Kā atbloķēt Whatsapp zvana, Skype, Viber un citus VoIP pakalpojumus

Atbloķējiet WhatsApp Calling, Skype, Viber & VoIP lietotnes Ķīnā, Ēģiptē, Jordānijā, Kuveitā, Omānā, Katarā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Marokā, Ziemeļkorejā un Dienvidkorejā, Pakistānā.


Vai mēģināt sazināties ar draugiem, ģimeni un kolēģiem no ārzemēm, bet secināt, ka ir bloķēti VoIP pakalpojumi, kurus vēlaties izmantot? Neuztraucieties, mēs parādīsim, kā ērti piekļūt WhatsApp zvanīšanai, Skype, Viber un daudzām citām VoIP lietotnēm. ar vienu klikšķi!

WhatsApp zvana, Viber, Skype un daudzu citu VoIP pakalpojumu piedāvājumā ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar jūsu vecmodīgo tālruņa pakalpojumu. Jūs varat ne tikai piezvanīt draugiem un ģimenes locekļiem no visas pasaules, bet arī bieži varat piezvanīt viņiem bez maksas!

Diemžēl daudzas valstis bloķē šos pakalpojumus tiešsaistes cenzūras dēļ vai lai aizsargātu lielo telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju intereses. Bet tas nenozīmē, ka nevarat atrast veidu, kā izveidot savienojumu!

Šajā emuārā mēs jums pastāstīsim par visiem šiem pakalpojumiem, kur tie ir pieejami, un kā jūs varat piekļūt jebkuram no tiem neatkarīgi no atrašanās vietas.

#Anbloķējiet WhatsApp, Skype, Viber un citas VoIP lietotnes ar vienu klikšķi! Noklikšķiniet uz To Tweet

WhatsApp zvana, Skype, Viber un VoIP lietotnes

Ikdienā mēs paļaujamies uz kaut kādu lietotni vai mobilo pakalpojumu, lai uzturētu kontaktus ar draugiem, ģimeni, kolēģiem un mīļajiem. Par laimi, izmantojot mūsu tehnoloģiju prasmīgo paaudzi, tādas lietotnes kā WhatsApp, Skype, Viber, Facebook Messenger, Tango un daudz kas cits atvieglo tērzēšanu, balss ziņas un attēlu un video sūtīšanu..

Visas šīs lietotnes izmanto VoIP (Voice-over-IP) tehnoloģiju. Šī tehnoloģija, pazīstama arī kā interneta telefonija, būtībā ļauj cilvēkiem izmantot internetu kā līdzekli tālruņa zvanu veikšanai. Tas ir ne tikai ērti, bet arī ļoti rentabli, ļaujot bez maksas veikt tālsatiksmes tālruņa zvanus.

Kā redzat, ir dažādas VoIP zvana lietotnes, un katrai no tām ir savas unikālās priekšrocības. Vai domājat, kurš jums derēs vislabāk? Noārdīsim dažus pakalpojumus. Viss iepriekš minētais ļauj bez maksas, neierobežoti balss zvanus, izmantojot Wi-Fi, 3G vai 4G pakalpojumus:

 • WhatsApp zvana:

  Šis pakalpojums galvenokārt ir paredzēts mobilajiem lietotājiem, kuri vēlas sūtīt ziņojumus, multividi un piedalīties gan balss, gan video sarunās. Ņemiet vērā: varat piezvanīt tikai tiem cilvēkiem, kuru ierīcē ir arī WhatsApp. WhatsApp pilnīga šifrēšana ir sniegusi pakalpojumam diezgan drošu reputāciju. Lejupielādējot bezmaksas WhatsApp, jūs garantējat, ka “tikai jūs un persona, ar kuru sazināties, varat lasīt nosūtīto, un neviens starp tām, pat WhatsApp”. – WhatsApp.

 • Skype:

  Sākotnēji uz Skype, Skype tagad darbojas šādās ierīcēs: Symbian, Mac, Chrome, Linux, Windows, Blackberry un iOS. Tā kvalitāte un stabilitāte ļāva Skype kļūt par vienu no, ja ne labākajiem VoIP tirgū. Tas notiek tāpēc, ka Skype ir savs kodeks zvanu kodēšanai un pat piedāvā HD balsi. Skype ekrāna koplietošana, daudzu formātu failu koplietošana, sadarbības rīki, konferences videozvani utt. Ir padarījuši platformu ļoti populāru uzņēmumiem. Par nelielu samaksu jūs pat varat piezvanīt cilvēkiem uz citām platformām ārpus pakalpojuma un pat ienest esošo tālruņa numuru, kas tiks izmantots jūsu Skype kontā..

 • Viber:

  Izmantojot Viber, lietotāji var viegli nosūtīt ziņojumus, multivides failus, kā arī balss un video zvanus citiem cilvēkiem, kuri izmanto Viber ar HD kvalitātes savienojumiem. Savienojumiem nav nepieciešama reģistrācija, aizstājvārdi vai ielūgumi, un tos ir viegli integrēt esošajā kontaktu sarakstā. Pakalpojums tiek piedāvāts tajās pašās platformās kā Skype, bet kā maksas funkcijas piedāvā unikālas uzlīmes, publisku tērzēšanu, Viber Games un Viber Out (lai piezvanītu lietotājiem, kas nav Viber lietotāji)..

Lai arī mēs dzīvojam laikmetā, kas pieļauj šos pakalpojumus, diemžēl cenzūras dēļ tie ir bloķēti vairākās valstīs.

Šis ir pārskats par vietām, kur pašlaik tiek bloķēti VoIP pakalpojumi:

Pakalpojumi ir bloķēti
Valstis
VoIP, Skype un vietnes saturs (YouTube, Facebook utt.) Ķīna, Ēģipte, Jordānija, Kuveita, Omāna, Katara, Apvienotie Arābu Emirāti.
VoIP un kāds tīmekļa saturs Maroka, Ziemeļkoreja, Dienvidkoreja, Pakistāna
VoIP un Skype Beliza, Karību jūras reģions, Meksika, Paragvaja
VoIP pakalpojumi Brazīlija

Globālās cenzūras realitāte

Nesen mēs piedzīvojām krasu pieaugumu, ka VoIP pakalpojumu skaits tiek bloķēts visā pasaulē. Kad šie pakalpojumi ir kļuvuši populāri pēdējā desmitgadē, viņi ātri piedzīvo ierobežojumus. Faktiski līdz 2013. gadam 27 valstis bija noteikušas VoIP pakalpojumu aizliegumus, kā rezultātā Tiek bloķēti 40% pasaules iedzīvotāju no piekļuves viņiem.

Eiropas Savienība arī strādā, lai WhatsApp zvana un citus VoIP pakalpojumus iekļautu ES stingrajos telekomunikāciju privātuma noteikumos. Tas ļautu ES noklausīties personiskās sarunas pat ar šifrētu platformu palīdzību.

Brazīlija ir labi pazīstama ar saviem VoIP pakalpojumu ierobežojumiem. WhatsApp valstī jau ir bloķēts trīs reizes. Jaunākais bloks notika 19. jūlijā, bet par laimi tas ilga tikai vairākas stundas. Viens bloks tomēr maija sākumā notika 72 stundu laikā. Tiesnesis Marcels Mai Montalvão no Sergipe štata pavēlēja bloķēt bloķēšanu pēc tam, kad pieprasīja WhatsApp nodot tērzēšanas ierakstus saistībā ar narkotiku izmeklēšanu.

Faktiski valstis ir kļuvušas tik iesaistītas informācijā, kas tiek pārsūtīta, izmantojot šos pakalpojumus, pat zvērēšana AAE WhatsApp var jūs nogremdēt a £ 45 000 soda naudas, cietumsods un / vai izsūtīšana!

Pastāvīgi attīstoties ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem un cenzūrai, cīņa par interneta brīvību ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Par laimi, mums ir vienkāršs risinājums, kas palīdzēs jums iegūt jūsu pelnīto piekļuvi – VPN. Tagad jūs varat piekļūt jebkuram vēlamajam pakalpojumam no jebkuras vietas!

Kā atbloķēt WhatsApp zvana un citus VoIP pakalpojumus:

Balstoties uz jūsu atrašanās vietu, var tikt bloķēti WhatsApp zvanīšana, kā arī citi pakalpojumi, piemēram, Skype, Viber un Facebook zvani. Par laimi, SaferVPN ļauj jums viegli pārvarēt šos ģeogrāfiskos ierobežojumus un cenzūru, lai jūs vienmēr varētu sazināties ar svarīgiem cilvēkiem savā dzīvē!

SaferVPN lietojumprogrammas ļauj VoIP lietotnēm nevainojami darboties viedtālrunī, planšetdatorā un klēpjdatorā neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas. Lūk, kā:

 1. Sāciet savu bez maksas SaferVPN izmēģinājums vai saņemiet apmaksātu plānu ar 14 dienu naudas atdošanas garantiju.
 2. Palaidiet SaferVPN un savienojiet ierīci ar vēlamo VPN servera atrašanās vietu – (ASV vai jebkurā vietā, kas ir WhatsApp bloķēts). Tas darbojas visās jūsu Windows, Mac, iOS un Android ierīcēs.
 3. Lejupielādējiet WhatsApp un ziņu prom! Izveidojiet grupas ar saviem labākajiem draugiem, ģimenes locekļiem vai kolēģiem. Sūtiet neierobežotas ziņas, attēlus, video un audio ziņas. Lai tikšanos ar draugiem padarītu vēl vieglāku, varat arī nosūtīt viens otram savu konkrēto atrašanās vietu.

Tas ir viss, kas tam ir! Reģistrējieties SaferVPN vai sāciet bezmaksas VPN izmēģinājumu, lai no jebkuras vietas atbloķētu un piekļūtu WhatsApp Calling un VoIP lietotnēm.!

Vai jums ir jautājums par mūsu pakalpojumu un kā tas darbojas? Nevilcinieties sazināties ar mums jebkurā laikā, dienā vai naktī, uz [email protected] Mēs vienmēr priecājamies palīdzēt!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map