Як приховати історію перегляду від свого провайдера

Сховати історію перегляду від ISP SaferVPN


Читайте далі, щоб дізнатися, як саме запобігти постачальникам Інтернет-послуг відстежувати кожен ваш рух в Інтернеті та продавати ваші особисті дані!

Зараз в Інтернеті дуже багато шумів про недавнє скасування правил конфіденційності FCC. Це прямий результат простого факту, що зараз Інтернет-провайдери мають повний дозвіл на збирання та продаж ваших особистих даних … та майже все інше щодо вашої онлайн-діяльності – без вашого дозволу.

Тепер, коли Інтернет-провайдери можуть продавати вашу історію веб-пошуку та особисті дані, ви можете дізнатися, як приховати свою діяльність в Інтернеті.

Ми зібрали все, що вам потрібно знати як заблокувати відстеження провайдера та приховати історію перегляду від провайдера!

Про правило конфіденційності мережі Інтернет FCC

У жовтні 2016 року Федеральна комісія з питань комунікацій (FCC) застосувала правила нейтралітету інтелектуальної мережі, прийнявши правило про конфіденційність широкосмугового зв’язку, яке обмежувало б доступ американських постачальників Інтернету до доступу, зберігання та продажу вашої особистої інформації.

На жаль, Конгрес нас розпродав, оскільки це правило було швидко скасовано, що дозволило постачальникам послуг Інтернету (ISP) можливість вільно продавати ваші дані та особисту інформацію найвищому учаснику торгів.

Тепер ваш Інтернет-провайдер може продавати інформацію про ваш трафік, навіть не ввічливо запитуючи дозволу.

Що таке провайдер і які дані можуть збирати?

Інтернет-провайдери (ISP) – це компанії, які надають доступ до Інтернету, володіючи необмеженою потужністю видобутку даних над вашою особистою інформацією, відстежуючи кожен ваш рух в Інтернеті. Вони знають кожен веб-сайт, який ви відвідуєте, в які години ви працюєте та з якого місця та навіть який пристрій ви використовуєте. Вони бачать більше ніж кілька веб-сайтів, які ви часто відвідуєте, але можуть бачити 100% всього незашифрованого інтернет-трафіку.

Після того, як Конгрес скасував наші раніше встановлені правила конфіденційності, зараз Інтернет-провайдери мають необмежений потенціал продавати та зберігати всю цю інформацію рекламодавцям для того, щоб:

 • Вставте націлені оголошення на основі історії перегляду.
 • Потенційно поширюйте особисті дані, такі як: ім’я, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти, дані про оплату, коди безпеки та історія обслуговування.
 • Використовуйте “Явні довірені проксі”, щоб стерти та потенційно поставити під загрозу зашифровані пакети інформації.
 • Попередньо встановіть шпигунські програми на свої пристрої.
 • Введіть печиво для невизначення відстеження.

Якщо ви думаєте, що це трохи інвазивно, ми згодні!

Вони не тільки мають можливість поширювати цю інформацію, але й Провайдерам більше не доводиться навіть розповідати клієнтам, що саме вони збирають чи як вони користуються ним або діляться ним. Ця інформація може бути вільно продана без згоди клієнтів.

Тривожно, вони навіть не зобов’язані вживати «розумних» заходів для захисту інформації клієнтів від несанкціонованого доступу, тобто ваш Інтернет-провайдер не несе відповідальності, якщо хтось зламає їхню базу даних.

“Без цих правил Інтернет-провайдери зможуть контролювати, збирати та зберігати майже все, що ви робите в Інтернеті, і продавати цю інформацію рекламодавцям та компаніям, що займаються інформаційними технологіями, – і використовувати її для створення майже повного профілю вашої онлайн-діяльності”, – сказав Еван Грір боротьби за майбутнє.

Чи можете ви обрати свого провайдера?

Кожен Інтернет-провайдер працюватиме відповідно до своєї моральної стрілки, тобто якщо ваш місцевий Інтернет-провайдер вирішить використовувати кожен із цих інвазивних заходів та використовувати особисту інформацію свого клієнта, це залежить від них..

Ми радимо спробувати знайти Інтернет-провайдера, який візьме вашу конфіденційність у свої руки та поважатиме вашу особисту інформацію. Ось перелік їх.

На жаль, вибір улюбленого провайдера може бути не таким простим, оскільки багато людей не мають вибору залежно від місця розташування.

Якщо це стосується вас, не хвилюйтеся. У нас є все, що вам потрібно знати, щоб ви могли дізнатися, як приховати історію перегляду від Інтернет-провайдера та заблокувати відстеження провайдера.

Як приховати історію перегляду від Інтернет-провайдера

Ми зібрали топ-3 варіанти, які ви можете використовувати, щоб приховати історію перегляду в Інтернет-провайдера.

Використовуйте HTTPS скрізь:

На панелі пошуку деякі сайти мають HTTP, а інші – HTTPS. Кожен веб-сайт, який ви відвідуєте, повинен супроводжуватися символом замкнутого замка та словом “Безпечно” зліва від HTTPS. Фундація Electronic Frontier пропонує HTTPS Everywhere, розширення для браузера, яке шифрує вашу інформацію та блокує відстеження провайдера..

Підключившись до HTTP-сайтів, HTTPS Everywhere змушує сайт шифрувати ваші дані, якщо веб-сайт підтримує HTTPS.

Хоча це захищає вміст вашої інформації, ваш Інтернет-провайдер все ще може бачити кожен із відвідуваних вами сайтів. Наприклад, ваш Інтернет-провайдер може бачити, що ви відвідали Facebook, але він не може бачити ваш канал, поки ви там.

Пам’ятай: Приватний або анонімний режим вашого веб-переглядача НЕ перешкоджає провайдерам контролювати вашу Інтернет-активність.

Використовувати Tor:

Якщо ви хочете зберегти всю інформацію перегляду та приховати блокування відстеження провайдера, Tor – це абсолютно безпечний метод. Браузер Tor шифрує ваш трафік і ефективно запобігає провайдерам Інтернет-послуг та будь-кому іншому відстежувати вашу діяльність в Інтернеті шляхом випрямлення вашого трафіку через низку віртуальних тунелів.

Недоліки порівняно з VPN:

Веб-переглядач пропонує повну анонімність, що дозволяє користувачам навіть дивитися в темній мережі, але багато користувачів вважають, що Tor трохи складніший і менш зручний, ніж VPN, з наступних причин:

 • VPN шифрує весь переданий трафік, тоді як Tor захищає лише інформацію, яку ви надсилаєте через браузер Tor. Будь-який інший пристрій чи додаток не буде анонімовано.
 • Tor не сумісний із веб-сайтами, на яких працює захисне програмне забезпечення Cloud Flare, якими користується більшість веб-сайтів у мережі. 
 • Майже щоразу, коли ви вводите новий домен, вам доведеться вводити кепчу безпеки, щоб довести, що ви людина, завдання, яке стає все більше дратує, чим більше ви переглядаєте..
 • Урядові установи, як АНБ, вкрай підозріло ставляться до тих, хто використовує Тор, навіть коли ваші наміри чесні.
 • Ви можете помітити зниження швидкості в Інтернеті залежно від маршруту трафіку в Tor.

Використовуйте платну віртуальну приватну мережу:

Віртуальна приватна мережа (VPN) дозволяє вам практично змінювати IP-адреси та надсилати вашу інформацію через зашифрований тунель, що дозволяє вам анонімно переглядати та маскувати ваші онлайн-дії.

Хоча існують безкоштовні VPN, ви ніколи не повинні довіряти безкоштовній службі (або нереально дешевій), щоб дбати про вашу конфіденційність або захищати вашу особисту інформацію. Ці послуги “занадто хороші, щоб бути правдивими”, як правило.  

Хороший VPN обіцяє не реєструвати ваш трафік чи IP-адресу, пропонуватиме сильне, сучасне шифрування, додаткові елементи, такі як перемикач вбивств через Інтернет, автоматична безпека Wi-Fi та фактично охоче подає клопотання про загальну безпеку та свободи Інтернету у всьому світі. 

На відміну від користувачів Tor, які ризикують зробити себе підозрілою ціллю для властей чи провайдерів, які можуть почати цікавитись, чому ви використовуєте засіб, пов’язаний із темною павутиною, VPN просто шифрує весь інтернет-трафік і здійснює маршрутизацію через різні сервери . Крім того, ваш Інтернет-провайдер не може бачити трафік вашого веб-переглядача, будь-який вміст, що передається через Інтернет, або вводити цільову рекламу, що дозволяє приховати історію перегляду від Інтернет-провайдера.. 

Перевірте свій статус:

Щойно ви вибрали бажаний метод анонімності, вам слід скористатись хвилиною, щоб переконатися, що ваша інформація справді захищена. Це можна зробити, використовуючи  IPLeak.net і Тест на герметичність DNS щоб перевірити, чи передається будь-яка ваша інформація.

Що ви можете зробити, щоб захистити свою конфіденційність в Інтернеті

Той факт, що Інтернет-провайдери не несуть відповідальності за “розумний” захист вашої особистої інформації, справедливо сказати, що шифрування ваших даних важливіше, ніж будь-коли раніше.

Щоб дізнатися, як можна допомогти у боротьбі за цифрову конфіденційність, перегляньте Фонд електронних кордонів та повідомте обраним чиновникам, що ви думаєте про правила FCC та зусилля Конгресу щодо їх скасування..  

Якщо ви хочете негайно почати захищати свою конфіденційність в Інтернеті, завантажте будь-яку з наших надійно захищених VPN-програм і почніть веб-перегляд із шифруванням на рівні банку та анонімною IP-адресою вже сьогодні.

Ми сподіваємось, що цей блог допоможе вам досягти повної конфіденційності, яку ви заслуговуєте в Інтернеті. Чи є якісь відгуки, пропозиції чи запити щодо функцій? Не соромтеся звертатися до нас та приєднуйтесь до нас у соціальних мережах! Ми хотіли б почути від вас.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map