Kā piekļūt visiem Netflix starptautiskajiem katalogiem

Piekļūstiet Netflix starptautiskajiem katalogiem no jebkuras vietas pasaulē.


Ja ceļojat uz ārzemēm vai atrodaties noteiktās valstīs, jums varētu šķist, ka nepatīkami ģeogrāfiskie ierobežojumi bloķē jūs no jūsu iecienītākajām izrādēm – vai no Netflix pilnībā. Noskaidrot kā jūs varat piekļūt visiem Netflix starptautiskajiem katalogiem no jebkuras vietas pasaulē – bez ierobežojumiem.

Ko piedāvā Netflix

Ar Net7 Flix, kam ir 137 miljoni abonentu visā pasaulē (un vairāk nekā 58 miljoni tikai ASV), iespējams, ir pasaules vadošais tiešsaistes straumēšanas pakalpojums. Tajā ir filmas. Tam ir televizors. Tam ir klasika. Tam ir oriģināli. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat ātru uzmanības novēršanu, lai sadalītu savu dienu, vai esat gatavs atvēsināties ar kaut ko patiesi pievilcīgu, šķiet, ka Netflix vienmēr ir kaut kas jums.

Par USD 10,99 mēnesī ASV jūs varat iegūt standarta plānu, kas ļauj vienlaikus skatīties filmas un TV HD formātā uz diviem ekrāniem. Netflix pat ļauj lejupielādēt videoklipus divos tālruņos vai planšetdatoros, lai tos skatītu bezsaistē. Ja tas ir par daudz vai par maz, varat jaunināt uz četriem ekrāniem / ierīcēm par USD 13,99 mēnesī vai pazemināt uz vienu ekrānu / ierīci tikai par 7,99 USD mēnesī..

Netflix ir arī viens no labākajiem ieteikumu algoritmiem biznesā, sniedzot jums daudz ieteikumu, pamatojoties uz jūsu skatīšanās vēsturi un personīgo gaumi. Jūs varētu vēlēties arī apskatīt jauno spraudni “Labāka pārlūkošana Netflix”, kas ļauj pārlūkot visas Netflix slepenās kategorijas!

Netflix labākie straumēšanas piedāvājumi

Netflix vienmēr ir piedāvājis lieliskas klasiskās izrādes, piemēram, “Breaking Bad”, “The Office”, “Mad Men”, “Melnais spogulis”, “Krēslas zona”, “Parki un atpūta”, “Draugi”, “Arestēta attīstība”, “Labāks zvans Saulim” un “Šerloks”. Viss, kas ir tikai neliela daļa no viņu piedāvātā augstākā līmeņa izklaides – Netflix bibliotēka ir tik plaša, ka ir grūti atrast kaut ko, lai piesaistītu jūsu interesi. (Un būsim godīgi, kurš no tīras aizraušanās nav straumējis kaut ko tik prātīgu kā Zombeavers?)

Netflix ir arī pazīstams ar tādu lielisku oriģinālu ražošanu kā Orange ir Jaunais melnais, BoJack Horseman, Karšu nams, Narcos, 13 iemesli, Nesagraujamais Kimijs Šmits un The Crown. Viena lieta, kas atšķir Netflix oriģinālus no Hulu, Amazon un pārējā iepakojuma, ir tā, ka tas apzināti izlaiž jaunās sezonas visas vienā riecienā – lai jūs varētu skatīties tos pēc sava grafika, kad vēlaties.!

Arī Netflix šajā mēnesī ir daudz pavisam jaunu lietu – iekļautas filmas. Sākot ar 2018. gada novembri, ASV iedzīvotāji tagad var skatīties tādas lieliskas filmas kā Vīriešu bērni, Kloverfīlda, Trešās grupas tuvās tikšanās, Dīvaini ārsts, Labas gribas medības un Nacionālās Lampenes dzīvnieku nams.

Interesanti, ka Netflix pagājušajā gadā publiskoja datus, kas parādīja, ka viņu atlase ir tik laba, ka jaunajiem dalībniekiem vidēji nepieciešams mazāk nekā divas nedēļas, lai sāktu pārmērīgi skatīties izrādi. Trīs ceturtdaļas pat atgriežas un skatās savu pirmo iedzeršanu!

Kā no jebkuras vietas piekļūt Netflix

Netflix ir pieejams gandrīz visā pasaulē. Tomēr to atspoguļojumā ir daži svarīgi izlaidumi – pats galvenais – Ķīna. Un pat ja Netflix ir pieejams jūsu valstī, iespējams, ka jums nebūs piekļuves tām pašām filmām un televizoriem, kurus (piemēram) izbauda ASV iedzīvotāji.

Pats kaitinošākais, ja ceļojat uz ārzemēm, Netflix bibliotēka jums būs atšķirīga nekā tā ir mājās. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atgriezties viesnīcā un uzlādēt vai skatīties filmu lidostā, kamēr jūs gaidāt savu lidojumu, starp jums var rasties negaidīti ģeogrāfiski ierobežojumi un izklaide, kuru Netflix iekasē no jums.

Lai izvairītos no šiem ierobežojumiem, jums būs nepieciešams VPN. VPN ļaus jums mainīt savu IP adresi tā, lai tā pamatā būtu gandrīz jebkur pasaulē. Piemēram, ja esat atvaļinājumā Taizemē, bet tomēr vēlaties kaut ko pārmērīgi skatīties no pazīstamā ASV kataloga, vienkārši izveidojiet savienojumu ar savu SaferVPN kontu, atlasiet mūsu ASV straumēšanas serveri un sāciet skatīties! (Tas ir tik vienkārši.)

Vai arī tad, ja esat mājās un jums ir garlaicīgi ar savas valsts Netflix izlasi, vienkārši nomainiet VPN servera atrašanās vietu uz kaut kur citur pasaulē un apskatiet, ko Netflix var piedāvāt!

Viena lieta, kas jāuzmanās: Ja jūs izmantojat zemas kvalitātes VPN, Netflix, iespējams, joprojām neļaus jums atrast savu kontu. Tas ir tāpēc, ka daudzi VPN visiem lietotājiem, kas pieslēdzas caur to pašu serveri, piešķir vienādu precīzu IP adresi. Tā rezultātā tādiem pakalpojumiem kā Netflix nav jāveic daudz analīžu, lai noskaidrotu, kuras IP adreses ir saistītas ar VPN (viņi vienkārši meklē IP adreses, kuras vienlaikus izmanto tūkstošiem cilvēku).

SaferVPN to var apiet diezgan vienkāršā veidā: mēs vienkārši piešķiram unikālas IP adreses visiem, kas izveido savienojumu caur mūsu straumēšanas serveriem. Ne Netflix, ne kāds cits straumēšanas pakalpojums nespēs atklāt atšķirību.

Arī VPN palīdzēs jums apiet “droseļvārstu” – t.i., kad jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nolemj samazināt jūsu joslas platumu tāpēc, ka jūs darāt tiešsaistē. Neatkarīgi no tā, vai jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam nepatīk tas, ko skatāties, vai arī tas nepieciešams, lai mazinātu spiedienu uz savu sistēmu, datu intensīva HD straumēšana, piemēram, Netflix, ir visaugstākais droseļvārsta mērķis. Par laimi, izmantojot VPN, viss, ko jūs darāt tiešsaistē, ir pilnībā šifrēts – lai jūs varētu skatīties Netflix, izmantojot drošu savienojumu, neuztraucoties par straumēšanas palēnināšanos.

Straumējiet Netflix tagad ar VPN

SaferVPN ir labākais veids, kā straumēt Netflix – vai jebkuru straumēšanas pakalpojumu no jebkuras vietas uz Zemes. Izmantojiet mūsu priekšrocības 70% atlaide no pārdošanas šodien un kļūsti par biedru tikai par USD 3,29 mēnesī. Varat arī saņemt bezmaksas izmēģinājumu un vispirms mūs pārbaudīt – mēs zinām, ka būsit apmierināts!

Kad esat izveidojis kontu, veiciet trīs tālāk norādītās darbības, kā piekļūt Netflix starptautiskajiem katalogiem.

 1. Lejupielādējiet un instalējiet SaferVPN datorā vai vēlamajā ierīcē.
 2. Palaidiet SaferVPN un izveidojiet savienojumu ar mūsu ASV straumēšanas serveri (vai citu jūsu izvēlētu valsts serveri).
 3. Piesakieties savā Netflix kontā un sāciet skatīties!

Lai uzzinātu vairāk par to, kā atbloķēt Netflix un citas straumēšanas vietnes no jebkuras vietas pasaulē, kur atrodaties, sazinieties ar mums vietnē FacebookTwitterInstagram un Google+!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map