Як змінити IP-адресу за 30 секунд

Як змінити IP-адресу за 30 секунд


Шукаєте простий спосіб стати анонімним в Інтернеті та отримати необмежений доступ до будь-якого веб-сайту? У нас є рішення! Давайте детально вивчимо, як змінити IP-адресу!

У цьому блозі ви дізнаєтесь про:

IP-адреса – ваш унікальний ідентифікатор в Інтернеті; ви можете вважати це своїм цифровим відбитком пальців. Уряди та постачальники послуг Інтернету (ISP) можуть відстежувати всі ваші онлайн-дії та відслідковувати їх до вас, шукаючи вашу IP-адресу. Навіть ваше приблизне фізичне місцезнаходження може знайти будь-хто або будь-який веб-сайт, якщо він знає вашу IP-адресу. У цьому блозі ми розповімо, як змінити IP-адресу за 30 секунд!

Ось відео про те, як змінити IP-адреси, якщо ви хочете бачити їх у дії!

Пояснення IP-адрес

IP розшифровується як Internet Protocol, який є основою, що регулює діяльність в Інтернеті. Це дозволяє двосторонній зв’язок, присвоюючи унікальні цифрові адреси Інтернет-протоколу кожному пристрою, підключеному до всесвітньої сітки, яку ми називаємо Інтернетом.

IP-адреса складається з двох частин: ідентифікатора мережі (вважайте це своїм кварталом) та ідентифікатора хоста вашого пристрою (подумайте про це як на вашу точну вуличну адресу). Завдяки IP-адресам комп’ютери в усьому світі можуть спілкуватися один з одним. Вони дозволяють постачальникам послуг Інтернету відрізняти ваш пристрій від мільярдів інших, підключених до Інтернету.

По суті, функції IP-адрес полягають у тому, щоб знаходити та ідентифікувати вас в Інтернеті, забезпечуючи, щоб ваш пристрій міг спілкуватися із веб-сайтами чи вмістом, до якого ви хочете отримати доступ.

Змініть мою IP-адресу зараз на SaferVPN

Чому слід змінити IP-адресу

Поки ви випадково переглядаєте Інтернет або спілкуєтесь у соціальних мережах, ви, можливо, не знаєте, хто за вами дивиться. Інтернет-провайдери можуть відстежувати всі ваші онлайн-дії – і ще гірше, як ми бачили з деякими інтернет-провайдерами США, вони можуть контролювати ваші дані для рекламних цілей без вашої згоди. Як заявляє Фонд “Електронні межі”, уряди навіть мають записи щодо використання IP-адрес як фундаменту для законних набігів на будинки людей!

Ось ще кілька причин, чому слід змінити IP-адресу:

 • Зберігайте свої дані від урядових урядів
  Уряди всього світу відстежують використання своїх громадян Інтернетом, щоб відстежувати їх. Протягом останніх декількох років в новинах було багато експозицій про те, як такі агенції, як американська АНБ та британська GCHQ шпигували за людьми по всьому світу. Ви можете запобігти відстеженню в Інтернеті, приховуючи вашу IP-адресу обмежує можливість уряду перебирати ваші особисті дані.
 • Анонімність та конфіденційність
  Із прихованою IP-адресою не можна відстежувати ваше місцезнаходження, і ніхто не зможе побачити, що ви були в Інтернеті – все тому, що вони не можуть пов’язати вашу діяльність з вами!
 • Розблокувати веб-сайти
  Веб-сайти використовують вашу IP-адресу для визначення вашого місцезнаходження, дозволяючи їм обмежувати вміст, якщо ви займаєтесь серфінгом із країни, де їхні послуги недоступні. Просто змінивши свою IP-адресу на країну, до вмісту якої ви хочете отримати доступ, ви можете подолати гео обмеження та передати всі фільми, шоу, спорт та музику так само, як ніби ви там були! 

Як змінити IP-адресу за 30 секунд

Без VPN, будь-хто може бачити ваше місцезнаходження та ваші особисті дані.
З VPN, ви можете змінити IP-адресу, і ніхто не може проскочити ваші дані, і ви можете отримати доступ до будь-якого веб-сайту з обмеженим географічним обмеженням.

Чому б не просто використовувати проксі?
Багато людей використовують проксі, щоб отримати доступ до сайтів з обмеженим доступом, не усвідомлюючи, що вони все ще мають однакову IP-адресу, і їхня онлайн-діяльність все ще повністю простежується. Ви навіть надаєте потенційно нечесним проксі-операторам необмежений доступ до всієї інформації, яку ви передаєте через їх сервери! Ось чому для безпеки та анонімності ми рекомендуємо VPN, а не проксі.

Інші переваги використання VPN, про які ми раніше обговорювали в блозі SaferVPN, включають:

 • Пошук економії на рейсах під час пошуку авіаквитків в Інтернеті
 • Економте під час покупки в Інтернеті цифрових товарів від Amazon, Microsoft, iTunes, Adobe тощо.
 • Телефонуйте безкоштовно на всі мобільні телефони та стаціонарні телефони США та Канади з будь-якої точки світу
 • Не дозволяйте іншим на загальнодоступних точках доступу до Wi-Fi бачити (та потенційно красти) ваші дані
 • Шифруйте свої дані – не допускайте хакерів та снайперів до крадіжки вашої особистої та фінансової інформації

Як змінити IP-адресу за допомогою SaferVPN

Змінити IP-адресу надзвичайно просто. Це просто один момент з SaferVPN!

Як змінити IP-адреси:
Все, що потрібно для початку – це зареєструвати безкоштовну пробну версію SaferVPN, завантажити наш додаток на будь-який пристрій, встановити його, і ви готові розпочати роботу!
Підключіться до одного з наших серверів. Це воно!

Перегляньте наше швидке відео і переконайтеся, як змінити IP-адресу:

Якщо ви хочете подвійно перевірити, перейдіть на сайт whatismyipaddress.com і переконайтеся самі – спробуйте як до, так і після зміни IP-адреси. Ви побачите, що вона помічає зміни у вашому місцезнаходження.

Як змінити IP-адресу за допомогою VPN

Завантажте SaferVPN, щоб отримати безпеку, свободу та анонімність в Інтернеті одним клацанням миші! Доступно для Windows, Mac, iOS, Android, Chrome тощо – спробуйте зараз безкоштовно! Не забудьте зв’язатися з нами в соціальних мережах або зв’яжіться з нами 24/7 за адресою [email protected]

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map