Futbola tiešraide – skatieties Brazīlijas 2014. gada pasaules kausu no jebkuras vietas

Skatieties Brazīlijas 2014. gada pasaules kausu. Futbola tiešraide visā pasaulē, izmantojot SaferVPN

Ikviens ir sajūsmā par futbola (es domāju futbola) lielāko turnīru, kas notiek tikai reizi četros gados, taču laika konfliktu un vietējo TV apraides tiesību dēļ gandrīz nav iespējams noķert visas spēles. Ar dažiem vienkāršiem padomiem & triku, mēs jums parādīsim, kā tiešsaistē skatīties 2014. gada pasaules kausu no jebkuras vietas pasaulē un informēt mūs par svarīgākajām spēlēm. Lasīt pēdējie atjauninājumi ziņas apakšdaļā.

2014. gada Pasaules kausa izcīņas pēdējā izloze Brazīlijā. Skatieties Brazīlijas 2014. gada pasaules kausu tiešraidē, futbolā ar SaferVPN.FIFA tīmekļa vietnes attēls parāda 2014. gada Pasaules kausa izcīņas fināla izlozi Brazīlijā. Uzņēmējas valsts komanda grupu spēlē saskārās ar Horvātiju, Meksiku un Kamerūnu.

TV kanāli, kas pārraida Brazīlijas 2014. gada pasaules kausu

Mūsu ASV auditorijai, , WatchESPN un Fox Soccer 2GO ir labākās iespējas futbola tiešraidē no valsts iekšienes. Lai izmantotu ESPN, jums būs jābūt abonentam vienam no daudzajiem kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzējiem, kas atrodami šeit. Gan WatchESPN, gan Fox Soccer 2GO ir pieejami arī šādās ASV teritorijās: Amerikas Samoa, Guama, Marianas ziemeļu salas, Puertoriko, Mazā ASV attālās salas un ASV Virdžīnu salas. Tomēr ņemiet vērā, ka ESPN un Fox ārpus ASV ir ģeogrāfiski ierobežoti, tāpēc, lai viņiem piekļūtu, ir jāsaņem ASV IP adrese. To var viegli iegūt, izmantojot SaferVPN!

Mūsu Lielbritānijas auditorijai, vai kāds cits, kurš dod priekšroku kādam vecam labam britu akcentam, vienkārši lejupielādējiet BBC iPlayer vai iTV, lai tiešraidē skatītu futbola spēles. BBC parādīs visus mačus un arī tos uzglabās vēlākai skatīšanai pēc pieprasījuma. Tādā veidā jūs nekad nepalaidīsit garām spēli un nevajadzēs palikt visu nakti. Ja viņi lūdz ievadīt pasta indeksu, lai pārbaudītu jūsu atrašanās vietu, izmantojiet SW1H 9NP. Gan BBC iPlayer, gan iTV ir ierobežoti ar ģeogrāfisko ierobežojumu ārpus Apvienotās Karalistes, tāpēc, lai piekļūtu tiem, jums ir jāsaņem Lielbritānijas IP adrese. To var viegli iegūt, izmantojot SaferVPN!

Apturēt ģeogrāfiskos ierobežojumus futbola tiešraidē

Apraides tiesību dēļ iepriekš uzskaitītie kabeļtelevīzijas uzņēmumi ierobežo savus plašsaziņas līdzekļus, tāpēc tiem var piekļūt tikai viņu valstīs. Tas, kā viņi meklē jūsu atrašanās vietu, ir atkarīgs no jūsu IP adreses. Izmantojot SaferVPN, jūs varat mainīt savu IP adresi uz citu no citas valsts.

Jums par laimi, vairākās no šīm valstīm ir pieejami serveri. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar atrašanās vietu, kas ir vistuvāk jūsu fiziskajai atrašanās vietai, lai nodrošinātu ātrāko savienojumu un izbaudītu spēles. Mums jāuzsver, ka jūs izveidojat savienojumu ar jums vistuvāko serveri, jo tuvumam tiešām ir nozīme. Jo tuvāk VPN serverim ir jūsu faktiskā atrašanās vieta, jo mazāka būs savienojuma ātruma atšķirība un priecīgāks jūs būsit ar pārlūkošanas pieredzi.!

Tālāk ir norādīts, kā skatīties Brazīlijas pasaules kausu tikai 3 vienkāršas darbības:

• Lejupielādēt un instalējiet SaferVPN lietotnes operētājsistēmām Mac, Windows, iOS, Android un / vai Chrome. (To var izdarīt ar mūsu bezmaksas izmēģinājuma versija ja jums vēl nav plāna!)
  • Palaidiet SaferVPN un izveidojiet savienojumu ar serveri, kurā atrodas raidorganizācija, no kuras vēlaties straumēt.
  • Pārlūkojiet atlasītās raidorganizācijas vietni / lietotni un sāciet straumēšanu!

Tas ir viss, kas tam ir! Nepalaidiet garām nevienu spēli tikai savas atrašanās vietas dēļ. Izmantojot SaferVPN, jūs redzēsit, cik ātri un ērti ir tikai izveidot savienojumu ar mūsu serveriem ar vienu klikšķi!

Līdz šim brīdis par 2014. gada pasaules kausu

2014. gada Pasaules kausa grupas posma kopsavilkums

Lielākās vilšanās: Grupas posmos tika izslēgtas izlases – Anglija, Itālija un Spānija (pagājušā gada čempioni).

Lielākais pārsteigums: Kostarika. Kurš būtu domājis, ka viņi var pārspēt gan Itāliju, gan Urugvaju? Viņi pat sasaistīja Angliju. Ievērības cienīgs: gan Beļģija, gan Kolumbija uzvarēja katra savā grupas posma spēlē. Kudos!

Vislabāk atbilst: Tā kā ir tik daudz aizraujošu spēļu, ir grūti tās izvēlēties. Nīderlande, kurā dominēja bijušie pasaules čempioni Spānija 5-1, noteikti bija viena no intriģējošākajām spēlēm. Brazīlijas grupas skatuves spēles piedāvāja daudz izklaides ar ļoti daudziem satrauktiem līdzjutējiem un patiesi māksliniecisku futbolu, īpaši Brazīlijas un Horvātijas atklāšanas spēlē.

Interesanti fakti par 2014. gada Pasaules kausa grupas posmu

• Katrā mačā tika gūti 2,8 vārti. Tas ir par 0,5 vārtu pieaugumu no 2,3 vārtiem / spēle 2010. gadā. Šis pasaules kauss ir bijis aizraujošāks – jo vairāk bumbiņu trāpīja tīklā.

• Nīderlande (10 vārti), Kolumbija (9 vārti) un Francija (8 vārti) pēc grupas posma bija rezultatīvākās komandas

• Katrā spēlē savā grupas posmā uzvarēja Argentīna, Beļģija, Kolumbija un Nīderlande

• Lielākie zaudētāji: Kamerūna, Austrālija, Hondurasa uzvarēja 0 spēlēs. Piedod puiši!

• Labākie vārtu guvēji: Argentīnas Messi (4), Brazīlijas Neymar (4) un Vācijas Müller (4). Skatiet turnīra mērķa kandidātus.

Vai vēlaties vairāk interesantu faktu? Apskatiet FIFA statistikas lapu.

Otrais posms

Otrā posma pirmajā naktī, Urugvaja zaudēts pret Kolumbija, to var izskaidrot ar rezultatīvāko spēlētāju Suarez izlīdzināšanu pēc Chiellini nokošanas spēlē pret Itāliju.

Uzņēmējas valsts Brazīlijas līdzjutēji spēlēja pret malu Čīle devās soda sitienos pēc rezultāta 1-1. Lai arī Čīlei bija pārsteidzoša komanda, Brazīlija uzvarēja, pateicoties 3-2 soda sitieniem.

Meksikāņi svinēja savu pārsvaru 1-0 līdz 88. minūtei, kad NīderlandeSneijders izlīdzināja rezultātu 1-1. Minūtes vēlāk Huntelaārs izdarīja soda sitienu, aizvedot holandiešus līdz ceturtdaļfinālam.

Kostarika panāca 1-0 pret Grieķija spēles 52. minūtē, taču gandrīz sapņi tika sagrauti, kad Sokratis guva vārtus 91. minūtē. Spēle aizritēja Zelta vārtos, kam sekoja sodi, kurus Kostarika ieguva pēc tam, kad Gekass nokavēja savu metienu.

FrancijaPogba guva vārtus 1-0 Nigērija spēles 79. minūtē. Nigērija spēlēja labi un bija vairākas labas iespējas, taču viņu cerības tika sagrautas, jo Yobo nejauši guva savus vārtus.

Pirmās divas Vācija vs. Alžīrija spēlei nebija mērķu, ņemot to vērā papildlaikā. Pirmos vārtus guva vācietis Širrls, bet 120. minūtē viņam sekoja vēl Özils. Alžīrija nepadevās viegli, gūstot pēdējos vārtus savainojuma laikā, lai spēli noslēgtu ar rezultātu 2-1 Vācijas labā.

Argentīna bija nesamērīgi daudz vārtu gūšanas iespēju Šveice, tomēr spēle turpinājās papildlaikā. Di Marija guva vārtus 118. minūtē, aizvedot Argentīnu līdz ceturtdaļfinālam.

Dažādu uzņēmumu sociālajos medijos bija daudz joku Amerikas Savienotās Valstis spēlēja Beļģija. Spēle aizritēja papildlaikā, kas Beļģijas labā noslēdzās ar 2-1.

Ceturtdaļfināls

Vācija un Francija ir bijuši starp ļoti labām komandām šajā Pasaules kausa izcīņā, padarot viņu maču varbūt par vienu no gaidītākajiem. Vācieši Hummels spēja gūt vārtus tikai pēc 12 minūtēm, radot spiedienu uz Franciju, lai izlīdzinātu rezultātu. Spēle bija spraiga visā garumā, gūstot daudz vārtu gūšanas iespējas abiem, taču beidzās ar 1-0.

Mītnes valsts Brazīlija bija vērsti pret citiem dienvidamerikāņiem Kolumbija, komanda ar Pasaules kausa labāko vārtu guvēju Džeimsu, kura turnīru vada ar 6 vārtu guvumiem. Pēc 7 minūtēm vārtus guva brazīlietis Silva. Šķita, ka Deivids Luiza 69. minūtē nodrošināja uzvaru pēc saviem vārtiem, bet tikai pēc pāris minūtēm Džeimss panāca 11 metru soda sitienu. Spēle noslēdzās ar 2-1 Brazīlijas labā. Pēc spēles tika paziņots, ka savainotais Brazīlijas izlases spēlētājs Neimars nespēlēs pārējā kausa izcīņas laikā.

Argentīna saskaras pret Beļģija trešajā ceturtdaļfināla spēlē. Hjūuains guva vārtus tikai 8. minūtē, tomēr Argentīnai joprojām bija smagi jācīnās, lai noturētu vadību. Spēle noslēdzās ar 1-0, aizvedot Argentīnu līdz pusfinālam.

Ceturtdaļas pēdējā spēle bija starp Nīderlande un Kostarika. Holands sāka lēnām, taču pamazām centās palielināties un gūt vārtus bija ļoti tuvu. Spēle ritēja papildlaikā, taču neviena bumba netrāpīja tīklā. Holande nomainīja vārtsargu pret Krulu, jo spēle ritēja sodos, kurus Holande uzvarēja ar 4-3.

Pusfināli

Vācija pilnīgi dominēja Brazīlija pirmajā pusfinālā. Kurš būtu domājis, ka viņi uzvarēs ar 7-1 ?! Mīlers guva vārtus 10. minūtē, Klose 23. minūtē, kam sekoja Krooss 24. un 26. minūtē, Kedira guva vārtus 29. un tas bija tas pirmais puslaiks. Četri vārti 6 minūtēs, pilnīgi ārprātīgi. Sākoties otrajam puslaikam, Širrls nomainīja Klose, gūstot vārtus 69. un 79. minūtē, bet Brazīlijas Oskars – 90. minūtē. Žēl Brazīlijas, labāk veicas mačā par bronzas titulu!

Argentīna vs. Nīderlande otrajā pusfinālā. Spēle bija pat ar dažām abām komandu iespējām gūt vārtus, taču visā papildlaikā vārti netika gūti. Argentīna uzvarēja ar 4-2 par sodiem, aizvedot viņus līdz finālam!

Bronzas mačs un fināls

Brazīlija met Nīderlande bronzas mačā ar Silvu atpakaļ spēlē. Uzņēmēja valsts spēlēja labi, taču nespēja gūt vārtus bez savas zvaigznes Neimara. Pirmos vārtus soda metienos guva Van Persijs jau pēc 3. minūtēm, bet 17. minūtē sekoja Blinda gūtie vārti. Neskatoties uz pārsvaru, holandieši smagi cīnījās līdz pēdējām minūtēm, Wijnaldum gūstot vārtus 3-0 91. minūtē. Skatieties svarīgākās vietas šeit.

Finālā trīs reizes bijušie pasaules čempioni Vācija cīnījās par zeltu pret divreiz bijušajiem pasaules čempioniem Argentīna. Tas bija pārsteidzoši vienmērīgi un brīžiem likās, ka kāda no komandām varētu uzvarēt. Vācija, kura bija dominējusi Brazīlijā, šoreiz nepārlēca savu pretinieku. Spēle aizritēja papildlaikā, un Vācijas Götze guva vārtus 113. minūtē, padarot Vāciju par 2014. gada FIFA pasaules čempionu! Kudos!

Mēs ceram, ka jums patika mūsu atspoguļojums 2014. gada FIFA pasaules kausa izcīņā. Vai vēlaties vairāk atjauninājumu par sporta notikumu straumēšanu? Pievienojieties mums sociālajos medijos! Iepazīstieties arī ar mūsu pilnīgo ceļvedi par to, kā atbloķēt un saglabāt tiešsaistes sporta straumēšanu, lai jūs nepalaistu garām nevienu brīdi aktīvu sporta darbību – neatkarīgi no vietas, kur atrodaties.!

Abonē tagad  (mēs piedāvājam 14 dienu naudas atdošanas garantiju, tāpēc jums nav ko zaudēt!) vai izmēģiniet SaferVPN bez maksas.