Що таке шифрування? І чому це так важливо для вашої конфіденційності?

Що таке шифрування? І чому це так важливо для вашої конфіденційності? Блог SaferVPN


Шифрування – це не лише технічний термін, він має реальний вплив на вашу конфіденційність. У цій публікації в блозі ми розповімо вам про шифрування і про те, чому це важливо. 

Whatsapp привернув увагу мільйонів, коли вони оголосили про свої плани впровадити шифрування в кінці до будь-яких форм спілкування, наявних у їхній службі.

То в чому це суєта? Що таке шифрування? І чому це так важливо для повсякденного нетизена?

Що таке шифрування?

У двох словах, шифрування – це процес кодування повідомлень та / або інформації. У світі технологій прийнято вважати найефективнішим способом забезпечення безпеки даних.

Шифрування – це насправді дуже проста концепція. Якщо ви повертаєтесь до будь-якої головоломки, яку ви вирішили ще в дитинстві, для розшифровки речення потрібно «зламати код», тоді ви мали певний особистий досвід із шифруванням.

Код, який ви використовували для розбиття речення, – це “шифр” – також відомий як ключ шифрування. Ключ шифрування необхідний, щоб особа, яка отримує повідомлення, дозволила розшифрувати повідомлення. 

Ви можете зламати цього ?? Перший зламає це і надішле повідомлення, яке отримає наш Facebook із розшифрованим повідомленням вільний місяць Безпечнішого VPN! Ось:

SWKCTDZORDZQWKM WK STDSBQKC ZAX SWIX! KWU JWO SDK XKGWJ D LTXX HWKZA WL MDLXTPNK!

Потрібна допомога? Щебетати!

Допоможіть мені зламати код, щоб я виграв # вільний місяць! SWKCTDZORDZQWKM WK STDSBQKC ZAX SWIX! KWU JWO SDK XKGWJ D LTXX HWKZA WL MDLXTPNK! Клацніть, щоб твіт

Як працює шифрування?

У світі Інтернету шифрування – це перетворення даних у змішану, безглузду форму, так що їх можуть читати лише ті люди, яким вона була призначена – ті люди, які, по суті, мають “ключ шифрування”, щоб їх розшифрувати..

Існує два основних типи шифрування: симетричне шифрування ключа та шифрування відкритого ключа. Які відмінності між ними?

Як пояснює Microsoft у своїй бібліотеці TechNet, Симетричне шифрування ключів використовує той самий ключ для шифрування та розшифровки інформації. Симетричний ключ також відомий як секретний ключ. Це тому, що це спільний секрет між відправником та одержувачем інформації. В іншому випадку конфіденційність інформації, що ділиться між двома сторонами, буде порушена.

Шифрування відкритого ключа, також відомий як алгоритми асиметричного ключа, є різновидом шифрування, який використовує різні ключі для шифрування та розшифровки інформації. Шифрування відкритого ключа включає використання як приватного ключа (відомого лише його власнику), так і відкритого ключа (ключа, доступного та відомого іншим суб’єктам у мережі). По суті, це означає, що інформація, зашифрована відкритим ключем, може бути розшифрована лише за допомогою відповідних приватних ключів.

Існують також різні рівні шифрування. Серед найвищих рівнів – 128-розрядні та 256-бітні. Кількість бітів вказує на розмір клавіші. Як і довший пароль, тим більший ключ має більше можливих комбінацій, і звичайно, чим більше можливих комбінацій, тим важче зламати код. Наприклад, 128-бітове шифрування є в трильйон разів сильніше ніж 40-бітове шифрування. І 128-розрядні, і 256-бітні є бажаними рівнями шифрування військового та банківського рівня.

У чому полягає потреба в шифруванні?

Тепер, коли ми відповіли на найактуальніше запитання про те, що таке шифрування, саме час поговорити про необхідність цього і чому це так важливо. Запропоноване кодування інформації є ключовим способом захисту ваших персональних даних та конфіденційної інформації в Інтернеті, особливо вашої фінансової інформації. Як ви помітите щоразу, коли ви переходите на веб-сайт свого банку, на початку веб-адреси є HTTPS з невеликим зеленим замком. Це означає, що веб-сайт пропонує безпечне, зашифроване перегляд та обмін даними в Інтернеті.

Інтернет-асоціація має фантастичне відео з поясненням “Що таке шифрування?” Та як це забезпечує конфіденційність:

На сьогоднішній день ви можете припустити, що багато платформ та веб-сайтів зашифровано сьогодні – але на диво це не так. Фактично у своєму звіті про прозорість Google визнав, що 25% його трафіку не зашифровано і що деякі з найбільших веб-сайтів у світі не в змозі додати шифрування.

Google проаналізував топ-100 сайтів, що не належать Google – це становить 25 відсотків усього веб-трафіку та виявило, що такі великі сайти, як eBay, BBC, Alibaba, CNN, Craigslist, New York Times та Yelp та понад 60 інших людей залишають користувачів незахищеними від дотримання HTTPS як стандартного!

У той час як Gmail, Пошук і Диск вдячні повністю над захищеними HTTPS через “технічні та політичні виклики”, їхні оголошення, новини, фінанси та карти ще не досягли 100 відсотків. Відсутність захисту HTTPS особливо чутлива, коли мова йде про Карти, оскільки це означає, що дані про місцезнаходження фактично можуть передаватися через Інтернет..

З огляду на це, як споживач дуже важливо взяти шифр та вашу безпеку в Інтернеті у свої руки, і, на щастя, існує дуже простий спосіб, як.

Ідеальне рішення для шифрування

Існує просте і дуже просте рішення, яке пропонує шифрування для всіх ваших активних веб-переглядів – навіть у дорозі. Це рішення – VPN.

Технологія віртуальної приватної мережі пропонує кілька дивовижних переваг, і одна з них – можливість перегляду Інтернету через захищений, зашифрований тунель.

Як це працює: 

Безпечне з’єднання: Під час підключення до VPN ви встановлюєте приватне, захищене з’єднання з іншою віддаленою мережею. Спочатку використовується як спосіб, коли працівники можуть безпечно отримувати доступ до своєї офісної мережі віддалено, технологія VPN робить ті самі переваги легко доступними для всіх на будь-якому пристрої.

Зашифрований тунель: Цей зашифрований тунель означає, що ваші дані не можуть перехоплюватися сторонніми особами, і навіть якщо мережа Wi-Fi або веб-сайт, який ви переглядаєте, не захищені, ваші дані все ще є повністю безпечними та надійними..

Ще одна перевага технології VPN полягає в тому, що вона тепер легко доступна і доступна в додатках для різних пристроїв – тому немає обмежень, коли ви можете ними користуватися..

Наприклад, SaferVPN пропонує прості у використанні програми з одним клацанням для браузера Windows, Mac, iOS, Android та Chrome та використовує 256-бітове шифрування на рівні банку для захисту даних наших клієнтів, забезпечуючи повну безпеку.

Що таке шифрування? Захист VPN SaferVPN на всіх пристроях

Якщо ви хочете скористатися технологією шифрування та захистити свою конфіденційність на будь-якому пристрої, сайті чи місці, спробуйте наші безкоштовно 24-годинна пробна версія або підпишіться на наш сервіс (у нас є 30-денна гарантія повернення грошей, тож нічого втрачати!)

Ми сподіваємось, що відповімо на всі ваші запитання щодо того, що таке шифрування. Маєте більше запитань? Зв’яжіться з нашою командою підтримки за адресою [email protected], яка доступна для вас 24/7.

Щасливий безпечний перегляд!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map