Skatieties hokeju tiešsaistē, izmantojot NHL GameCenter Live

Skatieties hokeju tiešsaistē, izmantojot NHL GameCenter tiešraidi


2014./2015. gada NHL sezona sākas 8. oktobrī – saglabājiet datumu! Visiem mūsu NHL faniem visā pasaulē, lūk, kā jūs varat skatīties visas spēles no jebkuras vietas. Turklāt mēs izpētīsim, kā amerikāņi var apiet visas elektrības padeves pārtraukumus un kā kanādieši var ietaupīt naudu, izmantojot ASV NHL straumi. Turpini lasīt!

Ātri NHL fona fakti

30 komandu līgā cīnās 23 ASV komandas un 7 Kanādas izlases, kas cīnās par prestižo Stenlija kausa trofeju. Regulārā sezona sākas 8. oktobrī un turpinās līdz 2015. gada aprīļa vidum, kam sekos Stenlija kausa izcīņas izslēgšanas spēles līdz jūnija sākumam..
Sākotnēji tā tika dibināta kā Kanādas nacionālā hokeja līga 1917. gadā, vēlāk tā izvērsās ASV ar Bostonas Bruins kā pirmo ASV komandu, kas pievienojās līgai 1924. gadā. Šodien līgā ir spēlētāji no 20 dažādām tautībām. Pašreizējie titula īpašnieki ir Losandželosas Kings.

Dažādas skatīšanās iespējas

Sākumā tas viss ir atkarīgs no jūsu pašreizējās atrašanās vietas, jo tiek piemēroti dažādi ģeogrāfiskie ierobežojumi.

ASV, tur ir NHL GameCenter Live. ASV versija ir pieejama visā pasaulē, izņemot Kanādu, Dāniju, Somiju, Norvēģiju un Zviedriju. Cena? 159 ASV dolāri, ja atrodaties ASV, bet tikai 99,99 ASV dolāri, ja atrodaties ārpus ASV, lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā iegūt zemāku cenu.

Ņemiet vērā, ka ASV NHL GameCenter ļauj tikai skatīties ārpustirgus spēles. Tas nozīmē, ka jūs nevarat skatīties savas mājas pilsētas spēles, ja jūs šobrīd atrodaties tur. Piemēram, ja esat Bostonas Bruins ventilators, kas atrodas Bostonā, serveris uzmeklēs jūsu IP adresi un bloķēs jūsu skatīšanos. Lai apietu bloķēšanu, vienkārši iegūstiet IP adresi no citas pilsētas, izveidojot savienojumu ar SaferVPN, un jums ir labi doties!

nhl gamecenter tiešraide jebkur ar vpn - cenu noteikšanu un lietotnēm

Dažas no galvenajām ASV NHL GameCenter LIVE funkcijām:

 • Visu ārpustirgus spēļu tiešraide HD formātā
 • Skatieties pilna garuma un saīsinātus atkārtojumus pēc pieprasījuma
 • Iegūstiet mozaīkas skatu un attēlu attēlā, lai vienlaikus skatītu vairākas spēles
 • Vairāku ierīču atbalsts, lai straumētu tiešās ārpustirgus spēles un atkārtotās spēles savā Android, iOS, Apple TV, Roku, Playstation vai Xbox 360.

Kanādā, tur ir Rogers GameCentre Live. Salīdzinājumam, Rodžerss ļauj saviem esošajiem un jaunajiem Kanādas bezvadu datu klientiem baudīt bezmaksas abonementu līdz 2014. gada 31. decembrim, taču tā ir tikai puse no sezonas. Ja jūs neesat Rogers klients, jūs varat saņemt pilnu sezonas biļeti par putna cenu, kas ir agrīna – USD USD 179,99. Ievērojiet, ka Rogers GameCentre ir pieejams tikai Kanādā, jo viņi pārliecināsies, ka jums ir Kanādas IP adrese. Ja jūs ceļojat un joprojām vēlaties piekļūt savam kontam, izlasiet tālāk, lai uzzinātu, kā to izdarīt..

rogers nhl gamecentre tiešraide jebkur ar vpn - cenu salīdzinājumu

Putnu agrīna cenu noteikšana ir pieejama līdz 13. oktobrim, un pēc tam tā sasniedz USD 199,99. Pussezonas caurlaides ir pieejamas no 2015. gada 1. janvāra līdz sezonas beigām par USD 129 129.

Rogers NHL GameCentre funkcijas:

rogers nhl gamecentre tiešraide jebkur ar vpn - pakalpojumu funkcijām

Kā straumēt NHL hokeja spēles jebkur:

Ja atrodaties ASV, izveidojiet savienojumu ar SaferVPN Lielbritānijas serveri, lai izmantotu cenu 99,99 ASV dolāru priekšrocības (60 ASV dolāru atlaide salīdzinājumā ar ASV cenu noteikšanu). Varat arī izmantot savu NHL GameCenter abonementu ar SaferVPN, lai iegūtu IP adresi no citas ASV pilsētas, un jūs izvairīsities no jebkādas elektroenerģijas padeves pārtraukumiem. Tādā veidā jūs varat skatīties visas spēles, pat tirgū pieejamās spēles.

Ja jūs esat iekšā Dānija, Somija, Norvēģija vai Zviedrija, izmantojiet SaferVPN, izveidojiet savienojumu ar kādu no mūsu Lielbritānijas serveriem, lai iegūtu Lielbritānijas IP adresi. Tad reģistrējieties ASV NHL GameCenter sezonas caurlaidei, un jūs esat gatavs skatīties visu NHL sezonu! Katru reizi, kad ir laiks skatīties spēli, vienkārši izveidojiet savienojumu ar kādu no SaferVPN Lielbritānijas serveriem un piesakieties GameCenter tā, it kā jūs atrastos Lielbritānijā..

Ja jūs esat iekšā Kanāda, vai nu izmantojiet bezmaksas 3 mēnešu abonementa priekšrocības kā Rogers klients, vai arī izmantojiet SaferVPN, lai iegādātos ASV GameCenter abonementu. Tas ir darījums par 99 ASV dolāriem salīdzinājumā ar Kanādas USD 179 – jūs varat saņemt daudz Molsona un poutīna par starpību! Vienkārši izveidojiet savienojumu ar mūsu Lielbritānijas SaferVPN serveri, lai iegūtu Lielbritānijas IP adresi, pērkot plānu un katru reizi, kad skatāties spēli.

Ja atrodaties pārējā pasaule – labi, vienkārši izbaudi to, ka hokejs tur nav tik populārs, un vienkārši iegādājies sev ASV GameCenter abonementu, kas nav nepieciešams VPN, jo spēles tur nav ierobežotas ar ģeogrāfisko atrašanās vietu. Pārlūkojiet GameCenter un iegādājieties abonementu (padoms: ja jūsu vietā tas maksā 159 USD), pārslēdzieties uz Lielbritānijas SaferVPN serveri ar atlaidi 60 USD]. Pēc tam vienkārši sēdiet un baudiet šovu.!

Ja esat jauns lietotājs SaferVPN, noskatieties šo īso video redzēt darbībā kā piekļūt jebkurai vietnei no jebkuras vietas (tā pati metode attiecas uz NHL straumi):

Paziņojums ka, ja jums ir kabeļtelevīzijas abonements ar kādu no raidorganizācijām, kas rāda spēles, varat izveidot savienojumu ar šī kanāla tiešsaistes pārraidēm, lai skatītos NHL straumi. Ja atrodaties ārzemēs un tas ir ģeogrāfiski bloķēts, vienkārši izveidojiet savienojumu ar SaferVPN vai nu mūsu ASV vai Kanādas serveriem, lai apietu visus ierobežojumus un skatītos spēles no visas pasaules..

Tagad jūs esat gatavs. Atcerieties izveidot savienojumu ar SaferVPN katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar vēlamo NHL straumi, lai apietu visus atrašanās vietas ierobežojumus. Sagatavojiet savas uzkodas un izbaudiet spēles!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map