Skatieties 2019. gada kriketa pasaules kausu tiešsaistē

kriketa bumba uz zāles


Kriketa pasaules kauss ir ieslēgts! Uzziniet, kā skatīties čempionātu no jebkuras vietas, kur jūs atrodaties.

Krikets ir viens no populārākajiem sporta veidiem uz planētas. Un, tā kā šogad norisinās ICC pasaules kausa izcīņa kriketā, visas acis ir vērstas uz Angliju un Velsu, jo desmit labākās pasaules komandas cīnās par labāko vietu!

Kriketa pasaules kausa izcīņa

ICC Kriketa pasaules kausa izcīņa notiek reizi četros gados. Pēdējā turnīrā, kas notika 2015. gadā, Austrālijas kriketa komanda tikpat kā neizcēlās no Jaunzēlandes, iegūstot valsts piekto titulu šajā procesā.

Spēles kopumā noskatījās vairāk nekā 1,5 miljardi skatītāju. Apbrīnojami, ka miljards cilvēku vien skatījās Indijas un Pakistānas spēles – tas ir vairāk nekā desmit reizes vairāk nekā parastais NFL Super Bowl skatītāju pulks.!

Protams, ja jūs jau esat kriketa fane, jums nav nepieciešams, lai mēs jums pastāstītu par to, cik tas ir populārs – jūs vienkārši vēlaties uzzināt par turnīru un to, kā skatīties.

2019. gada ICC kriketa pasaules kausa izcīņa notiek Apvienotajā Karalistē no Londonas līdz Birmingemai līdz Kārdifai. Desmit komandu starpā, kas nākamajās nedēļās spēlē savā starpā, ir:

 • Afganistāna
 • Austrālija
 • Bangladeša
 • Anglija
 • Indija
 • Jaunzēlande
 • Pakistāna
 • Dienvidāfrika
 • Šrilanka
 • Rietumindija

No tiem četri iekļūs pusfināla kārtā, kas notiks 9. un 11. jūlijā. Finālspēle notiks 14. jūlijā Londonā. Uzvarētāja komanda atņems ne tikai Pasaules kausa trofeju, bet arī milzīgus naudas balvas USD 4 000 000 vērtībā!

Šeit ir spēļu atklāšanas ceremonija un priekšskatījums gaidāmajam:

Vietas, kurās tiešsaistē varat skatīties 2019. gada kriketa pasaules kausu

Atkarībā no tā, kur atrodaties, jums var rasties grūtības izdomāt, kā iegūt spēles tiešraidi.

Šeit ir dažas iespējas atkarībā no jūsu dzīvesvietas:

 • Ja jūs dzīvojat Apvienotajā Karalistē, jūs varat iegūt visu spēļu pārklājumu, izmantojot Sky Sports. Now TV sporta caurlaide, kas dod jums visus Sky Sports kanālus, maksā 8,99 GBP dienā vai 14,99 GBP nedēļā. Ierobežotu laiku Sky piedāvā arī četru mēnešu darījumu par 25 GBP mēnesī.
 • Austrālijas kanāls 9 bez maksas straumē visas spēles, kurās iesaistīta Austrālijas komanda. Pārējo varat skatīties, izmantojot Kayo Sports kontu, kura pamata abonements maksā 25 USD mēnesī. Tomēr, ja jūs vēlaties piekļūt tikai dažas nedēļas, Kayo piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju!
 • Vītolu kanāls ved kriketa pasaules kausu Amerikas Savienotajās Valstīs. Dažiem premium televīzijas abonentiem ar savu pakalpojumu sniedzēju starpniecību jau ir piekļuve Vītolu kanālam. Tie, kuriem nav kabeļa paketes, caur Sling TV var iegūt Vītolu tikai par 9,99 USD mēnesī.
 • Jūsu labākais solis varētu būt Indijas Hotstar tīkls, kas piedāvā kriketu un virkni citu šovu par 299 rūpijām mēnesī. Tas ir nedaudz vairāk par 4 USD – salīdzinot ar USD 19,99 par ASV Hotstar mēneša abonementu.

Kā skatīties kriketa pasaules kausu no jebkuras vietas

Ja jums rodas grūtības piekļūt kādam no šiem pakalpojumiem, iespējams, tas ir tāpēc, ka atrodaties nepareizajā vietā. Daudzām straumējošām izklaides platformām, ieskaitot sporta straumēšanu, ir saistoši izplatīšanas līgumi, kas ierobežo to, kam viņi var nodrošināt piekļuvi.

Būtībā, aplūkojot jūsu IP adresi, šie pakalpojumi var precīzi pateikt, kur atrodas jūsu atrašanās vieta, un var izlemt, vai bloķēt jūs pat tad, ja esat maksājošs klients!

Par laimi, paļaušanās uz IP adresēm padara risinājumu patiešām vienkāršu. Viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt tādu VPN kā SaferVPN un izmantot to, lai mainītu savu IP adresi.

Īsumā tas darbojas šādi: Ja izmantojat VPN, jūsu interneta savienojums tiek nosūtīts caur attālo serveri, kas atrodas citā valstī. Iznākot no šī servera otra gala, jūs saņemat jaunu, anonīmu IP adresi, kas atrodas šajā otrā valstī.

Tā rezultātā izklaides platforma, ar kuru mēģināt izveidot savienojumu, uzskatīs, ka atrodaties arī tur, un viņi jums ļaus skatīties.

Iepazīstieties ar zemāk redzamo videoklipu!

Darba sākšana ar SaferVPN

Sākt darbu ar SaferVPN ir patiešām vienkārši, un, lai sāktu, jums pat nav jāsaņem apmaksāts abonements.!

Izmantojiet mūsu bezmaksas izmēģinājuma versiju un izmēģinājuma laikā bez maksas skatieties Kriketa pasaules kausu no jebkuras vietas pasaulē. Jūs varat arī saņemt abonementu ar mūsu īpašo ierobežota laika trīs gadu paketes darījumu.

Jebkurā gadījumā jūs nevilcinoties skatīsities pasaules kriketa kausu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map