Ietaupiet naudu aviobiļetēs: kā es atklāju 2 700 USD + ietaupījumu lidmašīnu biļetēs

lidosta krēslā


Ceļošana ir lieliska, bet lidojuma rezervēšana? Tas var būt finansiāli milzīgi. Pat ar aviokompānijām ar atlaidēm un brīvdienu piedāvājumiem ir grūti atrast labāko cenu.

Šajā rakstā es jums parādīšu, cik viegli ir izmantot VPN, meklējot aviobiļetēs simtiem dolāru vai lielākus darījumus.

Kā ceļojumu kompānijas zina jūsu atrašanās vietu

Ir zināms, ka ceļojumu firmas un aviokompāniju vietnes “diskriminē cenas”, t.i., piedāvā dažādas cenas tie paši precīzi reisi tiem, kas atrodas dažādās vietās. Uz priekšu es jums parādīšu, kā jūs varat to izmantot savā labā.

Šie ir veidi, kā šīs vietnes var noteikt jūsu atrašanās vietu:

 • An Interneta protokola (IP) adrese ir tāds pats kā jūsu ID numurs internetā, bet tas norāda vietnēm, kur atrodaties. Jebkurā vietnē, ar kuru izveidojat savienojumu, ir redzama jūsu personīgā IP adrese.
 • Sīkdatnes personalizējiet pārlūkošanas pieredzi, izsekojot un saglabājot informāciju par dažām jūsu darbībām. Vietnes var uzraudzīt jūsu uzvedību internetā, ievietojot sīkdatnes savā ierīcē.
 • Vietnes var izmantot arī GPS Iespējas savā ierīcē, lai redzētu, kur atrodaties, un pēc tam izmantojiet to, lai noteiktu, kuru cenu noteikšanu jums piedāvāt.
 • Ja jūs pārlūkojat Bezvadu internets, vietnes var izsekot jūsu atrašanās vietai, ja jūs tām piešķirat atļauju.
 • Ar HTML5 ģeogrāfiskās atrašanās vietas kodēšana, vietnes var izsekot jūsu atrašanās vietai pat personālajā datorā.
 • Ceļojumu firmas var izmantot arī jūsu izvēlētā maksājuma valūta secināt savu atrašanās vietu un pieņemt lēmumus par savu sociāli ekonomisko stāvokli.

Visi iepriekš minētie ir iemesls, kāpēc jūs varat beigties maksāt vairāk nekā kāds, kas atrodas citā pasaules malā, izmantojot citu valūtu – pat ja jūs skatāties tieši to pašu datumu, aviosabiedrību un lidojumu.

Jūs pat varat pamanīt, ka jo vairāk meklējat, jo augstākas cenas pieaug. Tas notiek tāpēc, ka šīs vietnes bieži izseko jūsu meklējumiem, izmantojot iepriekš minētos rīkus. Ja viņi redz, ka jūs iepērkas tajā pašā lidojumā atkal un atkal, viņi var pateikt, ka esat gatavs maksāt, un attiecīgi paaugstina cenu..

Ietaupiet naudu lidojumos tūlīt

Kā atrast lētākus lidojumus

Tātad, kā jūs varat ietaupīt naudu par aviobiļetēm, nesaņemot sodu par savu atrašanās vietu? Vienkārši – izmantojiet tikai VPN, lai meklētu abas biļetes anonīmi un it kā jūs atrastos citā valstī.

Šīs ir darbības, kuras es veicu, lai iegūtu darījumus ar lidojumiem:

 1. Meklējiet lidojumu piedāvājumus vietnē, piemēram, KAYAK.com vai Expedia.com bez izmantojot VPN.
 2. Atzīmējiet, kādus lidojumus vēlaties veikt.
 3. Aktivizējiet savu VPN un izveidojiet savienojumu ar serveri citā valstī.
 4. Atveriet inkognito logu atsevišķā pārlūkprogrammā.
 5. Meklējiet lidojumus tāpat kā jūs 1. solī.
 6. Salīdziniet cenas.
 7. Atkārtojiet 3. līdz 6. darbību, lai atrastu labākās cenas.

Video: Kā ietaupīt naudu lidojumos, izmantojot VPN

Triki, kā atrast labus piedāvājumus lidojumos

Jums varētu rasties jautājums: kāda ir taktika, lai atrastu izdevīgus piedāvājumus lidmašīnu biļetēs?

1. Nomainiet savu IP adresi uz valsti ar zemiem ienākumiem

Visticamāk, ka darījumus atradīsit, ja vēlamos lidojumus meklēsit, izmantojot VPN serveri nabadzīgākā valstī – piemēram, Indijā vai Rumānijā. Šīs vietnes parasti piedāvās labākus piedāvājumus, jo viņi sagaida, ka šo valstu cilvēki nevēlēsies maksāt tikpat daudz kā kāds, piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs.

2. Mainiet savu IP adresi uz mērķa valsti

Es arī esmu uzskatījis par noderīgu mainīt savu VPN serveri, lai tas atrastos vietā, uz kuru es gribu ceļot. Dažreiz aviosabiedrības piedāvā īpašus vietējos piedāvājumus, kurus jūs nevarat saņemt, ja jums nav vietējās IP adreses.

3. Mainiet savu IP adresi uz aviosabiedrības mītnes valsti

Tas pats attiecas uz gadījumiem, kad, mainot IP, tas atrodas aviosabiedrības mītnes valstī. Piemēram, ja es ceļoju ar Brazīlijas aviokompāniju, es pārslēdzos uz Brazīlijas IP adresi – un ir lielas iespējas, ka cenas varētu būt zemākas.

Atcerieties, ka cenas vienmēr svārstās atkarībā no valsts, kurā meklējat. FareCompare norāda, ka vislabākais laiks, lai iegūtu viszemākās aviobiļešu cenas ASV Otrdien plkst. 15:00 ET.

4. Mainiet savu IP adresi, lai atiestatītu cenu kāpumu

Kā paskaidrots iepriekš, kad ceļojumu vietnes redz, ka jūs atkārtoti meklējat tos pašus lidojumus no vienas un tās pašas IP adreses, viņi paaugstina cenas. Lai no tā izvairītos, izveidojiet savienojumu ar kādu no SaferVPN globālajiem serveriem – pat savā valstī. Pēc tam pārlūkojiet atpakaļ iecienītajā lidojumu vietnē, un jūs, iespējams, redzēsit, ka cenas pazemināsies tur, kur tās sākās.

5. Notīriet sīkfailus

Izmantojot pārlūkprogrammas privāto režīmu, lai novērstu sīkdatņu saglabāšanu, kā arī sīkfailu dzēšanu vai atspējošanu, tas palīdzēs novērst izsekošanu no ceļojumu vietnēm. Tomēr, neizmantojot VPN, jūs joprojām varat izsekot, izmantojot savu IP adresi.

6. Izmantojiet vietņu starptautiskās versijas

Cenas var atšķirties no jūsu izmantotās vietnes izcelsmes. Mēģiniet pārlūkot alternatīvas vietnes versijas, kuras skatāt, piemēram, Lielbritānijas (.co.uk), franču (.fr) vai Kanādas (.ca) lokalizācijas. Protams, neizmantojot VPN, ceļojumu vietne joprojām var nesamazināt cenu – un tā var vienkārši novirzīt jūs uz vietējo vietni.

Izmantojot SaferVPN ietaupīt naudu lidojumos 

Šeit ir daži piemēri, ar kuriem es saskāros, meklējot lidojumus, kas demonstrē dažādus piedāvājumus, ko var parādīt tāda vietne kā KAYAK.com, atkarībā no tā, kur, viņaprāt, es meklēju.

Pirmkārt, es izveidoju savienojumu ar SaferVPN serveri Amerikas Savienotajās Valstīs. Tālāk meklēju vietnē KAYAK.com lidojumus no Ņujorkas uz Ņūdeli datumam, kuru vēlējos ceļot: 2019. gada 20. februāris. Pēc tam es pierakstīju cenu dažiem lidojumiem, kas strādāja ar manu grafiku..

Pēc tam es vienkārši mainīju savu virtuālo identitāti, izveidojot savienojumu ar SaferVPN serveri Indijā, un veicu tieši to pašu meklēšanu. Lūk, lūk, daudziem manis reģistrētajiem lidojumiem tagad bija pilnīgi atšķirīgas cenas.

Piemēram, izmantojot ASV IP adresi, es atradu lidojums ar KLM– viena no manām iecienītākajām aviokompānijām – savienošana Amsterdamā, kas maksāja 3694 USD. Bet, meklējot ar Indijā bāzētu IP adresi, tas pats precīzais lidojums maksāja USD ekvivalentu 967 USD!

KLM lidojumu cenas no JFK uz DEL

Protams, tas ir ārkārtējs piemērs. Ja godīgi, vairums cenu atšķirību nav tik dramatiski.

Es arī atradu British Airways lidojumu, kas apstājās Londonā pa ceļam uz Deli, cena amerikāņiem bija 986 USD. Bet Indijas klientiem šis lidojums maksāja tikai USD 846!

British Airways lidojumu cenas no JFK uz DEL

Dažreiz daži reisi pat nav pieejami konkrētās valstīs. Piemēram, man bija grūtības atrast lidojumus no Ņujorkas uz Deli, izmantojot Virdžīniju, – radās tikai viens darījums. Bet, kad es noklikšķināju uz darījumu, lai uzzinātu vairāk informācijas, šī saite aizveda uz Virgin Atlantic vietni, kurā bija redzams kļūdas ziņojums zemāk.

Virgin Atlantic lidojuma kļūdas ziņojums

Bet, ievietojot to pašu precīzo informāciju ar Indijas IP adresi, es atradu veselu virkni darījumu!

Virgin Atlantic lidojumu cenas no JFK uz LOS un LOS uz JFK un LOS uz EWR

Es negarantēju jūs saņemsit tādus pašus rezultātus kā es, taču ir diezgan lielas izredzes, ka lidojuma meklēšana, izmantojot šo metodi, piedāvā jums iespēju izvēlēties no zemāku cenu lidojumiem. Es iesaku pārbaudīt dažus atšķirīgus laikus un izmēģināt dažādas IP adreses, lai redzētu iespējamās cenu atšķirības.

Vai ir pareizi izmantot VPN, rezervējot lidojumus??

Es sazinājos ar United klientu apkalpošanas pārstāvi, lai uzzinātu viņu nostāju par cenu atšķirību priekšrocībām ārzemēs, rezervējot lētākus lidojumus. Jaukie klientu apkalpošanas pārstāvji atzina, ka viņi darīt publicējiet dažādas cenas dažādās valstīs, un ceļojumu aģentu vietnes (piemēram, Expedia, KAYAK) dara to pašu. Turklāt viņi sadarbojas ar dažādiem licencētiem ceļojumu aģentiem dažādās valstīs, kas ir liels cenu atšķirību iemesls.

Es speciāli jautāju par VPN, un viņa teica, ka viņu pārvadājuma līgumā nekas nav pret to izmantošanu. Es pat viņai teicu, ka caur VPN es apskatīju Brazīlijas Apvienoto vietni, kamēr es ar viņu tērzēju, un viņa teica, ka es varu rezervēt šo lidojumu bez raizēm.

Arī United to teica ir pilnīgi likumīgi izmantot VPN, lai rezervētu lidojumus no citas ģeogrāfiskās atrašanās vietas.

Es par to arī pa e-pastu nosūtīju lietotājam KAYAK.com, un šeit ir mūsu sarakste:

Sarakste ar KAYAK.com par VPN izmantošanu lidmašīnu biļešu iegādei

Kā redzat, ne aviokompānijai, ne KAYAK nav problēmu izmantot VPN, lai iegādātos biļetes par lētāku cenu.

Sāciet somu iepakošanu!

Mūsdienu e-komercijas lietpratīgajā pasaulē daudzi e-tirgotāji izmanto sava veida cenu segmentāciju, lai izmantotu augstāku pirktspēju. Tāda ir viņu mārketinga stratēģija, un tā viņiem darbojas.

Izmantojot VPN, ir viegli pāriet starp dažādiem cenu segmentiem un padarīt to piemērotu jums. 

Ja vēlaties izmēģināt šo iespēju, iegūstiet bezmaksas SaferVPN izmēģinājumu vai abonementu ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Vai jums ir atsauksmes, ieteikumi vai funkciju pieprasījumi? Sazinieties ar SaferVPN un izveidojiet savienojumu, izmantojot Facebook, Twitter un Instagram!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map