca etkinlikler sırasında akış kapsamı seçim projeksiyonları ve kapsam sunacak.

Yurtdışından Seçim Oylama Sonuçları Nasıl İzlenir

İster bir gurbetçi olun, ister mevcut konumunuzu seyahat edin, 2016’daki en kritik olaylardan birini görmenizi engellememeli, cumhurbaşkanlığı seçimi.

Coğrafi konumunuz nedeniyle şu anda erişiminiz yoksa, bunu yalnızca 3 kolay adımda nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. Masaüstü, mobil ve / veya Chrome için SaferVPN’in tek tıklamalı uygulamalarını indirin ve yükleyin
 2. SaferVPN’i çalıştırın ve ABD sunucularımızdan herhangi birine bağlanın

ABD izle Cumhurbaşkanlığı Seçim Oylama Sonuçları Online izle

3. Seçtiğiniz yayıncının web sitesine / uygulamasına göz atın ve akışa başlayın!

Hepsi bu kadar!

Tam olarak nasıl çalışır? Bir VPN (Sanal Özel Ağ), uzak bir ağa bağlanmanıza ve çevrimiçi olarak coğrafi konumunuzu değiştirmenize olanak tanır, böylece seçimleri evde yaptığınız gibi yaşayabilirsiniz.

2016 cumhurbaşkanlığı seçim oylama sonuçlarını SaferVPN’in 24 saatlik ücretsiz deneme sürümü ile izlemeye başlayın veya planlarımızdan birine abone olun (14 Gün Para İade Garantisi ile kaybedecek hiçbir şeyiniz yok!).

En son göçmen, siber güvenlik ve akış eğlence haberlerini bilen ilk kişi olmak ister misiniz? Facebook, Twitter, LinkedIn ve Google + ‘da bize katılın. Sizden duymak isteriz!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map