Kā tiešraidē straumēt YouTube TV – no jebkuras vietas!

YouTube TV tiešraide no jebkuras vietas!


Ja vēlaties tiešraidē straumēt YouTube TV no ārpus ASV, nav problēmu! Iepazīstieties ar mūsu vienkāršo triku, lai nekavējoties mainītu IP adresi un sāktu skatīties TV tiešraidi no populārajiem ASV tīkliem! Kāpēc gaidīt, kad pakalpojums jūs sasniegs? Sāciet straumēšanu tūlīt.

YouTube TV ļauj ASV lietotājiem skatīties un ierakstīt neierobežotas tiešraides 6 dažādos kontos! Ja jums ir paveicies dzīvot vienā no 5 YouTube TV piedāvātajām jomām, iespējams, jūs jau gūstat labumu no šī pakalpojuma.

Ja neatrodaties ASV, jums būs nepieciešama mūsu palīdzība. Lai gan jums ir jābūt apmaksātam VPN abonementam veļas mazgāšanas iemeslu saraksta uzskaitē, lai piekļūtu YouTube TV, jums tas noteikti ir nepieciešams, lai pārdomātu dzīvesvietu vienā no šīm īpašajām pilsētām..

Bet neuztraucieties, tā mazā cena, kuru maksājat par piekļuvi pakalpojumam, ir 100% vērts to papildu ieguvumu dēļ, ko saņemsit, lejupielādējot to.

Lasiet tālāk, lai precīzi uzzinātu, kā piekļūt YouTube TV no jebkuras vietas pasaulē (un pat to, kā pārvarēt vietējos elektrības zudumus).!

Par YouTube TV

Jau februārī YouTube paziņoja par YouTube TV, kas nodrošina TV straumēšanas pakalpojumu par USD 35 mēnesī. YouTube, kura mērķis ir novērst vajadzību pēc tipiska kabeļa abonēšanas, savu pakalpojumu raksturo kā:

“Tiešraide, kas paredzēta YouTube paaudzei – tiem, kuri vēlas bez saistībām skatīties, ko viņi vēlas, kad vēlas, kā vēlas.”

Youtube TV paziņoja:

Tagad pakalpojums darbojas ASV, lai gan tas ir ierobežots tikai dažās pilsētās: Čikāgā, Losandželosā, Ņujorkā, Filadelfijā un Sanfrancisko līča reģionā. Skatīt visu pieejamo atrašanās vietas.

Vai neatrodaties nevienā no šīm? Pagaidām nezaudējiet cerību, pārejiet uz šī ziņojuma beigām, lai precīzi uzzinātu, kā varat tiešraidē straumēt YouTube TV no absolūti JEBKĀDAS vietas!

YouTube TV specifika

Kanāli: YouTube TV piedāvā (ierobežotu – lasiet vairāk) straumēšanu no daudzu ASV kabeļtelevīzijas kanālu – ABC, Fox, CBS, NBC, ESPN un vēl 40+..

Cena: lai arī tas maksā 35 USD mēnesī, tas tomēr dod jums tūlītēju piekļuvi līdz sešiem kontiem ar ne vairāk kā trim ierīcēm, kas vienlaikus straumē.

Apskatiet zemāk esošo tabulu, lai iegūtu YouTube TV priekšrocību kopsavilkumu (mēs priecājamies, ka kreisā puse pārsniedz labo):

[tabula “” nav atrasta /]

* Brīdinājums par cenu neatbilstību*

YouTube TV jums maksās 35 USD mēnesī, bet, ja reģistrēsities no iPhone vai iPad, ikmēneša rēķins būs dārgāks!

Kādu iemeslu dēļ iTunes Store liks mēneša cenai sasniegt 39,99 USD (plus nodokļi un nodevas), tāpēc noteikti reģistrējieties no Android vai tīmekļa.

Aptumšošana YouTube TV

Aptumšošana – termins, ko izmanto, lai aprakstītu noteikta televīzijas satura neizplatīšanu, lai izvēlētos ģeogrāfiskos tirgus, padarot noteiktas programmas nepieejamas tiešraidē YouTube TV.

“Dažkārt apraides tīklos var novērot pilnīgu dažu programmu aptumšošanu. Tas notiek tāpēc, ka YouTube TV ir interneta balstīts pakalpojums, un dažu programmu digitālās straumēšanas tiesības atšķiras no tradicionālajām TV tiesībām. Ja cilnē Bibliotēka, Sākums vai Tiešraide tiek parādīta aizklāta programma, jūs redzēsit ikonu, kas brīdina, ka programma pašlaik nav pieejama. ” – Uzziniet vairāk par satura aptumšošana vietnē YouTube.

Par laimi, izmantojot SaferVPN, varat mainīt savu virtuālo atrašanās vietu, pārvarot elektroenerģijas padeves pārtraukumus un uzreiz piekļūstot jūsu izvēlētajām straumēm.!

Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri vēlamajā vietā (mainot vietējo IP adresi) un pievīla vietni domāt, ka atrodaties pareizajā vietā! Viola! Tieši tā.

Izlasiet šīs ziņas beigas, lai precīzi uzzinātu, kā tiešraidē straumēt YouTube TV, veicot trīs vienkāršas darbības.

Nozveja

Kā jūs, iespējams, jau lasījāt, YouTube TV pašlaik ir pieejama tikai Amerikas Savienotajās Valstīs. Par laimi, YouTube TV darbojas visur ASV, tā ir tikai tiešraide, kas reģionāli bloķēta Čikāgā, Losandželosā, Ņujorkā, Filadelfijā un Sanfrancisko līča reģionā. Jūs joprojām varat skatīties nacionāli pieejamos tīklus un visas iepriekš ierakstītās programmas!

Kāda ir nozveja?

 • Problēma: Nu, iesākumam, ja jūs neatrodaties ASV, tad jūs domājat, ka straumēšanas pakalpojumu vispār nevar iegādāties.!

  Risinājums: Par laimi, mēs zinām, kā pārvarēt šo mazo šķērsli trīs vienkāršos soļos, kuru sasniegšana prasīs tikai dažas minūtes. Izlasiet nākamo sadaļu, lai uzzinātu, kā.

 • Problēma: Ja atrodaties ārpus pieciem rajoniem, kas piedāvā tiešraidi, bet vēlaties piekļūt vietējai programmai, nevarēsit skatīties savas iecienītās pārraides vai pasākumus.

  Risinājums: Piekļūt vietējais kanāls tiešraides straumēšana (ABC, CBS, ESPN utt.) jums jābūt VPN. Papildu drošības apsvērumu dēļ jūsu VPN tik un tā vienmēr jābūt ieslēgtam.

 • Problēma: Ja atrodaties ASV, bet plānojat aizbraukt, ceļojot starptautiski, YouTube TV nevar piekļūt ne tiešraidē, ne ierakstā..

  Risinājums: Izmantojot SaferVPN, jūs varat vienkārši noklikšķināt uz “ON” un mainīt IP adresi uz ASV, uzreiz liekot pakalpojumam domāt, ka jūs nekad neesat atstājis mājas ��

Izlasiet nākamo soli zemāk; Mums ir tikai visu jūsu problēmu risinājums!

Kā tiešraidē straumēt YouTube TV, izmantojot SaferVPN

YouTube TV bloķē piekļuvi, nosakot jūsu IP adreses ģeogrāfisko atrašanās vietu. Izmantojot tādu anonīmu VPN kā SaferVPN, varat atbloķēt vietnes, apiet šos ierobežojumus un iegūt neierobežotu piekļuvi izklaidei.

SaferVPN ļauj dažu sekunžu laikā tūlīt mainīt IP adresi. Vienkārši izpildiet trīs tālāk norādītās darbības, lai reģistrētos YouTube TV, it kā atrastos ASV, un turpiniet straumēt savus iecienītos pasākumus neatkarīgi no vietas, kur atrodaties.!

Izmantojot VPN, jūs varat piekļūt spēlēm uzreiz un ērti neatkarīgi no atrašanās vietas. Viss, kas nepieciešams, ir 3 vienkāršas darbības! Lūk, kā:

 • Lejupielādējiet un instalējiet SaferVPN (ja jums vēl nav konta, pierakstieties, izmantojot mūsu bezmaksas izmēģinājuma versiju).
 • Palaidiet SaferVPN un izveidojiet savienojumu ar serveri, kurā atrodas vēlamā raidorganizācija (šajā gadījumā – ASV)..
  Skatieties Kinoakadēmijas balvas: 2017. gada Oskarus tiešraidē no jebkuras vietas
 • Pārlūkojiet YouTube TV vietni, reģistrējieties un tas ir viss! Varat tiešraidē straumēt YouTube TV no jebkuras vietas! 

Tas ir tik vienkārši! Vai jums ir atsauksmes, ieteikumi vai funkciju pieprasījumi? Sazinieties ar mums un pievienojieties sociālajos medijos! Mēs labprāt dzirdētu no jums.

Priecīgu skatīšanos!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map