Kā skatīties Silīcija ielejas 4. sezonu tiešsaistē jebkur, kā arī pārsteidzošās sezonas spoileri

Kā skatīties Silīcija ielejas 4. sezonu tiešsaistē jebkur


Ja jums rodas jautājums, kas šajā sezonā notiek Silīcija ielejā, mēs esam apkopojuši visu nepieciešamo informāciju, lai nopelnītu debiju no jebkuras vietas pasaulē!

Viss jaunais Silikona ielejas 4. sezona atgriežas HBO svētdien, 23. aprīlī (plkst. 10: 00–10: 30, ET / PT)!

Šī Emmy uzvarēto komēdiju sērija, kas koncentrējas uz Silīcija ielejas tehnoloģiju nozari, šajā sezonā Pied Piper veikalā ir daudz. HBO ir izdevies nozagt daļu lukturu gaismas no Netflix, taču, tā kā HBO ir pieejams tikai ASV, mēģinot to skatīties, ir svarīga jūsu fiziskā atrašanās vieta..  

Neuztraucieties! Mēs zinām, kā to panākt. Mēs jums precīzi pateiksim, kā tiešsaistē atbloķēt Silīcija ieleju un sekojiet visiem asprātīgajiem smieklu skaļi smieklīgajiem mirkļiem šajā sezonā!

Skatieties #SiliconValley Online – no jebkuras vietas pasaulē! Noklikšķiniet uz To Tweet

Kad Silikona ielejā 4. sezona gaisa

Gada sezonas pirmizrāde Svētdiena, 23. aprīlis (plkst. 10: 00–10: 30, ET / PT).

Tomass Midldledičs, kura loma ir Ričards Hendrikss, ir kautrīgs un izsmalcināts programmētājs, kurš atbild par miljardu dolāru lielas tehnoloģiju platformas Pied Piper darbības sākšanu. Sadarbojoties ar savu lietpratīgo kodētāju komandu, grupa cīnās par sava uzņēmuma dibināšanas procesu. Ceļā uz (cerīgiem) panākumiem viņi strādā, lai pārvarētu šķēršļus, kas rodas Silīcija ielejas konkurences uzņēmējdarbības vidē.

Ja jums nepieciešama ātra atsvaidzināšana par to, kas notika pagājušajā sezonā, lūk, 3. sezonas kopsavilkums:

Jaunā sezona turpinās savu komisko skatījumu uz šo strauji augošo augsto tehnoloģiju nozari. Tāpēc lasiet tālāk, ja vēlaties uzzināt vairāk par sezonu un to, kā varat skatīties Silicon Valley Online neatkarīgi no vietas, kur atrodaties!  

Silikona ielejas tiešsaistes piekabe

Ja neesat skatījies pirmās trīs sezonas, jums ir pietiekami daudz laika, lai tieši pirms sezonas pirmizrādes skatītos seriālu!

Šis ir Silikona ielejas 4. sezonas treileris:

*Spoilera trauksme *

HBO sezonai ir izlaidis arī papildu piekabi, kurā redzams Ričards atmest komandai un plāno uzņemt Pīdera Pipera vārdu, jo viņš pats uz to dodas..
Lai iegūtu sīkāku informāciju, izlasiet zemāk esošos spoilerus!

Šis ir ķircinātājs:

Silīcija ielejas 4. sezonas spoileri

Visticamāk, 4. sezona sāksies, izmantojot uzņēmuma ceļu uz atveseļošanos pēc nesenā krāpniecības “clickfarm”, kas draudēja Hooli Gavinam Belsonam. Pastāv arī spekulācijas, ka uzņēmums novirzīs uzmanību uz viņu video bāzēto PiperChat – produkciju, kuru atbalsta Dinesh un Gilfoyle, bet kuru mazāk apstiprinājis Ričards. 3. sezonas beigās Elrihs ir nobažījies par saviem ieguldījumiem, kamēr Big Head, šķiet, tikai pasliktina viņa lietas.

No šiem personīgajiem, iekšējiem konfliktiem kļūst skaidrs, ka šai sezonai var būt nedaudz mazāk sakara ar ārējiem faktoriem un tā vietā tā var būt vērsta uz viņu infrastruktūras jautājumiem. “Līdz šim šķiet, ka konflikts notiek no ārpuses,” sacīja Midledičs. “Šīs sezonas priekšnoteikums ir tāds, ka konflikts ir kaut kas no iekšienes.”

Liekas, ka PiperChat iepazīstinās ar problēmu pasauli uzņēmumā, īpaši pēc tikko parādītās jaunās oficiālās piekabes Ričards Hendrikss aiziet no Pjedera! Ja tas nebūtu pietiekami traks, viņš acīmredzot plāno paturēt uzņēmuma vārdu un izmantot platformu, lai izveidotu “jaunu internetu”.

Lai arī internets nav izlējis ne vienu tonnu spoileru, Silīcija ieleja, bez šaubām, būs gan jautras, gan nežēlīgas realitātes turpinājums, kas ieskauj starta tehnoloģiju nozari. Mēs personīgi nevaram gaidīt, lai uzzinātu, vai Dinesh lietotne PiperChat būs veiksmīga uzņēmējdarbībā un vai Ričarda vidusposma atmešana un izstāšanās no Pied Piper būs uzņēmuma gals pavisam!

Kā skatīties Silīcija ieleju tiešsaistē

Visiem tiem, kuriem nav kabeļa, Silikona ielejas 4. sezonas debijas vieta ir HBO Now. Šī OTT platforma ļauj baudīt programmēšanu un tiešraidē pirmizrādes jebkurā ierīcē bez kabeļa abonēšanas. Turklāt, ja jums vēl nav pakalpojuma, HBO Now dod jums bezmaksas mēnesi, lai sāktu. Diezgan pārsteidzoši, vai ne?

Silicon Valley 4 tiešsaistē HBO TŪLĪT Login

Bet pagaidiet sekundi – apskatiet smalko druku:

Silīcija ielejas 4. sezonas tiešsaistes ģeogrāfiskie ierobežojumi

“HBO TŪLĪT ir pieejams tikai ASV. un dažās ASV teritorijās, kur ir pieejams ātrdarbīgs platjoslas savienojums. ”

Pirms jūsu sapņu raustīšanas mums ir vienkāršs risinājums, kas dažu sekunžu laikā ļaus noķert šī gada debiju – VPN.

Savienojums ar VPN ļauj mainīt savu IP adresi, kas būtībā ir jūsu unikālais identifikators tīmeklī, kas atklāj jūsu fizisko atrašanās vietu. Mainot savu IP adresi, jūs varat maskēt savu faktisko atrašanās vietu un pārlūkot tīmekli tā, it kā jūs atrastos citā valstī. Tas ļauj straumēt dažādas izrādes un filmas no dažādām vietām!

Lūk, kā skatīties Silikona ielejas 4. sezonu no absolūti jebkuras vietas:

 1. Lejupielādējiet un instalējiet SaferVPN.
 2. Palaidiet SaferVPN savā mobilajā telefonā un izveidojiet savienojumu ar mūsu ASV austrumu vai ASV rietumu serveri, kur ir pieejama HBO Now.Silīcija ielejas 4. sezonas tiešsaistes piekļuve, izmantojot SaferVPN mobilo lietotni
 3. Piekļūstiet HBO TAGAD, izmantojot mūsu iOS, Android, Windows vai Mac vai vienkārši mainiet savu ģeogrāfisko atrašanās vietu tieši pārlūkprogrammā, izmantojot mūsu ātro & bezšuvju Chrome paplašinājums.
 4. Lejupielādējiet HBO Now, izmantojot Google Play vai Apple lietotņu veikalu, un esat gatavs skatīties Silīcija ieleju tiešsaistē!

*Papildus HBO Now jūs varat noķert arī 4. sezonas pirmizrādi, izmantojot DISH Network SlingTV. Vada sagriešanas pakalpojumā ietilpst HBO kanāla pagarinājums, bezmaksas 7 dienu izmēģinājums un labākais no visiem, nav līguma. Uzziniet vairāk par to, kā tam piekļūt, mūsu iepriekšējā emuāra ierakstā Sling TV: Piekļūstiet galīgajam auklas griešanas pakalpojumam jebkur!

Gatavojieties straumēšanai …

Ja jums vēl nav SaferVPN, šodien reģistrējieties plānam (mēs piedāvājam 14 dienu naudas atdošanas garantiju – lai jums nebūtu ko zaudēt!) Vai izmēģiniet SaferVPN par brīvu lai jūs varētu izbaudīt neierobežotu straumējošu izklaides pasauli.

Ar vienu klikšķi jūs varat skatīties Silikona ielejas 4. sezonu no jebkuras vietas!

Vai jums ir vēl kādi jautājumi par to, kā jūs varat piekļūt un kā darbojas SaferVPN? Sazinieties ar mums sociālajos medijos vai uzrakstiet mums e-pastu uz sup[email protected] Mēs esam šeit visu diennakti!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map