15 причин, яким вам потрібен анонімний VPN

анонімний vpn реклама з людиною, що покриває обличчя планшетами та ноутбуками в хмарах


Анонімність VPN ніколи не була важливішою, ніж сьогодні. Незалежно від того, чи це кіберзлочинність, державний моніторинг чи заблокований від Netflix, який підтримує вас вночі, VPN може забезпечити спокій кожному бажаючому користувачеві Інтернету.

Люди, які підписалися на анонімні VPN, можуть захистити себе від найгіршого веб-сайту – одночасно насолоджуючись найкращим, що може запропонувати. Ось топ-15 причин, чому ви повинні розглянути можливість отримання анонімного VPN сьогодні!

1. Запобігання відстеженню уряду

Уряди всього світу відстежують, що їхні громадяни роблять в Інтернеті. У таких країнах, як Росія, Туреччина чи Іран, це явно. Але навіть у деяких західних країнах уряд має можливість збирати інформацію про те, що ви робите в Інтернеті, які сайти ви відвідуєте та які повідомлення ви надсилаєте та отримуєте. Ця інформація часто збирається постачальниками послуг Інтернету (ISP) і може вимагати їх, якщо вони поширюються на службі чиновників – в деяких випадках навіть без вашого відома.

Найсвіжіший звіт Freedom House в мережі Freedom House показав, що в 2017 році свобода Інтернету в усьому світі зменшилася вже сьомий рік поспіль. Шокуюче, що половина країн, що оцінюються у звіті, відчули зменшення свободи в Інтернеті.

Анонімний VPN дозволяє переглядати Інтернет зашифрованим підключенням, що дозволяє зберігати повну конфіденційність та заважає таким державним організаціям, як АНБ відстежувати кожен ваш крок. Незалежно від того, чи ви політичний дисидент, чи просто хтось, кому не подобається, що уряд дивиться через ваше плече, анонімне VPN збереже ваш Інтернет зашифрованим та приватним.

2. Не допускайте, щоб ваш провайдер відстежував вас

Можливо, ви хочете зберегти приватну історію Інтернету та пошуки Google. На жаль, навіть якщо ви налаштували в обліковому записі свого веб-переглядача чи пошукової системи не фіксувати веб-пошукові запити, це не заважає вашому Інтернет-провайдеру записувати те, що ви робите. Цю інформацію уряд може винести в суд або навіть продати рекламодавцям, щоб маніпулювати вами на придбання речей.

Ми не звинувачуємо вас, якщо ви не хочете, щоб хтось стежив за вашими пошуками в Google. Якщо вам не подобається ідея, що хтось ще має доступ до цієї інформації, ми не звинувачуємо вас. На щастя, ви можете використовувати анонімний VPN для маршрутизації своєї активності в Інтернеті через віддалений сторонній сервер, приховати свої IP-адреси, приховати свою пошукову діяльність та зробити свій трафік абсолютно анонімним.

Спробуйте SaferVPN безкоштовно!

3. Економте тисячі доларів на рейсах та прокаті автомобілів

Таємна таємниця, що авіакомпанії та компанії, які орендують автомобіль, стягують із клієнтів різні ціни залежно від IP-адреси, яку вони використовують для придбання своїх квитків. Як ви можете прочитати на нашому блозі, за допомогою анонімного VPN ви можете переключити свою IP-адресу в інше міжнародне місце та отримати абсолютно нові ціни на квитки – іноді на сотні доларів дешевше. Ми навіть знайшли заощадження в розмірі понад 600 доларів на оренді автомобілів, коли ми самі спробували це.

Математика досить проста – це набагато менше, ніж дворічна підписка на службу VPN, наприклад SaferVPN.

Використання анонімного VPN дозволяє змінити свою IP-адресу, щоб знайти заощадження СТОРІН ДОЛАРІВ. Клацніть, щоб твіт

4. Захистіть себе на загальнодоступному Wi-Fi

Якщо ви професіонал у дорозі, ви, ймовірно, постійно користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi – наприклад, у кафе, готелях, аеропортах чи місцевих точках міста. Громадський Wi-Fi впевнений, що це зручно, але він також часто є незахищеним. Хоча ви, можливо, використовуєте ці з’єднання для щоденного веб-перегляду, недоброзичливі персонажі, які ховаються навколо вас, можуть використовувати просту техніку для сканування ваших комунікацій, викрадення ваших приватних паролів у соціальних мережах або викрадення даних банківської або кредитної картки.

Підключившись до Інтернету через VPN, все, що ви робите в Інтернеті, повністю зашифроване і відоме лише вам, незалежно від мережі, через яку ви підключаєтесь..

5. Захистіть себе підробкою загальнодоступного Wi-Fi

Сьогодні це не просто законний публічний Wi-Fi. Зараз хакери створюють мережі “злі близнюки” з іменами, яких ви очікуєте в місцях, де ви б не розраховували їх знайти. Наприклад, якщо ви налаштовуєте магазин в кафе-барі, ви можете не замислюватися над тим, як підключитися до мережі «Кав’ярня Wi-Fi», яка з’являється на вашому телефоні. Але якщо у вас невдалий день, ця мережа може бути власником кіберзлочинця, який зараз контролює ваше веб-з’єднання – не знаючи.

Звичайно, якщо ви використовуєте VPN, все, що ви робите в Інтернеті, проходить через захищене зашифроване “тунельне” з’єднання – це означає, що всі самоврядні кіберзлочинці в куточку кафе бачать – це gobbledygook.

6. Захистіть свою безпеку в Інтернеті

Крадіжка особи – одна з найпоширеніших та найзапекліших злочинів в Інтернеті. Стратегія Javelin нещодавно встановила, що майже 7 відсотків споживачів стали жертвами шахрайства з посвідченням особи в 2017 році. втричі в минулому році. Жертви покупок облікового запису втратили в середньому цілих 290 доларів з власної кишені, щоб вирішити ці хаки.

Сьогодні в небезпеці не лише люди. Підприємства – особливо менші – все більше ризикують порушенням даних та кіберзлочинністю. Наслідки у корпоративному масштабі можуть бути навіть більшими, ніж коли це відбувається лише з вашою людиною.

На щастя, анонімно перегляд за допомогою шифрування VPN на рівні банку дозволяє приховати все, що ви надсилаєте та робите в Інтернеті. Ваша кредитна картка та банківські реквізити, приватна інформація, електронні листи, особисті обміни та навіть цінна корпоративна інформація будуть безпечними завдяки анонімному VPN.

7. Бережіть дзвінки VOIP в безпеці

Багато людей скасували свої традиційні телефонні плани на користь безкоштовних або дешевих послуг зв’язку VOIP (голосовий зв’язок через IP). На жаль, багато з цих платформ не настільки безпечні, як ви думали. Якщо ви є ціллю кібератаки, ваша служба може бути заблокована, метадані можуть збиратися, а ваші голосові повідомлення можуть отримувати незнайомці. Кваліфіковані хакери можуть навіть увірватися у ваші активні розмови та слухати – без вашого відома.

Підсумок: Якщо ви хочете використовувати свою улюблену послугу VOIP з тим самим почуттям безпеки, яке ви звикли на старому стаціонарному або мобільному телефоні, вам потрібно буде запустити підключення через VPN, який забезпечує кінцевий результат шифрування.

8. Не дозволяйте рекламодавцям орієнтуватися на вас

Можливо, ви помітили, наскільки оголошення, які ви бачите в Інтернеті, відповідають тому, що вас цікавить. Компанії можуть надати такі види націленої реклами, крім іншого, відстежуючи вашу активність в Інтернеті та прив’язуючи її до своєї IP-адреси.

Анонімний VPN дозволить вам переглядати Інтернет, не бомбардуючись моторошними відповідними рекламними оголошеннями. Зберігаючи вашу справжню IP-адресу анонімною та прихованою, рекламодавцям буде набагато складніше маніпулювати вами, роблячи покупки чи впливати на вашу думку.

9. Розблокуйте веб-сайти, фільми, телешоу та музику

Ви, мабуть, уже знаєте це, якщо ви коли-небудь намагалися дивитися Netflix у відпустці, але деякі найкращі потокові фільми та музичні послуги блокуються в міжнародних місцях через гео-обмеження. Якщо коротко, ці служби блокують доступ, визначаючи географічне розташування вашої IP-адреси.

Але за допомогою анонімного VPN можна розблокувати веб-сайти, обійти ці обмеження та отримати необмежений доступ до розваг – незалежно від того, ви подорожуєте, виїжджаєте за кордон або просто любителю розваг іншої країни. Дізнайтеся більше, переглянувши наш Остаточний посібник з розблокування потокових веб-сайтів!

10. Розблокуйте соціальні мережі, додатки та ігри

Ми живемо у світі, який намагається нас обмежити. Соціальні медіа та онлайн-ігри зазвичай блокуються шкільними брандмауерами та певними режимами цензури уряду. 98 відсотків шкіл блокують або фільтрують онлайн-вміст якимось чином. 36 відсотків роботодавців блокують соціальних медіа для працівників. Крім того, гарячі дати випуску нових ігор часто розставляються в різних країнах без пояснень.

Анонімний VPN допомагає вам обійти ці обмеження, дозволяючи розблокувати веб-сайти та ігри та ухилитися від цензури країни – тим самим дозволяючи насолоджуватися кращими мережами та програмами соціальних мереж в Інтернеті. І на відміну від безкоштовного проксі-анонімності, високоякісний VPN, як SaferVPN, надає вам надшвидке з’єднання без конкуренції за пропускну здатність, без обмеження швидкості та 99 відсотків часу на час.

11. Захистіть себе від обмежених даних

Чи знаєте ви, що трохи більше одного з п’яти американців – це користувачі Інтернету лише для смартфонів, це означає, що вони не мають традиційного домашнього широкосмугового обслуговування? На жаль, це дивно загрожує безпеці Інтернету: особи, обмежені обмеженням даних, мали меншу ймовірність завантаження та встановлення оновлень програмного забезпечення, що призводить до серйозних порушень безпеки, про які вони шкодують пізніше.

Радимо постійно оновлювати всі ваші програми та операційні системи. Але ми також розуміємо, що обмеження даних – це факт життя, і якщо ваш обсяг даних низький, ваше бажання оновити все також може бути порівняно низьким. За допомогою анонімного VPN ви можете зручно переглядати Інтернет за допомогою захищеного зашифрованого з’єднання, навіть якщо ви трохи затягнулись у завантаженні цих великих файлів оновлення.

Більше того, ви можете перенести пристрій з підтримкою VPN на улюблену загальну точку доступу Wi-Fi та отримати всі необхідні оновлення там – увесь час знаючи, що ваш веб-перегляд повністю анонімний та зашифрований.

12. Економте гроші на передплаті та послугах програмного забезпечення

Більшість людей цього не знає, але багато програмних пакетів та сервісів, таких як Microsoft Office та Adobe CC, можна придбати за значно менше, залежно від міжнародного місцезнаходження покупця. У США цінова дискримінація може змінюватись у різних штатах: нещодавно TechScience.org виявив, що ціни на послуги Інтернет-репетиторів Princeton Review в Інтернеті варіювались на сотні доларів на регіональній основі..

Анонімний VPN на зразок SaferVPN дозволяє вам змінити свою IP-адресу, фактично роблячи вигляд, що ви перебуваєте в якійсь іншій частині світу. Залежно від пакета та місця, яке ви вибрали, ви можете виявити, що розкішний програмний пакет, на який ви заглядали, раптом став доступний набагато дешевше, ніж ви очікували.

13. Економте гроші на потокових носіях

Послуги трансляції засобів масової інформації можуть також відрізняти ціни за всі країни. Наприклад, Apple Music можна придбати на 80 відсотків дешевше з певних міжнародних ринків, що розвиваються. Багато послуг спортивного потоку також дешевші або навіть безкоштовні в різних країнах. (Про це ми часто публікуємо у своєму блозі, тому слідкуйте за цим місцем для останніх оновлень та підказок, які ми знайшли.)

Використання анонімного VPN дозволяє замаскувати фактичне географічне місцезнаходження та насолоджуватися найкращими потоковими підписками за найкращими цінами. Ви можете сидіти на Манхеттені, але купувати поточну підписку з країни, що розвивається – і ніхто не стане мудрішим.

14. Припинення пропускної здатності

Увімкнення пропускної здатності – це коли ваш Інтернет-провайдер вирішив припинити підключення до Інтернету, оскільки вирішив, що ви використовуєте занадто багато даних відразу. Можливо, трансляція фільмів у форматі HD забирає занадто багато плати за їхні сервери, а обмеження пропускної здатності для них дешевше, ніж оновлення власної потужності. А може, враховуючи припинення нейтралітету в США, вони не люблять що ви дивитесь в Інтернеті і не хочете давати вам це без бою.

У будь-якому випадку зменшення пропускної здатності просто неможливо, коли ви використовуєте анонімний VPN. Коли ви шифруєте все, що ви робите в Інтернеті, ваш Інтернет-провайдер не зможе приймати рішення про вашу пропускну здатність на основі веб-сайтів чи служб, з якими ви підключаєтесь..

15. Насолоджуйтесь нашою політикою без реєстрації

Цей простий. Деякі VPN, особливо безкоштовні, записують те, що роблять їх клієнти в Інтернеті, використовуючи їх сервіс. Потім вони продають його учасникам, що пропонують найвищі торги, або пропонують урядам на запит.

Ми не робимо Це не наша справа.

Отримайте анонімний VPN зараз

Мати анонімний VPN у сьогоднішньому світі так само важливо, як заблокувати двері вночі або закрити вікна під час шторму. Це може означати різницю між втратою вашої приватної інформації стороннім людям в Інтернеті і надійним сном, знаючи, що ваші особисті комунікації та історія веб-пошуку захищені. Це означає мати свободу доступу до Інтернету без довільних обмежень, незалежно від того, хто ви є і де перебуваєте у світі.

Підписавшись на такий VPN, як SaferVPN, ви можете розблокувати веб-сайти, приховати свою IP-адресу та отримати доступ до всіх цих дивовижних переваг з будь-якої точки Землі. Якщо у вас ще немає SaferVPN, отримайте підписку вже сьогодні. (Ми пропонуємо 30-денну гарантію повернення грошей – так що вам нічого втрачати!) Або скористайтеся нашою анонімною безкоштовною пробною версією VPN та спробуйте SaferVPN безкоштовно!

У вас є додаткові запитання про те, як працює VPN? Не забудьте зв’язатися з нами у Facebook, Twitter та Instagram або надішліть нам електронний лист на [email protected] Ми тут для вас 24/7.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map