Що потрібно знати, перш ніж використовувати Facebook для підключення до WiFi

Ось що потрібно знати, перш ніж використовувати Facebook для підключення до WiFi


Якщо ви шукаєте безкоштовний Wi-Fi, ми не очікуємо, що ви будете бігати по всьому місту, шукаючи безпечне з’єднання! Ось як можна використовувати SaferVPN для підключення до WiFi – безпечно.

Якщо ви готові просто зареєструватися в компанії на Facebook в обмін на безкоштовний WiFi, нова безкоштовна функція Wi-Fi у Facebook може стати ідеальним варіантом для вас!

Нова пропозиція заохочує як малий, так і великий бізнес використовувати популярний веб-сайт у соціальних мережах для підтримки бізнес-сторінок. Натомість вони спростили підключення до Wi-Fi у всьому світі.

Однак новий доступ до безкоштовного Wi-Fi означає, що користувачі повинні бути особливо обережними під час підключення.

Читайте далі, щоб дізнатися, як завантаження VPN перед підключенням до WiFi може захистити вас під час перегляду Інтернету. Скористайтеся всіма новими безкоштовними Wi-Fi у Facebook, куди б ви не ходили!   

Безкоштовний Wi-Fi для реєстрації

Якщо ви знайдете себе в таких місцях, як аеропорти, кав’ярні та інші громадські місця, пошук безкоштовного Wi-Fi та збереження ваших дорогоцінних (також дорогих) даних можуть бути для вас важливими..

Тепер знайти WiFi може бути простіше, ніж будь-коли! Facebook WiFi дозволяє клієнтам перевіряти компанії, що беруть участь у Facebook, в обмін на безкоштовний доступ до Wi-Fi.

Власники бізнесу також виграють від цього, дозволяючи їм ділитися пропозиціями та оголошеннями з користувачами, які зареєструвались. Крім того, компанії отримують миттєвий доступ до демографічних даних, таких як вік, стать та інтереси клієнтів (деталі, які деякі користувачі можуть не захоплюватися).

І ей! Якщо ти не люблять ділитися речами у Facebook, Цільові сторінки веб-переглядача включатимуть посилання, яке люди можуть використовувати, щоб пропустити процес реєстрації та замість цього ввести код. Приємна альтернатива, якщо ви хочете не використовувати свій профіль.

Як працює безкоштовний Wi-Fi у Facebook?

Хоча ця функція пропонує безкоштовний Wi-Fi, вам потрібні початкові дані, щоб спочатку отримати доступ до додатка Facebook. Зважаючи на це, все, що вам просто потрібно зробити для підключення до WiFi, – це відкрити додаток і натиснути вкладку «Більше». Потім прокрутіть униз і виберіть функцію «Знайти WiFi»:

FB підключення до wifi - SaferVPN

Тоді вам буде запропоновано змінити налаштування свого місцезнаходження (якщо вони ще не “Завжди увімкнено”):

FB підключення до wifi - SaferVPN

Тут ви побачите інтерактивну карту, яка відображає відстань та напрямки до розташованих поруч безкоштовних загальнодоступних мереж Wi-Fi.

Але є, де все починає не змінюватись… Постійне розташування вашого місцезнаходження завжди може спричинити деякі проблеми безпеки.  

Небезпеки використання Facebook для підключення до WiFi

Ми повністю усвідомлюємо, що очікування, що люди ніколи не підключатимуться до безкоштовного Wi-Fi лише через ризики, які він несе, не завжди переважує переваги збереження даних під час подорожі. Натомість ми просто заохочуємо користувачів залишатися в безпеці. Якщо ви запитуєте себе як, то ви прийшли в потрібне місце!

Безкоштовний Wi-Fi має ряд питань конфіденційності. Найбільш очевидним є те, що функція Find WiFi вимагає ввімкнути служби локації, які є завжди.

Це створює історію місцезнаходжень, завжди пов’язану з вашим фізичним місцезнаходженням. Це означає, що і ваш телефон, і Facebook регулярно додаватимуть ваше місцезнаходження до журналу активності у Facebook, навіть якщо ви не в додатку.

Хоча самі Facebook заявили, що нічого не зроблять з цією інформацією. Ерік Ценг у Facebook сказав The Verge:

“Дизайн продукту спеціально розроблений таким чином, що як тільки користувач заходить у Facebook, через Facebook Wi-Fi, Facebook потім повертає користувача до маршрутизатора і повністю виходить із картини”, – сказав він. . “Весь трафік веб-перегляду, який ви здійснюєте на Wi-Fi у Facebook після первинної автентифікації та реєстрації, знаходиться повністю поза мережею Facebook. Ми, у Facebook, не бачимо жодного трафіку. Ми не беремо участь у вашому перегляді. “

Хоча це і є добрий знак від Facebook, це не означає, що місцева кав’ярня, до якої ви підключились, забезпечує безпечне з’єднання. Хакери, снупери та всі, хто намагається перехопити вашу особисту інформацію, можуть легко вступити в цю мережу та вкрасти ваші конфіденційні дані.

Рішення: Для захисту даних використовуйте VPN

Безкоштовний, доступний загальнодоступний Wi-Fi для вас так само просто підключити, як і для будь-якого хакера – це означає, що кожен, хто зацікавлений перехопити ваші пакети даних та конфіденційну інформацію, може потрапити в ту саму загальнодоступну мережу та викрасти ваші особисті дані.

І хоча багато хто визнає той факт, що серфінг по відкритому, безкоштовному та / або загальнодоступному Wi-Fi не захищений, багато хто абсолютно не знають, що їхні пристрої можуть насправді автоматично підключатися до цих небезпечних мереж WiFi, навіть не знаючи про них..

Щоб повністю скористатися функцією безкоштовного Wi-Fi у Facebook, а також забезпечити безпечне та надійне підключення до Wi-Fi, навіть якщо ваш пристрій підключається до загальнодоступних мереж, вам потрібно встановити єдине, просте рішення – VPN.

Що таке VPN

Віртуальна приватна мережа або VPN приховує ваш перегляд від сторонніх очей, тому якщо хтось шпигує за вашим трафіком у кав’ярні, вони побачать лише зашифровані дані. Це означає, що вони не бачать ваших особистих даних, даних для входу в систему тощо. Все, що вони бачать, – це невеликі пакети нерозбірливих хитрощів. Візьміть цих хакерів!

Отже, як вибрати VPN для використання?

Перш ніж вибрати VPN та довірити їх своїм деталям перегляду, слід пам’ятати кілька речей. Наприклад, багато безкоштовних VPN будуть претендувати на приховування вашого трафіку, якщо насправді їх політика конфіденційності невловимо дозволяє відстежувати та продавати ваші особисті дані та переглядати інформацію рекламодавцям та іншим стороннім особам. Саме тому Безкоштовно Не безпечно.

Порада: прочитайте тонкий шрифт & політика конфіденційності.

Підтримуйте безпеку Wi-Fi – автоматично

У компанії SaferVPN ми зобов’язані надавати користувачам повну конфіденційність в Інтернеті. Ми пропонуємо просте налаштування та автоматичну конфігурацію для всіх ваших пристроїв та політику конфіденційності, яка гарантує, що ми не ведемо журнали, зберігаємо дані та не відстежуємо дані наших користувачів..

Завдяки автоматичній безпеці Wi-Fi SaferVPN, коли ваш пристрій підключається до незахищеного Wi-Fi, зашифрований канал VPN автоматично активується – навіть якщо ваш телефон у заблокованому режимі та всередині кишені.!

Потім ви можете підключитися до WiFi та переглядати веб-сайти, спокійно знаючи, що вся ваша особиста інформація та конфіденційні дані на 100% захищені.

3 прості кроки до автоматичної безпеки за допомогою функцій безкоштовного Wi-Fi у Facebook

Якщо вам подобається ідея Facebook, що пропонує безкоштовний Wi-Fi – ми повністю згодні! Хоча безкоштовні та загальнодоступні точки доступу до Wi-Fi все ризикують, ми не можемо очікувати, що світ відмовиться від його зручності.  
Натомість ми пропонуємо повністю скористатися безкоштовним Wi-Fi – одночасно захищаючи себе. Вірите чи ні, ви можете зробити і те, і інше!

Все, що потрібно – це 3 простих кроки! Ось як:

 1. Завантажте та встановіть SaferVPN (Якщо у вас ще немає облікового запису, увійдіть із нашою безкоштовною пробною версією).
 2. Запустіть SaferVPN і підключіться до сервера, що знаходиться поруч (або практично проживайте в іншій країні, щоб скористатися гео-обмеженнями!).
 3. Перейдіть на безкоштовний Wi-Fi у Facebook та зареєструйтесь. Це все! Ви можете безпечно підключитися до безкоштовного facebook WiFi з будь-якого місця!

Це все просто! За допомогою VPN ви зможете підключитися до WiFi з повним спокоєм.

Чи є якісь відгуки, пропозиції чи запити щодо функцій? Не соромтеся звертатися до нас та приєднуйтесь до нас у соціальних мережах! Ми хотіли б почути від вас.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map