10 puikių pasiūlymų, kuriuos galite gauti naudodami VPN elektroniniame pirmadienyje + VPN IŠPARDAVIMAS – 80 proc

Pirkimas internetu išmaniuoju telefonu


Siurprizas! Pasveikink „Cyber ​​Monday“! Perskaitykite viską apie mūsų „Cyber ​​Monday“ VPN išpardavimus ir gaukite keletą patarimų, kaip VPN gali sutaupyti dar daugiau pinigų šį atostogų sezoną …

Spėk? Mes siūlome neįtikėtiną „Cyber ​​Monday“ pasiūlymą 24 valandoms! Pasinaudokite mūsų nepaprastai mažomis kainomis šį pirmadienį! Tačiau būtinai elkitės greitai, nes tai yra paskutinė galimybė sutaupyti!

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte 10 būdų, kaip galite naudoti savo VPN, kad pasiektumėte sandorius visame pasaulyje, pasinaudokite mūsų VPN PASIŪLYMAMS, KURIOMIS NUO 80%.

GIF pagrindinis „Cyber ​​Monday“ VPN taupymas

Geriausias „Cyber ​​Saturday“ VPN pasiūlymas internete

Kibernetinis pirmadienis jau nuo 2005 m., Tačiau niekada nebuvo geresnio laiko nei dabar atostogų sezonui pirkti internetu. 2017 m. Amerikiečiai internetu išleido 3,3 milijardo JAV dolerių, tikimasi, kad išleis beveik 4 milijardai dolerių Šiais metais!

Jei skaitote šį internetinį dienoraščio įrašą, jūs tiesiog susinervinote: iki 80 procentų nuolaidų VPN šį elektroninį pirmadienį!

Mes rašome daug apie tai, kaip „SaferVPN“ gali padėti jums būti saugiems internete naudojant mūsų anoniminius IP adresus ir 256 bitų šifravimo standartą. Mūsų nariai naudojasi prieiga prie visiškai neužblokuoto žiniatinklio ir gali srautiniu būdu perduoti mėgstamą turinį, kad ir kur jie būtų.

Bet ar žinojai, kad VPT iš tikrųjų gali padėti sutaupyti pinigų dėl dalykų, kuriuos perki internetu?

Kaip gauti puikių apsipirkimo pasiūlymų naudojant VPN

Daugelis internetinių mažmenininkų keičia savo kainas priklausomai nuo to, kur esate. Dažniausiai įmonės parduos produktus pigiau toms, kurios yra „neturtingesnėse“ šalyse, lygiai taip pat, kaip ir kai kurių šalių, kurios laikomos „turtingomis“, kainos. Kitos įmonės siūlo ar demonstruoja tik tam tikrus sandorius tik toms, kurios yra tam tikrose šalyse.

Laimei, VPN leidžia jums pakeisti savo geografinę vietą, taip medžioti už geriausią kainą, kurią nori pasiūlyti šios įmonės! Vos vienu spustelėjimu galite pakeisti savo IP adresą, kad jis būtų vienoje iš 34 šalių, suteikdamas jums laisvę rasti daug.

Peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite, kaip lengva pakeisti savo IP adresą naudojant mūsų programą:

Mūsų išsamus internetinių parduotuvių, naudotų VPN, vadovas turi daugybę gudrybių, kaip gauti pinigus iš reikalingų ir mėgstamų dalykų – visa tai keičiant IP adresą.

Bet pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį, kad kai kurie tarptautiniai mažmenininkai nepriima kreditinių kortelių iš kitų šalių, taigi, jei norite pasinaudoti tokiomis mažesnėmis kainomis, pirmiausia pakeiskite savo IP adresą, kad jis būtų jūsų pasirinktoje šalyje, nustatykite „PayPal“ sąskaitą toje šalyje ir mokėkite iš tos sąskaitos.

Kitas dalykas, kurį įsitikinsite atlikę, naršydami neįjungę slapukų ir (arba) naršydami naujame „inkognito lange“. Priešingu atveju mažmenininkai vis tiek galės stebėti jūsų vietą naudodami slapukus.

Perskaitykite kelis greitus apsipirkimo pasiūlymų, kuriuos galite gauti per VPN, pavyzdžius!

1. Sutaupykite pinigų „Microsoft Office“

„Microsoft Office“ yra profesinio, akademinio ir net asmeninio gyvenimo pagrindiniai elementai. Daugumai žmonių to reikia savo kompiuteriuose, tačiau ne visi gali gauti už tą pačią kainą!

Kaip pavyzdį galite sumokėti 99,99 USD per metus už „Office 365 Home“ prenumeratą JAV. Bet jei jūs gyvenate Rusijoje arba pasikeitėte savo intelektinę nuosavybę, kad atrodo, jog gyvenate ten, galite gauti tik už 4399 Rusijos rublius, o tai yra 66,63 USD ekvivalentas nuo šio įrašo parašymo.

Panašiai asmeninė prenumerata, kurios JAV kaina yra 69,99 USD, kainuoja tiems, kurių Rusijos IP adresas yra lygus 53,00 USD. Taip pat galėtumėte užgrobti 149,99 USD vienkartinį „Office Home“ pirkinį & 2019 metų studentas tik už 101,47 USD!

2. Sutaupykite pinigų skrydžiuose

„SaferVPN“ nėra naudingas tik norint sudaryti internetinių mažmenininkų produktų pasiūlymus. Jei norėtumėte užsisakyti atostogas, mes taip pat galime padėti jums surasti mažesnes kainas vidaus ir tarptautiniuose skrydžiuose.

Kaip pavyzdį radome 55 USD santaupas per kelionę iš Niujorko į Londoną, perjungdami savo IP adresą iš Kanados, kad jis buvo pagrįstas JAV.

Kartais tokios svetainės kaip Kiwi.com susies jus su nepaprastai skirtingais pasiūlymais, atsižvelgiant į tai, kur esate. Pavyzdžiui, šis skrydis iš Niujorko į Londoną kainavo 1 183 USD per „Iberia“, kai Kiwi buvo ieškoma iš JAV IP adreso. Tačiau šis sandoris net nebuvo rodomas ieškant iš Rusijos pagrįsto IP adreso – vietoj to jo kaina buvo 2 859 USD.!

Norint surasti geriausią pasiūlymą, gali prireikti šiek tiek medžioklės, o ne kiekvienam skrydžiui kaina bus skirtinga atsižvelgiant į vietą. Tačiau raskite gerą pasiūlymą ir jūsų „SaferVPN“ prenumerata gali iškart sumokėti už save! Mūsų pilname kainų vadove yra daugiau informacijos apie puikių skrydžių pasiūlymų paiešką!

Taip pat atkreipkite dėmesį: jei pakartotinai ieškosite to paties skrydžio iš to paties IP adreso, daugelis oro linijų imsis to kaip noro pirkti norą, ir atitinkamai apmokestins jus. Kad išvengtumėte papildomo mokėjimo vien dėl to, kad perkate, „iš naujo“ nustatykite savo IP adresą naudodamiesi mūsų programa, išjunkite ir vėl į savo pasirinktą VPN serverį..

3. Sutaupykite pinigų viešbučiuose

VPN taip pat gali padėti sutaupyti pinigų viešbučiams. Pavyzdžiui, mes ieškojome viešbučių Naujajame Orleane ir radome pasiūlymą už 658 USD „Hotel Omni Royal Orleans“, kuris yra vos per pėsčiomis nuo miesto centro..

Bet kai mes perjungėme savo IP, kad jis būtų Vokietijoje, tą pačią naktį radome tą patį viešbutį, kurio kaina buvo tik 192 €, o tai yra tik 218,17 USD nuo šio įrašo rašymo.. Tai mažiau nei trečdalis kainos!

4. Sutaupykite pinigų nuomojamiems automobiliams

Taip pat naudodamiesi VPN galite gauti gerų nuomos automobilių pasiūlymų. Ieškojome automobilių nuomos LAX ir nustatėme, kad tie patys automobiliai buvo nuomojami už nepaprastai skirtingas kainas.

Kayak parodo jums „Nissan Versa“ ar panašaus kompaktiško automobilio nuomą vienai dienai iš Alamo Los Andželo tarptautiniame oro uoste už 145 USD. Bet kai jūs darote tą patį veiksmą su vokišku IP adresu, tą pačią dieną tos pačios klasės automobilius galima įsigyti už 30 €, tai yra 34,09 USD nuo šio įrašo rašymo dienos. Tai mažiau nei ketvirtadalis kainos!

5. Sutaupykite pinigų naudodamiesi „Apple Music“

Galbūt esate „Apple Music“ prenumerata. Jums pasisekė! Naudodamiesi VPN, mes sugebėjome rasti skirtingas mylimojo paslaugos ir jos bibliotekos 50 milijonų dainų kainas.

JAV trys prenumeratos pakopos kainuoja 4,99, 9,99 ir 14,99 USD per mėnesį. Bet turint rusišką IP adresą, pakopos kainuoja 75, 169 ir 269 rublius per mėnesį. Tai atitinka 1,13 USD, 2,55 USD ir 4,06 USD per mėnesį – apie ketvirtadalį JAV kainos!

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Apple Music“ nuolaidų gavimo veiksmus, skaitykite mūsų vadovą.

6. Sutaupykite pinigų „Spotify“

Kita populiarios muzikos paslauga šiomis dienomis yra „Spotify“. JAV „Spotify“ galima įsigyti tik už 0,99 USD / mėn. Tris mėnesius, o po to – 9,99 USD / mėn. Bet nuostabu, kad galite gauti „Spotify“ su Brazilijos IP adresu už 1,99 USD per mėnesį per pirmus tris mėnesius ir po 16,90 USD per mėnesį. Šios kainos, perskaičiuotos į USD, yra atitinkamai 0,53 USD ir 4,50 USD – perpus mažesnės!

Jei „Spotify“ nėra jūsų regione, taip pat galite pakeisti savo IP adresą, kad jį pasiektumėte.

7. Sutaupykite pinigų „Apple“ laikrodžiuose

Šių metų „karštųjų technologijų“ gaminiai taip pat parduodami skirtingomis kainomis skirtingose ​​vietose – įskaitant naująją „Apple Watch“ seriją 4. Pavyzdžiui, jei ieškote „Apple Watch“ svetainėje Apple.com su itališku IP adresu, matysite, kad kainos prasideda nuo 439 € (ekvivalentas maždaug 499,24 USD)..

Bet perjunkite savo IP adresą, kad jis būtų JAV, o pradinės „Apple Watches“ kainos sumažės iki 399 USD. – beveik 100 USD skirtumas!

8. Sutaupykite pinigų „Apple iPhone XS“

Jei norite gauti gerą sandorį taip pat naudodami „Apple iPhone XS“, galite naudoti VPN. Vėlgi, remiantis pavyzdžiu Italija, „iPhone XS Max“ kaina „Apple“ svetainėje yra 1 289 €, tai yra 1465,88 USD nuo šio įrašo rašymo dienos. Bet perjungę savo IP adresą į JAV esantį serverį, galite jį rasti vos už 1 099 USD. Tai daugiau nei ketvirtadalis mažesnė nei sąrašo kaina!

9. Sutaupykite pinigų „Apple iPhone XR“

Jei „Apple iPhone XS“ jums yra šiek tiek per daug, galite įsigyti „iPhone XR“. Italų „Apple.com“ versijoje „iPhone XR“ kainuoja 889 €, tai yra 1010,99 USD, perskaičiavus į JAV dolerius. Naudojant JAV pagrįstą IP adresą, kaina siekia 749 USD – dar apie 25 procentų nuolaidą!

10. Sutaupykite pinigų „Apple TV“

„Apple“ šiais metais siūlo įvairius „Apple TV“ įrenginius. Vėlgi, kainos Italijoje ir kitose šalyse yra daug aukštesnės nei JAV. 64 GB vertės „Apple TV 4K“ yra 219 €, tai yra maždaug 249,05 USD Amerikos valiuta. Tačiau žiūrint iš JAV IP adreso, tas pats produktas yra 199 USD.

Apsaugokite ir savo finansinę informaciją

Kai apsipirkinėjate internete, norėdami sumokėti už pirkinį, greičiausiai naudosite debeto arba kredito korteles. Problema ta, kad pateikdami užsakymus nešifruotu ryšiu, pateikiate savo finansinę informaciją atviroje vietoje..

Galbūt pavojingiausia yra apsipirkti, kai esate viešajame „Wi-Fi“ tinkle – pagalvokite apie kavines, bibliotekas, oro uostus ir traukinių stotis. Jei perkate naudodamiesi tokiu neužtikrintu ryšiu, visi tinklo nariai galės žvilgtelėti į operaciją. Jie gali sužinoti, ką nusipirkote, kiek sumokėjote už tai, kam jis siunčiamas, ir kredito kortelės sąskaitos numerį.                                  

Jei jūsų pusėje yra „SaferVPN“, viskas, ką darote internetu, bus apsaugota už 256 bitų banko lygio šifravimą. Nesvarbu, kuriame internetiniame mažmeninėje parduotuvėje lankotės, ką siunčiate per laidus ar kur naršote, tai, ką darote internetu, bus tik jūsų verslas. Net jūsų IPT nežinos, ką darote!

Naudokite mūsų „Cyber ​​Saturday VPN Deal“ dabar

Su šio savaitgalio „Kibernetinio pirmadienio“ VPN pasiūlymu jūs niekada nebuvote arti viso pasaulio, kuriame gausu puikių pasiūlymų. Pasinaudokite mūsų 80 procentų nuo pardavimo ir pradėkite naudotis geriausiu 2018 m. „Cyber ​​Monday VPN“ susitarimu!

Skleiskite atostogų linksmybes – pasidalykite šiuo susitarimu su draugais ir saugokite juos ir internete!

Gaukite iki 80% nuolaidą #VPN su mūsų #CyberMonday pasiūlymu! Spustelėkite „Tweet“

Norite daugiau informacijos apie „Cyber ​​Monday“ VPN sandorį ar mūsų VPN paslaugą? Kreipkitės į mus bet kuriuo metu adresu [email protected]

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map