Viskas, ką reikia žinoti apie „Equifax“ sukčiavimo įspėjimą

Įspėjimas apie „Equifax“ sukčiavimąĮspėjimas apie „Equifax“ sukčiavimą: čia yra viskas, ką reikia žinoti apie naujausią kibernetinio saugumo krizę.


Ketvirtadienį pasaulis stebėjo, kaip „Equifax“ perspėjimas apie sukčiavimą pasirodė internete. Kreditinių kortelių įmonė paskelbė atradusi reikšmingą duomenų pažeidimą, turėjusį įtakos net daugelio asmenų tapatybei ir asmens duomenims 143 milijonai vartotojų JAV.

Dėl pažeidimo buvę asmeniškai identifikuojami duomenys, tokie kaip socialinio draudimo numeriai, masiniam „Equifax“ nulaužė didžiausią susirūpinimą. Šio pažeidimo apimtis turės įtakos mažiausiai 44% visų Amerikos gyventojų.

Pakalbėkime apie viską, ką turėjo pasakyti „Equifax“, ginčus dėl krizės ir ką tai reiškia nukentėjusiems.

Kas yra Equifax?

„Equifax“ yra pasaulinė informacijos sprendimų įmonė, kuri naudoja asmens duomenis kredito balams apskaičiuoti. Būdama viena iš trijų pagrindinių JAV organizacijų, „Equifax“ turi 143 milijonų vartotojų privačią informaciją. Tai apima beveik pusę kiekvieno amerikiečio suaugusiųjų asmeninių ir finansinių duomenų.

Kas yra „Equifax“ sukčiavimo įspėjimas?

Rugsėjo 7 d., Ketvirtadienį, „Equifax“ paskelbė visuomenei, kad įsilaužėliai bendrovės duomenis pasiekė jau gegužės viduryje. Daugiausia aukų yra JAV, tačiau kai kurios gyvena Jungtinėje Karalystėje ir Kanadoje.

informacija, prie kurios prieina įsilaužėliai, apima:

 • Vardai
 • Socialinės apsaugos numeriai
 • Gimimo datos
 • Adresai
 • Vairuotojo pažymėjimo numeriai
 • Maždaug 209 000 kredito kortelių numerių
 • 182 000 „Equifax“ ginčų dokumentų (skundai, kuriuose pateikiami asmens tapatybės duomenys)

Kol kas nėra informacijos apie tai, ar nukentėjo ir „Equifax“ rangovai..

Vis dar neaišku, kas yra pažeidimo priežastis, ir „Equifax“ neatskleidė jokios informacijos, išskyrus tai, kad teisėsauga vis dar dirba šioje byloje. Tačiau atrodo, kad į įsilaužimą įtraukti „Equifax“ ginčų dokumentai rodo, kad įsilaužėliai galėjo prieiti prie duomenų naudodamiesi klientų pateikimo tarnyba ar pan..  

„Equifax“ savarankiškas „Atsiprašymas“: Rickas Smithas, „Equifax“ pirmininkas ir generalinis direktorius:

Kas nutiks paveiktiems?

Vienas įspūdingiausių „Equifax“ perspėjimo apie sukčiavimą aspektų kyla iš to, kad iš paviešintos informacijos asmens socialinio draudimo numeriai gali būti patys žalingiausi..

Šis skaičius niekada nesikeičia ir turėdamas tai reiškia, kad jį galima naudoti, parduoti ir vėl perparduoti juodojoje rinkoje, darant prielaidą, kad duomenis pavogė nusikaltėliai, o ne tauta. Dėl šios priežasties nukentėję asmenys daugelį metų jaus šio pažeidimo poveikį.

Įspėjimas apie „Equifax“ sukčiavimą Ginčai

Be akivaizdaus visuomenės neigiamo įvykio, dar yra keletas papildomų ginčų dėl „Equifax“ ginčo..  

Štai keli, laisvai keičiantys iš blogo į blogiau:

 • Atsitiktiniai sveikinimai
  Nors daugelis tik girdėjo naujienas, milijonai žmonių pagalbos kreipėsi į svetainę ir telefono linijas. Deja, „Equifax“ pokalbių programos linksmai palinkėjo pašėlusiems žmonėms „laimingo penktadienio“ su (dabar ištrinta) žinute, sukėlusia klientų pasipiktinimą..
 • Neįmanomos telefono linijos
  Jei norite susisiekti su „Equifax“ telefonu, gali kilti šiek tiek problemų. Deja, jų skambučių centrui beveik neįmanoma patekti, jis neveikia visą parą, kad galėtų ištverti žmonių audrą, bandantį sugriebti jų tapatybės krizę, o aptarnavimo linijoje gali nebūti faktinių darbuotojų (žmonės turi pranešti skambučių centrai, kurie faktiškai nėra „Equifax“ dalis).  
 • Smulki spausdinimo informacija
  Vienas pasibaisėtinų „Equifax“ žingsnių buvo jų bandymas nenoromis sulaukti aukų netenka jų teisės kreiptis į teismą jei jie užsirašytų į įmonės siūlomą nemokamą kredito stebėjimą. Laimei, vartotojai rado puikų atspaudą, paslėptą išlygoje ir paslėptą socialinėje žiniasklaidoje, reikalaudami jį pašalinti.
 • Skelbimų vėlavimas
  Vienas iš klausimų, kuriuos galbūt jau uždavėte sau, yra toks: „Jei įsilaužimas buvo atrastas liepos 29 d., Kodėl mes tik dabar apie tai sužinojome?“ Bendrovė atsisakė komentuoti vėlavimą.
  Viena įdomi teorija? Tai, kad iškart po to, kai buvo nustatytas pažeidimas, Richardas Smithas, „Equifax“ generalinis direktorius, buvo paskelbtas vienu iš „2017 m. Žaviausių Atlanto vadovų“ ir buvo pagerbtas 2017 m. Rugpjūčio 24 d. Iškilmingoje šventėje. Atrodo, kad jis galbūt norėjo palaukti, kol praneš pažeidimas, kol negavo garbės.
 • Vykdomosios akcijos
  „Bloomberg News“ pranešė, kad trys aukštesnieji įmonės darbuotojai, įskaitant vyriausiąjį finansininką Johną Gamble’ą, dienų, po atradimo, pardavė 1,8 mln. USD vertės akcijų. Tačiau „Equifax“ neigė, kad aukščiausi vadovai žinojo apie įsilaužimą ir „nežinojo, kad tuo metu įvyko įsibrovimas“.

Bendrovei, turinčiai tokią didelę vertingų asmeninių duomenų dalį ir net parduodančiai asmens saugumo ir tapatybės vagysčių gynimo produktus, neaišku, kaip „Equifax“ atgaus bet kokių būsimų klientų pasitikėjimą..

„Tai akivaizdžiai nuviliantis įvykis mūsų įmonei ir turintis mintyje, kas mes esame ir ką mes darome. Atsiprašau vartotojų ir mūsų verslo klientų už tai sukeliantį nerimą ir nusivylimą “, – pranešime teigė„ Equifax “valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Richardas Smithas. „Mes didžiuojamės būdami duomenų tvarkymo ir apsaugos lyderiu.“

Kaip aš galiu sužinoti, ar mane paveikė „Equifax“ ginčas?

Katė išėjo iš maišo. Vienintelis dalykas, kurį vartotojai gali padaryti, yra patikrinti, ar jis buvo paveiktas asmeniškai, ar ne.

Nors telefono linijos atrodo gana nenaudingos, „Equifax“ siūlo svetainę „www.equifaxsecurity2017.com“, kurioje galite patikrinti, ar nepažeisti jūsų duomenys.

Šiuo metu svetainėje nėra daug informacijos apie kaip jūs buvote paveiktas, bet tai jums parodo, jei ne:

Įspėjimas apie Equifax sukčiavimą - nepaveiktas

Vis dėlto atrodo, kad svetainė atsitiktinai keistų atsakymus. „Techcrunch“ įdomiai leido laiką įvesti atsitiktinius vardus ir skaičius į sistemą, norėdama sužinoti, kad pažeidimas paveikė ir tuos įsivaizduojamus žmones. Visai neskamba kaip tikras tikrintojas, daro?

Daugelis vartotojų yra įsitikinę, kad „Equifax“ įspėjimo apie sukčiavimą svetainė gali būti skirta ne tik vartotojų apsaugai, bet ir priversti juos prisijungti prie „TrustID“ produkto..

„Equifax“ nemokamo kredito stebėjimas

„Equifax“ siūlo vienišas nemokamo kredito stebėjimo ir tapatybės vagystės draudimo metus. Nors pasiūlymas atrodo tikras, aukų ilgai laukti nereikėjo, kai nuspręsta pasirinkti paslaugą. Kai priimsite nemokamus kredito stebėsenos metus, galite nusivilti sužinoję, kad tuo pat metu atsisakėte teisės kreiptis į teismą su įmone (skaitykite aukščiau, jei praleidote). Slaptas judesys, Equifax.

Taip pat atminkime, kad socialinio draudimo numeriai yra amžinai ir vieneri metai nedaro daug pagal didžiąją dalykų schemą..

Taigi, kas dabar?

Šiuo metu galite jaustis šiek tiek beviltiškai, todėl pateikiame keletą saugos priemonių, kurių turėtumėte imtis per ateinančias dienas (ar metus):

 • Atidžiai stebėkite savo finansus.
 • Stebėkite asmeninę kredito ataskaitą ir veiklą.
 • Patikrinkite, ar jūsų vardu nėra naujų kredito paraiškų.
 • Apsvarstykite galimybę įšaldyti kreditą failams, nes apsimetantiesiems bus sunkiau atidaryti naujas paskyras jūsų vardu.
 • Pateikite mokesčius iš anksto, kad sumažintumėte mokesčių sukčiavimo riziką (kai kas nors naudoja jūsų socialinio draudimo numerį mokesčių grąžinimui).

Po „Equifax“ perspėjimo apie sukčiavimą artimiausiomis dienomis neabejotinai kils daugiau klausimų.

Ar turite atsiliepimų, pasiūlymų ar funkcijų užklausų? Nesivaržykite susisiekti su mumis ir prisijungti prie mūsų socialinėje žiniasklaidoje! Mes norėtume išgirsti jus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map