Galīgais ceļvedis: kā tiešsaistē skatīties ASV prezidenta vēlēšanu rezultātus

Kā tiešsaistē skatīties prezidenta vēlēšanu balsošanas rezultātus


Nepieejiet šīm ASV prezidenta vēlēšanām Otrdien, 8. novembrī televizorā? Mums ir tikai risinājums, kas ļauj jums skatīties vēlēšanu rezultātus vairākās citās ierīcēs neatkarīgi no atrašanās vietas!

Par šī gada prezidenta vēlēšanām

Šī gada ASV prezidenta vēlēšanas būs 58. kvadriennāle, kurā noteiks Amerikas Savienoto Valstu 45. prezidentu un 48. viceprezidentu. 2 galvenie dalībnieki šī gada vēlēšanās ir:

 • Uzņēmējs un realitātes televīzijas personāls Donalds Trumps kļuva par Republikāņu partijas prezidenta kandidātu 2016. gada 19. jūlijā. Ja ievēlēts, Trump ieņems vecākā prezidenta titulu, kurš stāsies amatā.
 • Hilarija Klintone, bijusī valsts sekretāre un ASV senatore no Ņujorkas, 2016. gada 26. jūlijā kļuva par Demokrātiskās partijas prezidenta kandidātu. Ja viņu ievēlēs, viņa būs Amerikas Savienoto Valstu pirmā sieviete prezidente..

Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par kandidātiem un vēlēšanu procesu, apskatiet šos videoklipus!

2016. gada prezidenta vēlēšanu sadalījums – skatieties, pirms balsojat

Vai jūsu balsis skaitās? Paskaidroja vēlēšanu koledža – Kristīna Greer

Šī gada kampaņas taka ir bijusi viena no dinamiskākajām, ko valsts redzējusi! Tā kā demokrātijas kandidāte, iespējams, ir pirmā prezidentes sieviete, un republikas kandidāte ir negaidīta politiska autsaideris, var droši teikt, ka šie vēlēšanu rezultāti būs tādi, kurus nevēlaties palaist garām.!

Bet kurš, jūsuprāt, būs? Šeit nododiet savu balsojumu!


Iepazīstieties ar šo vietni Poll Tracker, lai redzētu, kuras citas organizācijas uzskata, ka tās ir vadībā!

Raidorganizācijas, kas straumē vēlēšanu balsošanas rezultātus

Daudzas no lielākajām ziņu stacijām straumēs vai publicēs vēlēšanu atspoguļojumu tiešsaistē. Šeit ir tikai daži, kā arī citas vietnes un straumes, kas arī jūs steidzami sekos tam, kas notiek šajā vēlēšanu dienā.

Tiešsaistes ziņu vēlēšanu klāsts, izmantojot tīmekļa vietnes

Šīs lielākās raidorganizācijas vēlēšanu un balsošanas rezultātus dalīs tieši savās vietnēs:

 • CBS
 • CNN
 • ABC ziņas
 • NBC
 • FOX ziņas

Vēlēšanu pārklājums, izmantojot lietotnes jūsu tālrunim

Starp daudzām citām lietojumprogrammām, kas straumēs vēlēšanu datus, sekojiet šīm saitēm uz lielākajām plašsaziņas līdzekļu lietotnēm, kas atspoguļos vēlēšanas:

 • CBS
 • NBC
 • Lapsa
 • ABC

Televīzijas slings – alternatīva kabelim

Šis abonēšanas vadu griešanas pakalpojums ļauj jums skatīties TV bez kabeļa. Pamata Sling Orange pakete piedāvā vairāk nekā 25 kanālus, ieskaitot ziņu kanālus, piemēram, CNN. Papildu plus ir tas, ka viņi piedāvā bezmaksas septiņu dienu izmēģinājumu, nav nepieciešams līgums, un to var jebkurā laikā atcelt.
Sling TV ir pieejama arī lietotne operētājsistēmām Android, iOS, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV un Xbox One.

Twitter un BuzzFeed – @BuzzFeedNews

Twitter sadarbībā ar BuzzFeed reportieriem vēlēšanu dienā būs tiešraide viņu cilnē Moments. Skatieties, izmantojot notikumu galddatoru, tālruni vai televizoru.

VoteCastr

VoteCastr nodarbojas ar tādu datu sniegšanu, kas ļaus skatītājiem pakāpeniski skatīties balsošanas datus, nevis jāgaida, kad būs pēdējais skaitlis. Vienlaikus ar plašsaziņas līdzekļiem, piemēram, The New York Times, Slate un CNN, lietotne VoteCastr pastāvīgi ģenerēs. prognozētie rezultāti, kad tiek apkopoti balsošanas dati.

Politico

Politico sniegs 2016. gada prezidenta vēlēšanu dienas rezultātus, norādot katra kandidāta vēlētāju balsis. Šī informācija tiek parādīta, izmantojot interaktīvu karti, ļaujot jums aplūkot kandidātu progresu pa valstīm, kā arī piedāvā tiešraides informācijas straumi viņu vietnē.

Vienotība

Vienotība ir veltīta 2016. gada prezidenta vēlēšanu notikumu uzraudzībai. Šajos notikumos var ietilpt problēmas balsošanas laikā, problēmas reģistrēties, iebiedēšana vēlēšanu laikā vai ārkārtīgi garas rindas, kas var ietekmēt rezultātus, ko amerikāņi redz dienas beigās..
Jūs varat piekļūt Electionland, kas uzraudzīs balsošanas procesu un nodrošinās pastāvīgus atjauninājumus.

Radio pārklājums

Vai jums nebūs laika skatīties vēlēšanas? NPR kopā ar PBS sniegs ziņas par vēlēšanu dienām, izmantojot daudzus nesējus, piemēram, radio, televīziju, viņu vietni un NPR One lietotni..

Raksti tiešsaistē

 • C-SPAN piedāvā 2016. gada kampaņu sērijas atspoguļojumu plašsaziņas līdzekļos un nodrošinās vēlēšanu dienu atspoguļojumu.
 • Daily Caller ir diennakts ziņu publikācija, kas sekotājiem vēlēšanu dienā ļaus apskatīt lielas tēmas.
 • The Wall Street Journal piedāvās arī straumējošu pārklājumu vēlēšanu prognozes un atspoguļojumu pasākumu laikā.

Kā skatīties vēlēšanu rezultātus no ārvalstīm

Neatkarīgi no tā, vai esat emigrants vai ceļojat pa savu pašreizējo atrašanās vietu, nevajadzētu kavēt jūs redzēt vienu no kritiskākajiem notikumiem 2016. gadā – prezidenta vēlēšanām.

Ja jums pašlaik nav piekļuves ģeogrāfiskās atrašanās vietas dēļ, veiciet tālāk norādītās darbības, veicot tikai trīs vienkāršas darbības.

 1. Lejupielādējiet un instalējiet SaferVPN viena klikšķa lietotnes galddatoriem, mobilajām ierīcēm un / vai Chrome
 2. Palaidiet SaferVPN un izveidojiet savienojumu ar kādu no mūsu ASV serveriem

ASV straumēšana tiešsaistē skatās prezidenta vēlēšanu balsošanas rezultātus

3. Pārlūkojiet atlasītās raidorganizācijas vietni / lietotni un sāciet straumēšanu!

Tas ir viss, kas tam ir!

Kā tieši tas darbojas? VPN (virtuālais privātais tīkls) ļauj jums izveidot savienojumu ar attālo tīklu un mainīt ģeogrāfisko atrašanās vietu tiešsaistē, lai jūs varētu izjust vēlēšanas tāpat kā mājās.

Sāciet skatīties 2016. gada prezidenta vēlēšanu balsošanas rezultātus, izmantojot bezmaksas SaferVPN 24 stundu izmēģinājumu, vai arī abonējiet kādu no mūsu plāniem (ar 14 dienu naudas atdošanas garantiju jums nav ko zaudēt!).

Vai vēlaties būt pirmais, kurš uzzina visas jaunākās emigrācijas, kiberdrošības un straumējošās izklaides ziņas? Pievienojieties mums Facebook, Twitter, LinkedIn un Google+. Mēs labprāt dzirdētu no jums!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map