Kā dzīvot tiešraidē un skatīties Stenlija kausa finālu

Skaties Stenlija kausa finālu


2017. gada Stenlija kausa fināls ir viens notikums, kuru jūs nevēlaties palaist garām! Diemžēl daudzi no jums, kas atrodas ārpus ASV vai Kanādas, var cīnīties, lai noturētu spēles. Varat būt drošs, ka mums ir tikai risinājums ikvienam, kurš vēlas skatīties spēles – vienalga kur tu atrodies!

Ja jūs nevarat piekļūt Stenlija kausa izcīņas finālam no savas atrašanās vietas, mums ir vienkāršs 3 soļu risinājums, kas nodrošinās jums INSTANT piekļuvi visām spēlēm neatkarīgi no vietas, kur atrodaties! Mēs jums pat parādīsim, kā apiet elektroenerģijas padeves pārtraukumus nekad nepalaid garām nevienu mērķi!

Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā!

Pitsburgas pingvīni Vs. Nešvilas plēsoņas

Sākot ar 30 komandām, šī gada Stenlija kausa izcīņas fināli ir sasniegti šī gada labāko divniekā – Pitsburgas Penguins un Nešvilas Predators!

Pitsburga ir čempioni aizstāvētāji pēc tam, kad pagājušajā gadā bija pieveicusi Sanhosē Sharks šajā sešos mačos. No otras puses, Nešvilla pirmo reizi parādās viņu finālā!

Abās komandās ir tādi izcili spēlētāji kā Džegeni Malkins, Metjū Mureja un Sidnijs Krosbijs ar Pitsburgas “Penguins”, kā arī Filips Forsbergs un Pekka Rinne no Nešvilas “Predators”. Nav šaubu, ka šī būs aizraujoša spēle starp čempioniem un viņu izaicinātājiem..

Šeit ir viss, kas jums jāzina par šī gada Stenlija kausa finālu:

2017. gada Stenlija kausa fināla grafiks

Šis ir šī gada Stenlija kausa fināla grafiks:

[tabula “” nav atrasta /]

2017. gada Stenlija kausa fināla straumēšanas iespējas

ASV, Visa valsts mēroga spēļu tiešraide tiek rādīta NBC, NHL tīklā, ASV tīklā, TVA Sport (franču valodā) vai CBC.

Kanādā, trešajā posma sezonā saskaņā ar Rogers Media pašreizējo 12 gadu līgumu pārklājumu pārraidīs Sportsnet tīkli un CBC televīzija, kā arī straumēšana vietnē Sportsnet Now, CBCSports.ca vai abonēšanas pakalpojums Rogers NHL GameCentre Live.

Ņemiet vērā, ka Rodžersa Stenlija kausa izcīņa Playoff Pass maksā USD 74,99 un ka tā ir pieejama tikai Kanādā.

Ja jūs ceļojat un joprojām vēlaties piekļūt savam kontam, izlasiet mūsu soli pa solim sniegto rokasgrāmatu par to, kā mainīt faktisko IP adresi uz Kanādas IP adresi, tādējādi maldinot Rodžersu domāt, ka jūs šobrīd atrodaties valsts ģeogrāfiskajā apgabalā. -ierobežojuma ierobežojumi (lasiet zemāk, lai uzzinātu, kā).  

Jebkuram, Ja jums nav TV abonementa, jūs varat piekļūt jebkurai spēlei vietnē Sportsnet TAGAD. Jūs varat pieteikties USD 24,99 mēnesī, lai arī pirmās 7 dienas jūs saņemat par brīvu! Jūsu kredītkarte netiks iekasēta, ja atcelsit atmaksu jebkurā laikā 7 dienu laikā.

Vietnē nhl.com skatītāji, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, var skatīties pilnu spēļu arhīvus no 2017. gada Stenlija kausa izcīņas izslēgšanas spēlēm un visu 2016. – 17. Gada regulāro sezonu – tas nozīmē, ka viņi nevar ķer spēles tiešraidē.

Stenlija kausa fināls - SaferVPN

Starptautiskie skatītāji var skatīties atlasītas ārpustirgus spēles (jūs nevarat skatīties savas mājas pilsētas spēles, ja jūs šobrīd atrodaties tur). Dzīvās un pēc pieprasījuma notiekošās Stenlija kausa spēles un visu 2016.-2017. Gada sezonas sezonu arhīvu atskaņojumi.

(Kad tas notiek, vienkārši izmantojiet SaferVPN, lai mainītu atrašanās vietas un iegūtu svešu IP adresi. Lasiet vairāk zemāk).

* Aptumšojumi *

Ņemiet vērā, ka aptumšošana joprojām var ierobežot jūsu skatīšanos. Iepazīstieties ar NHL pārbaudi Blackout viņu vietnē

Daudzi aptumšojumi attiecas uz tiem, kas dzīvo pilsētās, kur notiek spēles. Piemēram, ja esat Pitsburgas Penguins ventilators, kas atrodas Pitsburgā, serveris uzmeklēs jūsu IP adresi un bloķēs jūsu skatīšanos.

Bet, uzmini ko! Varat arī izmantot SaferVPN, lai iegūtu IP adresi no citas pilsētas un izvairītos no tā jebkura aptumšošana. Tādā veidā jūs varat skatīties visas spēles, pat tirgū pieejamās spēles! Vienkārši izveidojot savienojumu ar SaferVPN – jums ir patīkami doties!

Tālāk mēs precīzi pateiksim, kā!

Kā straumēt NHL hokeja spēles jebkur:

Neatkarīgi no tā, vai tie ir ģeogrāfiski ierobežojumi, abonēšanas prasības vai jebkura cita digitālā ķēde, SaferVPN var pārvarēt šos šķēršļus! Mainot jūsu IP adresi (jūsu unikālais identifikators tīmeklī), SaferVPN ļauj lietotājiem praktiski mainīt savu atrašanās vietu uz jebkuru vietu pasaulē!   

To var izdarīt mazāk kā 30 sekundēs:

 • Lejupielādējiet un instalējiet SaferVPN.
 • Palaidiet SaferVPN, izmantojot mūsu lietotnes vai Chrome paplašinājumu, un izveidojiet savienojumu ar serveri, kurā atrodas raidorganizācija, no kuras vēlaties straumēt..Izmantojiet VPN, lai skatītos Stenlija kausa finālu
 • Pārlūkojiet vietni un sāciet straumēt 2017. gada Stenlija kausa finālu.

Tas ir viss, kas tam ir!

Ja jums ir kabeļtelevīzijas abonements ar kādu no raidorganizācijām, kas rāda spēles, varat izveidot savienojumu ar šī kanāla tiešsaistes apraidi, lai skatītos NHL straumi. Ja atrodaties ārzemēs un tas ir ģeogrāfiski bloķēts, vienkārši izveidojiet savienojumu ar SaferVPN vai nu mūsu ASV vai Kanādas serveriem, lai apietu visus ierobežojumus un skatītos spēles no visas pasaules.!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map