Kas ir Kodi lietotne un kā es varu to izmantot ārzemēs?

Kas ir Kodi lietotne un kā es varu to izmantot ārzemēs?


Vai vēlaties straumēt visus savus iecienītos TV, filmas un mūziku? Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi, kā lietot Kodi App visā pasaulē!

Zvanu visiem auklu griezējiem! Vai esat izlicis savu kabeļtelevīzijas rēķinu un ienācis straumējošajā pakalpojumu pasaulē, piemēram, Netflix un Hulu? Mēs tevi nevainojam. Vidējais satelīta rēķins mēnesī var nopelnīt milzīgus simtus dolāru! Salīdziniet to ar mazāk nekā 10 ASV dolāriem, ko iztērējāt, izmantojot Netflix un Hulu, un esat atradis sev kliedzošu darījumu.

Un kas, ja mēs jums varētu pateikt, ka tur ir vēl labāks pakalpojums, ko sauc par Kodi lietotni, kas piedāvā bezgalīgus papildinājumus, kas ļauj piekļūt neticamam saturam … BEZMAKSAS! Lai gan programma un papildinājumi ir bezmaksas, daudzi no tiem ir pieejami tikai tad, ja dzīvojat noteiktās vietās.

Bet nevajag izmisumā! Mēs jums pateiksim, kā pārvarēt šo šķērsli tikai ar vienu pogas klikšķi.

Kas ir lietotne Kodi?

Kodi lietotne, kas sākotnēji tika izstrādāta Microsoft Xbox (saukta par Xbox Media Center vai XBMC), tika izveidota 2003. gadā un brīnumainā kārtā kļuvusi par vienu no daudzveidīgākajām satura ierīcēm, ko varat atrast. Izmantojot Kodi, jūs varat piekļūt videoklipiem, mūzikai, Podcast epizodēm un pat televīzijai, izmantojot vietējos un tīkla datu nesējus un internetu.

Ierīcei unikālākā pretstatā citām ierīcēm, piemēram, Chromecast un Apple TV, Kodi App ir atvērtā pirmkoda programmatūra, kas nozīmē, ka to var pārveidot ikviens. Šī funkcija ļauj Kodi lietotnei apiet licencēšanu un lietotņu veikala ierobežojumus, ļaujot lejupielādēt neierobežotas kopienas veidotas lietotnes, vienlaikus padarot pieejamu visu jūsu vēlamo saturu..

Šo viedo ierīci, ko pārvalda XBMC fonda bezpeļņas tehnoloģiju konsorcijs, uztur brīvprātīgo grupa, un to pastāvīgi modificē un pilnveido vairāk nekā 500 programmatūras izstrādātāji un vairāk nekā 200 tulkotāju…

… Kas nozīmē, ka tas ir pilnīgi bez maksas!

Kodi App programmatūra, kas ir saderīga ar gandrīz jebkuru jums pieejamo ierīci (sīkāku informāciju skatiet zemāk), piedāvā neierobežotus papildinājumus un ļauj jums to pielāgot, ja vēlaties, padarot to par savu personīgo iecienīto straumēšanas ierīci jebkad.

Ko var spēlēt Kodi lietotne??

Kodi lietotne var atskaņot gandrīz jebko, to ir viegli lejupielādēt un tā ir saderīga ar gandrīz jebkuru ierīci. Kodi lietotnes lejupielādes lapa ļauj jums izvēlēties programmatūru operētājsistēmai Windows, OS X, Linux, Ubuntu, Android, BSD un Freescale IMX6, iOS un pat Raspberry Pi mikrodatoru. Kad Kodi lietotne ir lejupielādēta, tā var atskaņot gandrīz jebkura veida mūziku un filmu formātu, ļauj skatīties, organizēt un izveidot TV šovu bibliotēkas, importēt attēlus un slaidrādes un pat ierakstīt TV tiešraidi.

Diemžēl ir dažas sistēmas, kas nav tieši savietojamas ar Kodi lietotni (lai gan vienmēr ir dažādi triecieni, kā padarīt to pieejamu). Šeit ir daži:

 • iOS
 • Windows tālruņi
 • Chromebook datori
 • Spēļu konsoles, izņemot oriģinālo Xbox versiju – XBMC4Xbox.

Izmantojot šīs daudzpusīgās saderības funkcijas, Kobi lietotni ir viegli lejupielādēt vairākās ierīcēs. Par laimi, lai katra ierīce būtu sinhronizēta un atjaunināta, Kodi lietotnei ir UPnP (Universal Plug and Play) savietojamība, kas ļauj jums noteikt savu “galveno” serveri, kas sazinās ar pārējām jūsu ierīcēm. Tas padara visu pilnīgi sakārtotu un ērti lietojamu!

Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par lietotni Kodi, apskatiet viņu wiki šeit.

Kodi pielāgošana

Tā kā Kodi lietotne ir atvērtā koda, ir pieejams daudz papildinājumu un spraudņu, kas ļauj pilnībā pielāgot personīgo Kodi App pieredzi. Pat ja jūs vēl neesat pieveicis savas C ++ programmēšanas prasmes, jūs joprojām varat izmantot pieejamās kopienas izveidotās programmas. Lai tos iegūtu, vienkārši savā ierīcē lejupielādējiet lietotni Kodi, izvēlieties “Addon Manager” un atlasiet no daudzām iespējām (tāpat kā tipiskajā lietotņu veikalā), kas ļaus jums maksimāli izmantot Kodi App iespējas..

Ja neesat pārliecināts par to, ka pats varat izvēlēties labākos papildinājumus, varat apsvērt iespēju lejupielādēt celtni. Šī opcija ir fasēta kopā ar dažiem no populārākajiem papildinājumiem, padarot tos, kuriem nav programmēšanas, spēt izjust Kodi lietotni, neveicot pielāgošanu vai konfigurēšanu..

Vēlaties izpētīt visas jautrās funkcijas un trikus, ko var nodrošināt papildinājumi. Iepazīstieties ar šo opciju sarakstu viņu vietnē!

Kodi lietotnes lietošana

Ja jūs patiešām vēlaties sagriezt vadu, bet joprojām varat sēdēt uz dīvāna, lai skatītos televizoru un sērfotu dažādos kanālos, jūs priecājaties uzzināt, ka Kodi lietotne ir aprīkota ar tālvadības saderību. Lai gan jūs varat lejupielādēt Kodi lietotni dažādās ierīcēs, funkcijas faktiski ir optimizētas 10 pēdu saskarnei, kas nozīmē, ka ekrānam jābūt redzamam televizora displejā 10 pēdu (3 metru) attālumā. Oficiāli viņiem ir tālvadības pultis, kas pieejamas kā viedtālruņa lietotne (iOS un Android), lai gan Kodi lietotne ir savietojama arī ar simtiem dažādu tālvadības pulti. Iepazīstieties ar pilnu sarakstu viņu oficiālajā wiki.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN, izmantojot lietotni Kodi

Ticiet vai nē, VPN var palīdzēt pilnībā atbloķēt Kodi lietotnes potenciālu! Kodi App pieejamie papildinājumi, kas ļauj piekļūt visai šai neierobežotajai straumēšanai, ir arī precīzs iemesls, kāpēc jums vajadzētu iegūt VPN. Lejupielādējot SaferVPN, jūs varat straumēt pilnīgi anonīmi un apiet visus ģeogrāfiskos ierobežojumus, kas ir daudziem papildinājumiem..

Šiem papildinājumiem ir iespēja noteikt jūsu fizisko atrašanās vietu, izmantojot jūsu IP adresi. Vienkārši sakot, slēpjot IP adresi, tiek atspējota servera spēja noteikt jūsu atrašanās vietu, kā arī padarīt jebkuru jūsu lejupielādi, straumēšanu vai pārlūkošanu pilnīgi neizsekojamu ikvienam, kam rūp izmēģināt un meklēt!

Turklāt SaferVPN izmantošana ļauj pārvarēt ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ja jūs kādreiz esat bijis ārpus valsts, jūs droši vien zināt, ka straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Netflix un Hulu, ir zināmi ar satura bloķēšanu, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu. Izmantojot VPN, jūs faktiski varat uzturēties citā valstī, mainot savu IP adresi, kas nozīmē, ka tagad jūs varat uzturēties jebkurā citā vietā un iegūt pilnīgu, neierobežotu piekļuvi.

Veiciet tālāk norādītās darbības.

1) Saņemiet SaferVPN plānu vai sāciet bezmaksas izmēģinājumu, ja jums vēl nav konta.
2) izveidojiet savienojumu ar serveri, kas atrodas vēlamajā vietā.
3) Piekļūstiet lietotnei Kodi, un redzēsit, ka tā darbojas tāpat kā tad, ja atrastos vietā, kur tā nav bloķēta.!

Ekrānuzņēmums 2017-01-12 plkst.14.37.28

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā iestatīt SaferVPN, izmantojot Kodi, skatiet šo rakstu no SaferVPN zināšanu bāzes.

Izmantojot SaferVPN, jūs varat piekļūt šim pārsteidzošajam pakalpojumam no jebkuras vietas pasaulē mazāk nekā 30 sekundēs! Ja jums vēl nav SaferVPN, iegādājieties abonementu jau šodien (mēs piedāvājam 30 dienu naudas atdošanas garantija – tāpēc jums nav ko zaudēt!) Vai izmēģiniet SaferVPN par brīvu lai jūs varētu izbaudīt visas Kodi App priekšrocības!

Ja vēlaties būt informēts par visiem padomiem, kā piekļūt labākajai straumēšanas izklaidei, noteikti sazinieties ar mums sociālajos medijos vai ierakstiet mums e-pastu uz [email protected] Mēs esam šeit visu diennakti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map