Повний перелік технічних гігантів, яким можна довіряти – EFF: “Хто повернувся?” Звіт 2015 року

EFF


Нещодавно Фонд електронних прикордонників (EFF) склав свій щорічний звіт наскільки великі технологічні компанії захищають ваші приватні дані від державних запитів. Ми отримали вам повний список тих, хто отримав спину, а також тих, хто просто не обдурить.

Підсумок звіту “Хто має твій спину” за 2015 рік

Зі збільшенням часу, щодня проводяться в Інтернеті, такі гіганти, як Facebook, Google та Apple, знають про вас так багато. Ми довіряємо їм наші фотографії, місця та багато іншої особистої інформації. Тепер ви б не хотіли, щоб ці дані потрапляли в інші руки, чи не так? Тим більше не якщо ви перебуваєте в країні, яка цензурує, контролює та обмежує Інтернет.

Сноуден довів нам, що навіть західні жителі не можуть бути впевнені, що їхні дані будуть захищені від сторонніх очей наших урядів. Звіти та заяви вказують на можливість участі операторів зв’язку у масовому нагляді АНБ.

Щоб допомогти споживачам, Фонд електронних кордонів випускає щорічний звіт під назвою “Хто повернувся?”. Ціль EFF у своєму звіті є двоякою:

 1. Навчання людей, на яких Інтернет-компаніях можна безпечно вести бізнес,

 2. Стимулюючи вищезазначені компанії відстоювати конфіденційність своїх користувачів у судах та демонструючи прозорість у взаємодії з урядами

З цією статтею ми сподіваємось, що ви трохи розсудливіші, яким компаніям можна довіряти. Однак слово обережності: навіть якщо ці компанії роблять все можливе для захисту вашої конфіденційності, ви ніколи не можете бути на 100% впевнені, що це завжди залишиться таким. Завжди дотримуйтесь заходів безпеки, щоб залишатись анонімними в Інтернеті.

Як оцінювали компанії

Для оцінки обстежених технологічних компаній було використано п’ять критеріїв, а саме:

 • Передовий досвід у галузі: Компанії повинні виконати ці 3 критерії, щоб отримати зірку:

  1. Чи вимагає від компанії уряд отримати ордер від судді перед передачею вмісту повідомлень користувачів?
  2. Чи публікує компанія звіт про прозорість, тобто регулярні, корисні дані про те, скільки разів уряди шукали дані користувачів та як часто компанія надала дані користувачів урядам?
  3. Чи публікує компанія керівництво правоохоронних органів, де пояснюється, як вони реагують на вимоги уряду?
 • Розкажіть користувачам про державні запити: Якщо уряд вимагає отримання персональних даних, ці компанії заздалегідь повідомлять своїх користувачів, якщо це не надзвичайна ситуація.

 • Публічно розкрийте політику компанії щодо збереження даних: Щоб отримати зірку в цій категорії, компанія повинна розкрити, як довго вони зберігають дані про своїх користувачів, недоступні для користувачів, наприклад журнали IP-адрес користувачів та видалений вміст. 

 •  Розкрийте кількість разів, коли уряди звертаються за видаленням вмісту або облікових записів користувачів, і як часто компанія виконує їх: Щоб отримати зірку, компанія повинна регулярно розкривати, як часто уряди прагнуть видалити вміст користувачів або призупинити облікові записи користувачів, а також, як часто компанія виконує ці запити..

 • Професійна публічна політика: протидія задньому плані: Зірка присуджується компаніям, які займають публічну позицію проти вимушеного включення навмисних недоліків у безпеці чи інших вимушених зворотних дверей, щоб уряди проскакували в діяльності користувачів.

Підсумки EFF за 2015 рік “Хто повернувся?”

eff-2015-звіт

Набравши повні бали – Adobe, Apple, Credo, Dropbox, Sonic, Wikimedia, WordPress та Yahoo. Ви можете бути впевнені, що вони роблять все можливе, щоб захистити своїх користувачів від запитів власників на дані користувачів.

Настійне слово попередження висловлюється проти WhatsApp та AT&T, найгірших в опитуванні з 1 зіркою. Остерігайтеся того, що ви надсилаєте комусь, оскільки уряди можуть пробувати це. Це дуже хвилює, оскільки люди надсилають дуже чутливі дані та часто приватні повідомлення та фотографії, які не повинні потрапляти в чужі руки.

Заключні думки

Як ми бачимо, деякі веб-сайти та сервіси, які багато хто з нас використовує щодня, загрожують нашій конфіденційності в Інтернеті. Хоча деякі роблять чудову роботу щодо захисту нас в Інтернеті, інші – не.

Таким чином, ми хочемо наголосити на необхідності вживати додаткових заходів проти чужих очей влади не лише під час подорожі до таких цензурних країн, як Росія та Китай, але і в західних країнах, оскільки ми, очевидно, не в безпеці від сторонніх очей наших урядів..

Деякі короткі поради щодо забезпечення конфіденційності:

 • Перша порада дуже проста: дотримуйтесь закону і не робіть підозрілих дій в Інтернеті в першу чергу

 • Обов’язково відредагуйте налаштування конфіденційності соціальних медіа – докладніше про конфіденційність Facebook тут

 • Використовуйте приватний режим свого веб-переглядача, таким чином ваші дії важче відстежувати, і це заважає відстежувати файли cookie

 • Ніколи не використовуйте безкоштовний проксі або VPN, оскільки ціна, яку ви платите, – це ваша конфіденційність

 • Прихойте свою IP-адресу, щоб ефективно стати не відстежуваним в Інтернеті

 • Завжди підключайтесь до Інтернету за допомогою VPN, оскільки він зашифровує ваші дані та запобігає прослуховуванню уряду. Отримайте безкоштовну пробну версію SaferVPN зараз, якщо у вас її вже немає!

>

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map