Galīgais ceļvedis: kā straumēt uz Twitch

Galīgais ceļvedis: kā straumēt uz TwitchJa jūs interesē visa veida satura straumēšana, sākot ar spēlēm un beidzot ar dažādu radošu saturu, Twitch TV ir straumētāja sapnis! Šajā emuārā mēs jums pateiksim visu, kas jums jāzina par straumēšanu pakalpojumā Twitch, tā unikālajām funkcijām un piekļuvi tā daudzveidīgā satura izvēlei. no jebkuras vietas pasaulē!


2014. gadā Amazon iegādājās Twitch Tv par miljardu USD. Šī platforma, kurai labdarībai ir piesaistīti vairāk nekā 46 miljoni ASV dolāru, kopš tā laika ir saņēmusi funkciju uzlabojumus un pilnveidojumus tā daudzajām pieejamajām platformām. Sākot ar sacensību sporta notikumiem starp pasaules intensīvākajiem spēlētājiem un beidzot ar mākslas darbu radīšanas straumēm, Twitch ietekme un tās tiešraides iespējas ir ieguvušas vilci un popularitāti tiešsaistes straumēšanas pasaulē.

Kas ir raustīšanās?

Twitch ir viena no pasaules vadošajām sociālo video platformām, kas jebkura vecuma spēlētājiem piedāvā kopīgu kopienu, kurā viņi var pulcēties, lai skatītos, straumētu un spēlētu spēles tiešsaistē. Šī pārliecinošā platforma, kuru 2011. gadā dibināja Amazon meitasuzņēmums Twitch Interactive, piesaista gandrīz 10 miljonus apmeklētāju katru dienu, kas saista gan draugus, gan fanus. Vienkārši skatoties un daloties ar videospēļu kultūru, vairāk nekā 2 miljoni lietotāju aktīvi darbojas personīgajā straumē, daudziem pat izmantojot iespēju savās auditorijas mijiedarbībās nopelnīt pienācīgu iztiku no Twitch..

Iepriekš jūs varēja skatīties tikai tiešraidi vietnē Twitch, tas nozīmē, ka jums bija jābūt tiešsaistē, lai tiešraidē uztvertu savas iecienītās straumes. Bet nesen Twitch ir pievienojis papildu funkciju video augšupielāde!

Tagad jūs varat:

 • Augšupielādējiet videoklipus vietnē Twitch
 • Saglabājiet videoklipus bez derīguma termiņa
 • Paziņojiet sekotājiem, kad ievietojat videoklipu
 • Lejupielādējiet videoklipus, lai izveidotu jaunu saturu
 • Skatīt katra video statistiku

Viena lieta, kas jāņem vērā, ir platformas spēja konkurēt ar citiem pakalpojumiem, piemēram, YouTube. Šis aspekts ir īpaši ieinteresējis tos, kuri atbalsta interneta brīvību, vārda un informācijas brīvību tiešsaistē un protestē pret interneta cenzūru un ierobežojumiem. Youtube diemžēl ir pieņēmis strīdīgus lēmumus par satura cenzēšanu, pat izvēloties šo ideju, lai reklamētu viņu pašu YouTube varoņu programmu, kurā “varoņi” var gūt punktus par satura ziņošanu. Tā kā cenzūras jautājumi ir priekšplānā, Twitch TV ieviešana konkurējošajā video augšupielādes tirgū piedāvā alternatīvas izpausmes platformas iespēju, īpaši tiešraidei Twitch.

Kāpēc Twitch ir tik populārs??

Bieži vien, kad cilvēki bauda noteiktas intereses, parasti tiek iedvesmoti tie, kuri ir augsti kvalificēti tajā pašā jomā. Šī ir tā pati ideja, kas piesaista ziņkārīgus spēlētājus, lai pievienotos augsti kvalificētiem, populāriem spēlētājiem, kad viņi tiešraidē demonstrē Twitch. Spēlētāji var ne tikai skatīties, kā eksperti spēlē dažas no savām iecienītākajām spēlēm, bet tiešraidēs ir arī divvirzienu sociālie video ar audio un tērzēšanu. Tas ļauj gan straumētājiem, gan auditorijai mijiedarboties reāllaikā. Twitch pat ienirst sociālo tīklu trakā. Ļaujot Twitch lietotājiem sarakstam pievienot līdz 500 draugiem, Twitch parādīs lietotājiem tieši to, kas ir tiešsaistē. Twitch lietotāji var izmantot Twispers, Twitch privāto ziņojumapmaiņas sistēmu, lai sazinātos ar draugiem caur sistēmu.

Standarta Twitch dalība ietver spēju:

 • Sekojiet savai izlasei kanāli
 • Saņemiet paziņojumus tiešsaistē
 • Tērzējiet ar draugiem
 • Sūtiet un saņemiet ziņas
 • Sāciet pats savu apraidi

Vēl viens pievilcīgs Twitch pasaules aspekts ir platformas spēja parādīt reālistiskas spēles detaļas, ļaujot lietotājiem redzēt pagātnes maldinošos spēles priekšskatījumus.

Videospēlēs bieži tiek parādīti īsi priekšskatījumi, kas ir dramatiski, izceļ tikai dažas funkcijas un parasti pilnībā neatspoguļo galaproduktu vai to, kāda varētu būt spēle, mehānika un sižets. Tā kā Twitch tiešraidē izmanto spēli, lietotāji var straumēt spēli no vienas puses, tāpat kā tad, ja jūs sēdētu blakus savam draugam, kurš spēlē spēli uz viņu dīvāna. Twitch tiešraides spēle ir palīdzējusi daudzām spēlēm palielināt to pārdošanas apjomus videospēļu pirkšanas lēmumu ietekmēšana.

Turklāt Twitch platformas dažādība palielina tās popularitāti. Pašlaik tas ir pieejams:

 • Twitch iPhone
 • Twitch Android ierīcēm
 • Nvidija Vairogs
 • Xbox One
 • Playstation 4
 • Xbox 360
 • Chromecast
 • Uguns TV

Unikālas iespējas

Papildus spēļu platformām, Twitch mudina arī citas tiešsaistes straumes un saturu. To unikālās iezīmes ietver:

 • Twitch Plays – spēle, kas veidota ar tērzēšanas virzītu spēli, kurā tiek izmantotas interaktīvas tiešraides. Šī pieredze ļauj auditorijai kontrolēt citu spēlētāju darbības tiešraides laikā.  
 • Esports ir arī ieguvis ievērojamu impulsu, ļaujot konkurējošām spēlēm, kurās piedalās komandas, līgas, spēlētāji un citi nozīmīgi notikumi.
 • Twitch Creative, kas māksliniekiem piedāvā iespēju parādīt daudz dažādu projektu veidus. Sākot no gleznošanas līdz ēdiena gatavošanai un beidzot ar muzikālu kompozīciju, šī platforma piedāvā unikālu vidi radošiem cilvēkiem.

Straume pakalpojumā Twitch Prime

Tā kā Twitch pieder Amazon, Twitch Prime tagad ir apvienots ar jūsu Amazon Prime dalību, kas nozīmē, ka jūs varat piekļūt visām Twitch Prime funkcijām par vienas Amazon dalības cenu. (Ja jums jau ir Amazon Prime, viss, kas jums jādara, ir saistīt savus kontus bez papildu maksas.) Tātad jūs saņemat bezmaksas piegādi, iegūstat piekļuvi bez reklāmām vairāk nekā diviem miljoniem dziesmu, tūkstošiem filmu un šovu (novēršot nepieciešamību pēc apmaksāt Netflix un Spotify) un neierobežotu vienas dienas piegādi.  

Twitch Prime dod jums piekļuvi:

 • Bezmaksas spēļu lejupielāde
 • Katru mēnesi bezmaksas spēles un bonusa laupīšana (plus pārsteigumi!)
 • Twitch straumju apskate bez reklāmām
 • Bezmaksas abonēšana jaunam Twitch kanālam ik pēc 30 dienām (pretējā gadījumā maksā 4,99 USD)

Twitch Prime būs pieejams tikai tajās valstīs, kur ir pieejama Amazon Prime (proti, ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Vācijā, Francijā, Itālijā un Spānijā). Valstīs, kurās programma Prime nav pieejama, jūsu alternatīvā iespēja būs Twitch Turbo.

Bet, ja vēlaties izmantot visas priekšrocības, kas saistītas ar Amazon Prime, bet nedzīvojat Amazon pārklājuma zonā, mums ir vienkāršs triks, kas ļaus jums pilnībā izmantot Twitch potenciālu: VPN.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN ar

Lai arī pati Twitch nav ģeogrāfiski sašaurināta, valstis, kuras cenzē saturu, ir aizliedzis tās pakalpojumus. Par laimi, ja jūs esat spēlētājs valstī, kurā šis aizraujošais pakalpojums tiek liegts, VPN vai virtuālais privātais tīkls to dažu sekunžu laikā novērsīs..

Valdībām un citām organizācijām ir iespēja noteikt jūsu fizisko atrašanās vietu, izmantojot jūsu IP adresi. Tāpēc, izmantojot VPN, jūs varat likumīgi slēpt savu IP adresi. Jūs varat arī iestatīt savu atrašanās vietu uz jebkuru vēlamo valsti; faktiski var parādīties jebkurā valstī, vienkārši izvēloties serveri šajā vietā. Tas nodrošina pilnīgu, neierobežotu piekļuvi, vienlaikus aizsargājot jūs pret IP noplūdi un DDOS uzbrukumiem – divām ļoti izplatītām problēmām, ar kurām spēlētāji saskaras tiešsaistē.

Bet, ja atrodaties valstī, kas ļauj straumēt pakalpojumā Twitch, VPN var arī atrisināt daudzas atpalikušas problēmas, ar kurām straumētāji saskaras, izmantojot Twitch. Straumēšanas pasaulē VPN dažkārt ir negatīva stigma, tāpēc tos bieži vaino par zaudētu savienojuma ātrumu, samazinātu serveru stabilitāti, kvalitātes zudumu, kritušiem kadriem utt. Pārsteidzoši, ka VPN faktiski var rīkoties tieši pretēji, un pat novērst stostīšanos.

Stostīšanās vai savienojuma kļūdas bieži rodas, trāpot “sliktajam ritmam”, novirzot no mājām uz Twitch serveri. Šiem apiņiem var būt problēmas vai pat tie var būt pilnīgi miruši.

VPN var izveidot labāku savienojumu, izlaižot šīs sliktās vietas. Izmantojot 400+ serverus vairāk nekā 30 vietās visā pasaulē, SaferVPN nodrošina, ka savienojums vienmēr sasniedz galamērķi, izmantojot iespējami drošāko un efektīvāko maršrutu..

Lūk, kā pasargāt sevi un gūt maksimālu labumu no Twitch, veicot tikai trīs vienkāršas darbības:

1) Saņemiet SaferVPN plānu vai sāciet bezmaksas izmēģinājumu, ja jums vēl nav konta.

2) izveidojiet savienojumu ar serveri, kas atrodas vēlamajā vietā.

3) Piekļūstiet Twitch, un jūs redzēsit, ka tas darbojas tāpat kā tad, ja atrodaties vietā, kur tas nav bloķēts!

Izmantojot SaferVPN, jūs varat piekļūt šim pārsteidzošajam pakalpojumam no jebkuras vietas pasaulē mazāk nekā 30 sekundēs! Ja jums vēl nav SaferVPN, iegādājieties abonementu jau šodien (mēs piedāvājam 30 dienu naudas atdošanas garantija – tāpēc jums nav ko zaudēt!) Vai izmēģiniet SaferVPN par brīvu lai jūs varētu izbaudīt visas Twitch priekšrocības!

Ja vēlaties būt informēts par visiem padomiem, kā piekļūt labākajai straumēšanas izklaidei, noteikti sazinieties ar mums sociālajos medijos vai ierakstiet mums e-pastu uz [email protected]com. Mēs esam šeit visu diennakti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map