Pristatome „VPN Kill Switch“, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“!

VPN užmušimo jungiklis iš „SaferVPN“


„SaferVPN“ didžiuojasi pranešdama apie mūsų naująjį „VPN Kill Switch“ – galima naudoti „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“! Ši nauja funkcija užtikrina, kad niekada NEMOKITE internete. Nepamirškite patikrinti mūsų naujojo privalomo papildymo, siūlomo absoliučiai visiems, norintiems maksimaliai padidinti savo privatumą ir anonimiškumą.

„SaferVPN“ siūlo neabejotinai patikimus ryšius su daugiau nei 400 serverių daugiau nei 30 šalių, tačiau, kaip ir bet kuris VPN, ne visada galite būti prisijungę 100% laiko.

Kartais dėl tinklo perkrovos ar jūsų pasirinktos serverio vietos VPN ryšiai tampa nestabilūs. Nepaisant to, nutrūkus ryšiui, jūsų įrenginys gali būti iš naujo prisijungęs prie „Wi-Fi“ be jūsų pridedamos VPN paslaugos. Šie ryšio lašai palieka jus laikinai paveiktus ir pažeidžiamus grifus, laukiančius pagauti asmeninės informacijos.

Mūsų naujasis VPN užmušimo jungiklis nutraukia jūsų interneto ryšį, kai jūsų VPN sugenda, paslėpdamas bet kokią svarbią informaciją!

Kas yra VPN žudymo jungiklis?

„SaferVPN“ virtualus privatus tinklas leidžia mėgautis privačiu, saugiu ryšiu naršant po 256 bitų banko lygio užšifruotą tunelį.

Dabar „VPN Kill“ jungiklio funkcija nutraukia jūsų interneto ryšį, kai jūsų VPN nutrūksta nesaugiuose tinkluose, paslėpdama bet kokią svarbią mūsų vartotojo informaciją.!

Tai ne tik papildoma funkcija, bet ir be galo svarbus, kritiškas jūsų saugumo papildymas! „Kill Switch“ yra specialiai sukurtas papildomai papildomai prevencinei priemonei, kad jūsų duomenys nebūtų perduoti, jei jūsų VPN atsijungia.

Viena iš didžiausių privalumų, susijusių su VPN, yra galimybė nuslėpti jūsų IP adresą. Deja, kai jūsų VPN ryšys nutrūksta, jūsų kompiuteris pagal nutylėjimą grąžina jūsų asmeninį viešąjį IP adresą, kurį pateikė jūsų interneto paslaugų teikėjas. Kai tai atsitiks, net tik sekundę, bus atskleistas tikrasis neužšifruotas IP adresas, atskleidžiantis jūsų kompiuterio vietą, taip pat bet kurias svetaines ir protokolus, kuriais tuo metu naudojatės..

Dėl šių laikinų atjungimų šnipinėti, įsilaužėliai ir trečiosios šalys gali grobti jūsų asmeninę informaciją. Naudodamiesi mūsų „VPN Kill Switch“, galite išlaikyti savo informaciją privačią ir apsaugoti savo internetinę tapatybę – tai reiškia, kad galite naršyti bet kur ir bet kada, nesijaudindami, kad vėl esate matomi.!

Norėdami sužinoti daugiau apie perėjimo prie žudymo pranašumus, peržiūrėkite šį vaizdo įrašą:

Kodėl verta naudoti „VPN Kill Switch“??

„Kill Switch“ gali apsaugoti jus net pačiais netikėčiausiais būdais! Jei nutrūksta jūsų ryšys, dažnai nežinote, kad tai įvyko, kol dar nevėlu. Net turint stabiliausią VPN jūsų pusėje, retkarčiais lašai yra neišvengiami. „VPN Kill Switch“ užtikrina, kad niekada neprisijungsite prie interneto be VPN apsaugos, ir suteikia papildomą saugumą, apsaugodami perduotus duomenis ir IP adresą..

O kas, jei jūsų VPN ryšio trūksta ne dėl to, kad sumažėjo, o todėl, kad prieš prisijungdami prie interneto tiesiog pamiršote jį įjungti? Jums pasisekė, kad mes turime du už vieną sprendimą! Kai sujungsite mūsų naująją automatinę „Wi-Fi“ apsaugą su mūsų „VPN Kill Switch“, jūsų VPT VISADA bus prijungtas ir NIEKADA neatskleisite savo asmeninės informacijos!

#VPN reikia #KillSwitch. # Čia yra naujausia „SaferVPN“ saugos funkcija – „Kill Switch“! Spustelėkite „Tweet“

Nors daugelis žmonių netiki, kad jiems reikalingas šis saugumo lygis, jei svarstote rimtai žiūrėti į savo privatumą, galite nedelsdami pradėti patirti šios naujos funkcijos pranašumus..

Kam reikalingas VPN žudymo jungiklis?

Jei priklausote nuo VPN, kad asmeninė jūsų buvimo vieta ir naršymo informacija būtų visiškai konfidenciali, tada visada būtina turėti „Kill Switch“..

Pristatome naują „VPN Kill Switch“, skirtą „Windows“ ir „Mac“!

Jei naudojate „BitTorrent“ ar kitą „torrent“ atsisiuntimo / failų dalijimosi programinę įrangą, tuomet tikrai turėtumėte atsižvelgti į savo norimą saugumo lygį. „Torrent“ vartotojai yra ypač pažeidžiami dėl savo tapatybės ir IP adreso atskleidimo, nes informacija, kurią perduodate nesaugiais ryšiais, atvirai rodo, kas esate ir ką atsisiunčiate..

Jei norėtumėte išlikti anonimu prisijungę, investuokite į „Kill Switch“ ir ypač VPN, yra būtent tai, ko jums reikia.

Kodėl verta rinktis „SaferVPN“?

Nors jūsų „Kill Switch“ pageidaujamumo lygis gali skirtis, neabejotina, kad visiems reikia VPT. Pavyzdžiui, ar žinojai, kad gali teisėtai reikalauti asmeninių paieškų? Jei jums nepatinka mintis, kad kas nors kitas turėtų prieigą prie šios informacijos, ir norėtumėte, kad vyriausybinės agentūros ir reklamuotojai neatsektų jūsų internetinės veiklos, mes nekaltiname jūsų.

Naudodami „SaferVPN“ galite naršyti žiniatinklį naudodami užšifruotą ryšį, nukreipdami interneto veiklą per nuotolinį serverį, išlaikydami visišką privatumą, tuo pačiu neleidžiant vyriausybėms ir agentūroms stebėti jūsų internetinės veiklos..

Mūsų lengvai naudojamos programos ir belaidė VPN programinė įranga siūloma kiekvienam įrenginiui, kuris nepriekaištingai veikia staliniame, mobiliajame ir naršyklėje. Naudodami „SaferVPN“, galėsite mėgautis vientisomis, pažangiausiomis „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“ ir net „Chrome“ programomis! Viskas, ko reikia, yra tik vienu paspaudimu arba spustelėjimu, ir per kelias sekundes galėsite atrakinti neribotą, saugią interneto prieigą!

Jei esate pasirengęs pradėti apsisaugoti nuo VPN jungčių ir IP nutekėjimo, mūsų visiškai naujas VPN užmušimo jungiklis yra būtent tai, ko jums reikia! Tiesiog prisiregistruokite, įdiekite ir mėgaukitės neribota internetine privatuma ir laisve!

Ar norėtumėte pasiūlyti dar nuostabesnių naujų produktų savybių? Susisiekite su mumis socialinėje žiniasklaidoje. Arba tiesiog nusiųskite mums el. Laišką adresu [email protected] Esame čia visą parą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map